Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS: Polityka rządu prowadzi do wzrostu cen energii

PiS: Polityka rządu prowadzi do wzrostu cen energii

Wyświetlaj:
buzza / 2009-01-21 20:48 / Bywalec forum
Przez 20-lat co robili ?nic! a teraz polskie społeczęstwo płaci za nieudolność,brak odpowiedzialności karnej za niegospodarność,jak kasjer robi manko, to Sąd i spłata długu,a święte krowy mają imunnitet Sądu Polskiego,ludzie obudżcie się bo robią z nas idiotów-a to dzieci exs komunistów polskich ,rodzice mordowali w imie prawa.komunistycznego które obowiązuje do tej porY.PARADOKS POLSKI.
Elendir / 2008-06-30 08:32 / Łowca czarownic
A gdzie w tym wszystkim rzekomy związek z Niemcami?
absurd / 83.143.213.* / 2008-06-29 20:34
i znowu , wśród komentyjących, przewazaja opinie, wynikajace, nie z obiektywnego ogladu rzeczywisyości .. ale z tego .. kogo popiera ten czy tamten .. czatownik

nawet jeżeli .. ulubione stronnictwo , czy przedstawiciel tego stronnictwa, popełni jakąs gafe, bład, lub zwyczajnie sie wygłupi

przeciwnicy , beda się radowac i wytykac, zwolennicy bronic bedą do "ostatniego tchu" i siły w palcach, tak potrzebnej do wciskania przycisków na klawiaturze

interes energetyczny Polski i Europy , jest oczywisty, dla przeciętnie inteligentbego i wykształconego, wystarczy że, odstawicie na bok szum medialny, zastanowicie sie nad tym co ten czy tamten pijar chce wam wcisnąc, i dojdziecie do wniosków , czesto ku swemu zaskoczeniu, innych od tych którre, pijar waszego ulubionego stronnictwa chce wam wcisnąć, tyczy to wszystkich, absolutnie wszystkich.

nie wypowiadam się za tym czy tamtym stronnictwem, chociaz wielu widzi we mnie swoich stronników a wielu przypisuje mi, stronniczośc

tak jestem stronniczy, moja stronniczośc tyczy jedynie mego zdania, czyli mnie samego
nie jest natomiast związana z tym czy lubie to czy tamto stronnictwo(ładna polska nazwa partii politycznej)

i nie jest zadkim ze, często moje zdanie ulega modyfikacjom, wskutek nowych danych.

"podobno tylko krowa nie zmienia zdania" otóz nie krowa takze zmienia zdanie

zdania nie zmienia człowiek, czesto nawet dosyc inteligentny aby nie dostrzegac smieszności w swym uporze.. ale upór jest wiekszy

rózne sa przyczyny takich uporów, interes własny, niewiedza, swoiscie pojecie poczucia honoru, cżesto wyrachowanie, dobra wola, zła wola oraz tak zawane przekonanie o wyborze tzw mniejszego zła, itp

mówie o głoszonych pogladach , nie o rzeczywistym wyborze drogi zyciowej, czy wogóle rzeczywistych wyborach w zyciu, tu głupich uporów jest najmniej , chyba, tak przynajmniej mi się wydaje

to jeden z ostatnich moich wpisów

za dwa miesiące mnie nie bedzie w Polsce na bardzo długo, jezeli nie na zawsze.

sorry za styl i orty
andowc / 83.30.61.* / 2008-06-29 16:44
PiS dał "popis", swoich mozliwości.
lblolek / 80.54.209.* / 2008-06-29 16:06
Polityka po jest w dodatku tak skuteczna, że energia drożeje na całym świecie...:) Co za popapraniec z tego Jarka.
ajakże! / 213.158.196.* / 2008-06-29 19:19
i głupota szerzy się na całym świecie, jest zatem pocieszenie dla miejscowych kretynów.
Pajchiwo / 2008-06-29 11:33 / Tysiącznik na forum
heh - no niedługo za plamy na słońcu będzie trzeba kogoś oskarżyć, bo już nie będzie rozsądniejszych pretekstów. IMHO naśladownictwo PRL i jego klonów w obarczaniu winy za wszystko przeciwników nie jest raczej drogą, którą powinna iść partia, która mienia się "sumieniem narodu"...
hen / 83.12.76.* / 2008-06-29 13:21
”Zmiany w akcyzie mogą spowodować wzrost cen
(Gazeta Prawna/25.06.2008, godz. 06:00)

Opublikowany projekt ustawy Prawo akcyzowe przewiduje m.in. zmiany w opodatkowaniu energii elektrycznej, wzrost stawki na gaz płynny LPG.
Wzrost stawki podatku akcyzowe- go na gaz płynny do napędu silników spalinowych (LPG) z 695 zł/1000 kg na 1100 zł/1000 kg wpłynie na wzrost dochodów z podatku akcyzowego o ok. 700 mln zł. Można oszacować, że ewentualny wzrost stawki akcyzy na tzw. autogaz wyniesie 23 gr na 1 litrze tego paliwa, zaś łącznie z podatkiem od towarów i usług około 28 gr na litrze - napisano w uzasadnieniu.”
oczywiście polityka rządu PO nie ma nic do rzeczy,prawda?
Pajchiwo / 2008-06-29 14:21 / Tysiącznik na forum
Heh - oczywiście, że ma, ale nie ona jest "powodem" wzrostu cen energii, tylko jej ogólne ceny. Dodatkowym powodem jest niewątpliwie utrwalenie monopolu producentów energii na rynku Polskim - i to od wielu lat PiS też kompletnie NIC z tym nie zrobił, a wręcz im pomógł przez pomijanie milczeniem problemu pozyskiwania energii alternatywnych. Dlaczego to zrobili? Czyżby mafia węglowa nadal działała? I PiS - który tak bardzo chciał rozliczać wszystkich nieuczciwych, na to pozwolił?
Ponadto należało by rozdzielić ceny paliw płynnych od cen samej energii - bo to nie jest to samo Kolego hen.
jan kowalski / 2008-06-28 21:31 / Tysiącznik na forum
UWAGA!!! cenzura na Money.pl . Gdzieś zjadło kilka komentarzy, oj nieładnie.
studentMIM / 2008-06-29 00:12 / Tysiącznik na forum
Pewno komentarze były obraźliwe, to je zjadło.
Jak wszystkie komentarze będą na jakimś chociażby minimalnym poziomie, to nie będzie niczego "zjadało"
jan kowalski / 2008-06-29 08:02 / Tysiącznik na forum
w takim razie proszę o konsekwentne trzymanie poziomu, zwłaszcza obelżywe wyznania niejakiego "man13". Poniżej masz tego przykład. To super gość , brak argumentów zastępuje prostackimi wyzwiskami, chamskimi odzywkami. Krytyka krytyką, a kultura kulturą.
studentMIM / 2008-06-29 08:31 / Tysiącznik na forum
Jeśli jakaś wypowiedź jest obraźliwa, to istnieje taki przycisk "zgłoś do usunięcia". Naciśnij go, uzasadnij, dlaczego wypowiedź jest obraźliwa i uda nam się utrzymać porządny poziom tego forum;)
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-28 21:25
Kaczor ma pomysł na wszystko. Tak jak na podwyżki, które obiecał, a potem nie było z czego ich dać. POza tym o jakie bezpieczeństwo chodzi. Gaz jest, benzyna jest, prądu nie brakuje. Ceny są zabójcze, ale taniej nigdzie już nie ma, chyba, że mowa o sojuszu z Białorusią. O bezpieczeństwie egzystencjalnym narodu by pogadali, któego już nie stać na utrzymywanie darmozjadów z ich biurami poselskimi i całymi partiami. Ja też chciałbym zarabiać na życie pustym gadaniem. To łatwe.
mycha10 / 2008-06-29 04:51 / Bywalec forum
A kto podniósł akcyzę na paliwa i wygrał wybory bo występował przeciw obniżce VAT i namnożył różnych leni w kancelarii prezydenta,kto popiera strajki budżetówki i jest przeciw prywatyzacji.Jak podatnicy muszą utrzymywa 50% społeczeństwa ,partie, związki zawodowe , fundacje i in,to niestety podatki muszą byc wysokie.Ta lodówka PIS przez obciązenia podatkowe teraz jak nadchodzi kryzys światowy pustoszeje, bo biedny powinien oszczędzac.Państwo solidarne to wyzysk podatników przez leni.Kaczor znolw chce wrócic do koryta i plecie
rozsądna / 83.9.12.* / 2009-01-19 12:27
nawet nie rozumiesz tępaku czemu obrażasz porządnych ludzi nie zastanawiasz się że gdzie PO tam afera sądy orzekają na korzyść przestępców zaklinanie kryzysu i nieudolnośći język polityków prosto z chlewa i to jest Twoja PO czy to są upodobania jej zwolenników i Twoje ? Serdecznie współczuję tym biedakom bo nie wiedzą co czynią /
łajzo! / 213.158.196.* / 2008-06-28 21:40
a jak ty zarabiasz? Buty zelujesz, pietruszką handlujesz?. Egzystencjalizm ci się przyśnił, jak na haju byłeś? Pogadać chcesz?, to do obrazu gadaj!
JAW / 84.10.239.* / 2008-06-29 01:20
Zara biam na prywatnej firmie i to tyle, że gały by ci wylazły. Pietruszką też się bawiłem i innymi warzywami, ale za tępy jesteś by wiedzieć jak na tym można zbijać ciężkie pieniądze, a głównie dlatego, że nie płącę za gadanie i "złote myśli" wypisywane w internecie. Sam przeżyję, ale konającym i głodującym też nie daję, bo w noisie mam czy sobie ktoś radzi i ma co do garnka włożyć. Dbam o siebie i nikogo więcej, a głos zabioeram, kiedy coś złego może stać się mnie. Zasłąniam się narodem i doję go ile wlezie ciesząc się, że jest naiwny i kabzę mi nabija.
man13 / 2008-06-28 20:10 / Tysiącznik na forum
Strapiona mina Kaczora nr 2 jest tego wyrazem. Za Jego przewodem PiS dzielstwo z narodem.
dareg / 87.206.184.* / 2008-06-28 17:52
donek myślał że bez większych problemów dojedzie do wyborów prezydenckich i je wygra - a ty masz babo placek, problemy sie pojawiły i trzeba zacząć coś robić
nawet gazeta wybiórcza i tusk vision network nie pomogą
merval / 83.22.254.* / 2008-06-28 23:24
Trudno mi powiedzieć co myślał premier. Być może faktycznie jego myśli były zaprzątnięte babą majacą placek.
Pewne jest jednak ,że ty pisząc ten tekst nie myślałeś wcale. Wielce prawdopodobne jest ,że bezmyślność to twoja nieodłączna cecha.
Tyle w temacie.

Najnowsze wpisy