Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu?

Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu?

Wyświetlaj:
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-23 10:52
Gdybyś wstawiła tam Kaczmarka, Lipca, Łyżwińskiego czy Leppera i Jarosława to ten spot byłby tak samo prawdziwy. To dotyczy każdej partii, bez wyjątku.
To zwykła manipulacja działająca na takich głąbków jak ty.
wojcher / 2009-04-21 21:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prawda, tylko nie do końca. To nie PO zamknęła stocznie tylko UE i PIS też tu swoje zrobił (a raczej nie zrobił na czas). Ale te nagrody dla urzędasów to strzał w 10 :)
Polska / 213.134.135.* / 2009-04-20 08:26
prawda w oczy kole herr Ruden Tusken:) PO do gnoju!!! zniszczyliście kraj w 1 rok to wasz największy cud:)!!! a synek Tuska w Wyborczej wypisuje bzdury że nie ma kryzysu cudaki do gnoju!!!
Garand / 2009-04-20 12:09 / portfel / Bywalec forum
Co zostało zniszczone w Polsce za rządów PO?
xcbxbxxfb / 89.79.57.* / 2009-04-19 10:03
Super .....
Podobał mi się spocik.....

I to logo PO z językiem superanckie.
DA-old / 91.193.87.* / 2009-04-17 22:49
Świetna reklama na kompletnie nie gotowe do rządzenia państwem europejskim stado darmozjadów i potomków prominentów PRL-u.

Tak trzymać! Na pohybel POstkomuchom!
MAREK 1954 / 89.231.203.* / 2009-04-18 09:06
To nie jest reklama to jest stwierdzenie FAKTÓW!
Wreszcie ktoś pokazał osiągnięcia Rządu Pana Premiera Tuska Donalda!!!
MAREK1954 / 89.231.200.* / 2009-04-17 21:54
''WBWB'' ''Garand '' ''xcxcxc '' ''Pilsener '' ''pchelek '' ''danpol '' : grzeszycie państwo, grzechem lenistwa i zaniechania.
Lenistwo: bo nie chce się wam dociekać prawdy tylko przyjmujecie płytkie, jednostronne komentarze za dobrą monetę.
Zaniechanie: bo nie szukacie obiektywnej prawdy, a macie do tego narzędzia którymi są internet i komputer!
Przeczytajcie opracowania do których daję wam linki i potem się wymądrzajcie!
http://www.rp.pl/artykul/61991,292618.html
http://wiadomosci.onet.pl/1551602,2677,kioskart.html
http://www.rp.pl/artykul/2,287113_Skwiecinski__Dodusic__wrogow__przed_burza_.html
http://www.rp.pl/artykul/216162,288860.html
http://www.rp.pl/artykul/2,285962_Sakiewicz__Mieszkaniec_miasta_slepcow_.html
Życzę skończenia-przeczytania całej lektury!!
Garand1 / 188.33.15.* / 2009-04-18 01:39
Dzieki za linki. Przeczytałem.
Ale nie zmienia to nic w moim postrzeganiu spraw dotyczących polityki...
Artykuły jakich wiele autorów, którzy nie są zadowoleni z rządów PO. Brakowało mi w nich jednego - MERYTORYKI. Większość autorów odwoływała się do niedawnych "afer" MIsiak itp i zrówanała je z całą Platformą, że to niby jest całkowity obraz partii rządzącej.
Z drugiej strony jest wiele artykułów osób, którym pasują rządy PO. I w nich zwykle opisują błędy PiSowego środowiska. Po prostu każdy wyraża swoje zdanie.
Ja mam swoje, a Ty masz swoje i nikt nie każe Ci go zmieniać.

Ale jeszcze jedno, mówiąc o grzechach nie sprowadzaj ich do tak płytkich tematów jak poglądy polityczne...
Pozdrawiam
MAREK 1954 / 89.231.203.* / 2009-04-18 08:58
Garand1: Proszę(za linki)! Ty jednak nic nie rozumiesz...
Którzy to niby autorzy:
Artykuły jakich wiele autorów, którzy nie są zadowoleni z rządów PO. ??

Myślę, że są O B I E K T Y W N I !!! widzisz różnicę między "niezadowoleni" a "obiektywni"? Nie widzisz...
Ci autorzy tym się różnią od Twoich "ałtorytetów", że są obiektywni...
I dalej, którym autorom:
Brakowało mi w nich jednego - MERYTORYKI.

Proszę, zlituj się nade mną i oświeć mnie co też tam jest niemerytoryczne?!! Wyjaśnij mi to MERYTORYCZNIE!
Garand / 2009-04-20 09:34 / portfel / Bywalec forum
Wyjaśniłem co znaczy brak merytoryki w swoim poście, przeczytaj dokładnie...
A obiektywizm kojarzy mi się z odniesieniem do całości opisywanego tematu jakim jest polityka, a nie tylko do błędów rządzących i zagrożeń jakie mogą za sobą nieść ich decyzje...

Z ciekawości przeczytałem inne artykuły tych autorów. Niestety nie doszukałem się obiektywizmu. Jeżeli dotyczyły polityki, to zwykle koncentrowały się na krytykowaniu PO. Nie twierdzę, że Platforma jest bezbłędna i każdy, kto ja krytykuje jest zły. Bo z wieloma tezami w tych artykułach mógłbym się zgodzić, ale chodzi mi o to, że autorzy nie patrzą na drugą stronę (PIS) i nie komentują jej działań. Nie ukrywajmy, że oni też popełniają błędy w związku z tym można by też napisać parę słów komentarza.

Po raz kolejny niestety muszę zwrócić Tobie uwagę. Proszę nie używać wykrzykników i dużych liter w takiej ilości, bo tak samo jak na żywo tak i na forum nie lubię jak ktoś wrzeszczy podczas dyskusji...
Pozdrawiam
n. / 151.92.176.* / 2009-04-20 10:00

Proszę nie używać
wykrzykników i dużych liter w takiej ilości, bo tak samo jak na żywo tak i na
forum nie lubię jak ktoś wrzeszczy podczas dyskusji...

Przecież to jest wyborca PIS-u, czego więc oczekujesz? Będzie wrzeszczał, jak mu się nie uda cię przekonać to cię obrzuci inwektywami a na koniec może ci jeszcze przywalić, jak się okaże (a na pewno okaże) że jest głąbem i jego argumenty są płytkie i nie potrafi ich bronić w żaden inny sposób niż pięścią...
Po prostu nie należy podejmować tematu i spokój.
-)
MAREK 1954 / 89.231.208.* / 2009-04-20 12:36
n. : ble, ble, ble, bla, bla, bla....
Garand / 2009-04-20 12:08 / portfel / Bywalec forum
Dlaczego nie podejmować?
Nie warto się zacietrzewiać i obstawać przy swoim. Ja chętnie podyskutuję, ale w normalnym tonie. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi... (taaaaa.... pewnie ktoś powie, że naiwny jak dziecko :)
MAREK 1954 / 89.231.208.* / 2009-04-20 12:51
Garand, zaskoczyłeś/aś mnie. POZYTYWNIE!


Jeżeli dotyczyły polityki, to zwykle koncentrowały się na krytykowaniu PO.

I jeszcze:
ale chodzi mi o to, że autorzy nie patrzą na
drugą stronę (PIS) i nie komentują jej działań.

Bo przecież tak już jest na tym najpiękniejszym ze światów. Gdy u władzy było PiS czy byli chwaleni przez prasę, albo przez Money.pl? Nie mogą autorzy, mówię o poważnych autorach, porównywać tego co było 2 lata temu z tym co jest dziś. Jeżeli tak robią to są to propagandyści, a nie przyzwoici recenzenci życia politycznego w Polsce.
Pilsener / 2009-04-17 22:05 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bardzo mi miło, że znalazłem się w tak zacnym gronie :)
MAREK 1954 / 89.231.203.* / 2009-04-18 09:04

| Pilsener [ Sofciarski Cyklinator Parkietów ]

Są ludzie z którymi jest lepiej zgubić niż z innymi znaleźć...
I Ty, oraz reszta wymienionych wyżej forumowiczów, zaliczacie się do tych z którymi nie chcę NIC znaleźć....
Zdrowia Wam życzę!
pchelek / 2009-04-17 19:56 / Tysiącznik na forum
Grunt to im nie przeszkadzac.
xcvxcbx / 89.79.57.* / 2009-04-19 10:04
Przez 10 kadencji z rzędu????
danpol / 2009-04-17 17:27
arcyciekawej dyskusji. Naplulista se dowoli, co poniektórzy bardzo sie zdenerwowali walczac jak lwy(by) o swojego Prezesunia kochanego Jareczka Posranego i nadal widać jedno:
Należaloby zasądzić dożywotnie kary więzienia (bez możliowości skrócenia kary) dla panów : Jarosława i Lecha Kaczyńskich, Donalda Tuska, Schetyny, Gosiewskigo, Kurusia-Kurskiego i kilku jeszcze oszołomów ze szczytów partii PO PiS. Wtedy naprawde powstał by wczesniej planowany PO PiS, ktory na wzór tych POPISów samorządowych zbudowałby normalny kraj, bez sklócania społeczeństwa i innych tych wszystkich złych rzeczy które dzieją się wokół nas. Powtorzyc by trzeba lata sześćdziesiąte i wydać bilety w jedną stronę żydostwu moskiewskiemu i brooklińskiemu okradającemu nasz kraj. Wtedy byłaby szansa że moglibyśmy być najsilniejszym z nowych krajów członkowskich Uniii, ale kto odważy się to tałatajstwo rozgonić. Jeżeli taki sie znajdzie to jemu się Nobel należy a nie Bolkowi Wałęsie.
lolek000 / 2009-04-17 17:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Kultura obowiązuje najwyraźniej wszystkich tylko nie zwolenników naczelnego adwersarza
Prezesunia kochanego Jareczka Posranego
.
Mordo ty moja.
danpol / 2009-04-17 17:33
No bo jak można inaczej nazwać kretyna, ktory dla zaspokojenia własnej ambicji rozpieprza nawet budowana przez siebie partię, drugą co do wielkości w kraju. Trzeba być skrajnym oszołomem albo drugim Hitlerem.
pchelek / 2009-04-17 19:57 / Tysiącznik na forum
wystarczy byc idiota "pozytecznym" idotą. I partia rozwalona
lolek000 / 2009-04-17 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie rozumiem dlaczego tak zależy tobie na dobrej kondycji PiS-u? Owszem, Kaczor nie jest idealnym szefem partii a i PiS jako partia daleki jest od mojego ideału, ale PO i Tusk to dla mnie działają na rzecz III rzeszy.
Niszczą Polskę w tempie olimpijskim. Tylko, że na mecie nie będzie medali a pot i łzy tych, którzy uwierzyli utrzymankom fundacji adenauera..
danpol / 2009-04-17 17:39
Przeczytaj kolego raz jeszcze powoli co ja napisałem to pogadamy. Z tej PiSowskiej wscieklości nie doczytałes do końca tego co napisałem i nie wyciągnałes wniosków.
lolek000 / 2009-04-17 17:53 / portfel / Tysiącznik na forum

No bo jak można inaczej nazwać kretyna, ktory dla zaspokojenia własnej ambicji rozpieprza
nawet budowana przez siebie partię, drugą co do wielkości w kraju

Z powyższego cytatu przebija twoja troska o to, że Kaczor rozpieprza drugą co do wielkości partię w Polsce.
Ze słowa "kretyn" zaś można jedynie wnioskować, że jakimś cudem potrafisz postawić diagnozę charakterystyczną dla dysfunkcji tarczycy. Albo sam chorowałeś (zalecana dieta wysokojodowa) albo jesteś lekarzem.
danpol / 2009-04-17 18:55
No kolego podziwiam, podziwiam elekwencję. No przebileś mnie.
Jednak nie dociera do Ciebie moja głęboka myśl spowodowana troską o nasz kraj.
Z takimi jak Ty kolego, budowć kraju i ładu w kraju nie mozna. I pomyslec że takich jak Ty kolego jest w tym kraju 80 % conajmniej, dla ktorych im gorzej tym lepiej.
Lekarzem niestety nie jestem, myslałem że mogę byc uzdrowicielem, ale natrafiając na takie "opory" zwatpiłem.
Miłego weekendu, bez polityki i politycznej bijatyki na najwyższej półce.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 19:31
Cóż. Zawsze jednak brzmi to optymistycznie, gdy pozostaje 20 proc. czuwających nad rozwojem kraju, poprzez nazywanie innych kretynami.
lolek000 / 2009-04-17 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
NIC !!!
A w zasadzie to tylko część prawdy.
Może kiedyś znajdzie się jakiś prokurator na zakon PO.
WBWB / 195.33.34.* / 2009-04-17 15:17
Fajnie!
Kolejny gwoźdź do trumny PIS'u.
Ci kolesie wiedza jak strzelać gole, ale do wlasnej bramki...
Co za ciemnota.
lolek000 / 2009-04-17 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciemnota wyjechała do Holandii do pracy. Reszta radzi sobie nieźle w Polsce.
Garand / 2009-04-17 14:54 / portfel / Bywalec forum
Jak to jest, że jedyne spoty "partyjne", które pojawiają się od jakiegoś czasu w telewizji, to tylko spoty PiS?!
Zamiast wziąć się do roboty i spróbować coś merytorycznego wnieść do życia i polityki, to tylko psioczą na PO...
Lepiej kasę na spoty wydać na porządnych ekspertów, którzy pomogą stworzyć projekt ustawy, która bedzie sobą coś reprezentować.
Przez takie coś jestem całym sobą za tym, aby do zera ograniczyć finansowanie partii z budżetu państwa. Jak widzę, że moje pieniądze idą na taki CHŁAM, który wciskają mi w porze ciekawego filmu, to mnie ch...a bierze.
Gdyby ten spot miał coś w sobie... Niestety nie, to po prostu zbitka jakichś materiałów filmowych, parę zdjęć jak tania reklama zrobiona przez niedouczonych marketingowców...

no może ten jęzor na końcu jest barwnym elementem spotu. Uważam, że młodym ludziom spodoba się nowe logo PO i nie zwrócą uwagi na te uwagi wytknięte w czasie całego spotu :P :D :P :P :P :P :P ;P

Pogrążajcie się więc dalej Panowie i Panie z Jedynej Najwłaściwszej Partii PIS :P
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 16:41
To trzeba ustawy, żeby bufetowa nie wypłacała gigantycznych premii, pieniądze nie szły do firmy żony ministra, i rozliczono finansowanie Palikota i Misiaka?
lolek000 / 2009-04-17 17:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie warto tłumaczyć komuś, kto nie dostrzegł jeszcze, że Tusk, który już rządzi dłużej niż Kaczor nie naprawił nic a jest w trakcie psucia wszystkiego.
Pot i Odciski - to wszystko co dostaną wszyscy głosujący na PO, którzy nie są tak cwani jak Misiak czy Drzewicki.
taki tam / 213.238.104.* / 2009-04-17 19:39
Ta "kasta" ma się za mądrzejszą, bo tak im Duce w kampanii wyborczej mówił, ale może czasami coś po jakimś czasie dotrze, jeśli dodatkowo jeszcze dostaną kopniaka od ukochanej strony. Jeśli dostaną marchewkę, będzie gorzej. To zjawisko świetnie opisał Ziemkiewicz. Pewnej grupy ludzi nie przekonają argumenty o uczciwości. Jeśli czują, że coś ze stołu pańskiego może skapnąć i dla nich, to mają gdzieś wszelkie tzw. "wartości wyższe", z prawdą i uczciwością włącznie. Ich podział świata jest prosty - "my contra Rydzyk i Kaczory".
janiszek72 / 213.158.196.* / 2009-04-17 14:38
Tylko takimi metodami prawda może ujrzeć światło dzienne. Popaprańcy z PO stworzyli w Polsce cyrk, w którym dziwy i cuda opanowały cyrk nazywany przez Euro-optymistów tygrysem środkowej Europy. Niby demokracja, a każdy kto myśli inaczej niż PO jest wrogiem, niby wolność słowa, a o niektórych osobach nie można powiedzieć całej prawdy. Parafrazując słowa starego komucha: "Tusku nie idź tą drogą". Chyba już nikt z Polaków o zdrowych zmysłach nie wierzy w te bzdurne sondaże. IPN jest "be", "Rzeczpospolita" jest "be" i TVP też jeszcze jest"be", ale niedługo będzie"cacy". Kochani sięgajcie po kredyty, napędzajcie portfele naszych rządzących polityków, ich rodzin, kolegów i koleżanek. Niech gwałt się gwałtem odciska, itd. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam mądrych Polaków.
tdziubek / 2009-04-21 23:28
Tusk o tym wszystkim wie ,i dla tego udal sie w podróż życia ,żeby nagrac sobie miejsce na spokojną jesień.Ameryka Połódniowa to niezły azyl dla Z....... . A póki co zbiera kase naspokojną jesien.
tramia / 151.92.176.* / 2009-04-22 14:04

Serdecznie pozdrawiam mądrych
Polaków.
- dobre...rozumiem, że chodzi o tych z PIS-u? Na pewno przeczytają jak wyjdą ze stodoły (mniejszość) lub wykulają się z Urzędu Pracy lub MOPS-u (większość)...I nie jest to wyssane z palca, przykład sam przyszedł - jest powyżej

Ameryka Połódniowa to niezły azyl dla Z....... . A póki co
zbiera kase naspokojną jesien.
...
To co by wyszło jakby zmierzyć poziom IQ wszystkich popierających PIS? Numer buta prezesa? Rozumiem że to tak z patriotyzmu...
-)
sixa / 83.14.161.* / 2009-04-17 14:31
Ten spot- film - ciekawy - kazda nazwe partii mozna tam wstawic i bedzie NADAL prawdziwy. NIESTETY
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-04-17 12:35
Widocznie te wyprane odmóżdżone społeczeństwo warte jest tych złodziei, krętaczy, kolesi Poparańców jak Tusek, Bufetowa, Niesioły, Palikoty, Schetyny. Polska przez ostatnie 2 wieki była tylko 20 lat niepodległa. Ale najgorsze lata wojny i PRL zdziesiątkowały polską inteligencję i duch narodowy. To hałastra która pozostała i która zowie siebie polskim społeczeństwem zasługuje na równych sobie złodziei, na ministra finansów który nie ma polskiego pesela, który nie płaci podatków w Polsce, który nie uzyskał certyfikatu bezpieczeństwa.... Ale gawiedzi to nie przeszkadza, zawsze była w d**** kopana i tak pozostanie!
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 13:03
Mam nadzieje towarzyszu że szybko poinformujecie centralę o swoich przemyśleniach co do społeczeństwa polskiego, które to najwyraźniej nie jest godne nawet łap Jarkowego kota całować. A skoro społeczeństwo jest nie takie to może spróbujecie szczęścia z innym społeczeństwem? Na przykład w Gabonie... nie to żeby mi czymś ci biedni murzyni zawinili ale lepiej jak wy będzie tam niż tu.
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 14:25
Towarzyszu xcxcxc...pomyliliscie adres.Wasi mocodawcy na Wschodzie czekaja na nowe kawaly bo te o kaczkach,kotach itd. juz nawet im sie przejadly.Poglowkujcie a moze cos wam wpadnie bo te zapozyczone z Prl-u to juz czysta zenada.
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 15:03
To że bracia K. i ich poplecznicy nie mają za grosz poczucia humoru wiadomo nie od dziś (wyjątek potwierdzający regułę to Cymański). Tyle tylko że to nie był dowcip tylko bardzo poważna propozycja. Nie podoba wam się polskie społeczeństwo (które to najwyraźniej nie okazało się taką ciemną masą co to wszystko kupi) to je sobie zmieńcie na inne. Wszyscy będą zadowoleni, no może Rydzyk nie ale on może jechać z wami.
laskonogi / 79.188.238.* / 2009-04-17 13:21
martwię się koleżanką S A W I K Ą ,
czy aby jej czegoś nie potrzeba, czy wciąż taka zakochana i łzy wylewa ?

może jakas zrzuta społeczna ?
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 13:44

79.188.238.* | laskonogi


martwię się koleżanką S A W I K Ą ,
czy aby jej czegoś nie potrzeba, czy wciąż taka zakochana i łzy wylewa ?

może jakas zrzuta społeczna ?


79.188.238.* | gruby rucho
Re: Nowy atak PiS na PO - w rewanżu pozew do sądu? [0]
co u pani SAWICKIEJ ?

media nabrały wody w usta !
Aneta Krawczyk przez rok zyła w mediach a tu taki numer, złapana z łapówką fiulmy i
nafrania i co ?


| 79.188.238.* | orfeusz
pozdrów koleżankę SAWICKĄ !
jak się jej żyje ?


Ciekawe czy to jakaś choroba?
Ciekawe, że piszesz to samo w kółko...może fobia?
Może tylko tyle nauczyli cię napisać?
Gdyby nie ta żałosna góra frustracji wylewająca się ze zrozpaczonych (brakiem wzrostu słupków) gardeł, oszalałych z próby zrobienia wszystkiego co się da, w celu podniesienia notowań Jarosława, bylibyście nawet zabawni...
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-17 18:19

Ciekawe, że piszesz to samo w kółko...może fobia?

Look who is talking.
Osoba ktora ma fobie na punkcie Kaczynskich i PiS-u i jeden nick jej nie wystarcza zeby te swoje pomyje wylwac.

151.92.176.* | ............
151.92.176.* | inka...........
151.92.176.* | lalunia.............
151.92.176.* | gwiazdeczka.............
151.92.176.* | v............!
151.92.176.* | gringo..................
151.92.176.* | v............
151.92.176.* | tramia
151.92.176.* | n.
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 14:50
Wy juz dawno przestaliscie byc zabawni i tylko kompletni idioci ryja jeszcze z kota Jarka i strasznych kaczorow.Wasz Donio byl smieszny jak glosil wlasny cud a teraz nawet jego wasalom jest straszno a nie smieszno...myslec,myslec..myslenie nie boli...Wspolczuje wam nawet bo kiedy wasz Tusek zostanie wreszcie preziem...oj,oj,,,bedzie sie dzialo...Magisterek pokaze cala swoja malosc i lizusostwo wobec //lepszych// a zwykle //polaczki//...w kolejke do Caritasu...
scorpion1 / 91.208.150.* / 2009-04-17 13:16
Już wycałowałeś rękę Bufetowej, Palikokota, Niesiołowskiego, Misiaka, posłanki Sawickiej, prezia Pawlaka...? Dobrze ci z tym???
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 15:09
Wyobraź sobie że na PO głosuje tylko dlatego żeby PIS nie wróciło do władzy. Możecie sobie zaklinać rzeczywistość twierdząc że wyniki sondaży z przeszło 50% poparciem dla PO to manipulacja ale prawda jest taka że tyle ludzi zagłosuje na PO. Bynajmniej nie dlatego że tak tą partię popierają, po prostu boją się pisobolszewi. PIS sam pracuje na dobry wynik wyborczy PO. Ot choćby takimi postami jak scorpion1. O nowych spotach nie wspomnę.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-17 15:20

na PO głosuje tylko dlatego żeby PIS nie wróciło do władzy.

Jeszcze jeden ktory na zlosc mamie odmrozi sobie uszy i zleje sie w majtki.
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 15:34
Trochę nietrafne porównanie. Ludzie nie głosują na złość PIS tylko ze strachu przed nimi. To bardziej jak wziąć antybiotyk, który to zdrowy dla organizmu przecież nie jest i ma sporo efektów ubocznych ale jak się go nie weźmie to można umrzeć na zapalenie płuc.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-17 15:57
Niewiele zrozumiales.
Ja nie pisalem ze glosujesz na zlosc PiS tylko na zlosc mamie a kim jest "mama" to pomysl sam.
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 16:07
Ty chyba też nie wiele zrozumiałeś. Kim by nie była "mama" to PO to antybiotyk (może i z wieloma efektami ubocznymi ale na razie jedyny jaki mamy) a PIS to zaraz przed którą ma uchronić.
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-17 16:47

...to PO to antybiotyk

Pomyliles antybiotyk z trucizna o powolnym dzialaniu.
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 15:48
czemu sie tak boicie tego Pis-u?Ze w IPN-ie znajda cos na was albo o 5-tej rano przyjdzie po was CBS ?Macie nieczyste sumienia?No to glosujcie na Tuscia.POwiedzial ze wypali korupcje goracym zelazem ale nie zrobi tego.Nie zrobi nic co obiecal bo po prostu nie zrobi nic.Caly Tusk.
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 16:04
Nie chodzi o IPN. Nikt nie lubi być nazywany złodziejem tylko dlatego że zarabia więcej niż średnia krajowa, nikt nie chce być obywatelem drugiej kategorii - wykształciuchem - tylko dlatego że skończył studia i nie koniecznie głosuje na PIS. Nikt nie chce być posądzany o przynależność do wrogiego układu tylko dlatego że nie zgadza się z Panem Prezesem. Ludzie mają dość języka nienawiści, wizji świata gdzie niemal każdy jest złodziejem, zdrajcą w najlepszym razie marionetką w ręku złych sił. Świat nie jest aż tak potwornym miejscem jak go widzi PIS. Wyniki wyborów mówią same za siebie. Chyba nikt nie wierzy że ci co głosowali na PO to ze strachu przed IPN?
@@@ / 195.90.107.* / 2009-04-17 16:56
Zapomniales w tej wyliczance napisac ze nikt nie chce byc nazywany oszolomem, moherowym beretem, bydlem, dyplomatolkiem, watacha ktora sie wyrzyna itd.

Ludzie mają dość języka nienawiści

Masz racje.
Zwolennicy PO przestancie go uzywac.

Chyba nikt nie wierzy że ci co głosowali na PO to ze strachu przed IPN

Ci co maja media tak wlasnie glosowali i poprzez swoje media wprowadzili w blad innych.

Świat nie jest aż tak potwornym miejscem jak go widzi PIS

Ty chyba mody jestes i PRL znasz z telewizji.

Nikt nie lubi być nazywany złodziejem tylko dlatego że zarabia więcej niż średnia krajowa

Przeciez kolega partyjny Tuska powiedzial ze "pierwszy milion trzeba ukrasc" wiec nie dziw sie ze ktos nazywa prawde po imieniu.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 12:11
Piszcie sobie co chcecie, wielbiciele i wyznawcy Jarosława. Zabawnie sie czyta tę waszą frustrację lejącą sie strumieniami na każdym forum.
Niestety, PIS im więcej krzyczy tym więcej sobie szkodzi i widać wyraźnie, że normalni ludzie są zmęczeni tą PIS-owską nagonką, zmianami wizerunku i stawaniem na rzęsach żeby słupki skoczyły.
I wyraźnie też widać, że PIS upadł tak nisko, że niżej się nie da i choć mi ich żal to jak większość kraju (ok 50%) na pewno pójdę zagłosować przeciwko nim, bo po tym co już Jarosław wyprawia żeby tylko wygrać widać, że ma jeszcze bardziej nierówno pod sufitem i manię władzy niz wtedy kiedy rządził a jego choroba się pogłębia...
Strach pomyśleć co taki może zrobić dla własnej ambicji i w przekonaniu o własnej nieomylności - wojna, eksterminacja, mur polski?
Nigdy więcej...
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 16:00
zupelny brak logiki.Nisko upadla Samoobrona,LPR i tacy jak Kaczmarek a nie PIs i nie Kaczynscy bo sa jedyna naprawde liczaca sie opozycja wobec tych nieudacznikow platfusow.Nie rozumiesz czy wciskasz kit?
janiszek72 / 213.158.196.* / 2009-04-17 14:46
To nie jest żadna frustracja, tylko żal tyłek ściska jak złamane platfusy doszczętnie okradają biedną Polskę. Jeżeli jesteś dumny ze swoich ziomali z PO to gratuluję i jestem pełen podziwy dla ludzi, którzy popierają ten wszechobecny burdel, który robią świetnie przygotowani profesjonaliści z Platformy Anty-obywatelskiej. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 16:07
A nie zauważyłeś
213.158.196.* | janiszek72

że jedyną propagandą jaka ma miejsce jak na razie jest PIS-owska propaganda przeciwko PO? A że specjalnie nie mają się do czego przyczepić bo nawet upartość Tuska w sprawie nie wpompowania dużych pieniędzy w gospodarkę (czego bardzo chciał Kaczyński) okazało się była słuszna, więc tworzą takie marne i coraz marniejsze spoty, krzyczą coraz głośniej i coraz bardziej rozpaczliwie i masz rację w jednym, żal d... ściska jak się patrzy na tego chorego na władzę Jarosława rozliczę-wszystkich-za-wszystko Kaczyńskiego, który już nie wie w co uderzyć żeby kogokolwiek przekonać...
Biedny człowieczek, niech już idzie na rentę i przestanie jątrzyć co mu najlepiej wychodzi niestety...
A wy? PIS-kaczki sami sobie wystawiacie ocenę. Obrażacie, plujecie na innych i nikogo nie szanujecie oprócz swojego jedynego-nieomylnego prezesa... Kto by chciał być stawiany z wami w szeregu? Nikt? No właśnie, sami podwyższacie słupki PO.
Generalnie to mi was żal ale nieudactwo zyciowe PIS-owców to nie wina PO...na szczęście...-)
MAREK1954 / 89.231.200.* / 2009-04-17 13:53
n. Masz rację! 100% racji, a nawet więcej niż 100%!!
Wystarczy pokazać prawdę tak jak została pokazana w tym spocie..
I czytać "wypowiedzi pożytecznych idiotów" takich jak: "xcxcxc"; "n." ; "bankier_7"... tego typu pustogłowych "komentatorów" na forum.
Muszą wam "Ałtorytety" objaśnić jak macie ujadać, biedne głupie kundelki.
xcxcxc / 95.41.28.* / 2009-04-17 15:50
Muszę niestety zburzyć twój uproszczony czarno-biały obraz świata (robię to pomimo że jesteś nawet zabawny w tej swej bucie i przekonaniu o posiadaniu jakieś wiedzy najwyraźniej niedostępnej dla reszty społeczeństwa). A trzeba przyznać że PRowcy z PIS wykonali kawał "dobrej" roboty. Otóż świat nie dzieli się tylko na zwolenników PIS (to rzec jasna w twoim mniemaniu ci dobrzy, uczciwi, piękni, mądrzy i bez wad) i całą resztę która to jest albo omotana przez "Złego" albo jest podstępnymi masonami, komuchami, żydowskimi bankierami czy kim tam jeszcze z katalogu strachów polskich, którzy to tylko czyhają na okazję do zniszczenia Polski. Świat jest dużo bardziej skomplikowany i przez to o wiele ciekawszy. Może kiedyś to ujrzysz, czego Ci naprawdę szczerze życzę.
MAREK1954 / 89.231.200.* / 2009-04-17 21:41
''xcxcxc'' przeczytaj sobie pusty łbie, do końca, cały artykuł i potem daj głos: http://www.rp.pl/artykul/61991,292618.html;
http://wiadomosci.onet.pl/1551602,2677,kioskart.html;
http://www.rp.pl/artykul/2,287113_Skwiecinski__Dodusic__wrogow__przed_burza_.html;
Dasz rady tyle przeczytać? Potrafisz?
Bankier_7 / 2009-04-17 15:28 / portfel / Punktator
A co ty od Bankiera_7 chcesz?
Boli cie i uwiera prawda dlatego próbujesz Mnie obrazić ty tumanie kurzu - ale dzięki takim jak ty wiem,że nie należy polemizować z kimś kto nie ma za dużo do powiedzenia...
giwi44 / 90.141.116.* / 2009-04-17 14:58
Nie wiesz chyba ze Tusk to po kaszubsku znaczy kundel,wiec kto tu jest glupim kundelkiem?Chyba wlasnie ty...Glosuj na kundla a zrobi ci dobrze...ha ha..
janiszek72 / 213.158.196.* / 2009-04-17 14:53
A Ty jesteś taki wierny Donaldkowi, bo dostałeś zgrzewkę gum do żucia o dźwięcznie brzmiącej nazwie "Kaczor Donald"? Poprzeglądaj sobie historyjki z tych gum, to może się czegoś pożytecznego nauczysz, osiołku jeden z drugim. Jak zdarta płyta ciągle teksty o Jareczku, troszkę mniej o Ojcu Rydzyku i o pis-iorkach. Zobaczymy niedługo co tam na froncie robót obiecanych autostrad i obiecanek, że wszystkim Polakom będzie się żyło lepiej. Lepiej nie mówić. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy