Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS poszedł w górę w sondażach

PiS poszedł w górę w sondażach

Money.pl / 2009-05-13 08:16
Komentarze do wiadomości: PiS poszedł w górę w sondażach.
Wyświetlaj:
Teddy / 89.77.160.* / 2009-05-13 22:56
Jeżeli te wyniki podała GW to należy wynik PIS-u pomnożyć przez 2, a będzie to mniej więcej odpowiadało prawdzie. Wygląda na to że GW przygotowuje swoich na "lanie" wyborcze przez myślących a nie ogłupianych przez tzw. polskojęzyczne media.
vikol / 195.117.22.* / 2009-05-14 03:56
Dwa-trzy dni przed wyborami z grubsza sondaże nagle stają się bardziej urealnione. Teraz to można sobie nimi oblicze Michnika podetrzeć.
niezdecydowany wyborca / 87.205.146.* / 2009-05-13 13:30
Do popierających pis. Proszę napiszcie mi plusy waszej parti za jakie działania cenicie jarosława i jego ekipę, bez obrazy ale wydaje mi się że jarosław kaczyński jest niedorozwinięty umysłowo, mam na myśli tutaj inteligencje emocjonalną... (dobrze ale to było tylko moje zdanie) prosze o obiektywną ocenę swojej parti... i dlaczego taki wybór...
Judek / 75.119.236.* / 2009-05-14 02:08
Jest ich zbyt wiele aby tu wymieniac.Moge wymienic plusy PO bo zajmie to sekunde.
PODRÓŻNIK / 93.105.233.* / 2009-05-13 22:55
Niezdecydowany Wyborco!
Jako aktywny Obserwator sceny politycznej proszę Cię, zagłosuj na ludzi,którzy pracuja dla Kraju, a nie myślą o pomnażaniu pieniędzy dla siebie.Głosuj na PIS.W ministerstwach wszyscy odbierali telefony,nawet v-ce ministrowie,pomagali ludziom we wszystkich interwencjach,mam tego dowody.A teraz, to z Tobą nie rozmawiają,nie odbierają telefonów i mają wszystkich gdzieś.....To mnie przeraża!
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-05-14 09:12
No mnie zatkało... takie argumenty! :)
lplp / 83.12.23.* / 2009-05-13 09:06
No to te 4mln zł przeznaczone na kampanię PiS w mediach zdało relacje ;-P
Och... jak słusznie zainwestowane nasze pieniądze... tylko chwalić i klepać się po barkach
mirek3011 / 2009-05-13 09:41 / Tysiącznik na forum
Jak słusznie zauważyłeś w tym kraju rzeczywistość kreują media...i dlatego ten obecny rząd jest tak PO..pularny nic z tego nie wynika a pozytywnych efektów rządzenia brak...........
lplp / 83.12.23.* / 2009-05-13 09:56
skutki rządzenia kolejnych partii obserwujemy na bieżąco... Wygląda to tak że 3 kroki do przodu, dwa do tyłu... wolno do przodu ale do przodu, ale niczym szczególnym nie mogą się pochwalić ... Od lat jesteśmy karmieni pustymi obietnicami - PO, PiS, SLD i inne... Ciekawy jestem tyko jak długo tak będzie
vikol / 195.117.22.* / 2009-05-14 03:55
Obserwujemy ale przez pryzmat kolesi Tuska z wsi 24 i polsatu a także + eremefka zetk i cała reszta tej chołoty.
Szare mydło dostrzegłoby manipulację i cenzurę tam, gdzie michnikowszczyzna widzi wolne media.
Wolne? Od wolności chyba.
janiszek72 / 85.222.86.* / 2009-05-13 08:32
Jestem jednym z jak to nazwał kolega "nierozwiniętych umysłowo" i będę konsekwentnie głosował na PiS. Precz z liberałami, precz z postkomunistami z SLD. Prawo i Sprawiedliwość musi wreszcie na stałe zagościć w Polsce. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
lplp / 83.12.23.* / 2009-05-13 08:54
"Prawo i Sprawiedliwość musi wreszcie na stałe zagościć w Polsce" - oby się Twoje słowa sprawdziły... Już obmalowują dla niektórych cele i wstawiają nowe zamki
Pilsener / 2009-05-13 08:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dzwonisz do 1000 osób, a 900 z nich mówi "spie..." albo "mam głęboko polskich polityków". 99% moich znajomych nie chce słyszeć o polityce i wyborach, politycy to dla nich złodzieje albo w najlepszym wypadku stare komuchy ze skansenu PRL'u, ludzie, którzy utkneli w innej rzeczywistości i gadają jakieś bzdury. W dodatku w polsce jest za dużo polityki - wszędzie ta polityka, ludzie już mają tego dość, wszystko jest zaraz "sprawą polityczną", w tym chorym kraju nawet babcie klozetowe zatrudnia się z klucza partyjnego. No i idea demokracji polega na wybieraniu przedstawicieli a nie popieraniu partii X czy Y, ludzi to strasznie zraża, że partyjny aktyw każe im głosować na włazidu...ów, których zasługi dla regionu są znikome, w dodatku dostaje się taki do sejmu zdobywając 1000 głosów - polski system to zaprzeczenie idei demokracji i parodia kapitalizmu, jakiś komunizm z elementami gospodarki wolnorynkowej - tak postrzegają to ludzie, którzy tu wracają po 20,30 latach.
Daras Kombinaras / 91.200.32.* / 2009-05-13 09:36
Człowieku Ty chyba żyjesz w innym świecie.. w każdej TV lecą co chwile politycy i myślisz, że nikt tego nie chce oglądać? czyli stacjom nie zależy na oglądalności? :) ludzie po prostu nie znają się na polityce i nie mają trwałych poglądów politycznych - uczą się jej z TV. Wytłumacz mi dlaczego połowa byłego elektoratu SLD głosuje na PIS, skoro PIS to partia "antykomunistyczna"? Scena polityczna w PL jest w trakcie dojrzewania, to co widzimy w TV można porównać ze skórą dojrzewającego nastolatka - pełna pryszczy. Ale kiedyś ta buzia, będzie ładna i dojrzała :) poczekamy zobaczymy. Proszę przestać lamentować na scenę polityczną, bo ona jest taka jaka jest Polska, to nasze lustro. Oglądając TV widzimy jak w lustrze samych siebie. :)
Pilsener / 2009-05-13 20:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"dlaczego połowa byłego elektoratu SLD głosuje na PIS,
skoro PIS to partia "antykomunistyczna"" - jaka tam antykomunistyczna, to wszystko są ludzie z byłego PZPR, podobnie jak w PSL, PO i SLD - nazwy się zmieniają, a ludzie przy korycie wciąż Ci sami - a nawet jeśli jacyś inni to czy aż tak istotne jest, kto mnie w tej chwili okrada? Jedni krzyczą "Tak, tak! Toosck, okradnij mnie!", drudzy "Nie, Nie, Katchynsky niech mnie okradnie!" a ja mówię "Sp... wszyscy na Madagaskar". Zły system musi urodzić złe owoce, choćby ogrodnikiem był mistrz w swoim fachu a chodząc na wybory sankcjonujesz ten system a w dodatku marnujesz swój czas i głos.
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-05-14 09:24
Masz wiele racji w tym co napisałeś. Choć prawdę mówiąc chciałbym, żeby to się kiedyś zmieniło - aby głos oddany na wyborach nie był marnotrawstwem czasu. Poza tym nie wiem czy też odniosłeś takie wrażenie, ale osoby piszące na forum o polityce to tak jakby dopiero niedawno się urodziły i udają, że znają życie, a tak naprawdę nic z tego co się dzieje nie rozumieją - takie małe ogłupione mediami pis-iorki :)
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-05-13 08:16
Te 30% ankietowanych to jakaś nieinteligentna masa. Nie namawiam, żeby głosować na PO, ale żeby głosować na PiS to trzeba być nierozwiniętym umysłowo. Głosujcie na cokolwiek, byle nie na PiS, Samoobronę i LPR.
podróżnik / 93.105.233.* / 2009-05-13 22:41
Cała Rodzinę zmobilizuję,aby głosowali na PIS! Wiesz dlaczego Drogi Internaucie,bo najważniejszy w Życiu jest Człowiek,a liberal PO- to kult osobistego interesu,którym podporządkowuje sie wszystkich, a dziś cały Naród pod sukces Tuska na Prezydenta RP.Nie wazny jest Obywatel,ale ważny jest Tusk! -interes Liberała,który nie uznaje dialogu,dlatego ten facet nigdy nie będzie reprezentował naszego interesu.Wychował go Kongres Liberalno-Demokratyczny i nikt go juz nie zmieni.Gdyby tak wszyscy pracowali w Biznesie /który reprezentuję/jak Tusk dla Kraju, to nasza gospodarka poszłaby na dno.Nie należę do PIS,ale czujnie go obserwuję.To są ludzie pracy,ale mają za mało agresji.......,aby pokonac Rudego,który po 30 latach bierze ślub kościelny,nie przecież z wiary,bo nie miał przeszkód, ale znowu pod Publikę.I tak non stop!Dzisiaj wszystkim potrzebny jest dialog i wsparcie Rządu dla Biznesu i Biznesu dla Polaków tak,aby wszystkim było lepiej..
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-05-14 09:10
Współczuję. Chciałbym wiedzieć, jaki to Ty biznes reprezentujesz - dewocjonalia? :) Według moich spostrzeżeń, to albo urodziłeś się po roku '90 i wykrzykujesz bzdury na forum, albo naprawdę niespełna umysłu jesteś, ponieważ nie wiesz co napisałeś. Pozdrawiam :)
Antyfaryzeusz / 89.171.115.* / 2009-05-13 08:43
Jak już ktoś jest niedorozwinięty, to raczej te 48% chcących głosować, skoro głosują na ludzi, którzy w półtorej roku okłamali ten Naród tyle razy ile jeszcze nikomu się to nie udało w całej kadencji. Żeby głosować na PO trzeba być albo cynicznym kłamcą i hipokrytą albo półgłówkiem, który równie dobrze zagłosuje na Jole Rutowicz, jeśli się ją odpowiednio wypromuje. Żeby było jasne dla schetynowców, którzy zaraz tu pewnie przylezą: nie jestem proPis-ow i na PiS głosować nie będe.
tak to z nami jest / 83.14.21.* / 2009-05-13 10:27
Całkowicie się z Tobą zgadzam z tą różnicą, że ja zagłosuję na PiS i większość mojej rodziny również. Jedynie mój nistety jeszcze "pryszczaty" syn zagłosuje na PO.
mirek3011 / 2009-05-13 08:20 / Tysiącznik na forum

Głosujcie na cokolwiek

A czy normalnie rozwinięty umysłowo głosuje tak jak ty na cokolwiek.......

Najnowsze wpisy