Forum Polityka, aktualnościKraj

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy

Money.pl / 2006-10-17 15:51
Komentarze do wiadomości: Usługi telekomunikacyjne od domokrążcy.
Wyświetlaj:
Nikit11111 / 95.160.159.* / 2020-03-10 13:19
Jeśli chodzi o usługi tego typu, to polecam firmę intelligent technologies - szybki, porządny internet
PanTadek.2.4 / 83.24.65.* / 2020-02-18 09:34
To juz lepiej coś zaufanego i sprawdzonego wybrać. Mogę Ci polecić dobrego dostawcę usług telekomunikacyjnych, Intelligent technologies. Sprawdzają się bardzo dobrze nawet przy dużym obciążeniu.
BartttekB / 83.24.60.* / 2020-01-27 13:22
Lepiej wybrać sprawdzone usługi telekomunikacyjne. Ja mam u siebie od intelligent technologies i są super: ) Nigdy nie zwiesza i internet śmiga szybko!
gosiatoya / 162.228.170.* / 2013-12-14 01:38
Przede wszystkim nie od domokrazcy,bo widze ze ktos tu nie odrobil lekcji wypisujac takie bzdury. ACN opiera sie wylacznie na warm marketing tzn na polecaniu produktu osobom znanym sobie a nie pukaniu do drzwi ludzi ktorych sie nie zna (czyli cold marketing)Poza tym wiele razy poleca sie film, restauracje, plyte, sklep, czy te firmy wam placa za plecenie - NIE, i nikt jakos nie pomstuje ze ktos komus cos polecil, oczywiscie nie jest to biznes dla wszystkich tak jak nie wszyscy moga byc nauczycielami badz chirurgami. Network marketer wykonuje swoja prace najlepiej jak potrafi bo robi to z pasji, wiary w produkt i ma to dla niego sens. Wiele osob wykonuje prace tylko po to zeby zarobic, pokonczyli szkoly, bo mama tak chciala albo nie bylo lepszego pomyslu, i robia cos czego nie lubia i nikt ich ani ich zawodow nie krytykuje.
Jestem w ACN od dwoch miesiecy i nie wyobrazam sobie robic cokoliwek innego. Jestem w tej chwili na pozycji SKZ i mam zamiar szybko zostac MZ. To nie jest zadna piramida ani nawet cos blisko. Zachecam do wglebienia sie w tajniki MLM i piramid bo za dlugo by tu tlumaczyc. Jakakolwiek korporacja, firma zatrudniajaca pracownikow jest legalna piramida, jest wlasciciel na ktorego wszyscy robia a ktory zbiera najwieksza kase, menadzerowie ktorzy zawsze beda nizej niz wlasciciel, i pracownicy ktorych jest najwiecej a haruja za najnizsze stawki.W ACN (i kazdym MLM)mozna piac sie do gory jak daleko sie chce.Poza tym nie znam drugiej takiej firmy jak ACN ktora by tyle pieniedzy przeznaczala na akcje charytatywne, oferowala serwisy z ktorych kazdy korzysta a nie tylko produkty ktorych w tej dobie i kryzysie nikt nie kupuje ale komorke maja juz male dzieci, jest to najlatwiejszy MLM do zbudowania. Wlasnie wrocilam ze szkolenia w San Jose,Ca i do dzisiaj jestem w szoku jak ta firma sie rozwija, poznalam osobiscie zalozycieli firmy i Donalda Trampa a tych ktorym sie nie udalo pozdrawiam, moze to nie byl ten czas, i tych ktorzy pluja jadem tez pozdrawiam, bo ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Pozdrawiam i jesli ktos ma jakies watpliwosci to chetnie je rozwieje i wytlumacze kazdemu dlaczego warto to robic.
exACN / 89.69.49.* / 2013-03-26 01:13
Firma jest niekonkretna i niedotrzymująca danych obietnic (przede wszystkim produktowych). Zmarnowałem 4 miesiące bardzo wytężonej pracy, żeby pozyskać aż!! 4 osoby do współpracy. Może wizja zarabiania w ACN jest ciekawa ale moi znajomi, którzy zaczynali choćby nawet w FM Group (podobne zaangażowanie) po 4 miesiącach zarobili! I zarabiają do tej pory...

Podsumowując moją współpracę:
- 4 miesiące harówy
- 4000 zł wydane (pośrednio i niebezpośrednio)
- wideotelefon, z którego nie skorzystałem ani razu
- nic nie zarobiłem
- dziesiątki znajomych zrażonych do moich nowych pomysłów
- pozostał ogromny niesmak i poczucie bycia oszukanym
...
- jedyne co dobre to że poznałem tam bardzo fajnych ludzi i tego mi nikt nie zabierze!

Oczywiście się nie poddałem i rozpocząłem kolejny biznes MLM, który dynamicznie i z sukcesami rozwijam!!

Odradzam 1/4 procenta na 3 poziomach.

Pozdrawiam.
rozsądny / 83.24.115.* / 2013-01-02 17:41
Witam, jestem jeszcze w szeregach przedstawicieli ACN ale podjąłem juz decyzję że jest mi z nimi nie po drodze. Oczywiście wszesdłem w ten "biznes" korzystając z "szansy ACN" którą zaproponował mi kumpel. Wykupiłem licencję..przepisałem pare telefonów, byłem na kilkunastu spotkaniach lokalnych, dwóch regionalnych. Miałem też jechać na konwencję do Kolonii (wpłaciłem kase) ale na szczęście nie pojechałem a kase odzyskałem bo pojechał ktoś za mnie. Dziś mogę powiedzieć czym dla mnie jest ACN. To organizacja u której podstaw leży fałsz i zakłamanie ! Już od pierwszego spotkania oszukuje się potencjalnych klientów - przedstawicieli, mówiąc np. że "ten biznes możesz robić dodatkowo max parę godzin w tygodniu". Stosując psychomanipulację wprawia się człowieka w stan euforii i podniecenia mamiąc osiągnięciem sukcesu, zostania bogaczem w bardzo prosty sposób ! wystarczy robić dokładnie to co inni i już jest sukces i pełnia szczęscia (czyt. bogactwo).
Osobiście nie mam nic do ludzi bogatych bo tacy muszą być, ale robienie z bogactwa głównego celu to już jest chore. Oczywiście nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale ! oczywiście też stosuje się słowa "klucze" aby osiągnąć cel i zwerbować kolejnych ludzi czyli np. marzenia, niesamowity, wyjątkowy, mega, sukces, bogactwo, super ludzie itd itd.
Szary człowieczek nagle czuje się kimś wyjątkowym i myśli że tak! dam radę ! ...więc podpisuje umowe przedstawiciela...namawia i przekonuje rodzinę i znajomych do swojego super biznesu i wpłaca kasę. Wcześniej te 1100zł to było jakoby jakaś licencja...potem że jest to opłata za sklep internetowy w każdym razie bez tego ani rusz.
Potem nawet dostaje pierwsze pieniądze ale za chwilę przychodzi szok...bo okazuje się że ten biznes to nie takie hop siup....i nie wystarczy że tak sobie tylko dodatkowo 2-3 godzinki ale trza zaiwaniać ostro żeby coś wycisnąć z biznesu i budować "ZESPÓŁ" bo to tak naprawdę dopiero daje kasę. Wtedy też okazuje się że trzeba wozić namówione osoby (tak jak ktoś zrobił to z tobą wcześniej) na szkolenia...bo bez szkoleń ani rusz !
Jedziesz więc na szkolenie z zaproszonym gościem, wydajesz na paliwo i wstęp na szkolenie (goscie za darmo). Szkolenia na początku wydają sie ciekawe...ale po 3 to już poprostu zaczyna cie mglić bo ciągle ta sama papka.
cdn.
Pioesz / 83.28.9.* / 2013-02-23 12:03
Pewnie się z tobą zgodzę; z tym że mnie nikt nie mówił że będzie łatwo.
Podjąłem współpracę w 2011r. po przeanalizowaniu runku w USA Dzięki sklepowi mam tam klientów na wideotelefon i pewnie nigdy ich nie poznam. Zdając sobie sprawę że firma
w Polsce Dopiero raczkuje, zauważ że w innych krajach gdzie jest dłużej współpracuje z wszystkimi operatorami Telefonii Komórkowej oraz dostawcami Energi.
ACN nie gwarantuje dochodów w przypadku braku pozyskiwanych klientów.
Tak się też składa że w naszym Kraju nikt mi nie gwarantuje stałej pracy a co za tym idzie Emerytury. Nie jest to praca dla osób które czekają aż pieniądze same im spadną z nieba.
Jak widziałeś prezentację przypomnij sobie wykres, bardzo przejrzyście pokazuje zależność zarabiania na premiach i zysku pasywnego na osi czasu. My Polacy już tak mamy że we wszystkim widzimy podstęp a MLM-y kojarzą się nam z piramidą finansową (sam tak miałem). Po przeczytaniu kilku książek m .innymi Donalda Trampa i Roberka Kiyosaki zrozumiałem że sam jestem odpowiedzialny za to kim jestem albo kim będę. Spotkanie z ACN zmieniło mi sposób myślenia( umiem się cieszyć tym co mam i przestałem ciągle narzekać) więc jak nawet nie zarobię milionów i tak lepiej mi się żyje ;-)
Co do ludzi tu pracujących to naprawdę są wyjątkowi (nie trzeba się oglądać czy ktoś Ci nie podstawi nogi tak jak to jest w normalnej pracy) i Twoje wrażenie było prawdziwe. Wyobraź sobie dyskotekę (z alkoholem) na około sześć tysięcy ludzi bez ochroniarzy-byłem na takiej dwa razy w Lizbonie i Koloni (szkoda że nie pojechałes), a teraz wybieram się do Budapesztu. Mimo pewnych zaniedbań i nie lojalności ludzi(już nie pracują) odpowiedzialnych za usługi. Rok 2013 ma być dla Polski Przełomowy więc się nie poddawaj po prostu przeczekaj trudny okres.
Po burzy zawsze wychodzi słońce
polki34 / 89.77.58.* / 2011-11-24 15:57
Po co płacić za specjalny wideotelefon? Po co abonamenty jak jest SKYPE? Poza tym produkty od domokrążców mnie zniechęcają, skoro są takie dobre i tanie to czemu nie ma ich w sklepach?
(AVON, KIRBY, AMWAY...) czyżby nie wytrzymały konkurencji?
Cael / 178.37.159.* / 2012-01-27 12:26
Byłem na spotkaniu ACN. Ogólnie prezentacja miała na celu wywrzeć nacisk na potencjalnych jeleni, aby zasilili "jedynymi" 1100zł kasę współpracowników wyższego szczebla. Stosowane techniki to książkowe przykłady z zasad psychologii a w szczególności wpływu innych osób na podejmowane decyzje, autoprezentacje osób skłaniające do zdobycia zaufania itp. Po co to wszystko? Firma mająca tak niezawodne produkty, o których opowiadacie nie stosuje takich technik. Poza tym co to za produkty? a liche jak cała struktura, którą powinniście zbudować żeby osiągnąć sukces. Firma rzeczywiście opiera się głównie na wpłatach z wprowadzenia nowych osób do "sekty":) Nikt kto potrafi liczyć nie będzie w stanie doliczyć się zysków pasywnych, chyba że na poziomie 50zł po kilku latach współpracy i zniechęcenia do siebie wszystkich znajomych. Po pierwsze dlatego że procent jaki serwuje nam ACN w zyskach z abonamentu jest mniej niż marny a produkty nie są konkurencyjne. Po drugie jak mam przekonać swoich znajomych i nie tylko do produktów, które i dla mnie są więcej niż nieatrakcyjne? ACN to generalnie mówiąc ściema. Jeżeli chcesz zarobić to musisz wprowadzić do firmy swoich znajomych, którzy wpłacą haracz, a jednocześnie zwerbują inne osoby, które również w/w opłatę wniosą.
Poza tym Panowie Pacynga, Janeczek itd. obrażacie ludzi a sposób w jakim wyrażacie swoje opinie są poniżej wszelkich norm. Jeżeli tak wygląda "góra" tej firmy a właściwie piramidki ładnie ukrytej za usługami telekom. to ja już na wstępie podziękuję za współpracę z takimi osobami.
wronsssssssss / 83.21.249.* / 2011-10-15 15:08
pacyga, janeczek, tempe przecfeeelee znam takich jak wy biznesmeni z okolicznych wiosek, cale zycie na etacie a teraz wielcy biznesmeny.
szkoda mi tych ludzi, ja sam wplacilem 1100 zl i szkoda mi siebie, ale fakt faktem sprzedajecie chlam ludziom i zycie to zweryfikuje.
ja sie wysralem na ten BIZNES, bo trzeba byc zlamasem i sekciarzem zeby tym sie jarac

PACYGA JANECZEK, reszta prze cwe luchów - sloma wam z butow wystaje.

robie na opcjach na gpw 10x takie siano i nawet nie wychodze z domu leszczyny
Acnik / 188.146.129.* / 2011-10-29 23:38
No wyzsza kultura,ty to chyba po studiach jesteś skoro takiego języka używasz.rozumiem że bez wychodzenia z domu zarabiasz 50000 ' gratuluję :) szkoda tylko że na forach można tak pisać incognito bo za takie teksty pewnie byś miał sprawę w sądzie.
monter266 / 87.250.160.* / 2011-10-11 01:09
Witam! Ciężko przebrnąć przez te wszystkie komentarze o przeróżnym kolorycie i wydźwięku, ale chciałbym zauważyć jedno, bez względu na to czy uważam wejście do ACN za sensowne, czy nie:

Firma, jak każda inna, ma pomysł na biznes i prosperuje. Po co tyle nad tym biadolenia? Nie rozumiem tych, którzy tak zaciekle bronią ACN, kiedy w komentarzach - konstruktywnych czy nie - jest ona atakowana. Przypominacie mi wtedy starsze panie w moherowych nakryciach głowy, stojące pod krzyżem.
Prawda leży zawsze po środku. Przecież ACN to nie jakiś cud, który spadł z nieba, ale pomysł na jakiś zarobek. Z drugiej strony nie jest piramidą finansową i nie jest zbiorowiskiem łotrów, którzy od 20 lat mamią ludzkość. Kiedy słyszę poglądy tak daleko idące w jedną czy w drugą stronę, to mnie to boli.
Pozwólcie, żeby firma ACN sama o sobie świadczyła i wyrabiała sobie imię, a nie rzucacie się wzajemnie mięsem. To, co tutaj wyczytałem, to moim zdaniem nie jest konstruktywna dyskusja.
Pozdrawiam! Monter.
Madzialenka / 178.182.93.* / 2011-09-03 00:28
Przeczytałam artykuł oraz kilka komentarzy odnoszących się do niego i właściwie nie rozumiem czemu jesteście tacy sfrustrowani???
Podobnie jak wielu z was uczestniczyłam w spotkaniu (sam RVP się spotkał ze mną w Krakowie), ale po akceptacji pomysłu na biznes rozważyłam czy warto i czy może nie lepiej poszukać czegoś bardziej odpowiedniego a za 1100 zł wyjechać na średniej klasy wycieczkę - tak też zrobiłam. Zapewne nikt was siłą nie namawiał do tego by iść i wpłacać gdyż zgodnie z prawem jest to karalne - sami dobrowolnie wstąpiliście do tego biznesu. Argumentacja, że ktoś kogoś okradł, namówił, wyłudził jest bezzasadna. Jako ludzie dorośli i odpowiedzialni za siebie, potraficie chyba ocenić czy warto czy też nie. Nie krytykuje biznesu- jest jaki jest, taką ma formułę i niech mu się wiedzie, ja pracując dość długo w finansach realnie oceniałam swoje szanse na dzisiejszym rynku. Żyjemy w państwie demokratycznym i to co się mieści w granicach prawa i go nie przekracza jest dopuszczalne, a czasem warto zacząć od realnej wartości siebie w całym biznesie.
byłyagentacn / 91.192.88.* / 2011-08-24 15:42
nie polecam miałam przygodę z acn.wyłudzacze pieniędzy nie jest to warte tego by narażać swe relacje z rodziną i przyjaciółmi dla kasy by inni się na mnie dorabiali,a tak działa acn.!!!!!gorąco ostrzegam wszystkich!!!!!
acn niezalezny przedstawiciel / 109.110.223.* / 2011-06-14 13:55
.. bo nawet nie chcialo jej sie poznac firme acn. informacje wyssane z palca. gdyby ta firma nie dawala dochodow to nie bylabym w niej i nie mialabym dochodow.. na prawde duuuuuzych dochodow.
KrystianS / 213.77.56.* / 2011-05-14 22:13
Widać, że Pani redaktor nie chciało się zapoznać z zasadami panującymi w firmie ACN. Tam sprzedaż taka o jakiej pisze jest zabroniona. Jak dla mnie artykuł sponsorowany.
Nikt... ważny (Ajron) / 46.112.221.* / 2011-05-14 01:10
Ziemia wyda plon... (albo i nie) bez względu na to co na niej urośnie. Kobieta urodzi dziecko... (albo i nie) bez względu na to kto jest jego ojcem. Człowiek by żyć musi się urodzić, ktoś może lub musi go... nakarmić, wychować, czasem też "wykształcić". Kiedyś również i "Ty" musisz... dorosnąć, dojrzeć. Obyś był tym kim naprawdę chcesz i przeżył "ten padół łez" w zgodzie z własnym... "Ja". Naprawdę masz... (teraz) wolny wybór!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy