Forum Polityka, aktualnościKraj

Grabarczyk wierzy w kompromis w rozmowach ze związkami

Grabarczyk wierzy w kompromis w rozmowach ze związkami

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-08-18 22:53 / Tysiącznik na forum
Hmm...Przed chwilą zakończył sie wywiad z przewodniczącym Zw. Zaw. Kol. Reg. w rodzimej "wolnej europie" czyli TV Trwam. To co tam usłyszałem woła tylko o pomstę do nieba. Decydentów należałoby roztrzelać... Ponieważ za to co powiedział publicznie, nikt do Sądu go nie poda, należy przyjąć jego słowa za prawdziwe. Zresztą pokrywają się one zgodnie również ze stanem mojej wiedzy wynikającej z obserwacji i rozmów z znajomymi kolejarzami różnego szczebla.
Reasumując: niech strajkują nawet do usr....śmierci. Niech padnie wreszcie cała kolej. Może to obudzi naszych decydentów i wreszcie zabiorą się do pracy. Do jakieś pracy. Może... Audycja nazywał się: Polski Punkt Widzenia. Polecam.
grek_pl_zorba / 81.219.105.* / 2011-08-18 11:23
Też czuję się odpowiedzialny, za wybory takich ludzi którzy czują jak kręcić lody
Binarek / 2011-08-18 10:28 / Tysiącznik na forum
Związkowcy domagali się 280zł i je dostali
Mimo to rozwalają swoją spółkę.

Podziękujmy Solidarności, że ta aby przypodobać się Jarosławowi Kaczyńskiemu na miesiąc przed wyborami, niszczy Przewozy Regionalne
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-08-18 12:29
POsrańcze! Jeszcze masz odzywac sie na forum?? Ryży typ z wytrzeszczem zrobpotraktował was jak idiotów kompletnych a ty jeszcze go bronisz? Naprawde masz juz gówno zamiast mózgu w głowie? Wspomnisz moje słowa - Grabarczyk i jego nieudolna ekipa to jest facet dzieki ktoremu w Polsce bedziemy mieli niemieckie koleje. Ale tobie to pewnie sie podboba - pewnie masz takie same korzenie jak nasz płemieł i to ci gra ... Tylko pamietaj - posród niemców zawsze bedziesz podczłowiekiem, parobkime bo jestes Polakiem (jesli jesteś, bo coraz bardziej w to wątię) - to nie zmieni sie jeszcze przez setki lata, jesli w ogóle.
.,. / 193.109.225.* / 2011-08-18 21:43
Nie jest w dobrym tonie obrażać innych. Inteligenta jednostka nie musi stosować mocnych terminów do określenia swych poglądów, by ogół zrozumiał co ma na myśli. Szczerze życzę Panu Oszołomowaty (trafny nick) więcej tolerancji. Nie wszyscy myślą tymi samymi kategoriami co Pan.
tor 5 / 194.181.88.* / 2011-08-18 08:38
to będzie podarek tuska dla Angeli.
Po co mam myśłeć jak naprawiać, odda za grosz i będzie mógł kopać gałę na boisku !

ciekawe czy Polacy obudzą sie wreszcie i tego malarza kominów wyrzucą z polityki na zawsze !

Niech naprawia swoją zbankrutowaną fundację Dar Gdańska /skasował ją w 2005 roku/

Co tam na autostradzie ? roboty ruszyły ? bo jakoś tam kamer TV nie ma !
tesa1959 / 2011-08-18 09:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To zdjęcie mówi wszystko.
marynarz098 / 2011-08-18 12:30 / Tysiącznik na forum
,,muzulman,, jak by go okreslil S.Grzesiuk.

ja nic nie wiem, nic nie moge, co ja w koncu wiem, dajcie mi spokuj, idzie do innych, ich pytajcie, oni sa odpowiedzialni, to nie moja sprawa, to nie moj problem...................ale diete ministerialna lykam jak mlody pelikan ryby.
tesa1959 / 2011-08-18 13:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Daj spokój z tym pesymizmem. Chyba, że chcesz, abym wróciła tam, gdzie byłam rok temu.
tesa1959 / 2011-08-18 13:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie... a co miała czytać?
marynarz098 / 2011-08-18 13:43 / Tysiącznik na forum
.....,,Boso ale w ostrogach,, ,, Piec lat kacetu,, ,,Na marginesie zycia,,.....polecam. wtedy zrozumiesz powyzsze powiedzenie ,,Nie ma zycia,,


ps: ja pesymizm??? :_))) phi.....
tesa1959 / 2011-08-18 13:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak to nie!!!!! To już wcale Ciebie nie rozumiem. Menopauza?????:))))) Jadę nad jezioro i mam wszystko w nosie do 17.

Najnowsze wpisy