Forum Polityka, aktualnościKraj

Telekomunikacja kar nie płaci, bo nie musi

Telekomunikacja kar nie płaci, bo nie musi

Money.pl / 2007-05-17 08:20
Komentarze do wiadomości: Telekomunikacja kar nie płaci, bo nie musi.
Wyświetlaj:
Anuska / 89.78.61.* / 2007-05-25 23:21
Oni dostali kare, ale oni sobie dadza rade! Pracuje w tp na informacji i wlasnie wczoraj sie dowiedzielismy, ze ze wzgledu na kary ktore tepsa dostala u nas sa zwolninia. Przeciez ktos musi pokryc dziure, ktora im powstanie z budrzecie. Taka prawda, ze oni maja gleboko w d... czy maja kary czy nie, oni to i tak odbija na pracownikach. Zawsze kiedy tepsa dostawala za cos kare to u nas np podnosili czas, stawiali takie wymagania, ze glowa boli, scinali godziny lub tak jak teraz poprostu zwalniaja. I tak o to z 95 osob, ktore pracowaly u mnie na serwisie zostaje 28, a na zlosc zrobia glownie tym co mieli ochote skorzystac z calkiem fajnej informacji, ktora tworzylismy wkladajac w nia serca. Tepsa gora! Ci to potrafia oszczedzac!!!
manko / 85.89.191.* / 2008-03-15 00:47
za takie dziury ortograficzne już dawno ciebie powinni zwolnić
asdfsa / 195.116.46.* / 2007-05-17 22:11
a kto za to placi?? pan placi ..pani placi.....ci panstwo placa!:)
Dobiesław / 83.6.194.* / 2007-05-17 19:53
Ubecja rządzi w TP S.A. a oni za nic mają sądy, naród i całą Polskę
Eugeniusz K. / 81.219.209.* / 2007-07-03 00:12
Bezkarnie TP S.A. okrada swoich abonentów. Stała się instytucją przestępczą ! Np , w moim przypadku TP S.A. na polecenie Służb Ubeckich sfałszowała faktury na ponad 19 tys. złotych. Przy nadpłacie ponad 600 zł.
od 10 lat bezprawnie pozbawia mnie telefonu ... Żądania płatnicze sfałszowanych faktur z tym samym nr ,z tą samą datą wystawienia i za taki sam okres różnią się o kilka tysięcy złotych - dziecko z drugiej klasy szkoły podstawowej jest w stanie wykryć rażący,przestępczy błąd - niestety prawda ta nie mogła się przebić ani w Sądzie w Kielcach, ani w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie, ani w Ministerstwie Sprawiedliwości .
Nawet błąd matematyczny w podliczeniu
wpłat abonenta i obciążeń TP S.A. nie może się przebić w polskich sądach .
Przestępcza działalność TP S.A. jest chroniona przez Prokuraturę i Sądy,o
czym świadczą m.inn. akta spraw IC/357/01 ; ICa 250/02 , IC 1225/03 i ICa 2005/05 ; IACa 464/07 i inne będące w posiadaniu niżej podpisanego .Na moim przykładzie stwierdzam,że TP S.A. jest narzędziem
walki politycznej i instrumentem niszczenia niewygodnych ludzi oraz legalnych organizacji społecznych ....
Tę przerstępczą "mafię" chronią wielcy
politycy, sędziowie,prokurtorzy ...
Działąją bezwzględnie. Zniszcczyli moje zdrowie, rodzinę,poniewierali mnie przed skorupowanymi sądami, złodziejskimi metodami zniszczyli mnie finsowo . TP S.A. - mój największy bandyta i złodziej wszechczasów, ukradł mi zdrowie, uczynił mnie kaleką, pozbawił mnie rodziny,renty i elementarnych środków do życia . Umieram z głodu i braku leków... bo prawda i sprawiedliwość nie mogły się przebić w polskich sądach i w sumieniu złodziejskim funkcjonariuszy TP S.A.!
My chorzy,biedni,bezdomni,bezrobotni ,my okradani i dlatego najbiedniejsi, mimo tylu upokorzeń i cierpień, jesteśmy chronieni przez naszego Pana
Dawcę Życia i Śmierci ! Nasz Pan nas zawsze wysłuchuje i spełnia nasze prośby i wezwania krzyku rozpaczy !
On jeden słyszy nasz krzyk,czuje ból,
reaguje na nasz płacz, cierpienie ,,,,
A gdy wzywamy podłych .sprzedajnych i niesprawiedliwych sędziów ,na Sąd Boży! On jeden ubogich wysłuchuje ! I gdy wzywamy nieuczciwych pracowników i dyrektorów TP S.A. na Sąd Boży ! nasz Pan to słyszy i staje się naszym
Obrońcą i Sędzią Sprawiedliwym !
Wzywamy wszystkich tych co twierdzą w TP S.A. i w polskich sądach ,iż 2+2 = 6 na Sąd Boży ! Moja i nasza krzywda ich wkrótce dopadnie i osądzi ! Krzywda wielu milionów okradzionych abonentów TP S.A. i skrzywdzonych interesantów TP S.A. oraz krzywda polskich Sądów,wkrótce upomni się o mnie i o takich jak ja ! Wkrótce raz na zawsze zamknie się NIEBO i otworzy się piekło przed tymi zwyrodnialcami bez sumienia i poczucia przyzwoitości ! , którzy nas skrzywdzili !
Panie nasz i Boże, Ty wiesz,że w tej
TP S.A. - owskiej Sodomie i Gomorze szukałem Sprawiedliwych, nie znalazłem 5 - ciu Sprawiedliwych !
Szukałem i nie znalazłem nawet dwóch Sprawiedliwych ! Znam Twój Wyrok Panie ! I przepraszam Cię za to,że
wyrządzona nam krzywda jest dla mnie i dla wielu takich jak ja , jest tak wielka i dokuczliwa ,iż nie pozwala mi (nam )wstawić się u Ciebie za tymi zbrodniarzami ! Ty jeden wiesz,że nie potrafimy żyć w nienawiści,do tych co nas skrzywdzili !, ale i nie umiemy , nie potrafimy się za nich modlić !
Panie Życia i Śmierci czyń swoją powinność ! I nie karaj nas za to ,że
wyrządzona nam krzywda,nie pozwoliła wymienić i ofiarować Tobie choć jedno dobro , które krzywdzący nas funkcjonariusze TP S.A., Prokuratury i Wymiaru Sprawiedliwości nam uczynili .Ty jeden wiesz,okradli mnie ze wszystkiego co miałem:zabrali zdrowie, pozbawili środków na utrzymanie konieczne : na leki, chleb, ubranie...Chełpią się z tego,że
umieram z głodu,zimna i wycieńczenia ...Nawet chełpią się z tego,że umiera i wymiera polski Naród ! Wybacz mi mój Panie - nie mam siły i mocy , by za tych zbradniarzy z TP S.A. i z tak wielu polskich sądów modlić się !.....
Osądż ich , bez mojej modlitwy !....
Osądż ich ,bez modlitwy tych.których
skrzywdzili i wciąż krzywdzą !....
Jest to komentarz umierającego,okradzionego przez TP S.A. abonenta , niewinnie skazanego na śmierć przez skorumpowanych , nieuczciwych sędziów i prokuratorów ,
jest to komentarz uczciwego Człowieka
i abonenta TP S.A. ,któremu TP S.A. i polskie sądy wmówiły że 2 + 2 = 6 .
Iszpan / 62.21.74.* / 2007-12-22 06:42
Ja ot TP odcięłam się już dawno, pomimo że wszyscy załamywali ręce :"to już teraz z tobą nie będziemy mieli żadnego kontaktu". Nic podobnego, kontakt jest i z mojej strony tańszy, a że ludzie nadal żyją w przeświadczeniu, że poza TP nie ma nic... no cóż...
Niotoco / 85.198.233.* / 2007-05-17 13:29
TPSA to chyba Kulczyk z niedoszłym magistrem prywatyzowali. Więc wszystko jasne. Nasza rola ogranicza się obecnie do ratowania miejsc pracy we Francji.
A co do komisji to tam gdzie socjalizm tam i wielka kasa.
wiecek / 83.26.97.* / 2007-05-17 12:21
TP SA jest ulubionym chlopcem do bicia dla polskich wladz panstwowych. Pozostalo w nich ciagle to PRL-owskie przekonanie, ze mozna rzadzic kazdym i kazda firma wg wlsnego widzimisie.
Tymczasem UE kasuje i kwestionuje wiekszosc kar.
sprawiedliwy / 87.96.102.* / 2007-06-24 00:40
więcek jesteś kretynem
wisieq / 195.205.152.* / 2007-05-17 10:22
A w mediach sprawę przedstawiają że TPSA jest ukarana i z relacji wynika że karę już zapłaciła,jest monopolistą dzięki naszym mądrym główkom z Wiejskiej którzy sprzedali firmę zamiast w jakiś sposób umożliwić działanie konkurencji choćby przez wydzielenie spółki państwowej która przejełaby by łącza i umożliwiała dostęp do sieci dla każdego operatora za jednakową opłatą dla wszystkich.
a320 / 80.68.235.* / 2007-05-17 11:07
Państwowa Spółka receptą na wszystkie bolączki. Można by obsadzić następne stanowiska Skrzypkami, Netzlami i innym pisowskim włazidupstwem. W PRL-u wszystko było państwowe i efekt był cokolwiek gówniany.
WATowiec / 148.81.117.* / 2007-05-17 12:11
Państwowa spółka nie jest receptą na receptą na bolączki, jednak zwróć uwage drogi Czytelniku, ze komunikacja jest gałęzią strategiczną, tak samo jak np: energrtyka, myślisz ze w razie konfliktu bedziemy dzwonić przez komórki?? Nie. Takie przedsiąbiorstwo nie powinno trafić w rece prywatne a tym bardziej zagraniczne, a juz zwłaszcza francuskie. Bo oni nam nie pomogą, historia juz to pokazała.
Inną sprawą jest ze TP została "oddana" France Telecom za bezcen, a potem z najbardziej dochodowej polskiej spółki zleciała na łeb na szyje.
jwb / 83.24.131.* / 2007-05-18 00:25
Moim zdaniem żadna firma czy spółka nie powinna być państwowa. Zostawić tylko wojsko i policję, resztę oddać w ręce prywatne.
micho / 85.128.14.* / 2007-05-17 10:53
To rzeczywiscie dobry pomysl....szkoda ze go nikt nie wdrozył...
żabcia / 83.18.211.* / 2007-05-17 08:20
no i po co to było wszystko pani aniu z tego wychodzi że pani doskonale wiedziała że tak będzie no ale trzeba się wykazać przed ludzimi że pani ostro działa na rynku telekomunikacyjnym a tak nie ma pani żadnych instrumentów prawnych aby nakładać kary na tepse , teraz to powinni pani dowalić kare za nieznajomość przepisów w uni europejskiej
St. / 83.14.253.* / 2007-05-17 09:35
A na pewno udowadnia wszystkim, że TP S.A. to zbójecka firma, której jedynym celem jest wypompowanie pieniędzy z abonentów. Co więcej pieniądze te są jedynie w znikomym procencie inwestowane w Polsce a reszta , jak rzeka, płynie do Francji
micho2 / 85.128.14.* / 2007-05-17 17:16
a podatki pewnie tez placi we Francji, a ludzie ktorzy sa zatrudnieni to pewnie nie Polacy tylko jacys chinczycy ze stadionu i oni podatki placa u siebie a u nas nic nie kupuja, nie konsumują itd....
nie trzeba bylo prywatyzacowac i tyle....albo zostawic jak KGHM ktory marnuje kase na Bóg wie co...i tak by bylo lepiej?
biznesmen / 83.25.100.* / 2007-05-17 18:03
A moze wspólnie założymy polska firme telekomunikacyjna która przejmie rynek? Zwolnienie z VAT i drobny kredyt załatwiły by sprawę - co wy na to?
obserwator1 / 83.15.89.* / 2007-05-17 09:07
Pewnie jesteś z TP-sy. Pani Prezes UOKiK to osoba kompetentna, działająca z ogromną determinacją i ma naprawdę wiele osiągnięć.
micho2 / 85.128.14.* / 2007-05-17 11:06
chyba pani prezes UKE...:)
obserwator1 / 83.15.89.* / 2007-05-17 12:09
Oczywiście.
zoltar11 / 80.55.194.* / 2007-05-17 22:32
Jak komus sie nie podoba TPsa lub inne gnioty to moze a właściwie powinien porówa.c oferty na optynet.pl i migrowac
freeuser / 212.160.172.* / 2007-05-18 11:22
I to jedyne słuszne zdanie jakie tu padło - użytkownicy jesteście wolni więc nie podoba się to wybierajcie takich dostawców jacy Wam się podobają. I to jest tak naprawde zasługa p. Anny, a kary -- no cóż czyż to nie Public Relation w wydaniu UKE.
hhhjhjj / 88.156.96.* / 2008-12-26 01:03
tepsa padne ludzie już uciekają od tych oszustów i krentaczy

Najnowsze wpisy