Forum Polityka, aktualnościKraj

Zachowanie numeru telefonu możliwe będzie od października

Zachowanie numeru telefonu możliwe będzie od października

Wyświetlaj:
Klaus Barbie / .* / 2005-06-23 17:03
Oby to samo można było zrobić z prepaidem :)
Pawel / .* / 2005-06-23 00:47
czy mozliwe bedzie zaoferowanie przez operatora nr ktorego niebedziemy mogli przeniesc do innej sieci?? np: podpisuje umowe z tpsa ze podlanczaja mi tel za free dotego przez pierwszy 6 miesiecy abonament za freee ale nadanego mi nr niemoge przeniesc do innej sieci przez np 20 lat??
AndyKing / .* / 2005-06-21 10:10
Nikt nie zauważył najważniejszej moim zdaniem korzyści: (może nie od sierpnia ale z nowym rokiem) będzie można przenieść swój nr z tepsy np. na operatora komorkowego i na komorce odbierac domowy a tepsie powiedziec zegnaj. Zobaczycie jak zmienia sie ceny abonamentów. Pewnie abonament w tpsa zniknie, a ceny rozmow na komorki będą takie same jak na stacjonarne (jak w cywilizowanych krajach 10 gr/min).
grazyna / .* / 2005-06-15 10:30
Wprowadzenie takiej ustawy jest największą głupota o jakiej słyszałam. Co z ulgami w obrebie danej sieci, bezpłatne gozdiny w ramach jednej sieci, skąd mam wiedzieć do kogo dzwonię i czy obowiązuje mnie ulga
konstant1 / 89.76.134.* / 2007-11-08 10:54
Już są w UrzędziePatentowym zgłoszenia sygnalizatorów podających informację o sieci abonenta i o bieżącej taryfie.
Nie będzie źle. A i tak do czasi! Bo wchodzi z oporami, ale jednak numeracja Enum - pełna informacja telekominikacyjna o obonencie i jego preferencjach: co i gdzie chce odbierać: stacjonarny, komórka VoIP, mail, Gadu-Gadu itp
kąd mam wiedzieć do kogo dzwonię i czy
obowiązuje mnie ulga skomentujzgłoś nadużycie
Klaus Barbie / .* / 2005-06-23 17:02
a teraz wiesz do kogo dzwonisz? te wszyskie prefixy 060x, 069x, 088x, 050x - jedni parzyste - inni nieparzyste - zwariować można :)
UPRośćmyTO / .* / 2005-06-15 11:48
"Jeszcze tańsze bezpłatne minuty" reklamowała jedna... sieć. 75zł miesięcznie i... rozmawiasz za darmo (75zł spada z księżyca).Nie daj się ogłupić, tylko prawdziwa konkurencja wymusi prawdziwą obniżkę cen.Skoro można wyświetlić numer telefonu który do ciebie dzwoni, to jaki problem, by wyświetlał się identyfikator sieci do której dzwonisz?
Paweł / .* / 2005-06-15 07:04
mam pytanko, w sierpniu ończy mi się kolejna umowa, a nie chcę znowu zmieniać numeru, czyli w moim przypadku, albo zostanę przy starym operatorze przynajmniej 2 miesiące, co wiąże sie z umową na rok, albo zmieniam numer i operatora, czy istnieje jakaś mozliwość zmiany w sierpniu operatora i zachowanie numeru? pozdrawiam
Maciek / .* / 2005-06-15 07:31
Bez sensu, czemu masz przedluzac umowe na rok? Konczy Ci sie umowa i tyle, przeciez od sieci Cie nie odlaczają! Po 2 miesiacach jak chcesz przejdziesz do innej sieci. W co akurat wątpie ;p
max / .* / 2005-06-15 00:23
Takim molochom operatorom GSM to potrafią popuścić, ale nam malutkim , to nic nie popuszczą, Bulimy najdroższe minuty w europie ,a operatorzy nas dalej dymająco za kraj, Silny broni silnego a mały dostaje jak zwyle po d....
Zbyszek / .* / 2005-06-15 11:44
miedzy innymi wlasnie po to wprowadza sie od pazdziernika ten tzw. wewnetrzny roaming. Bardzo wielu Klientow sieci komorkowych jest do bialosci wq... na swojego operatora i chetnie by go kopneli i poszli do innego (bo ten "inny" na poczatku wydaje sie byc oaza korzysci...) ale tego nie robia, bo nie chca zmieniac numeru.... A od pazdziernika beda mogli wedrowac od sieci do sieci z tym samym numerem. Co to da w dluzszym okresie? Zobaczymy....zasada jest jedna: nic tak dobrze nie robi, jak konkurencja !!!
Pero / .* / 2005-07-06 06:52
i ok, jak chcesz, to zmieniaj sieć, ja przeszedłem go heyah, tam nie płacę za dużo (chyba, że patrzeć na to z innego pkt widzenia, w Niemczech nie ma obowiązku kupienia abonamentu, darmowych minut itd... oni zarabiają na tych kto do ciebie dzwoni, a to, ile ty wydzwonisz to już tylko sprawa twojego sumienia i potrzeb, a tak dokładnie, abonament mimo wszystko obowiązuje, czy to w Erze, czy to w Sami Swoi, czy to w Pop-ie - musisz płacić, bo po miesiącu niepłacenia nie zadzwonisz, a po dwóch, już nie odbierzesz :( - i tu powinien się zainteresować URTiP).

Najnowsze wpisy