Forum Polityka, aktualnościKraj

Połowa Polaków bez programów TVP?

Połowa Polaków bez programów TVP?

nie płacący abonamentu / .* / 2005-07-05 12:20
Komentarze do wiadomości: Połowa Polaków bez programów TVP?.
Wyświetlaj:
Sowa / .* / 2005-07-22 01:19
wiecie co,,, powinismy placic abonament telewizji barazylijskiej !!! bo naszych programow bardzo malo!!!chlam i dupa!!!!walic abonament!!!!
Jarek / .* / 2005-07-22 00:43
ludzie!!! nie tylko Tv publiczna to zlodzieje!!!! platformy cyfrowe nas okradaja!!! za progamy Tv publicznej nie powinnismy placic extra w platformach!!! tak jest w calej uni!!!! a wogole to TV polska i kablowka to wielkie nieporozumienie!!! pieprzcie to i uczcie sie jezykow!!ogladajmy angielskie, niemieckie a nawet kurdyjskie!!! tam pokazuja wiele wiecej ciekawych programow!!!nie dorabiajcie zarzadow tv publicznej i cyfrowek!!!
SLon / .* / 2005-07-11 14:08
Bardzo chętnie wykupie sobie pakiet kablówki z telewizja publiczną, o ile nie będe musiał płącić dodatkowo tzw. "abonamętu". O ile będę chciał ją oglądać... :) A nie będę chciał.... ;) bo te same reklamy mogę oglądać na kanałach satelitarnych... ;).I wtedy rząd będzie miał mniej kasy na roz...dysponowanie. I o to chodzi.
Teddy47 / .* / 2005-07-09 18:17
Zgadzam się na brak programów TVP w swoim pakiecie telewizji kablowej. ALE WTEDY NIE PŁACĘ ABONAMENTU. A skoro go płacę, to chce mieć te programy bez dodatkowych opłat i nie życzę sobie reklam na kanałach telewizji publicznej!
Jędruś / .* / 2005-07-08 15:33
A jak zrobić aby oglądać Polsat, TVN i inne takie ale nie TVP1/2 ?? nie da się
yeh! / .* / 2005-07-08 14:40
ministerstwo propagandy, jakim jest radio i telewizja publiczne, jest takim samym elementem publicznego życia jak np. policja czy szkolnictwo i powinno być finansowane przez budżet państwa;po co przy tym aż tyle programów tv (1,2,3,Polonia i coś tam jeszcze?); skoro jesteśmy biednym narodem, to zacznijmy od jednego programu, ale przyzwoitego (ale co zrobić z tymi wszystkimi kolesiami, którzy tam pracują, nieprawdaż?);a jak słyszę przy tej okazji słowo "misja", to mnie "k... zalewa"; może więc warto doprecyzować w końcu, co to oznacza, uzyskać społeczną akceptację dla tej definicji i zacząć ją realizować, pod stałą społeczną kontrolą (proszę nie mylić z cenzurą !) - mam tu na myśli szerokie grono przedstawicieli kultury, środowisk twórczych, pedagogów, socjologów, itp. - wielowymiarową i konstruktywną krytykę kultury i mediów; oczywiście negatywna ocena powinna mieć przełożenie na decyzje personalne w tym "resorcie";niezmiernie istotną sprawą jest jawność finansów w tej branży; upublicznienie przychodów i wydatków na poziomie szczegółowości umożliwiającym jednoznaczną ocenę ich racjonalnalności (szczególnie w odniesieniu do wydatków);to tyle, co mi tak ad hoc przyszło na myśl;może więc ktoś odpowiedzialny za tą dziedzinę przemyśli całą sprawę i zacznie w końcu działać, co?
zm55 / .* / 2005-07-08 09:57
Ludzie czy wy naprawdę nie rozumiecie, że właśnie teraz płacicie podwójnie. Raz abonament TVP a drugi raz za kablówkę.
SLon / .* / 2005-07-11 14:12
Czy myślisz, kochasiu, ze nie będziesz płacił abonamentu nawet, jeżeli stacje kablowe już go od ciebie pobiorą i zapłacą? Chyba śnisz! Obudź się! Jesteś w Polsce wolnej... od uczciwości, umiaru, sensu, porządku.
skaldy / .* / 2005-07-07 20:28
Niech wprowadza oplaty, dobry pomysl. Jak im ogladalnosc spadnie o polowe to beda placic za to by znowu ich ktos ogladal. TVP to banda zlodzieji !!!!!
Józef / .* / 2005-07-07 17:29
Patrząc się na to obiektywnie to Panowie z mediów publicznych robią nas w przysłowiowego balona, bo jeżeli ja płacę za oglądanie telewizji kablowej to co mnie może obchodzić abonament telewizji publicznej. Jak kupuję cheb to płacę w sklepie, a nie dodatkowo jeszcze piekarzowi który go upiekł. Tylko w naszej rzeczywistości wszystko jest mozliwe, bo jak na górze ktoś nie będzie mógł spać to znów wymyśli jakąś bzdurną ustawę i będzie cieszył sie z tego że taki pracowity i należy mu się emerytura,
G23 / .* / 2005-07-07 09:02
Co za IDIOTA wymyślił płacić dwa razy za to samo!!Raz abonament na poczcie, drugi raz przez kablówkę??Chore te ludzie w tych wladzach we Warszawce
SLon / .* / 2005-07-11 14:15
jasne, bo tu jest zatrute powietrze. od oddechów... tych wszytkich... frędzli, co tu się nazbierali rządzić. stolicę i cały ten rządowy bajzel trzeba przenieść. do łodzi... podwodnej.
Wika / .* / 2005-07-07 06:46
Do zm55 - ale inteligentny i kumaty się znalazł . Mądrala jedna. " jak oni mogą zrozumieć to co nadaje publiczna" .Chłopie , przecież większość pisze , że to chłam kościelno - partyjny. I wcale nie w większości lewicowy.
jen / .* / 2005-07-06 21:17
Chcę czytać gazetę to kupuję. Ale podwójny abonament za ogłupianie - to wielka przesada. To SLD-owskie wariatkowo już dawno powinno zakończyć swój żywot. Chcesz ogłupiać to płać abonentom za to że chcą ten chłam oglądać.
zm55 / .* / 2005-07-06 16:08
No i odezwało się POLSKIE PIEKIEŁKO. TVP (jaka ona jest nie będę teraz oceniał) chce aby jej programy w tele-kablach, były za darmo. Właściciele KABLI płaczą, bo wiedzą że mogą sporo stracić i grożą bojkotem programów TVP. Ale 90% komentatorów to nie interesuje. Wolą przy okazji dowalić Cimoszewiczowi, Żydom i innym nie mającym z tym nic wspólnego. Z tych wszystkich wypowiedzi wynika, że zdecydowana większość nie zrozumiała co jest w tym artykule napisane, więc jak oni mogą zrozumieć to co nadaje pubłiczna TVP. To nie ich poziom intelektualny. Oni żyją jeszcze w epoce kamienia łupanego.
dt / .* / 2005-07-06 16:02
Niech zabiora te badziewne programy z kablowek bo na prawde nie ma czego ogladac, serale typu Baobab, Bulionerzy i jeszcze kilka ktorych nazw nie pamietam to produkcje przy ktorych Kiepscy to majstersztyk. Za takie programy misyjne serdeczne dziekiuje publiczna wspaniala telewizjo Polska !!!!!!!!
REWERS / .* / 2005-07-06 15:28
NIECH SIĘ TO WYZNANIOWO-POLITYCZNO-KOMERCYJNE MEDIUM ZAKODUJE, BO NIE CHCĘ SŁUCHAĆ I OGLADAĆ TEGO BEŁKOTU. CIĄGŁE ŻĄDANIA, CIĄGLE MAŁO PAZERNYM SPÓŁKOM AKTORSKO-POLITYCZNO-MAFIJNYM. NA TELEWIZJĘ PUBLICZNĄ BARDZIEJ ZASŁUGIWAŁA TA Z PRL-u. nIE CHCĘ PŁACIC PODATKU NA WAS!!!!!!!!!!!!!!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy