Forum Polityka, aktualnościKraj

Unia Polityki Realnej startuje z list LPR

Unia Polityki Realnej startuje z list LPR

mysza76 / 2007-09-16 16:22
całkiem korzystny wzajemny układ zawarły trzy partie Unia Polityki Realnej Prawica Rzeczpospolitej i Liga Polskich Rodzin startując wspólnie w ramach komitetu wyborczego Liga Prawicy Rzeczpospolitej LPR (nazwa moze mylić) Pierwsze sondaże daja około 6-7 procent poparcia. Jest to realna szansa na wejście do parlamentu UPR blokowanego skutecznie przez wiele lat, poniewaz media (jak zwykle) blokują te informacje proszę o rozpowszechnienie jej wśród znajomych. Niech świadomie rozważą czy poprzeć UPR jako alternatywę dla PO Lid PIS
Wyświetlaj:
jaro67 / 2007-09-17 13:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niestety blokują blokują nawet transmisję sobotniej konwencji przerwano żeby pogadać z jakimś politologiem

myślę że wejdą po raz pierwszy od 92 roku bardzo dobre rozwiązanie z tym komitetem wyborczym

dla zainteresowanych link bo reżimowe media niestety wycinają skracają manipulują

http://pl.youtube.com/user/UPRTV
juh / 83.28.81.* / 2007-09-17 16:29
Też chciałam obejrzeć wypowiedź Popieli... to świadczy tylko o jednym - media manipulują materiałem - Korwin ma racje. Uważam że to szczyt bezczelności Nie chce oglądać Kaczyńskich i Tuska - oni już przestali cokolwiek sobą reprezentować.

Jeżeli taki start ma umozliwić UPR`owcom wejście do sejmu to ja sie na to piszę - żeby w Polsce żyło się lepiej :). Pozdrawiam
jaro67 / 2007-09-18 07:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam!
Mam nadzieję że obecny prezes UPR wprowadzi kilku ludzi do sejmu a to dopiero początek

Ważne jest aby głos wolnego rynku był słyszalny z trybuny sejmowej

A tym panom od wojen podjazdowych już warto podziękować ta kampania w wykonaniu PiS i PO to jedna wielka żenua, nie wiem do kogo adresowana, na pewno nie do ludzi myślących

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy