Forum Polityka, aktualnościKraj

Prywatne numery Polaków nielegalnie w sieci?

Prywatne numery Polaków nielegalnie w sieci?

Money.pl / 2007-11-27 08:12
Komentarze do wiadomości: Prywatne numery Polaków nielegalnie w sieci?.
Wyświetlaj:
papapro / 50.101.193.* / 2016-12-21 20:25
To nie Salin to terazniejsze osly ktore sa w rzadzie caly swiat ma dostep to informacji aby znalezc nr telefonu wszedzie na swiecis w Kanadzie jest canada411 stany tez maja nawet sa reversephonedirectory.com. Dzis spedzilem kilka godzin bez skutku aby poszukac numeru znajomych czy tez rodziny. Kilka lat temu kolega porosil mnie czy mozna znalezc numer telefonu i addres jego brata w stanach zajelo mi to 5 minut. To jest wstyd ze rzad polski tak traktuje swoich
rodakow.
kiciaXXXXXXX / 213.238.106.* / 2008-09-25 22:24
głupota!
internet to potęga prawie każdy ma do niego dostęp i dlaczego nie może być też książki telefonicznej w internecie???!!! to o wiele prostrze usiąść przed kompem wstukać nazwisko znajomego i już jest numer a nie wydzwaniać po połowie znajomych by dostać czyjś numer. Podobno jest w sieci wyszukiwarka numerów telefonów komórkowych czy ktoś może sprawdzał?!
Fajnie by było!
Konsument / 83.20.153.* / 2009-10-28 13:19
Ale każdy powinien mieć możliwość na usunięcie SWOJEGO nr telefonu z takich miejsc! Szybko i bez problemu!!
Tadeusz Muszyński / 79.175.212.* / 2015-03-01 15:23
Stalin nakazał by ludzie nie mogli się kontaktować, przez wiele lat były książki telefoniczna, pozostałość sanacji ale teraz nie nada. W Szwecji nawet jest w książce telefonicznej telefon króla i czasem On sam odbiera telefony, w wielu krajach nawet dochody wszystkich ludzi są dostępne w internecie ale my jesteśmy mądrzejsi. Korupcja w Polsce to 50% czyli wydajemy ca 50 000 000 000 (miliardów zł roczne w błoto) i jest dobrze a poparcie Pana Prezydenta dochodzi do wielkości Pana Putina ale do popularności Pana Hitlera nie da rady. Polska to kraj geniuszy, przynajmniej 65%, 5% nadgeniusze czyli dziennikarza a pozostali to zwykli ludzie nie mający prawa głosu.
znajdzcie mnie w biurze numerów / 89.234.125.* / 2008-08-30 04:32
Co tu dużo opowiadać (jak nie wiesz o co chodzi ,to chodzi o pieniądze)!!!Moim zdaniem najlepsza książka tel.to właśnie ta internetowa którą zamkneliście.Bez problemów można było znaleźć numer abonenta,ale niestety Kulczykowsko-francuckie z**** chcą przyciąć kasę na swoich i co za tym idzie jeśli chcesz zadzwonić pod biuro numerów ,to płać niebagatelną kwote.Oczywiście jest większa jeżeli chcesz dowiedzieć się o kilku numerach.Dosyć fra...ery z tym monopolem!!Naście lat temu te kutafixy pożyczali odemnie ciężko zarobione pieniądze na rozbudowę sieci,trzeba było im płacić ponad 800zł za telefon,na który trzeba było czekać ponad 9 miesięcy jak raczą podłączyć ,a potem odliczą od rachunku-bidaki.A teraż piszą :mamy takie tanie połączenia-"czego chcieć więcej"Oferujemy takie tanie telefony za jedyne 199zł i więcej.Powinniście dać go za darmo za ten was ku..ewsko drogi abonanent i pakiet darmowych 6000 minut na lokalne!!!A nie kupywać udziały w firmach konkurencyjnych padalce.Teraz SFERIA oferuje telefon bez abonamentu (na karte) za 95zyla ,a można kupić taniej(nawet za 27 zeta wraz ze startówką )A te j**...ne pałki za tyle lat lojalności wyciskają Nas jak gąbki.Wstydzcie się bezwstydnicy!!!!! Przyjedali się bez zdania racji,na wszystkim chcą trzymać swe śmierdzące łapy-może niedługo trzeba będzie dzwonić do was jak będę miał chęć przespać się z moją dziewczyną(bo za pogawędki z 0700 płaci się słono)-ciekawe jaką stawkę byście wymyślili???:)Dali byście pewnie jakieś darmowe minuty,ale naliczanie byłoby jedno sekundowe:)Rząd powinien chronić obywateli przed takimi jak wy,ale przecież gracie w jednej lidze-no nie?
klika 90 th / 109.241.209.* / 2013-12-02 23:41
;) dokladnie :))) jak ci sie nie podoba to nie dzwon i przestan plakac zacznij wysylac listy ;)
Rezygnuję z telefonu TP / 87.206.85.* / 2008-08-17 13:05
Telekomunikację należy oduczyć takich zachowań, jak i Generalnego Inspektora Ochrony danych. Niech nie przesadzają, i wreszcie przestaną ludziom utrudniać życie. Dla garstki idotycznych prominentów blokuje się przepływ informacji - do nikogo nie można się dodzwonić w tym kraju!!! A informacja telefoniczna TP woła o pomstę do nieba!!!
aaaaaww / 85.28.145.* / 2008-08-10 21:42
Już nie znajdziecie nikogo poza abonentami wybranych czterech operatorów w kraju - po problemie!!! :(
Przynajmniej tam coś jeszcze człowiek znalazł.
Nauczyciel1 / 93.172.98.* / 2008-07-21 20:22
Znowu jakis glupawt temat zastepczy zeby gawiedz miala o co sie sprzeczac i udowadniac swoje "racje" ? Ciekawe co tym razem rzad nieudacznikow chce zaslonic tym "sensacyjnym" tekscikiem?
ryszardrichard / 99.227.166.* / 2008-06-08 06:30
no nie.to niemozliwe.prywatne numery dostepne w sieci???zabronic .no bo jak to jest?.zeby ktos w czadzie lub argentynie dowiadywal sie numeru alojzego jazabka.to niedopuszczalne
to czterdziestolecie komunistyczne porabalo tych naszych rodakow ze az przykro sie przyznac ze sie jest polakiem.i tak jest tam ze wszystkim-banki ,instytucje,uslugi....
co ciekawe ci w polsce tego nie widza.
to tak jak z lasem-zeby go zobaczyc to trzeba z niego wyjsc
to na tyle z kanady
poprobujcie google ;canada411
Krystyna Dreger / 74.13.210.* / 2008-03-10 00:09
Na calym swiecie oprocz Polski!!!!! ksiazki telefoniczne przygotowywane sa na komputerach i ida do druku dla abonamenta a takze do sieci internetu, my w Kanadzie mamy Canada 411 i wszystkich z ksiazki znajdziemy przez internet. Jak ktos z Polakow chce doznac szoku niech sprawdzi 411.com ksiazka na internecie ze Stanow Zjednoczonych Ameryki, mozesz nawet podac przyblizony wiek osoby ktorej szukasz. . Czy wy w Polsce zawsze musicie sie klocic o blache sprawy, co u was jest nielegalne??nazwisko ktore nosisz, nazwa ulicy gdzie mieszkasz ???. My z zagranicy potrzebujemy jednej dobrej ksiazki telefonicznej zeby mozna bylo znalesc nr telefonu tak indywidualnego abonenta jak i firmy a nie latac i szukac godzinami. Wszyscy dobrzy informatycy wyemigrowali? co tam u was sie dzieje . Zycze poprawy serwisu dla klienta i chodzenia po ziemi nie bujanie w oblokach oraz udostepnienia serwisu na ksiazce telefonicznej bo jest zablokowany
Tadeusz Muszyński / 79.175.212.* / 2015-03-01 15:26
Stalin tak nakazał i tak musi być.
domi9191 / 85.14.68.* / 2008-01-31 18:39
Taka ksiązka internetowa powinna istniec ...bo wlasnie poszukuje nr. prywatnego od znajomej i nie moge znaleść......
Gosc z Niemiec / 217.228.246.* / 2008-01-23 19:57
Bardzo slusznie,lekka przesada z ta ochrona danych osobowych,co za bzdury w kazdym normalnym karaju w Europie jest ksiazka telefoniczna w internecie ,w domach sa wykazy mieszkancow a na skrzynkach pocztowych nazwiska i nikt nie robi z tego problemu.Wiem co pisze bo mieszkam w Niemczech od 20 lat. Od tego sa numery zastrzezone i te nie trafiaja do ksiazek telefonicznych .Natomiast w Polsce wiecznie cos glupiego wymyslaja!!!!!!!!!!
Gosc z Niemiec / 84.59.113.* / 2010-11-14 18:14
Racja za duzo Depow i zbrodniazy ktozy sie boja, ja jestym wpozadku inie mam sie czego obawiac.
france / 80.185.244.* / 2008-01-15 00:55
za to ze internetowa ksiazka telefoniczna jest niedostepna ten kto blikuje moze drogo zaplacic...
ksiazka jest legalna i powinla wrocic natychmiast ...
nie bkolowac ksiazki....
Fa.Gisi / 84.59.113.* / 2010-11-14 18:08
Racja jestym tez za Granica i od jakiegos czasu nie moge moich przyjaciul znalesc, a te gnoje zkur...le wycofali cos takiego dobrego.
Jezeli ktos nie chce byc w ksiazce to moze sobie zastrzec.
Gisi
J.N. / 77.115.121.* / 2007-12-26 17:44
Moim zdaniem to jakiś "IDIOTA" wymyślił OCHRONĘ DANYCH OSOBOWYCH w książce telefonicznej ogólno dostępnej. Jeśli proszę o podanie np. numerow telefonu Nowaków z Warszawy to bez żadnej łaski pani z informacji powinna mi je podać. Przeceż mogę wziąć książkę telefonicznę i bez problemu to odszukać . Oczywiście PANI twierdzi że: jest ochrona danych osobowych i mi nie poda jak nie dam pelnego adresu włącznie z nr. mieszkania. Albo ja jestem idiotą, a to wykluczam, albo ustawodawcy są nimi, a to jest prawdopodobne, albo Pani z Informacji nie umie interpretować przepisów o ochronie danych osobowych. Jeżeli pani z informacji działa zgodnie z przepisami i nie chce podać np. Nowaków z książki ogólno dostępnej, to faktycznie ustawodawcy są idiotami, albo pani z informacji może podać dane wszystkie z K.T, ale jest nadgorliwa a wtedy ustawodawcy, wynika z tego, mieli inny zamiar, ale wtedy tą PASKUDNĄ PANIĄ trzeba zwolnić i szkoda że nikt jej nie wytoczył procesu o przynajmniej kiluset tysięczne odszkodowane za brak kontaktu we właściwym momencie np. z kontrachentem. Uważam, że jeśli abonent nie zastrzeaga swoich danych osobowych, to można je bez problemu publikować w książce telefonicznej, jak też w książce telefinicznej w internecie- jaka to różnica? No chyba że ma się nasrane we łbie i twierdzi, że przewertowanie stron PAPIEROWEJ książki tel. jest inne niż internetowej.
Tadeusz Muszyński / 79.175.212.* / 2015-03-01 15:31
Wypraszam sobie, nie idiota a towarzysz szmaciak wie co ma zrobić by tow Stalin się cieszył po wsze czasy.
AlaK / 91.94.152.* / 2007-12-04 08:02
Dzięki tej książce odnalazłam wielu swoich znajomych i krewnych. Sama uzupełniłam ją o numer telefonu komórkowego, bo ze stacjonarnego nie korzystam. Jak komuś się to nie podoba, to może wpis usunąć, ale dlaczego w czasach demokracji utrudniać dostęp do tego typu informacji innym? Poza tym nawet jeśli ktoś zdobędzie nasz numer i zatelefonuje, zawsze można odłożyć słuchawkę.
Tadeusz Muszyński / 79.175.212.* / 2015-03-01 15:34
A co to za książka telefoniczna, proszę o podanie.
wia / 81.219.231.* / 2007-12-04 10:38
Aby usunąć musisz sprzedać dodatkowe swoje dane-wymagają skanu faktury.Obcy ludzie zamieszczający wbrew mojej woli mój zastrzeżony numer telefonu.I bez żadnej gwarancji skuteczności tego usunięcia,bez możliwosci reklamacji.
I nikt niczego nie utrudnia.Można legalnie dogadać się z operatorem.
limara / 83.11.175.* / 2007-12-03 20:52
numer zastrzeżony, czy prywatny , ktoś zapyta co znaczy? To maja prywatność, ten numer ma osoba , której chciałam go dać, Wszystko jest na sprzedaż, nawet mój numer telefonu..........????????
AlaK / 91.94.252.* / 2007-12-04 07:56
Co innego zastrzeżony, a co innego prywatny.
Piotrkowi / 80.51.74.* / 2007-12-03 15:25
Strona www.telefonypodlaskiesa.pl działa legalne książka telefoniczna w Sokołowie Podlaskim.Hmmm...
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy