Forum Polityka, aktualnościKraj

Szantaż TP SA - pół miliona Polaków bez telefonu?

Szantaż TP SA - pół miliona Polaków bez telefonu?

Wyświetlaj:
Zadowolony z Tele2 / 212.87.240.* / 2008-03-25 19:47
Telefon w TELE2 mam rok czasu. Internet radiówką. Gdy TP.SA podniesie opłatę którą ja odczuję to zrezygnuję całkowicie z telefonu stacjonarnego a przejdę na komórkę. Tym samym straci TELE2 ale i TP.SA. Czy zastanawiają się "specjaliści od podwyżek opłat" w TP.SA. A napewno nie wezmę telefonu w Orange. Jak na razie jestem zadowolony i TP.SA powinno też być zadowolone choć nie jestem teraz bezpośrednik ich klientem. Bo gdyby nie TELE2 to nie miałbym już telefonu stacjonarnego. TELE2 mnie nie "złapało" tylko ja sam chciałem przejść, a jak się nie czyta umów lub wcześniej nie poczyta informacji to nie ma co narzekać na własne lenistwo. Zanim podejmiecie decyzję o zmianie operatora lub dostawcy interneu to przeliczcie i poczytajcie (cenniki i regulaminy) czy Wam się to opłaca - a nie będziecie zaskoczeni. I nie opierajcie się na słowach innych tylko sami sprawdzcie z ołówkiem i kartką w ręku, wystarczy wizyta w kafejce internetowej lub u kogoś kto ma internet i będziecie wiedzieć więcej niż nie jeden co już daną usługę ma - a może się zdecydujecie coś zmienić. Ja nadal pamiętam że są inni operatorzy telefoniczni i inni dostawcy internetu.
J.T. / 83.8.161.* / 2008-03-23 19:39
Wydaje mi się że przede wszystkim TP SA ale też inne telekomunikacje kablowe niedługo obudzą sie bez abonentów bo nie robią nic aby udoskonalić i potanieć swoją usługę !!!
Po co komu telefon przywiązany do gniazdka - to będzie już przeżytek a ONI tego ciągle nie widzą i kasują ostro np. za połączenia z komórkami , a przecież nawet w firmach większość połączeń to komórki !!!!
303andy / 83.22.180.* / 2008-03-23 17:05
Prawdziwy polski patriota i zwolennik gospodarki rynkowej nie laci rachunków telekomunie !!!
leszekm3 / 77.115.119.* / 2008-03-23 15:28
Jestem po stronie tych co nie pałają miłością ani do TP SA ani Tele2. Aż miło jak obie firmy mogą sobie zrobić krzywdę. Mam nadzieję, że największą krzywdę zrobią sobie nawzajem. Jedna tym, że może odebrać klientów Tele2 druga, że może dostać jakąś karę od UKE. Obie firmy działają z pozycji Wielkiego i zwykłego abonenta mają w głębokim poważaniu. Mili są jedynie w chwili pozyskiwania klienta. Później to tylko schody.
Ludzie !!!
Posłuchajcie byłego (nareszcie) klienta obu operatorów.
Unikajcie zarówno TP jak i Tele2.
amelie / 2008-03-23 12:48
Nie rozumiem jakim prawem nazywa się ta najdroższa na świecie firma Telekomunikacją Polską? Przecież to jest firma francuska, żerująca razem z Kulczykiem na bezbronnych Polakach wystawionych do wiatru przez balcerowiczowską "prywatyzację".
Mleko się wylało. Poza zniszczeniem polskiego przemysłu kablowego i wielu polskich firm istniejących dzięki współpracy z polską TPSA - mamy teraz kurę w naszym kurniku znoszącą złote jajka dla Francuzów.
Załacę za przewodnik: Jak się od nich uwolnić i jak pomagać w tym innym Polakom.
W obcych rękach TPSA, PZU, energetyka, banki - czy ktoś kiedyś ustali jakie łapówki zostały przekazane (i komu) aby umożliwić popelnienie tych zbrodni na polskiej gospodarce.
sk1234 / 88.156.160.* / 2008-11-12 20:50
Krótko i na temat. Jak się uwolnić? Proponuje Exatela.
Frank N. Stein / 85.128.68.* / 2008-03-26 08:47
Łomatko. Spal się przed sejmem. Przejęcia były są i będą też mi coś. A przejęcia w telekomunikacji na poziomie europejskim bedą się zdarzać nie tylko w Polsce. Czy jak by to była firma norweska czy cypryjska to byłaby to jakaś różnica? Tepsa to matoły. Brawo dla p. Streżyńskiej :)
Wiechs / 77.253.103.* / 2008-03-25 00:44
A może ktoś ma dane, typu -ile te firmy płacą podatku( VAT, PIT , CIT itp.. To mogłoby być interesującą lekturą ?
buggie / 79.186.211.* / 2008-03-23 10:48
mam rade Przepisujcie te telefony na Dialog SA gorąco polcam, jest w miare tanio ale przede wsyztskim wszystko załatiają jak trzeba - zgodni z prawem i nie robią cyrków z odejsciem...
Beksa / 83.23.73.* / 2008-03-25 10:58
TAK TAK wspaniałay Dialog a rżnie klientów jak może. Wysyła przedstawicieli na wsie i łapie klientów - dziadków którzy do południa są sami w domu i bez przeczytania podpisują dokument po zapewnieniu że będą mieli taniej. Domownicy wracają z pracy i dowiadują się że czeka ich latanie żeby to odkręcić bo wcale tanio nie ma no może przez parę miesięcy. Byłam na etapie wydzwaniania do Dialogu o rozwiązanie umowy na skutek śmierci ich klienta. I jaki skutek?? Ponaglenie do zapłaty za abonament - wysłałam ich na cmentarz i dałam sobie spokój. Mam gdzieś z niczego i nikogo nie ściągnom tych dwudziestuparu złotych.
Piotr2 / 89.77.120.* / 2008-03-22 22:23
SLD-owe Świnie sprzedały TP S.A. więc ich powinniśmy powiesić. Jestem za powrotem kary śmierci. Prywatyzacje sobie zrobili i kasę nabili. Więc pretensje możemy mieć tylko do nich a nie do TP S.A. bo jak każda normalna firma broni sowich praw i swoich interesów.
fanAWS / 87.205.32.* / 2008-03-24 06:15
TPSA wraz z pracownikami nie sprzedały SLD-owskie świnie, tylko tuskowszczyki pod wodzą "premiera" Buzka i to francuskiemu rządowi. Oczywiście tak wygląda "prywatyzacja" w wydaniu ww. Czerwoni sprzedają polską firmę czerwonym. Miało to sens, bo tylko w ten sposób Polacy mogli spłacać zadłużenie socjalistów francuskich. By żyło się lepiej..
Babcia100 / 85.89.190.* / 2008-03-22 20:32
TP.SA + Orange ( wspólna firma i jeden wielki oszust dyktujący warunki na rynku.
Uciekaj kto może bo oszukają cię jeszcze bardziej!!!
Tylko baza klientów po monopolu jeszcze ich utrzymuje.
Jak potrafisz czytać i myśleć to jest to oczywisty oszust.
wydymany / 83.16.176.* / 2008-03-22 18:50
TP S.A. łączy nas coraz bardziej- analnie!
MATISSE / 2008-03-22 14:48
Darujciersobie TPSA i TELE2, NETIA Polska firma, tanio dobrze , wspaniale , rewelacyjnie ...Bomsko ...ooooooo
griko / 2008-03-22 12:20 / portfel
Na 35 dni przed zakończeniem umowy na neostradę, wypowiedziałem owąż umowę. Za karę wyłączyli mi gnoje natychmiast neostradę, a gdy już dodzwoniłem się do biura obsługi, to pewien cwaniak oświadczył mi, że wyłączenie nastąpiło z winy TP i mam ich sobie skarżyć do sądu ale guzik wysądzę, no może zwrot opłaty za stracone dni umowy. Czyste kurestwo.
henna / 79.184.106.* / 2008-03-22 09:27
c***** ... zgadzam sie z tym że TELE-2 jest strasznie uciążliwe i do nich wejść to trudno sie wyrwać i wcale nie są tacy tani . nie wystarczy rozwiązac z nimi umowy co do numeru ... musisz później rozwiazywać umów kilka , a to za darmowe minuty a to za inne jakieś promocje , tego nie ma w TP SA , dlatego wolę tylko TP SA bo mimo to tam sie łatwiej dogadać , mimo tych szalonych zmian na niekorzyść petenta
T.Jakubowska / 83.27.97.* / 2008-03-23 14:09
TELE 2 to bardzo porzadna szwedzka firma tyle, ze nie umie sie odnalezc w tym polskim bandyckim srodowisku, w ktorym TPSA jest ciagle monopolista. TP przywlaszczyla sobie infrastrukture, za ktora my wszyscy zaplacilismy..
Anna Strezynska robi co moze, ale bez kar indywidualnych dla czlonkow zarzadu TP SA nic to nie da.
miglans / 83.11.37.* / 2008-03-22 16:00
Człowieku, piszeszesz Ty a nie wiesz już na jakim świecie żyjesz... Głupoty piszesz. Rozwiązanie umowy następuje z okresem 30 dniowym, tak jak w TP S.A. i u każdego innego operatora. W określonych sytuacjach, np. śmierć klienta, umowa rozwiązywana jest natychmiast, po wpłynięciu kserokopii aktu zgonu. Nie trzeba wypowiadać umowy na jakieś promocje i inne powiązane rzeczy. Nie wiem na czym opierasz swoją opinię, ale na pewno nie z autopsji... Pozdrawiam.
mincur / 79.189.117.* / 2008-03-23 10:49
Z tele2 mialem juz do czynienia i naprawde potrzeba miesiecy zeby zerwac z nimi umowe. Krótko pisząc tosą zwykli OSZUŚCI. A ich "niby" przestawiciele chodzący po domach to wyuczoni kłamcy. Lepiej juz pozostać przy TP - mniejsze zło. pzdr
Klops / 83.26.66.* / 2008-03-21 18:02
Przecież Francuzi też ludzie i żyć chcą a że Francuzi to nawet lepiej niż godnie, a że ich FT to bankrut to trza jakąś kolonię znaleźć i eksploatować.
Czy czarny lud Europy się zgadza na to czy nie jest nim i basta a nie jakieś tam szlacheckie podrygi.
:))) / 85.219.198.* / 2008-03-22 12:38
Dlatego polecam telefon stacjonarny w Erze - abonament od 20 do 30 zł w tym 60 min gratis i brak kabli. Działa cudnie, kable mnie nie ograniczają i płacę groszę w porównaniu do Francuskiej Dojarki TePe.
c***** / 83.13.31.* / 2008-03-21 13:51
A ja jestem szczęśliwa że uwolniłam się od TP SA. Jak tylko nadarzyła się okazja podłączenia do internetu przez innego dostawcę niż Ci świadczący usługi telefoniczne. Po co mi telefon stacjonarny, szczególnie, że cały dzień nie ma mnie w domu, więc znajomi i tak dzwonią tylko na komórkę. Na stacjonarny z kolei firmy chcące mi coś sprzedać, wymusić ankietę lub dane osobowe itp. A TELE2 było pod tym względem szczególnie uciążliwe i bezczelne. Teraz mam spokój i dodatkową stówę co miesiąc w kieszeni.
znawca / 79.186.14.* / 2008-03-25 08:54
Ale koszt połączeń na komórkę jest o wiele droższy niż między stacjonarnymi telefonami.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy