Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

GPW: Jak wygląda strach?

GPW: Jak wygląda strach?

Money.pl / 2009-04-27 18:06
Komentarze do wiadomości: GPW: Jak wygląda strach?.
Wyświetlaj:
bebe / 2009-04-28 04:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2009-04-27 22:51:55 | 89.230.202.* | saa
Re: GPW: Jak wygląda strach? [0]
"Fortepian Szopena" w nowszej wersji...

Polski pianista wywołał polityczny skandal w USA
http://wiadomosci.onet.pl/1959726,12,item.html
skomentuj zgłoś do usunięcia

-------------------------
zapomniałabym. ?............NIE.................!!!!
moje pięć panie....- .z dużej Litery..;-))))
-------------
"a wariatka jeszcze tańczy"...;-))))
bebe / 2009-04-28 03:38 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa....
warren buffet / 2009-04-28 01:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
uwielbiam siedziec w nocy. uwielbiam robic to czego nie robia inni.
attack / 87.105.244.* / 2009-04-28 02:31
eee, mysle ze wiecej osob po nocy trzepie kapucyna tylko sie do tego nie przyznaje
bebe / 2009-04-28 02:53 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
powinnam się nie odezwać...ale to twój problem...i nie narzucaj go innym...!!!!..zwłaszcza z "attack"-iem...-żałosny attack-u...czas na zrzucenie z kręgosłupa zależy od indywidualności...a nie od pory dnia i godziny...- DUPKU...!.............- BASTA !!!!!!!!!!!!!.....
zmień nick...- attack-u...- jak chcesz tu pisać..... - żałośny...!
attack / 62.87.147.* / 2009-04-28 03:12
idz dziewczyno spac, bo takie kacapoly wygadujesz ze nie wiem czy ci wspolczuc czy nie
i zmien forum na forum filozofow albo psychologow - jedno i to samo
wiesz co to akcja ?
attack / 62.87.147.* / 2009-04-28 03:12
........................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!llllllllllllllllll..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
bebe / 2009-04-28 03:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no...nie powiesz mi ,że cię rozmowa na tym FORUM nie rajcuje - attack-uuu....- cha..ha...cha....- dowód żałosnego braku utoż------/o../samotnienia...-;(((
mały G-uruczku z siebie samego...ciesz sie , ze mam dobry humor i dobrotliwe usposobienie...- bo bym inaczej ci/z małej literki odpowiedziała...;-(..PA....
JB / 2009-04-28 02:03
Ja też uwielbiam siedzieć w nocy :)
I robić to czego nie robią inni :)
Pooh / 2009-04-28 02:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Coś nas za dużo, żeby można było powiedzieć:

robić to czego nie robią inni :)
bebe / 2009-04-28 02:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha..ha..cha
uwielbiam robic to czego nie robia inni.
inwestor1975 / 2009-04-28 02:01 / Tysiącznik na forum
hej
ja tez lubie w nocy siedziec :)
pozdrawiam
bebe / 2009-04-28 02:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
wracają nicki...;)))
bebe / 2009-04-28 01:45 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a gdzie siedzisz nocą warrenie......a co robisz innego...?
naprawdę robisz coś innego..?...a skąd to wiesz...?
zapodaj...;-))))
g ol d / 2009-04-28 01:42 / Plunąć z brzegu...

uwielbiam robic to czego nie robia inni

w takim razie siorbaj Bytom
bebe / 2009-04-28 01:02 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
hameryka jak skończyła...- widać..
my gdzie jesteśmy...- też widać...
--------------
aleeeeeeee..... o tej porze moge napisać coś innego, zwłaszcza, że temat wykresów zamilkł...;-)))
zastanawiam się nad takimi info. z tvp
1. zabicie jednego dziecka przez drugie dziecko z "DOMU DZIECKA" nazwijmy ten dom po prostu "SIEROCIŃCEM"....;-((((
2.problemy małżeństw z adopcją dzieckadzieci z "DOMÓW "... - nie - z Sierocińca...- problemy urzędowe...- może nie tak do końca urzędowe, ale urzędników......masy urzędników...;-(
3.problemy kobiet o dobrym statusie, samotnych kobiet z parametrami godnymi by wychowywać dziecko....- nie do przeskoczenia...- dlaczego...???????????????
/choć ich natura obdarzyła !!! tzw. naturalnym darem opieki nad dziećmi..!!!.../
4.wypowiadałam się również tu...... na temat tego, że samotne kobiety...oczywiście mężczyźni również samotnie wychowyujący dzieci..- powinni być pod szczególną opieką...i dobrze traktowani...
5. natomiast, były ....sama dyskutowałam na forum tytejszym niegdyś, na temat adopcji dzieci,.... przez pary homoseksualistów...- gdzie mi przedstawiano argumenty jakoby - jak najbardziej nadajace się do tej akceptavcji../tylko materialne..- zresztą/....- a kysz..!!!!...- patologia w samym założeniu wzięta z "ze świata tolerancji"...- tylko stylu życia...;-(
i to parcie....-teraz jakby ucichło...schowało się gdzieś...jakoby par y homoseksualistów było godniejszym 'ciałem" do adopcji dzieci...;-(
----------------------
pytanie....
dokąd i ile jeszcze będziemy patrzeć na to dziadostwo...- dzieci to nie zabawki w rekach urzędasów ..! i rosną.....CZAS.. jest istotny..!!!
ludzie, którzy decydują się na dziecko z takich sierocińców podejmują naprawdę ryzykowną walkę dla tych dzieci.../nie mówię o wypadkach patologii.../, ale generalnie o dobru tych dzieci...dzieci z SIEROCINCA...!!!!
----------------
testy urzędasów z paragrafami.....a życie..?....życie tych dzieci...?

tyle......
JB / 2009-04-28 02:11

3.problemy kobiet o dobrym statusie, samotnych kobiet z parametrami godnymi by
wychowywać dziecko....- nie do przeskoczenia...- dlaczego...???????????????
/choć ich natura obdarzyła !!! tzw. naturalnym darem opieki nad
dziećmi..!!!.../

A było się interesować zwykłymi facetami... to nie czały do czterdziestki na księcia z bajki a jak im kot zdechł ze starości (ciekawe czy się jeszcze pare razy odbił) to teraz chcą sobie adoptować dziecko... najlepiej córkę, która wychowają na księżniczkę, która będzie raniła facetów patrz Great Expectations

Tu jest zupełnie inny problem. Katolicyzm. Trzeba skończyć ze średniowieczem. Aborcja na rządanie powinna być legalna. Za głoszenie bzdur, że antykoncepcja to grzch księża powinni być karani. A i jeszcze nie powinno być zadnego becikowego, już lepiej dać wieloletnią zniżkę podatkową za pierwsze dziecko.
bebe / 2009-04-28 02:39 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
JB...wiem...nawet byłam pewna....że ruszą różne tematy...;-)
ale cóż...główny NURT...jest do pzrebicia.....reszta... to efekt pójścia za ciosem...- no iiiiiii...różne punkty odbioru...;-)
aleeee......fakt....jest taki....dzieci beda się RODZIĆ....- ten temat jest IDĄCY...;-)..reszta to ta cała OTOCZKA...!!!!!!,...którą MUSIMY UMIEJSCOWIĆ...;-))))nie mylić Z USZEREGOWANIEM.....POZAMYKANIEM.....ZASZEREGOWANIEM...!!!!!!!!!!!!!...itd...
JB / 2009-04-28 02:47
Oglądałaś lansowany przez Zbiga film Endgame?
Wczoraj oglądałem i napisałem co o tym myslę.
Grupa trzymająca władzę (na świecie ni u nas) ma plan redukcji populacji o 90%. Albo zrobią to łagodnie, czyli przekonają kobiety do szukania idealnego faceta co kończy się brakiem dzieci tak jest w Japonii, zachodniej Europiea obecnie też w środkowej Europie i w USA, albo metodą bardziej brutalną tak jak w Chinach, gdzie za posiadanie więcej niż 2 dzieci zamykają w obozie pracy... a jak i tego będzie za mało to metodą Hitlera... czy raczej nowocześniejszą rzez jakiegoś wirusa. Więc może grzecznie ograniczmy ilość dzieci, zanim zaczną nas eksterminować... a mam wrażenie, że oni już się coraz bardziej niecierpliwią, bo dali nam półwieku spokoju a my tego nie doceniliśmy.
bebe / 2009-04-28 02:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
a wiesz JB, że przeczytałm to na temat filmu od Ciebie...nie łapałam sprawy...- bo nie wiedziałam po prostu o czym piszesz...- teraz jest jakby bliżej tematu..,aleeeeeee.........nie znam filmu....;-(...nie moge wyrobić sobie swojego zdania...więc wybacz,,,- nie zajmę stanowiska..;-(..a Twojego zdania wcale nie musze przyjmować...- cóż... sela - wi...;-)
Pooh / 2009-04-28 02:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Nie tylko tyle. Pomysł z posyłaniem 5-latków do szkoły podst, często łączonej z gimnazjami to też próba ratowania niewydolnego systemu emerytalnego.
Nie wiem, w jaki sposób to zrobię, ale moja Córka nie pójdzie w tym wieku do polskiej szkoły. I już.
A co do tego, co napisałaś, Bebe... słów brak. :(
bebe / 2009-04-28 02:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pooh...zgadzam się z Tobą...!!!!!!
nie będziemy robic z dzieci...
1. wyrobników...
2.nie bedxziemy ich uszczęśliwiać ...za pomocą obcych.../ludzi...ulicy...szkół...zbioru różnych punktów "działania"........- za młode organizmy na walkę z dziadostwem...!!!/...- bo rodzice na ile ich stać czasowo...materialnie.....są MIMO WSZYSTKO.....- kochający...ochraniajacy....- to młode ...stawiające KROKI..!!!!
nie będzie wyścigu szczurów...- już w tym roczniku...!!!!
firmy produkujące książki dla nauki naszych dzieci....- NIECH SIĘ NIE KWAPIĄ z zarobkiem....!!!!!!!!!!!!- a kysz !!!!...-po pierwsze !!!!....!!!!!!...!!!!
jeszcze w tym wieku to MY RODZICE będziemy, ile naszej MOCY uczyć...!!!!
DOM....i nauka z domu - to podstawa..!!!!!!!!!!!!!!!! na to co " ulica "/obcy..- skonfrontuje... i będzie chciało NARZUCIĆ....!....moje NIE...!!!!
JB / 2009-04-28 02:12
No właśnie kolega mówił, że jego córka ma też iść od września do szkoły, ma żonę nauczycielkę więc zawsze trochę lepiej... ale i tak jest mocno zirytowany tym nowym pomysłem.
bebe / 2009-04-28 03:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
bo taka prawda natury JEST............
ulica / 2009-04-27 23:23 / Bywalec forum
A jeśli założyć taki scenariusz...
Czarny prezydent, mający za żonę córkę robotników doskonale wie, że szansą dla jego kraju jest tylko wyinflacjonowanie się z kryzysu. Jego wrogami są tzw. grubasy, czyli największe banki. Duża inflacja- osłabienie waluty, większa konkurencyjność gospodarki, wzrosty na giełdach, czyli wzrosty w funduszach emerytalnych, oraz zmniejszenie wartości majątku zgromadzonego przez Wielki Kapitał. Ponadto wzrosty cen nieruchomości, zmniejszenie toksycznych aktywów.
Ale Wielki Kapitał będzie próbował się bronić.
Pierwszy krok, usunięcie bezpiecznych rajów- postraszono Szwajcarię- koniec tajemnicy bankowej.
Drugi krok- uszczelnienie granicy- mur wzdłuż granicy z Meksykiem.
Trzeci krok- uszczelnienie lotnisk przy okazji świńskiej grypy.
Czwarty krok- manewry wojskowe.
Jednym słowem, nie da się prosto wywieźć złota, ani pieniędzy.
Co zostaje chcącym zachować wartość kapitału?
Moim zdaniem kupno walorów: akcji, obligacji w walutach, które muszą się umacniać przy dewaluacji dolara.
Polska ostatnio nie miała żadnego problemu ze sprzedażą obligacji i bonów skarbowych...
Myślę, że Wielki Kapitał opuszcza USA bezpowrotnie.
Grunt pod dziejową misję B. Bernake przygotowany.
JB / 2009-04-27 23:33
Teraz rajem podatkowym jest Macao, które jest częścią Chin i nikt nie ośmieli się go zastraszyć.
pawciomerc / 2009-04-27 23:31 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
Polska ostatnio nie miała żadnego problemu ze sprzedażą obligacji i bonów skarbowych

piszez żeby pisać
JB / 2009-04-27 23:34
Jak będzie miała to bdzie za późno na sprzedaż akcji i kupowanie walut.
autostrada / 89.74.97.* / 2009-04-27 23:30
kumpel po szałwi miał podobne jazdy ;)
warren buffet / 2009-04-27 23:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
odważna hipoteza
clarc / 195.225.68.* / 2009-04-27 23:31
Witam warren kiedy odpał na nfi06?
pawciomerc / 2009-04-27 23:11 / portfel / "Wierny biobalonowiec"
jesli któryś raz chieli wyciagac janki w ostatnim czasie to wyciagna i zaskocza wszystkich a ja poczekam kupie cos znowu na dni kilka ale jeszcze nie jutro:)
jak sie cos kupiło za połowe wartości to musi być to kiedys dobry biznes i sprzedać mozna bedzie za 2albo 3 razy wartośc niby czemu Graham miał by się mylic i niby czemu teraz tak ma nie byc hehe.dobranoc
zeniu / 2009-04-27 23:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kupuj juz, krotkoterminowo nie ma czasu na p*******, jak p********** na 2XXX to znow wszyscy beda z rozdziabionym dziobem sie patrzec jak rynek zapindala
rynek nawet nie chce wiekszej korekty, schlodza wskazniki, zrobia jakis flat i pojada dalej
zeniu / 2009-04-27 23:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
p.s. nie sluchaj tych co pisza o bessie ani tych co pisza o hossie
Longterm / 2009-04-27 23:09 / Mostek Zwyciężymy!
wyparowały te powody do dalszych wzrostów...koniec bajki o chińskim wężu...dobranoc
kyokushin / 83.24.208.* / 2009-04-27 23:04
i coś na dobranoc

Wiek mężczyzn:

0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny.
20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny.
30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny.
40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić.
50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować.
60- ... lat - wypada zmienić markę.

Wiek kobiet:

0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta.
20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna.
30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała.
40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna.
50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.
JB / 2009-04-27 23:06
Citroen perfekcyjny... BUACHACHA
Naprawde dobry dowcip.

Ja tam planuję się do Rosji wybrać.
warren buffet / 2009-04-27 23:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no z tym citroenem to jak kulą w płot :D
kiepski / 2009-04-27 23:05 / portfel / Tysiącznik na forum
po tym kryzycie trzeba bedzie inne panstwa wstawić :-)
warren buffet / 2009-04-27 23:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no, bo usa juz tam nie pasuje
kyokushin / 83.24.208.* / 2009-04-27 23:02
Małgosia ma pierwszą miesiączkę, nie wie biedna co się stało i pokazuje swój problem Jasiowi. Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem i rzecze :
- Nie wiem, Małgośka, ale na mój gust to ci jaja urwało.
Lechu66 / 2009-04-27 22:57 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Znacie może jakieś strony internetowe gdzie można znaleźć analizę fundamentalną
konkretnych spółek lub coś co ją przypomina ??? Potrzebuję do pracy magisterskiej. Z góry
dziękuje za informacje :)
brydzia / 2009-04-27 22:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gomułka , były wiceminister finansów powiedział ,zę zadłużenie krótkoterminowe w walucie jest większe niż nasze rezerwy i wzywa Wincenta i rząd do podania się do dymisji zanim będzie tragedia , to tak w skrócie ,
kiepski / 2009-04-27 23:04 / portfel / Tysiącznik na forum
w telegraficznym:-)

w końcu jak to pawlak powiedział 20 mld usa nikogo nie wystraszy...

a inny dodał 40 mld rezerw + 20 mld dodatkowych oznacza ze do wyprowadzenia juz jest 60 mld dolarów:-) z POlski
kiepski / 2009-04-27 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
tylko dymisja tu nic nie pomoze a działania:-) dymisja pomogła by bardziej tym co graja na osłabienie...
feeew / 89.230.202.* / 2009-04-27 22:58
http://stooq.com/q/?s=pln_b
rgr i jutro wzmocnienie>?
JB / 2009-04-27 22:58
I jak ten złoty może drożeć?
saa / 89.230.202.* / 2009-04-27 22:51
"Fortepian Szopena" w nowszej wersji...

Polski pianista wywołał polityczny skandal w USA
http://wiadomosci.onet.pl/1959726,12,item.html
kyokushin / 83.24.208.* / 2009-04-27 22:45
Środek nocy, wchodzi pijany mąż ze świnią pod pachą. Drzwi otwiera mu żona. Na to mąż:
-Widzisz kochanie? To jest ta świnia, z którą Cię zdradzam...
Na to żona:
-Ależ najdroższy, ja tylko żartowałam...
-Zamknij się, nie do ciebie mówię!
_____________________________________________________________________
taki żart z popularnymi ostatnio świniami
Arlemen / 2009-04-27 22:39 / Bywalec forum
czy ten wolumen na NASDAQ jest prawdziwy?bo jeśli tak to najwyższy od kilku lat http://stooq.com/q/a/?s=nasdaq i co może oznaczać?
sass / 89.230.202.* / 2009-04-27 22:53
ze ktos wywalal, ale inny brał pasjami
kwa..rk / 94.23.144.* / 2009-04-27 22:45
a co moze oznaczac tylu kupuje co sprzedaje wolumen jak obroty to wskaznik aktywnosci i nic wiecej
Arlemen / 2009-04-27 22:49 / Bywalec forum
no to aktywność pokazuje dwa razy wiekszą niż zwykle w takim razie...
zbig$ / 2009-04-27 23:01 / Uznany gracz - weteran 93/94
jak na szczycie moze byc dzien odwrotu i zjazd, najblizsze sesje pokaza kierunek, ruchy wolumenu poprzedzaja cenowe
dodge / 2009-04-27 22:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy