Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Indeks WIG20 ponownie na minusie

Indeks WIG20 ponownie na minusie

Money.pl / 2007-02-07 18:40
Komentarze do wiadomości: Indeks WIG20 ponownie na minusie.
Wyświetlaj:
jędrzej / 2007-02-08 01:25 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
No to gaszę!
modliszka / 2007-02-08 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmmmm...co o tym sądzicie ?

Nowak: niepokojące działania inwestorów zagranicznych
(ISB, pb/07.02.2007, godz. 16:57)

Indeks WIG 20 zakończył środową sesję prawie bez zmian wobec ostatniego zamknięcia. W ocenie analityków wygląda na to, że z Polski wycofują się inwestorzy zagraniczni, a wysokie poziomy akcji podtrzymują inwestorzy z kraju.

Do zakończenia sezonu publikacji wyników za IV kwartał indeks blue-chipów powinien wahać się w przedziale 3.450-3.550 pkt.

"Sesja zakończyła się na poziomie zbliżonym do wczorajszego zamknięcia. Indeks stoi od kilku dni w miejscu po wcześniejszych dużych wzrostach. Niepokoją komunikaty o wycofywaniu się zagranicznych inwestorów i to, że duży napływ kapitału do krajowych funduszy tylko podtrzymuje indeksy przed spadkami" - powiedział Tomasz Nowak, analityk Millennium DM.

Według Nowaka do czasu publikacji ostatnich wyników za IV kwartał indeks największych spółek będzie się wahał w okolicach obecnego poziomu, a potem może nastąpić średnioterminowa głębsza korekta.

"Oczekiwania co do wyników są wygórowane i wydaje się, że są one już w cenach. Na razie nie ma jednak impulsu spadkowego. Do 1 marca WIG 20 powinien oscylować w przedziale 3.450-3.550 pkt" - powiedział Nowak.

WIG 20 na zamknięciu w środę stracił 0,01% i wyniósł 3.510,60 pkt., zaś WIG osiągnął poziom 55.099,87 pkt po spadku o 0,25%. Obroty na rynku akcji wyniosły 1,6 mld zł.
gabrik / 2007-02-08 00:37 / portfel / Wierny Forumowicz
nic nowego ani odkrywczego poczytaj forum (posty wcześniejsze)to samo pisaliśmy tylko wcześniej ;-)
modliszka / 2007-02-08 00:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem z Wami, od niedawna...nadrabiam, kiedy mogę ;-)
Nie ukrywam, iż widze zagrożenie, w napływie środków, do funduszy inwestycyjnych, choć parasole, w krótkim czasie, mogą zrobić małą roszadę ;-) Kuszą ;-)
jędrzej / 2007-02-08 00:55 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ten napływ do TFI i OFE ma zbawienne znaczenie stabilizujące - jeśli teraz wychodzą jankesi (czego nie widać na złotówce - więc wychodzą pomału), to jak zobaczą, że ich wyjście nie powoduje korekty - będą chcieli wrócić... i znowu wybiją indeksy.
Myślę, że w tym roku będzie spokojniej i korekty będą płytsze - rekordy też (raczej nie przekroczymy 4000).
modliszka / 2007-02-08 01:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miłam iść spć, ale jeszcze krótki komentarz :-)
Jestem nieco odmiennego zdania, strach przed korektą, spowoduje w znaczącym stopniu wyjście z TFI i OFE, "starzy wyjadacze" będą przenosić środki, do bardziej bezpiecznych form inwestowania....a to juz może zachwiać giełgą, mówiąc dostadniej spadek w okolice 3500...

To jedynie moje proroctwo i na które czekam :-) Wybacz :-)
jędrzej / 2007-02-08 01:07 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jak to 3500 ??? Teraz mamy 3500.

Nie ma strachu, bo dochodzenie do 3500 było tak ślamazarne, że nie rozgrzało rynku, a ewentualna korekta nie dojedzie poniżej 3200 - co z kolei nie będzie powodem do paniki.

Powiem tak: całe szczęście, że nie sprawdziło się proroctwo pana Daniela, że w styczniu pęknie 3900, nawet moje 3600 nie zostało liźnięte. Myślę że będzie łagodnie - dobry czas na długoterminowe inwestycje.
modliszka / 2007-02-08 01:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sorki, to przez tą późną porę :-)
Będę Twoim nocnym koszmarem, bo oscyluje w granicach 2500...niom, może ciut wyżej ;-)
jędrzej / 2007-02-08 01:14 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Każde pieniądze postawię, że to się nie uda. Każdy by chciał kupować w takiej promocji.
Nie ma żadnej szansy na spadek poniżej 2900.
modliszka / 2007-02-08 01:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Będąc w Twojej sytuacji, też bym starała się tkwić w takiej wierze, ale ja licze na coś "ekstra" - promocje mnie nie bawią ;-)
jędrzej / 2007-02-08 01:20 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Tu nie chodzi o żadną "moją sytuację" - to jest realna ocena rynku. W wakacje mimo wielkiej smuty nie udało się spaść poniżej 2800.
Po prostu promocja zaczyna się od 2900 i każdy wie że wtedy każde pieniądze warto wpakować w akcje.
Ja się nie obawiam korekty, mam nadzieję że ją wyczuję zawczasu - ale nie liczę na więcej niż 3200.
warren buffet / 2007-02-07 23:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Coraz głośniej mówi się o tym, że rosnące w zawrotnym tempie chińskie indeksy...giełdowe ryzykują powtórkę ze scenariusza przećwiczonego na rynkach światowych nie tak dawno temu, bo w 2000 roku, z okazji pęknięcia bańki internetowej. Wydaje się nawet, że podobne obawy podzielają przedstawiciele chińskich władz, co świadczyłoby, że zasad funkcjonowania gospodarki rynkowej uczyli się nie tylko z „Kapitału”.

Zeszłoroczny wzrost wartości indeksu Shanghai Composite o 130% spowodował, że drobni inwestorzy, podobnie jak miało to miejsce w USA tuż przed finałem euforii dotcomów, przenoszą swoje pieniądze z bezpieczniejszych lokat na giełdę. Rośnie też wartość kredytów zaciąganych po to, by pożyczone pieniądze inwestować na rozgrzanym do czerwoności parkiecie.

Ten szaleńczy wyścig cen akcji napędzają w dużej mierze galopujący chiński wzrost gospodarczy, który stale przekracza 10% PKB, oraz rosnąca podaż pieniądza na rynku, czemu bezskutecznie stara się przeciwdziałać bank centralny. W tej sytuacji wzrasta prawdopodobieństwo gwałtownych ruchów indeksów, co w efekcie może doprowadzić do powstania paniki, o ile większa grupa inwestorów uzna, że pora wycofywać swoje pieniądze z rynku.

Nic dziwnego, że w tej sytuacji wszyscy zastanawiają się, czy mechanizm zegarowy chińskiej bańki giełdowej już tyka – a jeśli tak, to czy w Państwie Środka znajdzie się dość biegły saper, by dokonać tego, co nie udało się na Wall Street i zapobiec niebezpieczeństwu przed wybuchem paniki.
bojan76 / 2007-02-08 09:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Jesli jest duzy wzrost gospodarczy to znaczy, ze podmioty wypacowuja duzo wartosc dodana i sie rozwijaja. Pytanie czy 130% to wycena terazniejszosci czy dyskonto najblizszych 5 lat, kiedy to wszyscy oczekuja kolejnych 10% rocznego wzrostu PKB. Moim zdaniem nie ma szans na głęboka i długa besse w kraju, w którym jest wysoki wzrost gospodarczy. To by świadczyło o nieracjonalnej postawie inwestorów.
modliszka / 2007-02-08 00:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Giełda azjatycka, to granat z wyrwaną zawleczką i nie sądzę aby znalazł się jakiś pomysłowy dobromir, który jest w stanie zapobiec "wybuchowi"...Wysokość zaciągniętych kredytów, spożytkowanych na obrót akcjami, zaniepokoił już rząd, który duma, jak ratować sytuację, która się tam wytworzyła...ech...wszedzie problemy :-) jeszcze u nas w miarę normalnie :-)
jędrzej / 2007-02-08 00:28 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To dobrze - kapitał będzie się wycofywał w bezpieczniejsze regiony.
modliszka / 2007-02-08 00:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niemiecka giełda kusi....choć kto wie, co przygotowała nam gospodarkaświatowa ? :-)
warren buffet / 2007-02-07 23:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Za drogie mieszkania


Bankowcy przewidują, że zmaleje w tym kwartale zainteresowanie kredytami mieszkaniowymi. Uważa tak połowa osób ankietowanych przez NBP. Powodem ma być niesamowity wzrost cen mieszkań. Zarobki Polaków nie zwiększają się w takim tempie. Bankowcy twierdzą, że nie bez znaczenia będą spodziewane podwyżki stóp procentowych w Szwajcarii. Nadal większość kredytów mieszkaniowych jest udzielana w szwajcarskich frankach. Finansiści prognozują natomiast, że będą rosły kredyty konsumpcyjne oraz te dla przedsiębiorstw.
jędrzej / 2007-02-08 00:14 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jednocześnie przewidują, że zwiększy się popyt na kredyty refinansowe, brane po to żeby zmniejszyć ratę w stosunku do kredytu branego kilka lat temu.
Z pewnością bankom będzie trudniej w tym roku osiągnąć takie zyski jak w zeszłym, a wzrost cen nieruchomości też pewnie będzie mniejszy - po rekordach zawsze przychodzi lekka korekta, albo przynajmniej ochłodzenie (całkiem jak na giełdzie)
modliszka / 2007-02-08 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ceny mieszkań, będą jeszcze odrobinę szły w górę, ale będzie to już trend "na rewersie". Nowe mieszkania, moga rosnąc odrobinę szybciej, natomiast rynek wtórny, już zaczyna odczuwać zahamowanie a w niektórych miejscowowściach spadek cen, za metr mieszkania. Rosnąć mogą nadal ceny gruntów i domów. W chwili obecnej, zaczyna panować pewien dysonans, gdyż cena mieszkania, jest niewiele mniejsza niż cena domu i takie zachwialnie, rynek będzie starał się wyprostować.
jędrzej / 2007-02-08 00:15 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Też na to czekam.
warren buffet / 2007-02-08 00:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak będzie. nie ma perpetum mobile. gospodarka to doskonały twór....
jędrzej / 2007-02-08 00:26 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Gospodarka to perpetuum mobile - cały czas się rozwija (z drobnymi korektami)
modliszka / 2007-02-08 00:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na co ? :-)
jędrzej / 2007-02-08 00:24 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
że ceny domów pójdą w górę
zamaskowany muczaczo / 2007-02-08 00:29 / portfel
za ile tsprzedana zostala ostatnia wolna kamieniczka na wrocławskim rynku? 50mln?
modliszka / 2007-02-08 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pójdą...nie sprzedawaj!...Nieruchomości, to jednak w ostatnim czasie najlepsza i nie obarczona ryzykiem inwestycja ;-)
jędrzej / 2007-02-08 00:30 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Sprzedam dom w tym roku i kupię ziemię, żeby postawić nowy - bliżej miasta (potrzeba chwili).
modliszka / 2007-02-08 00:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja sprzedałam jedno ze swoich mieszkań, wyśrubowałam cene, bo mi nie zależało na szybkiej sprzedaży a odziwo w ciagu dnia, poszło :-) Oczywiscie kolejna inwestycja w nieruchomości, ja nie umiem życ "luzie" i wiem,że na niej tez nie stracę :-) na poprzedniej 200% zysku :-)
jędrzej / 2007-02-08 00:47 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Też mam jedno mieszkanie do opchnięcia, ale jeszcze poczekam - do jesieni.
modliszka / 2007-02-08 00:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Życzę wzrostów ;-) Ale śledź rynek, bo może stać się zmienny :-)

Pozdrawiam i na dzisiaj dobranooc :-)
jędrzej / 2007-02-08 00:57 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
No przecież śledzę - nawet w nocy :-)
modliszka / 2007-02-08 01:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapytam z ciekawości, a kiedy sypiasz ? :-)
jędrzej / 2007-02-08 01:10 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
między 3:00, a 7:15
(wyśpię się na emeryturze)
modliszka / 2007-02-08 01:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja wiecznie chodzę niewyspana, stąd to pytanie :-)
Ciągle zasypiam na rozpoczęcie giełdy, wiec pewnie nigdy, nic nie zarobie....ale lubie spać ! :-) Ha ! :-)
jędrzej / 2007-02-08 01:16 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ja też lubię, ale się ograniczam żeby nie popaść w nałóg :-)
modliszka / 2007-02-08 01:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A ja jestem "uzależniona" i pókico, jest mi z tym dobrze :P
Już koniec tych nocnych pogawędek :-) Do łożka M marsz - rozkauje sama sobie i mówię ładnie - dobranoc :-)
jędrzej / 2007-02-08 01:23 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Niech Ci się śni, że się obkupiłaś przy 2500. :-)
Może się wyśni (ale ja nie liczę na to).
modliszka / 2007-02-08 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam, czyżby mi się wyśniło :-))))))) moje 2500 :-)))))) tylko jakoś za wcześnie....obstawiałam koniec lutego, początek marca ;-)
warren buffet / 2007-02-08 00:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakbys przyjechala do wrocławia to bys wiedziala :) żaluj :)
modliszka / 2007-02-08 00:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nigdy nie byłam we Wrcku, aż wstyd...i teraz mam okazję, z której niestety nie moge skorzystać :-( ...Next time ;-)
warren buffet / 2007-02-07 23:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://www.fop.pl/news/news.php?id=162
jędrzej / 2007-02-07 23:43 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To ja się znowu pytam:
osochdziło wczoraj na Centrostalu Gdańsk? Dziś wprawdzie korekta, ale komunikatu brak.
rotux / 2007-02-08 00:34 / Uznany Gracz Giełdowy
To był strzał z gatunku czeski film czyli nikt nic nie wie. Kto ma drugi nfi, ten pewnie rozumie doskonale, na czym to polega;) Ot ktoś pociągnął za cyngiel i dobrze wychłodzony papierek poleciał do nieba. A że dawno nie latał, to paliwa było całkiem dużo.Tak czy siak czas sprawdzenia kart już za dni kilka. I wtedy albo na orbitę /jeśli i wyniki będą jak należy, a emisja przez knf klepnięta/, albo ogórki kiszone, jeśli plany złomrexu nie wypalą, względnie korekcina giełdę dopadnie. Ale raczej to pierwsze. /to mówiłem ja czyli wierny centrostalowy akcjonariusz/
jędrzej / 2007-02-08 00:36 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Dzięki - też liczę na pierwszy wariant.
KM / 2007-02-07 23:42 / Bywalec forum
Jeśli chodzi o PPWK może być trochę ucieczki od papieru tych co nie mają wolnych 20 zł do każdej akcji i nie mają pewności na ile wyjdzie handel pp (czyt. drobni). Mam zamiar zagościć w spółce na dłużej jak się sytuacja wyklaruje. 13 zł obecne daje 3 zł potem. I znów okrągła cyferka, czyli po mojemu - zastój. Zobaczym.
Jarg / 2007-02-07 23:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Refleksja wieczorna.

Ciekawe ruchy wykonuje ostatnio stary cwaniak M. Wandzel. Kilka dni temu razem z Zientarą wycofał się z zarządu Supernovej. Dzisiaj wycofał się z zarządu "dwójki". Supernova ma obecnie sporo papierów PPWK, które za moment emituje akcje na pozyskanie EL2, której właścicielem jest...Supernova. A z "dwójki" dochodziły jakiś czas temu słuchy jakoby planowała wejście w technologie mobilne. Konia z rzędem temu, kto poskłada to w sensowną bajkę. Sam Wandzel nieźle rozłożył kilka lat temu Vistulę, a wspólnie z Błaszczyńskim ostro mieszali także w PPWK.
warren buffet / 2007-02-07 23:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bym dał 2 rzędy. a ta spekulacja to mysle ze nie taka przypadkowa na tej dwójce...
gio / 2007-02-07 23:29 / portfel / Tysiącznik na forum
albo na ppwk. pozdrawiam
lojka / 2007-02-07 23:18 / Tysiącznik na forum
Wzmocniona Waszymi postami uciekam w takim razie do "roboty"

życzę miłych snów
dobranoc
Pablo / 2007-02-07 23:20 / "Uznany Gracz Giełdowy"
No wiesz nie bierz tego dosłownie i tak odrazu
warren buffet / 2007-02-07 23:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
heya ;-)
przemo. / 2007-02-07 23:09 / Bywalec forum
Warren, pytanie do ciebie jako fachowca od NFI: czy warto ładować się w nową emisję BBID. Kupiłem akcje po 2.16, do dzisiaj wypracowały ok. 50% zysku. Zastanawiam się czy wycofać swój kapitał a zysk zostawić i czekać na pp. W zasadzie to od ciebie uczę się siedzenia na d…. i zwykle widzę że warto. Proszę o opinię a decyzję podejmę oczywiście sam.
Pozdrawiam.
KM / 2007-02-07 23:19 / Bywalec forum
Jeśli mogę dodać, to psychologiczna cena po odłączeniu pp stanie chyba na 2 pln, więc jak nie dojdzie do 3,5 do 13-go to można wg mnie zostawić, jak osiągnie oddać bez żalu.
przemo. / 2007-02-07 23:33 / Bywalec forum
zostało jeszcze parę dni, zobaczymy jak będzie dalej

dzięki za opinie
Pablo / 2007-02-07 23:26 / "Uznany Gracz Giełdowy"
KM czy to skrót od KMO?
KM / 2007-02-07 23:28 / Bywalec forum
Komenda Milicji Obywatelskiej :-)
Pablo / 2007-02-07 23:30 / "Uznany Gracz Giełdowy"
No wiesz, chodzi o żużel i te sprawy
KM / 2007-02-07 23:32 / Bywalec forum
Chyba musisz mnie uświadomić, bo nie wyczuwam...
Pablo / 2007-02-07 23:33 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jest taki klub żużlowy "Klub Motorowy Ostrów"
KM / 2007-02-07 23:35 / Bywalec forum
Nie, nie. Ale mogę ogłosić konkurs na zmianę mojego nicka, jeśli coś miałby oznaczać. ???
Pablo / 2007-02-07 23:37 / "Uznany Gracz Giełdowy"
to już nie do mnie to pytanie :)))
warren buffet / 2007-02-07 23:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
fachowcem nie jestem, naprawde. wiele tam przypadku i spekulacji - choc czasem mozna cos zaobserwowac.

co do tego czy sprzedac czy nie - co twoja strategia mowi ? mrozic kase i liczyc jeszcze na zysk ? czy miec wróbla w garsci ? stracic nie stracisz. tylko jak wejdziesz w emisje to jestes bez ruchu kiedy moze byc zle. Niedawno na forum zadalem pytanie co sie dzieje z FAMem ? Abstrakcja. Niegdys na wiadomosc o PP bylby 50% drozszy ( jak ksiazkowo Piast ). Ludzie juz nie ufają pustym emisjom... Dlatego trzeba sie do tego dostosowac.... Dodatkowym aspektem jest realizacja straty podatkowej pod PP.... ale czy to jest priorytetem ?

moje zdanie jesli bym zajmowal pozycje: zrealizowal bym zysk i nie wchodzil w emisje.

nie sugeruj sie mna... wiele razy sie myle....
przemo. / 2007-02-07 23:20 / Bywalec forum
dzięki serdeczne, w zasadzie to odczucia mam mieszane bo niewiadomo jak zachowa się kurs po emisji, a w końcu ten zysk można przeznaczyć również na kilka puszeczek Piasta zamiast na pp;) no i będzie aluminium :)

jeszcze raz dzięki
Pablo / 2007-02-07 23:17 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Warren co myślisz o Biotku. Kupiłem niedawno, dzisiaj na TV Biznes mówili że najgorsze ma już za sobą i jeżeli będą w miarę dobre wyniki to będzie cool
warren buffet / 2007-02-07 23:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz co ja go ciagle chce kupic. jako inwestycje dlugoterminową.... pytanie czy krauze bedzie potrzebowal jeszcze kasy... mysle ze nizej jak 1,80 ( wartosc krytyczna ) nie spadnie. w koncu abstrachujac od wskaznikow branza bardzo okey i przyszlosciowa. czlowiekowi zawsze brakuje tych 5 groszy do kupna a w okresie 2 letnim to nie ma znaczenia.... baa glupota sie nazywa po czasie.

jestem po cenie 2 zł ZA biotonem na 1-2 lata.
Pablo / 2007-02-07 23:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ryzyko w takim razie stosunkowo niewielkie. 10% możliwej straty a zyski może nawet 50%. Chyba zwiększe zaangażowanie tylko nie wiem czy przed czy po wynikach.
brydzia / 2007-02-07 23:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
jeżeli to przed wynikami
Pablo / 2007-02-07 23:31 / "Uznany Gracz Giełdowy"
przed wynikami i ustawić ciasnego stopa, co myślisz?
jędrzej / 2007-02-07 23:36 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ja nie spodziewam się dobrych wyników na Biotku - poczekałbym z kupnem do korekty po wynikach.
Ale ja się na nim już dwa razy sparzyłem i tylko raz uciekłem w porę mimo sporej straty.
Pablo / 2007-02-07 23:38 / "Uznany Gracz Giełdowy"
po ile miałeś?
warren buffet / 2007-02-07 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a ty masz tak ? ja sobie wejde w biotona, tylko narazie sytuacja na indexach mnie skłania ku zachowaniu ostroznosci. nie chce poprostu przeplacac.... choc mamy hosse to nie wierze w te wybicia.... raczej jest to mądra dystrybucja
Pablo / 2007-02-07 23:29 / "Uznany Gracz Giełdowy"
mam nie za dużo ale też myślę raczej w okresie dwóch - trzech miesięcy
charmag / 2007-02-07 23:03 / Bywalec forum
Samuraj - mozesz podac kiedy sa te fajerwerki w Ustce? Sylwester czy jakos jeszcze daloby rade sie wybrac na pokaz??
Pablo / 2007-02-07 23:17 / "Uznany Gracz Giełdowy"
jakie fajerwerki?
charmag / 2007-02-07 23:28 / Bywalec forum
Samuraj cos pisal wczesniej! A ja uwielbiam fajerwerki! :)
Pablo / 2007-02-07 23:34 / "Uznany Gracz Giełdowy"
to musisz wpaść do Ostrowa każdego 06 grudnia
sumani / 2007-02-07 22:52 / Plankton giełdowy
dobranoc wszystkim -dobrych nastrojów po jutrzejszej sesji życzę
lojka / 2007-02-07 22:47 / Tysiącznik na forum
Czy ktoś ma dobry sposób aby pozbyć się lenia (nie mówię o spółce)?
Pablo / 2007-02-07 23:00 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Ja na lenia mam taki sposób że przypominam sobie słowa Marka Belki skierowane do posłów "do roboty panowie"
jędrzej / 2007-02-07 23:40 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
To już Gomułka mówił (takie zawołanie socjalistów).
Pablo / 2007-02-08 00:14 / "Uznany Gracz Giełdowy"
on mówił towarzysze a to różnica ogromna
Krzych / 2007-02-07 22:51 / Płoteczka na forum
ograniczyć finansowo.
Big Lebowski / 2007-02-07 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
tylko bat...he , he...
lojka / 2007-02-07 22:51 / Tysiącznik na forum
mam się biczować?
warren buffet / 2007-02-07 22:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hehe, ależ dyskusja :) polecam bicze wodne z 2 połową. te są przyjemniejsze :)
lojka / 2007-02-07 22:57 / Tysiącznik na forum
fajnie się smiać? - wiem, że Ty nie miewasz takich problemów - ja niestety coraz częściej :(
warren buffet / 2007-02-07 23:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
musisz mieć cele.... to podstawa. Po co coś robisz ? Albo z przymusu albo z miłości... Cel uświeca środki. Ja giełde kocham. I moge czytac o niej miesiącami... Kocham nie tylko giełdy :)
lojka / 2007-02-07 23:06 / Tysiącznik na forum
w tym właśnie cała rzecz, że muszę coś robić a nie mam do tego kompletnie pociągu.... ale jeszcze trzy dni i może będę miała trochę oddechu :)
a o giełdzie mogłabym też czytać :) z przyjemnością
warren buffet / 2007-02-07 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czasem trzeba sie zmusic, zeby potem pić szampana :)
lojka / 2007-02-07 23:17 / Tysiącznik na forum
to mnie przekonało, nie ma jak dobry argument :)
dziękuję
warren buffet / 2007-02-07 23:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-)
Big Lebowski / 2007-02-07 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
siebie nie- masz chyba kogos pod reka?
lojka / 2007-02-07 22:54 / Tysiącznik na forum
nie mam :(
Big Lebowski / 2007-02-07 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no to masz problem - a tesciowa?
lojka / 2007-02-07 22:56 / Tysiącznik na forum
teściowa daleko
szczypiorek / 2007-02-07 22:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czy ktoś wie czy Kruk poda wyniki jutro rano, czy po sesji?
warren buffet / 2007-02-07 22:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hehe. chyba to wie tylko kruk
szczypiorek / 2007-02-07 22:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie rozumiem tego hehe?
BBI / 83.25.249.* / 2007-02-07 22:33
Zarząd BBI Development NFI SA informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 7 lutego 2007 roku, otrzymał Uchwałę Nr 113/07 Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA. z dnia 7 lutego 2007 roku. Zgodnie z treścią Uchwały Zarząd KDPW postanowił zarejestrować w dniu 16 lutego 2007 roku w KDPW 114.217.660 (sto czternaście milionów dwieście siedemnaście tysięcy sześćset sześćdziesiąt) jednostkowych praw poboru akcji zwykłych na okaziciela serii C spółki BBI Development Narodowy Fundusz Inwestycyjny SA o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda, emitowanych na podstawie Uchwały Nr 3/2007 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia BBI Development NFI SA z dnia 25 stycznia 2007 w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w drodze emisji akcji serii C, oraz nadać im kod PLNFI1200067.

W razie nie nastąpienia wszystkich przesłanek dematerializacji jednostkowych praw poboru, w dniu 16 lutego 2007 roku Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych dokona czynności rejestracyjnych mających na celu wyłącznie wykonanie obsługi realizacji praw pierwszeństwa do objęcia akcji zwykłych na okaziciela serii C spółki BBI Development Narodowy Fundusz Inwestycyjny SA, przysługujących akcjonariuszom tej spółki. Podstawa prawna:
warren buffet / 2007-02-07 22:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
W ciągu tygodnia możliwe zniesienie zakazu importu polskiego mięsa na Ukrainę - Lepper
party123 / 2007-02-07 22:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale w sumie to faktycznie wciąż jest możliwe :)
sumani / 2007-02-07 22:33 / Plankton giełdowy
ta wiadomośc już tyle razy była na czołówkach że już chyba spowszedniała ....
gollum / 2007-02-07 22:26 / Uznany Gracz Giełdowy
http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20070206/20070206_165249_0000041345.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41

"rozbudowę grupy kapitałowej Inwest Consulting S.A., w której Technopark 2 sp. z o.o. będzie podmiotem prowadzącym działalność i odpowiedzialnym m.in. za inwestycje w nieruchomości, rozwój sieci biurowo-magazynowych oraz działalność deweloperską."

Czy ja w komunikacie z mojego nowego nabytku widzę magiczne słowa "deweloperski" oraz "nieruchomości"???

No se chyba dokupię :P
brydzia / 2007-02-07 22:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
niedługo ja sama sobie zmienie nik na Brydzia Deweloper
warren buffet / 2007-02-07 22:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to brzmi sexownie :)
gollum / 2007-02-07 22:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Też bym się załapał
charmag / 2007-02-07 22:41 / Bywalec forum
trza być "trendy" :)
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy