Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku akcji spadki

Na rynku akcji spadki

Money.pl / 2007-04-25 17:08
Komentarze do wiadomości: Na rynku akcji spadki.
Wyświetlaj:
sokoloa / 2007-04-26 08:08 / "Gorąca głowa"
W ogóle to witam witam!! Dzisiaj będzie fajny dzień!
paparazy / 2007-04-26 07:36 / Bywalec forum
nie rozumiem zabardzo jednej rzeczy, skoro tak duzo ludzi na forum jest przekonanych ze bedzie korekta to czemu wciaz trzymaja akcje? nie ufacie sami swoim analizą i opinią?? Ja postanowilem sprzedaz wszytsko co mialem i poczekac zeby znowu wejsc po niższej cenie :)
horse / 83.21.79.* / 2007-04-26 11:52
popieram wczoraj sprzedalem zurawiki stx nawet z niezlym zyskiem pozostaly resztki w portfelu no i weekend bez stresu, co do spadkow czekam z niecierpliwoscia
sokoloa / 2007-04-26 08:07 / "Gorąca głowa"
Częśc osób tak zrobiła w czasie tej korekty na przełomie lutego i marca.. Ja się powstrzymałem i dokupiłem papierków. Od tego czasu do dziś sporo zarobiłem (jak na mnie). Zatem czasem warto iśc pod prąd... Teraz mam 70% akcje.
sir Magik / 83.24.126.* / 2007-04-26 08:12
tylko zdrowe ryby płyną pod prąd - to tytuł gazetki, której nie znacie..., a szkoda
JA / 2007-04-26 08:56 / Tysiącznik na forum
no i trzeba żyć w ameryce i się pstrąg nazywać wtedy nawet sę uprawia wspinaczke po wodospadach pod prąd;)
sokoloa / 2007-04-26 08:14 / "Gorąca głowa"
Dobre, ale nerwów to przy takim działaniu można stracic sporo...
needle / 2007-04-26 08:24 / Bez rangi
jak chcesz żyć bezstresowo to spróbuj na psychiatryku w Szwajcarii, ale i tam nie masz pewności, gdy np. pielęgniarz będzie w gorszym humorze
giełda i polityka są dla najtwardszych
czego Ci życzy
IGła
JA / 2007-04-26 09:07 / Tysiącznik na forum
polityka?? jak widac po ostatnich przykładach to nikt normany do niej się nie pcha tylko sami debile albo z mega kompleksami
s o k o l o a / 83.10.237.* / 2007-04-26 09:06
no dzieki za podtrzymanie na duchu
needle / 2007-04-26 08:04 / Bez rangi
wszystko się zgadza, to ja odkupiłem Twoje akcje i kilku spanikowanych gości..
...miłych wakacji, macie chyba za co...???
needle / 2007-04-26 01:56 / Bez rangi
jak śpicie już wszysce to niech Wam się miłe przyśni
wzrosty (czego tam chcecie) - wakacje (gdzie sobie życzycie) - i satysfakcję ( z czego kto chce)
do łoża ==> marsz...lewa...lewa..
ślicznooka / 2007-04-26 00:15 / Uznany gracz giełdowy
przeczytałam poniższe komentarze i jedno mnie zastanawia: korekty na razie nie będzie, gdyż wszyscy się jej spodziewają, a jak powszechnie wiadomo, wszyscy nie mają racji.
Natomiast wszyscy są przekonani, że nie będzie bessy....
I z tą niepokojącą myślą udaję się na spoczynek:)
JA / 2007-04-26 09:08 / Tysiącznik na forum
będzie po sezonie wyników który trwa
Kilgore / 2007-04-26 01:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A może wszyscy już tylko gadają że się spodziewają a zachowują się inaczej?
rotux / 2007-04-26 01:31 / Uznany Gracz Giełdowy
co tu dużo mówić, wystarczy obserwować, kto kupuje a kto redukuje - i jak na dłoni masz informacje, kto się korekty spodziewa, a kto raczej nie.
needle / 2007-04-26 01:34 / Bez rangi
a ja patrząc na Ciebie zastanawiam się od czego się uzależniasz
o papierach nie piszesz... o stratach czy zyskach
raczej makro jak Kenobi
taki dobry duszek...???
a dziś to już ze 2 razy się żegnałeś!
Kenobi / 2007-04-26 02:11 / Uznany malkontent giełdowy
Przekroczenie 13 tys. na DJ nie ma żadnego znaczenia. Widać wciąganie do gry drobnych inwestorów, którzy zwykle przychodzą "zbyt późno na przyjęcia"...Ignorowanie słabych danych jak rosnąca inflacja, czy ceny ropy i benzyny, słabe zyski firm (wyniki lepsze od mocno ostatnio obniżonych prognoz, co przypomina radość faceta po uwolnieniu się od kozy zabranej do już i tak za ciasnego mieszkania), słabnący dolar, który sprzyja importowi inflacji, brak nadziei na szybkie zakończenie problemów rynku nieruchomości, czy brak oznak na ożywienie gospodarki w opublikowanej właśnie "beżowej księdze " FED - to wszystko nakazuje pdochbodzić do ostatnich wzrostów podejrzliwie. Nadmuchiwanie balonu może się skończyć w każdej chwili.
JA / 2007-04-26 09:09 / Tysiącznik na forum
kenobi nie kop się z koniem tylko idz z rynkiem
anonim_03 / 84.56.208.* / 2007-04-26 08:57
Moje spolki, te ktore juz oglosily wyniki, wszystkie maja wzrost top i bottm line w porownaniu z poprzednim rokiem.

Wczoraj AAPL: rok temu 480m $ w tym roku 770 m$
modliszka / 2007-04-26 07:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oj Kenobi, przekomiczny komentarz :-)))) I ta benzyna, i ta koza i ten import inflacji, nadzieja na zakonczenie problemów......:-)))))


Pozdrawiam
needle / 2007-04-26 08:03 / Bez rangi
a ja się zastanawiam, dlaczego wpis jest tutej...???
pisałem wprawdzie ...makro, pisałem też ...Kenobi, ale nic ponadto
nie ujmuje mi to w żaden sposób, a najbardziej cieszy obecność obywatela K. bo pon i wtorek straciłem nieprzyjemnie dużo
Robi2806 / 2007-04-26 02:05 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
jak to już opisałeś w wątku : akcje kupię, sprzedam, wszyscy chyba jadą dt. Przewija się na forum np idea, aby wyprzedac akcje na długi weekend i wszyscy poważni inwestorzy tak zrobią. Co to za inwestowanie??? Jeśli już przez 9 dni większośc akcji nie chce trzymac to już chyba bessę mamy :-) Totalna nerwówka, szarpanina. Info o euro : euforia - hossa, dwa dni później : bessa, tak jakby od jedno czy dwu-dniowych wyników indeksów to zależało. Ostatnio nauczyłem się bardzo ważnej rzeczy : nie poddawac się nastrojom panującym na forum, a jeśli ktoś nie potrafi na chłodno analizowac wypowiedzi, niech lepiej trzyma się swojej strategii i polega na swoich odczuciach i nie czyta większości wypowiedzi. Kupowanie i sprzedawanie, po kilka razy dziennie, zero strategii. Szok!!! hossa, bessa, korekta, będzie, nie będzie, maj, czerwiec, jesień może pod koniec roku, a może za rok albo w 2011. Kołowrotek taki, że autentycznie już nic z tego wywnioskowac się nie da. Raz panika, raz euforia poza nielicznymi wyjątkami, a powiem obiektywnie, że to tylko utrudnia zarówno podejmowanie jakichkolwiek decyzji, jak również wytrwanie w nich. Czytając to forum ostatnio odnoszę wrażenie, że już nie ma w co inwestowac, a jeśli już podejmiesz ryzyko, należy się liczyc z tym, że na drugi dzień wszyscy zaczną wyprzedawac akcje i zostaniesz z ręką w nocniku. pcguard, fon, masters, żurawie, bytom, sanwil i wiele innych, same balony. Jak były po o 300% niżej większośc na tym forum twierdziła, że nie zostałaby z takim śmieciem na noc. A myślałem, że inwestowanie ma na celu kupi tanio i na tym zarobic. I ci którzy zostali z tym na kilkanaście-kilkadziesiąt nocy, zarobili 100-200%. Taki był trend i należało z nim iśc i każdy kto zaiwestował średnioterminowo w te i inne spółki zarobił i to duuuużo i były to dobre i trafne decyzje inwestycyjne. Chociaż 2 miesiące temu też miała by korekta i bessa, a nawet 2w1. Wyluzujmy trochę i więcej rzeczowych opini. Ciągle teorią sie zasłaniamy że to już książkowy przykład hossy, bo rośnie po kilkanaście, kilkadziesiąt procent, jakby to jakiś ewenement był, w ubiegłym roku w każdym miesiącu takie sesje były, że niektóre spółki tak rosły.
zbrozło / 2007-04-26 04:05 / Bywalec forum
Bardzo trafna wypowiedż
Zgadzam się w 100%
Dzięki temu że przestałem się sugerować opiniami na forach zarobiłem ponad 200%
w 3 miesiace.Posiadam Żurawie które zamierzam trzymać do końca roku mimo
wypowiedzi że to balon.Jestem typowym przykładem że warto inwestować a nje spekulować . Dodam że na giełdzi jestem od początku roku , pierwszy miesiąc
grając DT zakończyłem stratą.

Pozdrawiam
Kenobi / 2007-04-26 02:20 / Uznany malkontent giełdowy
To włsasnie taki etap hossy, kiedy już nie rośnie, a jeszcze nie spada, bo te nagłe zrywy po uprzednich spadkach mają za zadanie zasiać niepewność w posiadaczach akcji, żeby się nie przyłączali do podaży, bo przecież już nie spada. Taka huśtawka trwa do momentu, aż mocne ręce oddadzą akcje w słabe ręce, a te w pewnyum momencie spanikują, jak zorientują się, że nie ma ich kto od nich odebrać na tak mlcno przewartościowanym poziomie. Chodzi o dotrwanie do wyników, chociaż wtyajemniczeni wiedzą, kto ogłosi słabe, więc zdążą opylić wcześniej, najlepiej na wzroście z dużym obrotem przy okazji jakiejś euforii jak to "Euro", czy pobicie rekordu DJ w Stanach.
Robi2806 / 2007-04-26 02:40 / portfel / "Jeszcze nieuznany gracz giełdowy"
Ken, mądrze piszesz i rzeczowo ale nie do końca obiektywnie. Aby wszyscy duzi gracze się wyprzedali potrzeba kiludziesięciu sesji eufirycznych. Natomiast wyprzedawanie większe w chwili kiedy drobni inwestorzy bledną ze strachu przy każdym wachnięciu jena lub większej czerwieni w azji lub usa musiałoby spowodowac głęboką korektę ponieważ wszyscy drobni zaczeliby sypac akcjami jak drzewa listkami na jesień, a to nie pozwoliłoby im wyjśc z rynku, a wręcz zmusiło do kolejnych zakupów aby nie zwalic kursu spółek w których siedzą. Więc sytuacja dla nich korzystna to wzubudzenie dłuższej euforii i sielanki kiedy drobni inwestorzy będą spokojni o los swoich akcji i pewni wzrostów, a nie tak jak w tej chwili drżących przy najmniejszym podmuchu i gotowych do zleceń PKC
Kenobi / 2007-04-26 02:57 / Uznany malkontent giełdowy
Więksi to nie wyprzedają się przecież całkowicie, robi to tylko najbardziej mobilny kapitał. Problem we tym, że posługuje się on kredytami i stąd sam jest w niemałym strachu, byle nagle jakaś wiadomość z Azji nadejdzie, co mieliśmy okazję parę razy już obserwować. Duży kapitał nie przejmuje się publikowanymi danymi, na które bez przerwy czekamy, bo on je dokladnie zna, tak jak i zna sytuację jaka jest i będzie. Chcąc utniknąć spadków wszystkie dane interpretowane są jako dobre, bop zanim ktokolwiek wniknie w szczegóły danego raportu (a w nich właśnie drzemie właściwa wiedza), to już rynek zdąży polecieć o 1% do góry, potem zupełnie do nich nie wraca czekając na kolejne. Taka sytuacja powtarza się od pewnego czasu i będzie tak do momentu, kiedy dystrubucja zostanie dokonana, tzn. pojawią sie oznaki pełnego zaangażowania się "dostawców gotówki" i można będzie dokonać planowego spuszczenia rynku, co oczywiści wywoła panikę u przerażonych posiadaczy mocno przewartościowanych akcji.
needle / 2007-04-26 01:30 / Bez rangi
Kropek kiedyś mi napisał, że tu ludzie odreagowują...i coś w tym jest, ale on pisze z innego powodu
rotux / 2007-04-26 00:38 / Uznany Gracz Giełdowy
coś mi jednak mówi że z każdym kolejnym wzrostem wigów liczba spodziewających się korekty będzie wzrastać, nie maleć /umówmy się, nie wszyscy się już korekty spodziewają/ - czy to znaczy, że widmo jej będzie się oddalać?
poza tym my tutaj, a nawet tutaj, na bankierze i na parkiecie razem wzięci to nie "wszyscy", a nawet nie znacząca większość...
apap
rezoon / 2007-04-26 00:49 / "Strategos"
i o to chodzi ... to co opisałeś to jest dokładnie początek zapowiedź zniżki
rezoon / 2007-04-26 00:50 / "Strategos"
napisałem początek i zapowiedź powinien być tylko jedeno, ale w sumie to wszystko zależy od natężenia zjawiska
Kenobi / 2007-04-26 02:41 / Uznany malkontent giełdowy
Zniżka, i to poważna, jak wiemy z autopsji, pojawia się bez zapowiedzi, kompletnie zaskakując szerokie grono inwestorów. Do wzrostów jest potrzebna coraz większa gotówka, a na razie widać jej brak, bo przerzucają wciąż te same pieniądze z balonu na balon, czy ze złota i obligacji na akcje i vice versa. Trochę pomaga w tym obserwowane nasilenie ostatnio skupu akcji przez firmy w Stanach (jak podał CNBC dziennie z rynku znkają akcje o wartości ponad 3 mld dolarów), które chcą w ten sposób poprawić krótkoterminowo notowania, co jednocześnie pozbawia je kapitału na rozwój. Jak na razie ciepła zima wprowadzila spore zamieszanie poprawiając warunki gospodarowania, co złagodziło nieco efekty widocznego osłabienia gospodarczego w Stanach, które dodatkowo zafałszowane jest poprzez wyniki korporacji multinarodowych, ktore zainwestowały np. w Chinach. Do tego dochodzi źródło taniego kapitału (jen), ale wraz z pojawieniem się trwalszej inflacji w Japonii, co zasygnalizuje wkrótce Bank of Japan, to źródło zacznie wkrótce wysychać, co wsparte zostanie kolejnymi działaniami władz chińskich hamującymi rozpędzoną gospodarkę.
anonim_03 / 84.56.208.* / 2007-04-26 09:06
Ken, mamy dwa rynki:
rynek A -- spolki z wypracowanego kapitalu skupuja swoje akcje
rynek B -- spolki drukuja akcje w szalonym tempie

czy te rynki sa podobne ?
ktory z nich ma wieksze sznse na dlugoterminowy wzrost ?
ślicznooka / 2007-04-26 00:58 / Uznany gracz giełdowy
też się zgadzam z tym twierdzeniem. jednak... patrząc na Stany, im bicie kolejnych rekordów hossy nie spędza specjalnie snu z powiek. Panowie, rekord to pieniądz, hossa to pieniądz, czas to też pieniądz, więc nie marnujmy go póki jest okazja.
ślicznooka / 2007-04-26 00:46 / Uznany gracz giełdowy
Rotux, dla przeprowadzenia miarodajniej próby statystycznej potrzebny jest odsetek ankietowanych. Nie wiem, ilu jest dokładnie inewstorów w Polsce i zakładam, że ci większego kalibru nie gmerają w forach internetowych, jednak my/wy/oni w większości kierujemy się rządzą zysku, a nie jego realizacji. A tą potrzebę rynek spełnia.
rotux / 2007-04-26 00:54 / Uznany Gracz Giełdowy
tylko nie pomyśl, że się czepiam /wczoraj też coś marudziłem przed snem pod Twoimi postami/, ot piękne oczy przykuwają moją do nich uwagę:)
pozdrawiam
rotux / 2007-04-26 01:02 / Uznany Gracz Giełdowy
A jeszcze słowo do Twojego komentarza - spodobała mi się ta uwaga: "jednak my/wy/oni w większości kierujemy się rządzą zysku, a nie jego realizacji. A tą potrzebę rynek spełnia" - celne spostrzeżenie.
Ale uważam, że żądza zysku przegra z chęcią jego realizacji, kiedy strach wygra z chciwością... a narastanie strachu to właśnie wzrastające natężenie komentarzy "spodziewających się" korekty..
ok, lecę spać, bo istnieje możliwość, że zaczynam pisać od rzeczy, pa
ślicznooka / 2007-04-26 01:00 / Uznany gracz giełdowy
oczy to psychologia więc postaraj się skupić, bo tak naprawdę to zabójcze mam nogi. a poważnie, to nie dostrzegłam czepiania się. fajny artykuł mi poleciłeś, ciekawie prowadzisz dyskusję, wszystko oceniam dodatnio.
rezoon / 2007-04-26 00:29 / "Strategos"
a skąd wiesz, że wszyscy nie myślą tak jak Ty - to też jest schematyczne
ślicznooka / 2007-04-26 00:36 / Uznany gracz giełdowy
Rezoon, ja i schematy? w życiu... nawet gdybym chciała, to znikoma znajomość giełdy mi na to nie pozwoli. Natomiast obserwuję trendy i nastroje, bo to akurat mi dużo mówi.
rezoon / 2007-04-26 00:44 / "Strategos"
można tak drążyć dalej i dalej ;-)
ja np. obserwuję, że parę świadomych osób z tego forum myśli dokładnie tak jak Ty ;-), poza tym na podłodze i w bankierze jeż jest też bardzo dużo takich osób
dobra już nie będę Cię wkurzał, ale tzw. schematyczność zależy od punktu siedzenia - mi się trudno zdecydować, ale myślę, że korekta zacznie się wcześniej niż później, bo kto pierwszy ten lepszy ;-)
ślicznooka / 2007-04-26 00:50 / Uznany gracz giełdowy
Rezoon, nie wkurzasz mnie, nie myśl schematycznie:) na pewno zaliczam się do grona myślących w określony sposób, tylko mam wrażenie, że do mniejszościowego, jednak mogę się oczywiście mylić. I oczywiście, że korekta zacznie się prędzej czy później, ale dla mnie wygrywa ten, kto do jej nadejścia pomnoży swoje zyski, zamiast stać bojaźliwie z boku i czekać na jej nadejście.
piciu / 2007-04-26 00:11 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Forum dyskusyjne Money.pl - Trwają prace modernizacyjne.
azja / 2007-04-25 23:47 / portfel / Obserwator
dobrej nocy wszystkim jutro zielonego ;-))))
Longterm / 2007-04-25 23:43 / Mostek Zwyciężymy!
dobranoc wszystkim. jutro UP UP UP w końcu - banki pomogą
bollullos / 2007-04-25 23:47 / portfel / Uznany Muł Pancerny
aha, baŃki pomogą
Merowin / 2007-04-25 23:40 / Bywalec forum
Dobranoc i powodzenia jutro i niech wam sie przypadkiem nie przysni b. min. Blida
bollullos / 2007-04-26 00:27 / portfel / Uznany Muł Pancerny
takich przekrętów to ja jeszcze nie robiłem żeby mi się ona śniła...
needle / 2007-04-25 23:37 / Bez rangi
...ale ja sądzę, że Zachodni NFI dostarczy akcjonariuszom jeszcze sporo radości...
... i to w najbliższym czasie!
(ja nie mam i nie kupię!!!)
warren buffet / 2007-04-25 23:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja wyjde z rynku, ale zwieksze zaangazowanie w zacha. spokojnie
needle / 2007-04-26 00:34 / Bez rangi
sprzedasz wszystko i kupisz wszystko - czy to się u Ciebie nie wyklucza?
rotux / 2007-04-26 00:47 / Uznany Gracz Giełdowy
ot mała nieścisłość :]
needle / 2007-04-26 00:56 / Bez rangi
W. siedzi na płocie: jedna noga zwisą tu, druga tam...
a mi wszystko zwisa... :-)
warren buffet / 2007-04-25 23:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a tak naprawde nigdy z rynku nie wyjde. to narkotyk
Merowin / 2007-04-25 23:48 / Bywalec forum
ja zawsze zostaje i nigdy nie zaluje
Tato / 2007-04-25 23:47 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Warren, nie martw sie bessa to bedzie odwyk ;-) mnie na pare lat wyleczyla . .
warren buffet / 2007-04-25 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
prosze o to........... ale nie chce przyjsc :(
needle / 2007-04-25 23:51 / Bez rangi
jak masz 100; bessa zje 30 to przecież nic się nie dzieje, prawda?
i tak 100 nie wystarczy, a z 70 zrobisz 200 w 2-3 lata
tak luźno operuję liczbami...w oderwaniu
warren buffet / 2007-04-25 23:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pragne tego :)
bollullos / 2007-04-25 23:47 / portfel / Uznany Muł Pancerny
to chyba amfa. Gdzie Ty biedactwo śpisz - w ogródku piwnym? Ja też lubię czasem pójść na rynek, ale żeby nigdy nie wychodzić?
bollullos / 2007-04-25 23:34 / portfel / Uznany Muł Pancerny
"Prawie połowa rządu wejdzie w skład Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012"
--- Oni mają tajny plan - wybiorą siebie na reprezentację! Gosiu będzie kapitanem, Lechu bramkarzem... Rydzyk w sutannie sędzią.
Kilgore / 2007-04-26 00:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I wygramy bo wszyscy przeciwnicy odmówiwszy lustracji stracą mandaty zawodników. Ziobro im zabierze, czerwone kartki rozda. Ja p*******, aż mi się nie chce śmiać....
bollullos / 2007-04-26 00:30 / portfel / Uznany Muł Pancerny
może mi jakiś mandat też zabierze i anuluje
rotux / 2007-04-25 23:32 / Uznany Gracz Giełdowy
ok Panie i Panowie, pozapisywałem kilka życiowych rad, zapewne kiedyś do nich wrócę /choć słyszałem tu już kilka razy, że bessy nigdy nie będzie../
do jutra, apap
samuraj jack / 2007-04-25 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Dobrej Nocy wszystkim
Tato / 2007-04-25 23:37 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Dobranoc, odpisalem ponizej :-)
futurek_LOGO / 2007-04-25 23:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrej :-))
warren buffet / 2007-04-25 23:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrej :)
azja / 2007-04-25 23:41 / portfel / Obserwator
dobranoc do futra!!
skarabeusz / 2007-04-25 23:30 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ I miejsce w konkursie giełdowym
Czytam was dzisiaj bardzo uważnie pragnąc wybadać nastroje na nadchodzące dni. Moim zdaniem, po dobrej sesji w Stanach, jutro będzie się ładnie zielenić. :) Co przyniesie nam dalsza przyszłość zobaczymy. Osobiście przy znacznych wzrostach pozbędę się 1/4 części STX a resztę zostawię na long term (conajmniej 3-4 miechy). Tak postanowiłem i tak zrobię.

Pora późna więc lecę się wyspać.

Życzę wszystkim jutro dużo zieleni :))
07 długo dystans / 83.7.80.* / 2007-04-25 23:40
proponuje 1/4 zostawić na 3 -4 miechy a resztę na 3-4 ale lata wspomnisz kiedyś moją opimię ;)
krzys inwestor / 2007-04-26 07:41 / portfel / Bywalec forum
ja musze dokupic jeszce tej spoleczki :))))))
risky-rainmaker / 2007-04-25 23:24 / Ostatni Optymista
Staniszeweski...z Noble...TVN24..."nie ma przesłanek fundamentalnych do spadków".....Fundamenty drodzy Państwo....fundamenty...

Gospodarka Amerykańska "77% spółek pokazało wyniki lepsze niż się spodziewano"...

Dla mnie ten gość...jest najbardziej rzeczowy ze wszystkich Anali...
needle / 2007-04-25 23:34 / Bez rangi
z jego ust wypłynął komunikat - LOTOS 35 zł; zobaczymy...
azja / 2007-04-25 23:27 / portfel / Obserwator
no gadał nie głupio , szpenio znaczy się
bollullos / 2007-04-25 23:22 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Decyzja dotycząca planowanego połączenia ABG-Ster Projekt i Spinu zostanie podjęta na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, które odbędzie się 17 maja
azja / 2007-04-25 23:25 / portfel / Obserwator
o dzień przed moimi urodzinami , może sobie kupie
bollullos / 2007-04-25 23:26 / portfel / Uznany Muł Pancerny
dla cierpliwych, chyba że się coś zacznie pod tę fuzję
needle / 2007-04-25 23:35 / Bez rangi
jak by miało pod...to już by było...
TERAZ BĘDZIE PO, nie pod
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy