Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem

Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem

Money.pl / 2010-04-10 14:49
Komentarze do wiadomości: Światowe media o tragedii pod Smoleńskiem.
Wyświetlaj:
ONG / 91.60.55.* / 2011-06-26 12:52
Zaczelo sie blokowanie informacji w internecie w zwiazku z ksiazka Alefa Sterna Pola Laska czyli upadek czwartej kosci pospolitej rzeczy w ktorej autor pisze m.in o katastrofie smolenskiej i ujawnia inne tajemnice.
Najpierw zginela jego strona w internecie alefstern.pl i strona ksiazki polalaska.pl, nie ma strony wydawcy didiamoss.com.pl mail na stronie wydawnictwa angram nie dziala teelfonow nikt nie odbiera. a teraz znikaja informacje z sieci!!!!!!
2 godziny na pluszaczku jeszcze przynajmniej byly informacje gdzioe kupic ksiazke a teraz ,juz nic nie ma zobaczcie link nie dziala
02@compl / 77.115.233.* / 2011-01-16 17:22
tusk ty lepiej podaj się do dymisi z tym całym żądem bo tam wielki burdel robicie
Juki / 195.150.224.* / 2010-10-20 11:21
http://www.eolkusz.pl/?p=1305
Wywiad przeprowadzony z rodzicami Arkadiusza Protasiuka! Oni rowniez twierdza, że był to zamach będąc postronnymi w tej sprawie, nie usprawiedliwiając tym samym swojego syna!
Wyrażam takie samo zdanie! ZAMACH! Nasi wnuczkowie dowiedzą się jak było naprawdę, podobnie jak my dowiedzieliśmy sie jawnej prawdy dzisiaj i grubo za to zapłacilismy :(
72+letni POLAK / 93.154.128.* / 2011-08-21 10:22
Oczywiste-.To byl zamach!!!!!!!!!!!!. Ruski nie chca oddac nam dowodow rzeczowych.Wrak i szczatki juz zgnoili.Jeszcze tego samego dnia przyjechal"sprzet" do sprzatniecia dla POLAKOW TWARDYCH DOWODOW "tego przypadkowego wypadku lotniczego". No -K**** ze je mac!!!!. Oswiadcyam,ye mnie nie tak latwo w H*** yrobic!!!!!!!!!
yugiri / 2010-10-20 11:27 / Bywalec forum

będąc postronnymi w tej sprawie

?????
lelumpolelum / 94.197.143.* / 2010-05-29 16:27
Witam,
Nie jestem zwolenniczka Kaczynskiego bo z pogladami mi blizej do liberalow ale ?Obserwuje caly czas sytuacje w mediach i zaczyna mnie to przerazac.Na poczatku nie wykluczalam zadnej opcji tej katastrofy jednak potem gdy szok i emocje ustapily zaczelam szukac.Nie podoba m sie ze nasz rzad nie chce ujawnic prawdy ,ciekawe dlaczego ?Dlaczego Rosja dazy do ujawnienia tresci czarnych skrzynek?Dlaczego wina jest zwalana wylacznie na pilota ?Uwazam ze to jest nie do przyjecia i strasznie mnie irytuje !!!Dlaczego nasz rzad podaje sprzeczne informacje ? Dlaczego to wszystko nie trzyma sie kupy?Dlaczego kazda informacja na temat przyczyn katastrofy powoduje ze czlowiek zadaje sobie jeszcze wiecej pytan?
Szczerze mowiac nie mam pewnosci zeby mowic tu o jakims zamachu ale nie wykluczam tego bo nasz rzad nie wiele robi zeby to wyjasnic a wydaje mi sie ze bardziej Rosji na tym zalezy.Nie potrafie tego wszystkiego zrozumiec i kiedy mowie znajomym ze obstawiam byc moze nawet zamach i nawet to ze nie musiala go dokonac Rosja a wrecz moze to byc konflikt wewnetrzny ,to niestety ale jestem wysmiewana.Dlaczego ludzie sa tak krotkowzroczni ? Sama nie wiem co o tym myslec.Ale wiem jedno ze kiedys jakis sprytny dziennikarzyna wyciagnie pare faktow nie wygodnych dla krorej ze stron.Mam taka nadzieje ,bo wypadki chodza po ludziach ale zawsze sa tego przyczyny.Moim zdaniem blad pilotow to byla by ostatnia przyczyna.
72+letni POLAK / 93.154.128.* / 2011-08-21 10:45
Nu korwa!. Jeyeli ciemnocie sie non stop wpaja, ye cyarnr jrst cyarne a biale jest biale-nie uwygledniajac odcienią,to na 100 % jestesmz w bledyie. I bedyiemz powtaryac ya innzmi, ye to prawda,. A to w. Tzschnera +GOWNO PRWda.-Nie wiem skad te pomzlki w moim tekscie+cholera!!!!
Ja. / 83.5.253.* / 2010-05-12 20:26
Moje zdanie jest takie.
Twierdzę, że to był zamach. Pilot został skierowany przez Rosjan w inną stronę gdzie zahaczył o drzewa. Potem rozbił się - na miejscu czekali już zamachowcy. Pozabijali tych, którzy przeżyli. Na jednym z filmików widać ruszającą się osobę - jedną z naszej elity bądź pokładu. Widać też kilku zamachowców - jeden nagle wstaje, słychać strzał a potem chowa się z powrotem w części samolotu. Widać, że chowali się jeszcze w gęstej trawie - a potem zawyły syreny - ratownicy przybyli.
poc. go w .............. / 93.154.128.* / 2011-08-21 10:38
naleyalo powiedyiec ęratowniczę. A to bz bzlo poprawnie
cafarus / 91.94.171.* / 2010-04-15 10:43
Ha ha. podali że załoba była nawet w Brazylii. Płakali ale po ofiarach powodzi a nie po kaczce hipokryci.
skolls007 / 83.2.211.* / 2010-04-20 21:49
cafarus Zastanów sie co piszesz i 2 razy pomyśl !!!!!!!
onaaaa / 79.188.42.* / 2010-04-16 12:35
ty sam czy sama nie wiem kto to pisal jestes kaczka chcialbys miec tyle w glowie co lech kaczynski co za debile pisza takie teksty
poprostuja / 83.20.84.* / 2010-04-15 16:18
cafarus, przykro mi, ale jednak jestes głupi:P
trujrtsiu / 83.2.211.* / 2010-04-15 10:38
PO KOLEI:

przeczytajcie odsluchajcie i mudlcie sie ,bo to zaplanowana i wyrezyserowana katastrofa a nie blad pilota...


wszystko zaczelo sie od przypadkowego przechodnia ktory nagral cos czego nie powinien:

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33058

oto filmy:
najlepiej zgrac na DVD wlaczyc na pelny okran i ogladac klatka po klatce ,na poczatku sam nie widzialem nie slyszalem ae przy kazdej kolejnym podejsciu widzialem i slyszalem coraz wiecej i jest to przerazajace ...


powiekszenie pixeli o 50%
http://www.youtube.com/watch?v=Eeo_3Qut3JM

horyzontalne zageszczenie
http://www.youtube.com/watch?v=85AzzocyE1w

powiekszenie slow motion
http://www.youtube.com/watch?v=dLvl2ne47oQ

sound 9db-plus18db
http://www.youtube.com/watch?v=nfm2e-Z4Uwg

powiekszenie
http://www.youtube.com/watch?v=0Yo-bdHHNO8


W tle słychać mnóstwo głosów po polsku!

z tego co rozpoznałem bez wątpliwości:

21 sekunda - "uspokój się!"
26 sek - "bardzo ładnie"

i strzał jakby z tłumikiem - ale to nie jest zwykła broń, takiej jeszcze nie słyszałem

28 sek - "święty Jezusie"
31 sek - "jak możecie"

CZas .00:49 słychac ze woła kogos rusek "dawaj kuda paskuda"chodzcie do mnie 00:53 mówi "strejlaj" potem słychac przeładowanie broni i 00:57 strzałsad.gifsad.gif Boze oni ich pozabijali!!!! ciała potem wzieli do moskwy i spreparowali! masakra ten człowiek ktory to krecił musiał byc po drugiej stronie cdlatego go nie zauwazyli!


i teraz najważniejsze: strzały

1.07 strzał
1.09 sek - śmiechy co najmniej 3 osoby prawie jednocześnie
1.12 sek - "ja wam h..je dam" i zaraz natychmiast strzał
1.16 strzał
-----------------------------------------------------------------------------

00:12 słychac po polsku stanowczym tonem"uspokój sie" ;
00:16 "patrz mu w oczy" ;
00:21 jeden jeszcze raz tym razem bardzie proszacym tonem "uspokój sie"
00:23 pusty trzask jakby uderzenie i potem chyba "ała";
00:29 po polsku"idziesz(to znak by sygnał puscili)
00:22 cos niewyraznie po rosyjsku "zjob"
00:47 po rosyjsku "dawaj tuda paskuda" ;
00:50 "ubijaj tuda"
00:51 polsku :"Boże mój Boże"
00:53 TERAZ NIECH BÓG MI TO WYBACZY ALE TO GŁOS PREZYDENTA --CO JEST???--
00:53 streljaj" ;
00:55 przeładowanie broni słychac
00:57 strzał ; 01:00 autor filmu "ni ch*** sybir"
01:06 strzał ;
01:07 smiechy;
01:13 "gdie! na zad!"
01:22 strzał
01:23 dziadek "a gdie wchodisz tu... kola"
01:23" ni h*** siebie"

dla mnie nie ulga wątpliwości, informacja z powietrza o 3 osobach, które przeżyły się nie wzięła.
Widocznie znaleźli i zaraportowali, że są żywi i poszło dalej - przeciekło do mediów bo ktoś się wygadał z podwładnych. Później padł rozkaz co z tym zrobić i już była cisza i oficjalna informacja, że nikt nie przeżył. Jeśli informacja o przeżyciu była fikcją to po co była ogłoszona ? Od tak ? I dlaczego akurat 3 a nie 7... Na pewno te 3 osoby przeżyły. Co się z nimi stało ? ktos się ostrzeliwuje a oni się z niego śmieją, przynajmniej nasi tam walczyli i polegli w walce a nie zarzynani jak psy

1:07 potwierdzam , wcześniej napisałam więcej , ale mi wycięło .Trochę powtórzę :Dostrzegam wyraźnie mężczyznę ubranego tak jak piszesz zsuwającego się z kabiny. Pada strzał, słychać śmiech i przerażony męski głos : nie nada.. strielać . pada strzał i wtedy mężczyzna w niebieskiej kurtce odwraca się -on to widział i szybko odchodzi w przeciwnym kierunku. Rozumiemy co powiedział : nie trzeba strzelać .Ten kto to nagrywał , może nie umiał dobrze nagrywać ,ale wiedział co rejestrować. Niech Go Bóg ma w swojej opiece. Adam -Twoje spostrzeżenia też potwierdzam . Przecież tam pojawia się najpierw 1dłoń , potem druga i potem to wyciągnięcie ręki jak przy wychodzenieu. Jeśli na pokładzie byli mężczyżni w ubraniach/ mundurach koloru zbliżonego do tła w zmień obrazek i mieli białe chustki pod szyją ( jeden na pewno)to katastrofę przeżyło wg mnie 3-4 mężczyzn i jedna kobieta.

w ostatniej sekundzie słychać z daleka pojazd na sygnale - czyli tam nie powinno być w tym czasie NIKOGO bo ratownicy jeszcze nie są na miejscu! dopiero jadą

...


zreszta caly watek jest na tych 2 stronach:

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33055

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33058

trudno uwierzyc ale ciezko niedostrzegac faktow w takich sytuacjach.
pletwonogi / 83.4.37.* / 2010-04-21 08:44
....no jesli takich wyborcow ma PIS to gratuluje tej partii czlonkow.....polecam psychiatre bo psycholog tu juz nic nie pomoze.......trzeba byloby dodac do tych bzdur powyzej ze rezyserem Katastrofy byl Tusk a strzelal Bronek Komorowski razem z Sikorskim, obstawiany przez Putina i Miedwiediewa, przy cichym poparciu Baracka Obamy...a wszystko bylo nadzorowane przez obcych ukrytych we mgle.
Zreszta kilku swiadkow widzialo nawet dwa latajace spodki tuz przed katastrofa ....:)
pletwonogi / 84.38.160.* / 2010-07-22 03:04
ty nie polecaj psychitry nikomu tylko sam się lecz psychiatrycznie !
pletwonogi / 84.38.160.* / 2010-07-22 03:04
ty nie polecaj psychitry nikomu tylko sam się lecz psychiatrycznie !
pletwonogi / 84.38.160.* / 2010-07-22 03:04
ty nie polecaj psychitry nikomu tylko sam się lecz psychiatrycznie !
stary czlowiek / 83.28.242.* / 2010-05-26 22:03
Kaczynski byl pierwszy na liscie Putina,to byla zaplata za pomaranczowa rewolucje na Ukrainie za Gruzje za rurociag i wiele innych sprzecznych z wola Putina wypowiedzi .oby sie tylko natym skonczylo,Dziwie sie mocno a bardziej mnie ciekawi za ile srebrnikow sprzedal sie Pan KLICH i plecie publicznie w mediach takie bzdury .Panie Boze bron Polske od zdrajcow i sprzedawczykow.,Odnosnie wyborow przemysl to jeszcze raz zanim podejmiesz dobra dla Polski i twoich dzieci decyzje
stary czlowiek / 83.28.242.* / 2010-05-26 22:03
Kaczynski byl pierwszy na liscie Putina,to byla zaplata za pomaranczowa rewolucje na Ukrainie za Gruzje za rurociag i wiele innych sprzecznych z wola Putina wypowiedzi .oby sie tylko natym skonczylo,Dziwie sie mocno a bardziej mnie ciekawi za ile srebrnikow sprzedal sie Pan KLICH i plecie publicznie w mediach takie bzdury .Panie Boze bron Polske od zdrajcow i sprzedawczykow.,Odnosnie wyborow przemysl to jeszcze raz zanim podejmiesz dobra dla Polski i twoich dzieci decyzje
teletubis / 83.9.199.* / 2010-05-06 13:14
"Ale członków KGB o zdanie nie prosimy"- tak się śniło
góral 68 / 89.174.162.* / 2010-04-23 16:59
Obamy bym w to nie mieszał ale cała reszta jak najbardziej pasuje
westa45 / 83.10.112.* / 2010-04-17 23:44
Ze wszystkim się zgadzam; moje zdanie jest takie, że nie ma przypadków i zbiegów okoliczności; mój świętej pamięci dziadek mówił i prosił mnie aby powtarzać swoim dzieciom i wnukom "POLSKA OD PONAD 1000 LAT SWOJEJ PIĘKNEJ I BURZLIWEJ HISTORII MIAŁA ZAWSZE TYCH SAMYCH DWÓCH WROGÓW - NA WSCHODZIE I NA ZACHODZIE" I TERAZ WIEM, ŻE TO SIĘ NIE ZMIENIŁO I NIE ZMIENI NIGDY.
Pozdrawiam Westa45
yuki / 77.65.44.* / 2010-04-15 23:17
Tak ,Tak a na koniec będzi atomówka w Kraków, bo nie przyjedzie Miedwiedwie, tylko klon.
Jezu skąd wy to bierzecie?
isotop1 / 86.28.183.* / 2010-04-15 19:48
zgadza sie w 39 44 sekundzie widac kogos jak macha rakami porysza sie ,chyba jest na fotelu samilotu ja mam drugi film ta osoba co krecila jeszcze raz podeszla i nagrala jak eksploduje w tym miejscu cos chyba granat,slychac w oddali niedobijajcie ich
werciss26 / 62.21.72.* / 2010-04-15 17:45
Filmiki z youtube zostały usunięte przez użytkownika. Jestem ciekawa dlaczego ...Może ktoś ma je w komputerze??
1234remik / 79.188.181.* / 2010-04-15 07:36
Zamiast kiru powiesiłą stare pończochy

http://januszbielecki.blog.onet.pl/
ja 1979 / 91.94.156.* / 2010-04-14 16:21
Gursky Arthur Sejmu stał się wczoraj jako publikacji w prasie, rosyjski dla swoich oskarżeń o udział w Rosji w śmierci prezydent Polski Lech Kaczyński. Jestem pretty upewnić się, że Rosjanie My oszust. Możemy z pewnością nadal polegać tylko na niektórych okoliczności i wycinki informacji ", powiedział polską gazetę Nasz Dziennik. Ten wywiad rozpętał outrage, nie tylko w Rosji, ale również w Polsce. Korespondenta „ NOR"w Warszawie dotknąć Gurskim Pan, a także poprzez nasze gazety przeprosili rosyjski przywództwa słowa"w stanie głęboki wstrząs.

Oto, co było powiedział kontrowersyjne "nie": "Pytaj spróbować zrozumieć. To ja dałem kilka godzin po aktualności tragedii, jaką są rozmowy kwalifikacyjnej. Następnie byłem w stanie głęboki wstrząs. Wywiad stało się na wypadek Polskie samoloty, gdy będziemy byłoby podróży pociągiem, w kierunku w smoleński, zatytułowana poprzez terytorium Białorusi. Nie szczegółów wypadku prezydenckich airplane nadal nie wiemy. Tylko jeden – awarii Zarząd "101". I wszystko, co ja powiedziałem Reporterzy, był told dwóch emocje – śmiercionośnych despair i nieporozumień. Późniejsze zdarzenia mnie zaverteli, istniało wiele skojarzonych z śmierci prezydenta kłopot, i że wywiad jakoś całkowicie zapomniałem. W przeciwnym razie ostatecznie wycofał go. Ja apologize poprzez swój gazety w pobliżu Rosyjskiej przywództwa... które I rurek ogłosiła zaangażowane śmierci naszego przewodniczącego i wszystkie Polska delegacja. W dzisiejszym (wczoraj, wydać to 13 kwietnia. – "NOR") pomieszczenia tego samego typu gazetowego, Nasz Dziennik zaksięgowane Moje szczerą żal unfortunate rozmowy kwalifikacyjnej, I Powtórz, to samodzielnie, w stanie głęboko obniżenia cen ".

Niniejsza publikacja spowodowane scandal i w Polsce. Andrzej Halickij, Przewodniczący Komisji spraw zagranicznych platformy obywatelskiej, pod przewodnictwem premiera Donald Tusk, w konwersacji z korespondenta "nie" nie ukrywa jego emocji.

"Scandal, scandal i ponownie skandal. Gdy istniał konwergencji realnej w dwóch Narodów, alas, gdyby wynajmowanych odliczany od czasu tragedii, jaką są w smoleński, te oświadczenia Gurskogo Pana strona obywatelskiej platformy "jako Kopnięcie z tyłu. I od kogo? Ze współpracownikami w Parlamencie, od pozycji tyczce. Czy jest on folly do zwykłych lub amerykański-nie mówię, "powiedział Pan Halickij. Zgodnie z nim, zastępców Parlamentu, włączając w to strona z "prawa i sprawiedliwości, w których Członek jest Arthur Gursky, outraged. Chciałabym, poprzez swój gazety w imieniu polskich ludzi do jeszcze raz dziękujemy rosyjski przywództwa, całego rosyjskiego ludzie za ciepłe część naszych tragedii. Przekonanie, że takie inferences "wrogów indywidualnych nie omračat nasze relacje i nie będzie stać się przeszkodą w formie długo oczekiwane konwergencji naszych Narodów, Mr. Halickij.

Gwałtownie umieścić go na kilku współpracowników na strony i sekretarza Press strona prawa "i sprawiedliwości Martin Ploščak."Arthur Gurskogo to wywiad z ofensywę do sprawozdania rosyjskich po stronie – wyłącznie osobistą opinię Pana. Nie jest to położenie strony, poproś jest zauważyć. Jesteśmy z poważaniem wdzięczny do rosyjskich po stronie dla wyrazy współczucia i rosyjski ludzi i przywództwa świadczone przez Polski w tych tragicznych dniach, dla pomocy że Moskwa ma nam.

Ale biegunów wtorek bardziej zmartwiony więcej. To zostało ogłoszone że ceremonia Pożegnanie z prezydent Lech Kaczyński, jego żona, jak również innych ofiar crash pod smoleński w następnej soboty przy placu. Józef Piłsudski, około połowa kilometr od Pałacu Prezydenta. Tej emisji polskiego radia ogłosiła ostatni wtorek urzędowych reprezentatywnych Urząd przewodniczącego Jacek Sasin. Zgodnie z Pana Sasina, możesz przybyć ceremonii uroczystego Pożegnanie z martwych polski prezydent Lech Kaczyński zostało wspomniane liderzy kilku państw kilkudziesięciu, w tym prezydentów Rosji i USA Dmitrij Miedwiediew i Barack Obama. W przypadku wystąpienia ceremonia pożegnanie w mourning jej warunków meteorologicznych jest przesunięcie w Warszawie arhikafedru St. John.

W administracji Prezydenta nadzieja, że przez rozpoczęciem mourning działalności wszystkie organy będą identyfikowane i przeniesione do Polski. Po ceremonii, Lech Kaczyński i jego żony Maria będzie się pochowany w niedzielę w Panteonu Wawel zamku w Krakowie, gdzie znajdują się pozostaje Władcy Polski, Państwa i osobistości życia publicznego.
T. / 81.190.51.* / 2010-04-14 23:40
"ja 1979" , Twoja stylistyka pisowni trąca czterema klasami szkoły podstawowej.
Co prawda ,niektórzy tutaj są Tobie równi . Problem jednak w tym, że to forum nie dla takich.
Toms Esz / 93.176.196.* / 2010-10-15 13:35
Hej to nie stylistyka tylko zabezpieczenie przed bachorami, aby nie kopiowały bezsensownie tekstu do szkół, a chociaż przeczytały to co kopiują :)
ja1979 / 91.94.162.* / 2010-04-14 15:56
Pilotażowe "Tu-154" i Menedżer mają prawa zabierania głosu ten język i doskonale rozumieć wzajemnie
Lotnik Arkadiusz Protasûk.
Fotografia: grafika Ivan Skripaleva. Pilot, który był Polskie Zarząd no. 1, który miał zawieszała się pod smoleński, doskonale znał język rosyjski i nie miał doświadczają trudności w komunikacji. Dodatkowo, lotnisko było jego znaków — co najmniej trzy dni przed Klęska ma już wykonał tutaj. To powiedział polscy dziennikarze jego współpracowników.

— Anders (Arkadiusz Protasûk — ed.). Łatwo utrzymane korespondencję jak w polskim i rosyjskim i angielskim. Gdy 7 kwietnia wyleciał na smoleński, nikt drew na nim (problem język — Edycja) Zauważ, powiedział jeden z pilotom Squadron prezydenckich, pułkownik Bartosz Stroinski. Był on, wraz z drove Protasûkom do premiera smoleński Donalda Tuska 7 kwietnia.

Nie bariery językowe i inne pilotów Squad: "Crew swobodnie zrozumieć Rosyjskiej. Więcej tego rosyjskiego samolotu — instrukcje, a większość dokumentów w języku rosyjskim. Inny hipotetyczny, chociaż gruntów dał danych w metrach, a załogi nie mógł mieć je zliczania, również nie jest prawdą. Urządzenia w statkach powietrznych, zaprojektowane w taki sposób, że jest łatwy do tłumaczenia danych ".

"MK" on powiedział, że zgodnie z przepisami ICAO (Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego) mówi, że przy wdrażaniu loty międzynarodowe, które znajdowały się w powietrzu i Menedżer komunikuje się w języku angielskim (lub dokładniej, lotnictwa angielski). Jednakże pilotażowego ma prawo do komunikowania się z i w języku kraju, z którego przybywa. W tym przypadku, pilot, możemy rozmawiałem Rosyjskiej i rozmawiałem w języku angielskim. Istnieje tu brak naruszenia.


Pilotom oraz pracowników jak samoloty przygotować się do takich lotów (fragmentów z polskiej prasie., ed.): gdy locie VIPy, koniecznie wykonywane specjalnych procedur, z zastrzeżeniem kontroli technicznej i specjalne przelot statku powietrznego. Następnie następujące kontrole powinny być przeprowadzane. Przed sobotę lotu scrutineering i odbyły się powyżej. Tu-154 „ "została przyjęta po główne naprawy w dniu 7 stycznia i miał 7 000 godzin lotów.


W jaki sposób doświadczonych był załogi?


— Kapitan Areka Protasûka zostało zrealizowanych 3,5 tysięcy godzin. Robert Gžyvna (inny... — ed.) w powietrzu, które odbyło się około dwóch tysięcy godzin. Bardzo doświadczonych pilotów... zarówno były podobne warunki do portu lotniczego wyładunku?


— Podejście do lotniska nawet łatwe. Wyposażenie w skromne ponieważ on wojskowego.


Kiedy załogi pobiera informacje o pogoda?


— Na pół godziny przed odlotem pilotom są informowani o pogodzie na lotnisko. Następujących informacji otrzymywanych podczas pływających pod nad Białorusi. Na koniec informacje na temat pogoda daje Manager. Ale pogoda zmienia się co 10 minut. ... Trudno jest obiektywnie ocenić tutaj, jakie były warunki. Lotniska został zamknięty. Pilot miał prawo do podjęcia decyzji w sprawie wyładunku. Widoczność jest złożonym zagadnieniem. Meteorologist ocenia warunki siedzi w panelu sterowania: działa ona żadnego. Widoczności z panelu sterowania.


Należy zauważyć, że według wstępnych informacji, płaszczyzny catched na flagę dla drzewa jest 8 gazomierzy, chociaż sam powinny być na wysokości około 60 metrów n.p.m. Jednak to dozwolone, strefy lądowania przez stripped.


Jednego eksperta "MK" "odnośnie do wyjaśniono: tak zwanych zespół powietrza podejścia (skrócona jako PVP, części przestrzeni powietrznej będącej w granice, przylegające do jazdy pasów startowych i znajduje się w kierunku osi, w którym statek powietrzny produkują podejście po startu i lądowania. – Edytora), każdy lotniska jej własnej. A może również być nie tylko drzew, ale sztucznych przeszkód — wszystko zależy od sytuacji i szczególnych lotniska. W tym przypadku najczęściej spotykane są znakowane, wszystkich przeszkód w odległości 1 km od wyładunku, wysokość przeszkoda przekraczającej 10 m z odległości od 1 do 4 km i o wysokości większej niż 50 m w odległości 4 km do końca EAT. W istocie mamy bardzo wiele rozliczenia są naruszone reguły. Na przykład w promieniu 15 km od lotniska powinna nie być zrzuty, nie bird stad. I są one ".


Na przykład wciąż nadal impress "" pasażerów lotniczych oczu i zrzutu pilotów w pobliżu lotniska Sheremetyevo". „ Szczególne zagrożenie istnieją ptaków, oblûbovavšie terytorium odpady miejsc: istnieje duże ryzyko ptaków tego norovât pływania pod każdym nadchodzącej płaszczyzny w Turbina "ptaki żelaza". Prokuratora ma odwoływać w sądzie na eliminację składowisk. Dokonano go nawet pozytywną decyzję, jednak z firmą, która jest właścicielem pomojka skali, złożyła skargę cassation. Sprawy nadal jest uważany za wyższe.

Tymczasem

Na miejscu awarii w obszarze smoleński znaleziono dodatkowe operacyjne produkcji Sekretarza Polski,
GOSC5 / 89.174.236.* / 2010-04-20 11:39
Ludzie, to jest tekst przelozony przez elektronicznego tlumacza... Prosba do autora - wstaw link, albo skopiuj tekst w angielskim.
T. / 81.190.51.* / 2010-04-14 23:41
Jakimś grypsem sadzisz ???
Agata W / 83.28.12.* / 2010-04-14 15:38
Wielka tragedia w Smoleńskim lesie...
Lech Kaczyński-nasz prezydent.
Człowiek dobrze nam znany dołączył
do zmarłych grona jako osoba czczona
On to dopiero był patriota!
Dla niego historia to nie głupota!
Niestety zginął w katastrofie kiedy
chciał hołd oddać ofiarom Katynia! :(
jadwiga17 / 83.11.173.* / 2010-04-13 20:13
To wielki smutek i żal.Ale zgadzam się w zupełności że TVN , TVN 24 są niesamowicie stronnicze aż nie wypada aby Polacy którzy tam pracują nie patrzyli na dobro nas Polaków , żeby nam zwykłym ludzią żyło się lepiej tylko popierało ludzi którzy po trupach do celu.A taki jest pan Tusk i jego partia.Nic ich nie obchodzą zwykli ludzie.Oni prezydentowi życzyli jak najgorzej,wyśmiewany,wyszydzany,można Mu było bezkarnie ubliżać.I w żadnym cywilizowanym kraju tego nie ma,nie wolno ubliżać prezydentowi bo reprezentuje nas wszystkich i ich też.Więc jacy to patryioci? Pan marszałek Komorowski powiedział że szkoda że Go kula nie zabiła , jak był w Gruzji no jak tak można .Mnie jest wstyd za tych polityków i nieraz myślałam aby wyjechać z tego kraju i nie patrzeć co robią z porządnymi ludżmi,takimi jak para prezydencka.Prezydent chciał dobrze był Wielkim Polakiem i Wielkim Patriotą.Ja to zawsze wiedziałam imoja rodzina też .I zawsze popierałam prezydenta,patrzyłam z żalem i współczuciem kiedy wiecznie i wiecznie był opluwany.Dziś płaczę nad tą niesprawiedliwością.Wiadomo było że wkońcu stanie się coś i się stało.Bo może ten samolot był remontowany ale 20 letni !!!!!!!!!!!! Czy takim sprzętem powinien latać prezydent ? Najważniejsza osoba w państwie.PO lat wszędzie i im się nic nie dzieje,dziwne?
tom2010 / 83.13.57.* / 2010-04-14 13:01
Bardzo jest mi przykro gdy czytam takie rzeczy, no cóż tak wygląda w naszym kraju miłowanie bliźniego swego. Przykre. Mam wrażenie że przez jadwigę17 mógłbym pozdrowić Ojca Dyrektora.
papa2 / 213.92.195.* / 2010-04-14 15:59
Ty tepa strzalo. Wypieprzaj najlepiej zagranicę bo takich jak ty tu nie potrzebujemy. TWoimi przodkami byly pewnie esbeckie swinie! Po prostu krew zalewa na takich idiotow!!
Marek254 / 89.174.79.* / 2010-04-13 19:53
Jestem mieszkańcem Krakowa i jestem dumny z tego powodu, że Pan Prezydent wraz z Małżonką znajdą miejsce wiecznego spoczynku na Wawelu
Łukiszka / 195.116.127.* / 2010-04-14 11:50

Jestem mieszkańcem Krakowa i jestem dumny z tego powodu, że Pan Prezydent wraz z Małżonką
znajdą miejsce wiecznego spoczynku na Wawelu

Ty debilu
PPM / 188.146.26.* / 2010-04-18 15:07
Nie wiem jak to się dzieje, nikt nie ma prawa powiedzieć swojego zdania bo jest od razu wyzywany. Też jestem mieszkanką Krakowa ( nie NOWEJ HUTY albo innego kurdwanowa) i jestem dumna że Lech Kaczyński będzie pochowany na wawelu. Lukiszka, wróć do szkoły podstawowej bo chyba opuściłeś kilka lekcji historii!!!
Rodaczka / 109.79.125.* / 2010-04-13 17:54
Nie zgadzam się z opinią że Tusk maczał palce w tej katastrofie, złączmy się razem w cierpieniu i żałobie a nie szkalujmy następnych osób nikt jeszcze nie wie dlaczego doszło do tej tragedii. Zastanówcie się zanim zaczniecie rzucać następne oskarżenia
Kika 176 / 83.10.90.* / 2010-04-13 15:09
Polacy obudźcie się i nie nazywajcie Rosjan swoimi przyjaciółmi, bo nimi nie są. Jeszcze się kiedyś przekonacie...
Marek254 / 89.174.79.* / 2010-04-13 19:57
Tak było, ale spróbujmy, może kiedyś się nimi staną. Kiedyś myślałem, że upadku komunizmu w Polsce z pewnością nie doczekam, na szczęście nie miałem racji. Cuda się zdarzają, ale nie są na zawołanie.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy