Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wspólny kandydat koalicji na prezydenta Warszawy?

Wspólny kandydat koalicji na prezydenta Warszawy?

Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.221.* / 2006-07-07 17:27
Wybory współczesne to nie przedszkole to twarda walka polityczna wymagająca potężnego zaplecza politycznego, inaczej nie ma sensu marnować glosu na kandydata który ma znikome szanse.
Pan Wierzejski ma potencjał polityczny i duże możliwości , ale może kiedyś, może sie uda. Ale tymczasem rzuca swoje nazwisko na targowisko i aktualnie jak słońce żar z nieba leje, jest co dziennikarzom pisać, nazwisko Wierzejski zapada głęboko w podświadomość. Szybko sie uczą młodzi , dynamiczni w przeciwieństwie >> do starszych kolegów >>którzy listy piszą i wypowiadają się, ale sensu w tym nie ma, na emeryture winni przejsć, żeby bawić dzieciaki , wolą politykę bo nie mają czasu, albo im sie nie chce zająć życiem rodzinnym; a może ktoś im pokaże palcem ,że czas na zmiany, bo nie pomoga młodym starcom nawet wymieniane organy!. Prezydent w środowisku Warszawki musi być bystry nieprzeciętnie, inaczej zostanie pożarty na pierwsze śniadanie. Sam jestem ciekawy kto nim zostanie. Ale prawdą też jest, iż Pan Wierzejski daje szansę wyboru kandydatom na radnych, bo o Lidze Polskich Rodzin się mówi, zatem moze w tym coś jest, przechytrzyć tych co dotychczas brylowali w polityce.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-07 17:29
"Prezydent w środowisku Warszawki musi być bystry nieprzeciętnie"
No to ja się łapię, ale Wierzejski to odpadł w przedbiegach ;-)
pg / 217.98.20.* / 2006-07-07 15:21
I jeszcze jedno, gdzieś Pan W. się wypowiedział, że gdyby brali do wojska po 30-stce, to pierwszy by sie zgłosił (bo jakoś nie udało mu się odbyć służby).
Wnosze do sejmu społeczną inicjatywę ustawodawczą. Należy uchwalić prawo, by każdy chętny mógl iść do wojska jako poborowy (niezależnie od wieku, o ile tylko może się jeszcze ruszać). Zamiast zmuszać niechcących się bawić w wojsko, dajcie się bawić tym, którzy chcą. I nie na 4 miesiące, lecz 2 lata co najmniej. Niech się nabawi ile się da. Odsłuży w ten sposób za 6 poborowych czteromiesięcznych.
pg / 217.98.20.* / 2006-07-07 15:13
Hucpa "polityków" miary W. czy Kurskiego nie zna granic. Myślę, że jest w nich jakiś defekt myślenia. Żeby nie obrażać, nazwę to myśleniem uproszczonym. No, ale zasłużyliśmy sobie na to rzetelnie. Jeśli facet stosuje prymitywne tricki socjotechniczne i widzi ku swojemu zdziwieniu, że działają, to zaczyna uważać się za geniusza. W szkole by został (i pewnie bywal) skarcony za nierzetelność, a tu proszę... w polityce wygrywa nagrodę. No i komu by się w głowie nie przewróciło????
wmichna / 2006-07-08 06:34
Gosiewski też im dorównuje, jeżeli chodzi o zakłamanie i hucpę.
wuem43 / 83.8.4.* / 2006-07-08 06:28
Gosiewski też im dorównuje, jeżeli chodzi o zakłamanie i hucpę.
maciek.gdynia / 193.138.110.* / 2006-07-07 14:31
Regulamin forum
zx / 83.16.202.* / 2006-07-07 12:48
Ale byłaby zwała jak Wierzejski by wygrał. Szkoda tylko, że warszawiaków nie uda się namówić na ten numer.
Kero / 2006-07-07 12:46 / -
"Mam nadzieję, że rozmowy koalicyjne, które prowadzimy z Samoobroną i PiS pójdą w kierunku poparcia mojej skromnej osoby" - mówi kandydat Ligi Polskich Rodzin Wojciech Wierzejski."

No proszę jak skromnie można się wypowwiadać o sobie.

Najnowsze wpisy