Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komornik zajmie majątki konkubentów

Komornik zajmie majątki konkubentów

Money.pl / 2007-03-07 07:43
Komentarze do wiadomości: Komornik zajmie majątki konkubentów .
Wyświetlaj:
anna617 / 79.25.19.* / 2014-09-08 21:31
Kochani a ja z innej beczki rozeszlam sie z 1 mezem z tego zwiazku mialam 2łowie dzieci,potem wyjechałam do pracy bo dzieci trzeba było utrzymac,Moj pierwszy nie płacił alimnetow,nie dzwonił doszło do rozwodu.Potem poznałam włocha.Ztego zwiazku mam 3 dzieci z tego dwie córki chore.Jedna ma wodoglowie druga epidermobullosa...Jednak tu zaczyna byc koszmar i chciała bym wrócić do Polski bo nie moge tak wychowywac dzieci,jaka pomoc moge otrzymac gdzie szukac by zaczac.Jesli ktos jest w stanie pomoc prosze o odpowiedzi.
tomik12345 / 2012-02-20 18:24
jak ktos chce placic alimenty wrecz nie ma pracy na rynku i nie stac jest placic tych alimentow, to niech rzad nie burzy zakladów pracy na dolnym slasku nie ma pracy dla fizycznych . ja juz szukam pracy od 78 miesiecy skladam cv it. juz ponad 170 cv zlozylem o prace i z tych 170 nikt sie nie odeZwal to jest super tylko potrzebuja emerytow z grupa inwalidzka bo tak najlepiej bo nie placa zusow a za ciebie musza placic niech rzad zrobi cos z tym bo tylko mlodym emeryci zabieraja prace i jak ma byc dobrze w tej Polsce ,albo robia rekrutacje niby dla innych osob a pozniej sie okazuje ze tylko dla znajomych daja ta prace, a jak czlowiek chce pracowac i placic alimenty to nie ma pracy ani pieniedzy na zycie smiechu warte. Jakby z rzadu mieli tak niskie dochody to ciekawe czy by wyzyli za marne grosze np. z opieki spolecznej 238 zl a gdzie oplaty itd. alimenty itp.,praca glupota a wrzadzie zarabiaja kolosalne sumy skad ta srednia sie bierze z ich kieszeni wylicza na cala Polskea w rzeczywistosci tak nie jest,
audi43 / 2010-10-27 20:01 / portfel / Bywalec forum
...komornik ma w dupie ściąganie alimentów bo to mała kasa....komornik to cwany lis...jego interesują takie tytuły egzekucyjne które są na mierzalne...np. szpitale
bbbbaaaa8 / 2010-10-25 11:55
Witam, a ja jestem zdania że JAK SUKA NIEDA PES NIE WEŹMIE, narzekacie na facetów a po cholerę się wypinałyście czy naprawdę my kobiety nie powinniśmy zadbac również o antykoncepcje czy tylko facet ma się zabezpieczać??? No chyba że dajecie po wypiciu kilku drinków no to sorry pretensje same do siebie!!!
Rada dla kobiet alimenciarzy - nie bójcie się układania życia z dłużnikami jeśli wam się układa wy też macie prawo być szczęśliwi, martwicie się że będziecie musieli płacić na pierwsze dziecko partnera po ślubie nic z tego wystarczy spisać INTERCYZE - rozdzielność majątkową a komornik i ich EX mogą się w tyłki pocałować :) my tak zrobiliśmy wolałam wydać 526zł u notariusza niż płacić pół życia na obce dziecko, ale najlepsza była mina gdy jego EX się dowiedziała o fakcie podpisania intercycy hehehehe bo już zacierała ręce na mój samochód a i jeszcze jedno po ślubie jak coś będziecie kupować umowy bierzcie tylko wyłącznie na siebie :) pozdrawiam
Irekax / 212.244.5.* / 2009-09-12 12:33
Moja córka ma 24 lata, wychowuję ją sama i nigdy od ojca nie otrzymała żadnych alimentów chociaż były zasądzone. Ojciec uciekł za granicę gdy tylko dowiedział się o mojej ciąży gdzie przebywa do dzisiaj. Pełnomocnik sprawę o alimenty ciągnął 9 lat(!) i gdybym nie położyła temu kres to na pewno trwałaby do dzisiaj. W rezultacie alimenty nie zostały wyegzekwowane, ojciec żyje sobie spokojnie w Kanadzie, w Polsce też ma mieszkanie, a ja w dalszym ciągu ledwo co wiąże koniec z końcem bo chcę aby córka za wszelką cenę skończyła studia. Nie ma co liczyć, że komornik wyegzekwuje alimenty jeżeli nie będzie widział opłacalności dla siebie.
semeo / 2009-04-10 15:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
taki komornik to zawsze będzie miał robote
(-) / 81.190.69.* / 2008-10-02 20:23
Komornicy ostatnio robią niezłą kasę . Teraz przyszedł czas na nich .
Kika63 / 212.106.27.* / 2008-10-08 09:52
mój komornik wszystko i wszystkich sobie olewa.Moj byłyzrobił sobie dziecko na boku w trakcie trwania naszego małżeństwa. teraz nie żyje z żadną z nas.Nie pracuje i mie zamierza pracowac.Mieszka sobie spokoojnie u mamusi.Wszelkie koszty utrzymania dziecka ponoszę wyłącznie ja,mimo najnizszej renty i całkowitemu zakazowi pracy.Na takich "delikwentów" musi się znalezc jakiś sposób.A konkubina jak sobie bierze takiego frajera,to z całym pakietem usług.
marlena666 / 195.93.244.* / 2008-09-22 13:59
Była zona mojego partnera chce zebym placila alimenty na ich dziecko. Ona ma stala dobrze platna prace, on sie notorycznie spuznia z alimentami. Prendzej padne niz bede placic na tego bachora! Jedyne co czuje, to nienawisc i chec zrobienia krzywdy bylej malzonce partnera. Co to za prawo, ktore wzbudza tyle nienawisci? Co to za prawo, ktore w klotnie ex-pary miesza w majatku osob trzecich? To bezprawie!

Jasli dla kogos zwionzek byl pieklem i chce zaczonc zycie od nowa, to niech zamknie poprzedni rozdzial.
matka _30 / 62.152.137.* / 2010-07-19 10:38
Tak powinno być już od dawna. Jak się weszło między wrony, trzeba krakać, jak i one. Dziecko nie jest niczemu winne i pieniądze należą mu się, jak psu buda.
A jeśli ma Pani wątpliwości, to proszę ukierunkować partnera na wywiązywanie się z alimentów.
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:37
Zabij tę k**** i będzie po sprawie. Nie widzę innego sposobu rozwiązania sprawy. Lepiej siedziec w wiezieniu za morderstwo niż za alimenty i to jeszcze cudze :)
Andre7 / 2008-09-29 18:56 / Tysiącznik na forum
Skoro twój partner spłodził dziecko to musi uczestniczyć w kosztach jego utrzymania i wychowaniu. To normalne.
To że jego była żona dobrze zarabia nie zwalnia go od jego własnych (także finansowych) obowiązków wobec własnego dziecka.
Gdybyś za twojego partnera wyszła za mąż, to alimenty można by sciagac z waszego majątku wspólnego (którego częscią jest także twoje wynagrodzenia za prace).
Więc czemu masz mieć premie za zycie bez ślubu, no kocią łape ? Partner niestety jest w pakiecie razem ze swoją przeszłością i zobowiązaniami.
rrggr / 62.233.193.* / 2013-02-14 16:07
Przypuszczam że mamuśka też nie jest sama m,a dziecko ma wujka więc dobry gospodarz bierze krowe z cielęciem
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:40
Skoro masz dbać o wychowanie dziecka jakiejś k**** to wystąp o przyznanie ci pełni praw rodzicielskich. Niech sąd rozstrzygnie która z was jest lepsza matką i która której ma płacic alimenty :d
matka_30 / 62.152.137.* / 2010-07-19 13:09
gratuluje słownictwa. oceniać łatwo, ale bym polemizowała, czy matka walcząca o swoje dziecko to k...? raczej osoba,która wystawia taką opinie i broni nieodpowiedzialnego tatusia (rodzica) zasługuje na napiętnowanie. życzę powodzenia i oby Ciebie nie spotkał los samotnego rodzica...
gandre / 88.156.194.* / 2009-04-04 16:41
A on jest swiety? Kto sie spoznia z platnosciami - ona czy twoj piekny kochas? Przykro mi - albo sie ma dzieci i sie placi albo sie ich nie ma - nikt go nie zmuszal do "strzalu", nikt mu lufy do skroni nie przykladal wtedy.
matk / 84.10.209.* / 2008-09-21 19:29
czytam te wszystkie komentarze i odnosze wrazenie ze w wiekszosci pisza je ludzie pod wplywem checi zemsty lub ublizenia osobie drugiej. ja tez jestem tzw samotna matka ale przez piec lat robilam wszystko co moglam w granicach moich mozliwosci czasowych bo wiadomo ze z braku alimentow musialam wiecej pracowac by jakos ciagnac oraz granicach finansowych bo na adwokatow stac mnie nie bylo. nie wincie sejmu za ustawe alimentacyjna bo na calym swiecie panstwo pomaga w takich sytuacjach, ale wincie instytucje, ktore od lat powolane do scigania tzw. alimentacyjnych dluznikow w wiekszosci miast nie robia nic i mozna odniesc wrazenie, ze niejako ich bronia. zawsze wychodzilam z zalozenia, ze to rodzice powinni lozyc na swoje dzieci, a nie panstwo. moj komornik ze sprawy robi sobie caly czas kpiny a ostatnio skwitowal sprawe tak, ze teraz to bede miala przynajmniej cala kwote wiec po co do niego chodze. skladalam kilka doniesien do prokuratury, ktora kwitowala je tak, ze przymusic do pracy nie moga-prawa czlowieka, a jak wskazywalam im miejsca pracy dla dluznika twierdzili, ze prowadze z nimi polemiki. mysle, ze nie ja jedna z takimi reakcjami sluzb panstwowych sie spotkalam. wlasciwie mozna by to bylo zglosic do sadu w helsinkach, bo to lamanie praw czlowieka, dziecka. acha, osoba o ktorej pisze jest zdrowa, zawiesila dzialalnosc gospodarcza i od lat nie podejmuje pracy. dla mnie zawsze krepujacym bylo branie pieniedzy od panstwa. podsumowujac- zwykle, gdy zajmuje sie majatki bliskich, oni sami potrafia dluznikow mobilizowac, a poza jak dlugo nie bedzie mobilizowalo sluzby do tego wyznaczone by wywiazywaly sie ze swoich obowiazkow, tak dlugo to panstwo,ktore same sobie jest winne w tej sprawie, bedzie ponosilo tego konsekwencje. a najblizsi dluznikow- wspolczuje wam, ale tak jak raty w banku trzeba splacac, tak tym bardziej zobowiazania wzgledem istot, ktore same ne swiat nie przyszly. powiedzenia w formie - trzebe bylo patrzec z kim sie dziecko plodzilo sa nie na miejscu dlaczego, zastanow sie zanim tak powiesz. i jeszcze jedno. dluznicy dlugow nie placa, ale bardzo czesto w ktoryms momencie zaczynaja sobie o dzieciach przypominac i choc sami sie uchylali, to potem od dzieci zadaja pomocy. ludzie, mniej emocji a wiecej rozsadku, tego nam brak coraz bardziej.
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:12
Dziecko może mieć tylko jednego ojca. Albo jest nim ojciec biologiczny, albo frajer który da się k***** wrobić w alimenty. albo wielki brat czyli państwo. jeżeli państwo godzi się na pełnienie roli ojca dzieciom i męża to powinno przejąc wszystkie obowiązki a nie tylko prawa.
zabawne jest to ze pani szuka pracy dla pana :) Komuś się coś popyrtało.
KamilaM / 83.31.99.* / 2008-07-10 22:50
Medal jak wiadomo ma dwie strony. Nie obrzucę tu stekiem obelg męskiej części społeczeństwa bo damskiej też przywalić bym musiała.
Od wielu lat sama wychowuję dwoje dzieci, na które ojciec płacić nie ma zamiaru. Mieszka z kobietą, która pracowała wcześniej przy ruchliwej trasie w lesie i tam (czyli u jej boku) teraz jego świat kończy się i zaczyna.
I niech mu będzie na zdrowie.
Zarabiam sama na dzieci, czasami dorabiam sprzątając, chociaż daleko odbiega to od mojego zawodu i wykształcenia.
Niedawno poznałam mężczyznę po rozwodzie, którego byłej żonie pracować się nie chce, a w sądzie wypłakać potrafiła więcej na jedno dziecko niż ja na dwoje. Efekt jest taki, że wysyłając alimenty byłej żonie mojemu konkubentowi zostaje 200-300zł na życie dla niego samego. Wynika to z faktu, że poza należnością bieżącą dla byłej żony spłaca zadłużenie u komornika. Niestety zadłużenie ma, na szczęście niezbyt duże, ale nie wyobrażam sobie żeby komornik ściągał tę należność ze mnie. Nie potrafi ściągnąć z ojca moich dzieci dla nich samych, a jeszcze zabierze ich matce, żeby dać komuś innemu.
Niestety jest to kolejna polska paranoja.
Pracuję uczciwie, nie pobieram zasiłku rodzinnego ani zaliczki alimentacyjnej i jeszcze mam dzielić się moim dochodem? Bardziej będzie mi się opłacało rzucić pracę i żyć na utrzymaniu opieki społecznej.
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:19
No jeszcze powinno się okazać ze to dziecko na które będzie płacić pani alimenty to nie jest dziecko tego frajera tylko klienta tej k**** która panią skarży
monia1234 / 91.94.187.* / 2008-06-14 13:19
prawo w naszym kraju jest takie jak ci co go wymyslaja czyli beznadziejne mam dzieci na ktore ojciec nigdy niedal zlotowki pojechal sobie zagranice i tak sie swietnie bawil ze zrobil nastepne dziecko ktorym tez sie nieinteresuje dla takich tatusiow powinny powstac kamieniolomy gdzie odrabialiby by zadluzenia nasz sejm ma idotyczne pomysly
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:17
Ciekawe co powinien sejm wymyślić dla takich k**** co się rozmnażają z takimi tatusiami? Może eutanazja, albo aborcja??
O.B.S.E.R.W.A.T.O.R / 83.1.81.* / 2008-06-25 10:19
Paniom niektórym kamieniołomy to mało.Gdzie kobieto byłaś,lub Twój mózg jak z nim się zadawałaś?W moim przypadku od lat 14-stu żadnej rozmowy z byłą nie było.Zacząłem dawać jej pieniądze,ale po trzech miesiącach pozew i miałem zapłacić drugi raz za wcześniejsze trzy miesiące raz jeszcze,chociaż mniej (mniej sąd przysądził niż dawałem).Tak to trwa do dziś,żadnej rozmowy tylko ciąganie po sądach.Więc nie wiem o co chodzi kobietom z tymi sądami(domyślam się).Zostawiłem ją ponieważ miałem dość szukania jej i odbierania rano z hoteli.Żyję 8 lat z inną,mamy dwoje dzieci i jest jak najbardziej prawidłowo.Gdyby jeszcze raz miałbym szukać tej po hotelach rzuciłbym również.Więc zachowujcie się same,lub szukajcie odpowiedzialnych,nie podrywaczy i lekkoduchów.
J.J. / 77.255.149.* / 2010-09-03 20:55
A co ty kręcisz. A gdzie ty miałeś mózg? Czy to działa tylko w stosunku do kobiet? I jeszcze jedno: jak to z tym płaceniem - zapłaciłeś - ona zażądała drugi raz. Nie rozumiem. Mając pokwitowanie nie trzeba płacić dwa razy, a może twój mózg tego nie przewidział, że takie potwierdzenia trzeba przechowywać. Gratuluję bystrości. Chyba sam wystawiłeś sobie opinię. Bystrość wykazałeś w wyborze żony (jeżeli twoja opinia o niej jest prawdziwa) no i w sposobie przekazywania alimentów. Nie wyrażaj się wulgarnie o kobietach skoro sam postąpiłeś jak ostatni dupek. Powodzenia w nowym związku.
grwland / 88.156.194.* / 2009-04-04 16:48
A gdzies ty byl jak zes znia plodzil dzieci? gdzie by twoj mozg? Wybacz, ale tyle jadu to juz jestes zalosny.
picownik5 / 2008-06-15 13:47 / Bywalec forum
a nie lepsza kastracja????????????
monia 1234 / 91.94.187.* / 2008-06-14 13:15
prawo w naszym kraju jest takie jak ci co go wymyslaja czyli beznadziejne mam dzieci na ktore ojciec nigdy niedal zlotowki pojechal sobie zagranice i tak sie swietnie bawil ze zrobil nastepne dziecko ktorym tez sie nieinteresuje dla takich tatusiow powinny powstac kamieniolomy gdzie odrabialiby by zadluzenia
niunia71 / 85.221.134.* / 2007-10-13 08:39
Głosujmy na PO i będzie po kłopocie :) bo wiadomo kogo to inicjatywa:)
pati122 / 212.160.187.* / 2007-09-07 18:54
To jakis idityczny pomysł........ kto ich wybrał????? Ja mam ze swojego majątku płacic na obce dziecioka,a z jakiej racji???? Ja mam swoje dziecko do wychowania1 Co mnie obchodzi dzieciok mojego partnera!!!!!!!! A moim dzieckiem ktos sie przejmuje!!!!!!!!!! Stuknijcie się w głowe!!!!!!!! Jeszcze tak debilnych pomysłów nie słyszałam!!!!
ghuyuukgk / 109.243.75.* / 2010-02-28 15:49
to jest hore
anna78 / 83.15.171.* / 2008-07-28 14:58
no ładnie.. to napewno kochasz swojego partnera.... smiech gdybys go kochała to zależałoby Ci na dobru jego dziecioka" jak to nazwałas swoje tez tak nazywasz?
Wściekła! / 79.189.88.* / 2009-04-03 01:06
Dziecko można polubić, ale jeśli komornik zabiera więcej, niż 60% to tylko można mieć nerwa!!!!
Aluśka / 80.48.239.* / 2008-06-19 10:46
No to faceci-rozwodnicy mają problem. Ustawa skazuje ich na samotność albo kombinowanie. Która kobieta będzie chciała płacić jego byłej żonie. Bo nie czarujmy się, ale te pieniądze idą przede wszystkim na potrzeby eks a nie dzieci. Co bardziej "przedsiębiorcza" Matka - Polka taktuje facetów jak reproduktorów. Dwójka, trójka dzieci zapewni im super życie nie skażone pracą. A najlepiej jak jej były dobrze się ożeni lub chociaż mieszka z dobrze zarabijącą konkubiną, żeby było z czego ściągać alimenty. To jest kpina!!!!! Czasy kiedy faceci nie chcieli się żenić i mieć dzieci mamy już za sobą. Czyżby powtórka z rozrywki??? Ciekawa polityka prorodzinna, hahahaha.
egtjm / 217.97.199.* / 2009-08-30 23:12
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.


najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.



najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.


najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.




najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.


najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.



najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.


najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.
najlepiej usunąc i po kłopocie będzie CO.



Kika 5 / 79.189.88.* / 2009-04-03 00:48
Popieram!!!! Jestem drugą żoną. Mamy dwoje wspólnych dzieci z mężem. On płaci alimenty na syna z poprzedniego związku. Teraz komornik zajął mu CAŁĄ PENSJĘ na alimenty!!! Pytam: Co z moimi dziećmi?! Czy im od ojca nic się nie należy?!! Moim dzieciom nie zostanie nic na życie, a mąż za tydzień ma kolejną sprawę o podwyższenie alimentów, bo tamtej wciąż mało! Męża ex, to typowy przykład samicy rozpłodowej, a facetów zmienia jak gacie! Rozeszli się bo przyłapał ją z innym w łóżku i kto za to odpowiada? ON!!! A jego ex śmieje się z nas grożąc, że puści nas z torbami. Mężczyzn ograbia nasze prawo ze wszystkiego! Alimenciarz nie ma prawa drugi raz ułożyć sobie życia, bo ex partnerka, lub ex żona skutecznie wszystko zniszczy! Mąż nie może widywać syna, bo ona nie chce, ale kasę ma bulić! Dziś rola ojców sprowadza się tylko do płacenia alimentów
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 11:31
To prawo faworyzuje obiboków i k****. Niszczy ludzi uczciwych i pracowitych, kusząc ich łatwizną alimentacyjną i fałszywym bezpieczeństwie pod troskliwą opieką komorników.
Dlaczego tak się dzieje? Bo tylko podpuszczając i szczująć przeciw sobie frajerów i intelektualnych leniów obojga płaci możną mieć niezła stałą prace i jeszcze chodzić w glorii obrońcy dobra dziecka.
Morał? Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
kloma / 92.74.185.* / 2008-11-07 23:21
Byłe siedzą w domu, żyja z alimentów, nie chce im się pracować, a do tego śmieją sią w twarz byłemu bo musi na takie łożyć. A sąd nie goni do pracy, bo po co takiej pracowac? Wciąż chce więcej tłumacząc się niskim dochodem na rodzinę! Ci co uczciwie płacą, a ich byłe nie pracują wychodzą na frajerów! A teraz jego “nowa” musi tez na taką robić, chociaż ma swoje dzieci, na które sama pracuje. TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĊ
Zrospaczona druga żona / 79.189.88.* / 2009-04-03 00:56
Prawda! Mam męża który płaci alimenty na dziecko z poprzedniego związku. Mamy 2 wspólnych dzieci, ale komornik zajął mężowi CAŁĄ PENSJĘ!!! Ona też dostała to pismo i na 1000% się z nas śmieje! wyższy niż my i to dwukrotnie! Ma 3 dzieci, każde z innym, a mężczyzn zmienia, jak majtki!!! I dziecko ma ona! Dlaczego ja miałabym pracować na taką?!!!!! Ja , żeby mieć z czego utrzymać rodzinę charuję po 12 godzin, a ona ma więcej, siedząc w domu! Do tego, za tydzień mąż ma sprawę w sądzie o kolejną podwyżkę alimentów!!! To już szczyt wszystkiego!!! Gdzie w tym wszystkim dzieci z drugich związków?! Dlaczego komornik nie zabiera 60%, tylko WSZYSTKO??!!! Niech ktoś poradzi, co robić, bo mąż chce popełnić samobójstwo!!!!
bebi / 83.17.226.* / 2007-05-17 12:21
Znam panią, która nie pracuje, a od byłego wymaga sporej płacy na 4 dzieci. Czy ten pan sam zrobił dzieci? Mnie ten problem nie dotyczy, ale ta głupota aż boli. Naszym posłom nic nie pomoże, jedynie siłą można ich obalić. Pozdrawiam załamanych.
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 12:04
Z alimentów jest więcej złego niż dobrego. Może lepiej w ogóle je zlikwidować? Ludzie nie maja czasu pracować i wychowywać dzieci. Tylko ciągają się po sądach.
natka.sz7@wp.pl / 89.228.147.* / 2008-08-30 13:22
wiesz kobieto co oznacza wychowywać 4 dzieci , jak ta kobieta ma iść do pracy .Ja mam czworo dzieci i wiem jak jest ciężko , mi się udało ja pracuje i dobże zarabiam ,byly mąż uhyla się od płacenia 9 lat ,aaale wiedz że z 4 dzieci nie jest lekko a wątpie żeby tatuś pomagał w wychowaniu
wic / 83.20.34.* / 2008-11-27 12:08
To idź do faceta któremu pozwoliłaś zrobić sobie 4 dzieci i grzecznie poproś o pomoc. Nie wierzę żeby był aż taki zły żeby nie zatroszczył się o swoje dzieci. A jak jest rzeczywiście taki obojętny na krzywdę dzieci to coś mi tu śmierdzi. Albo dzieci są nie jego.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy