Forum Polityka, aktualnościPolityka

Jak bogaty jest Kwaśniewski?

Jak bogaty jest Kwaśniewski?

Money.pl / 2007-03-26 07:41
Komentarze do wiadomości: Jak bogaty jest Kwaśniewski?.
Wyświetlaj:
.tak,tak ... / 81.190.63.* / 2015-01-06 23:38
A niech ma co ma ,Jego sprawa.Inni mają znacznie więcej i nikomu nic do tego.
Zamiast samemu wziąć się do roboty, to każdemu w kieszeń zaglądają ile kto i co ma.
wielbiciel Olka / 66.249.81.* / 2015-01-04 10:40
Tak,tak.
A kasa za wiezienia wzieta w calosci lezy w Szwajcarii.
Oczywiscie nie ma tam konta tylko wille.
A my durni nie wiemy ze mozna tam oworzyc konto nawrt na burka czy reksia.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kroll siegmund / 77.115.120.* / 2012-08-27 16:36
A jak to było z prowizją za F-16? Niektórzy twierdza, że to były co najmniej 3mld! Gdzie jest ta kasa? W budżecie państwa? Kto może odpowiedzieć?
Juzef / 62.217.54.* / 2018-05-11 16:28
a kij ci do tego
POLKA13 / 88.156.96.* / 2008-01-19 11:42
Ile prezydent zapłacił podatku? Pytanie do Urzedu Skarbowego. WYPRANE PIENIADZE POWINNY BYĆ EWIDENCJONOWANE.
Kacperros / 193.24.24.* / 2007-04-02 09:26
pewnie nie mało, dla eksprezia jednak to drobne wydatki,
jeżeli rzeczywiście Kwaśniewski ma konta w Szwajcarii, a takie informacje są niestety pilnie strzeżone, to na prawdę nie ma sensu rozwodzić się nad jego pitami, wykładami, mieszkaniami. Zwykłe mydlenie oczu, artykuł sponsorowany, widać szybko Kwachu zaczął działać.
TIMKO / 84.205.8.* / 2007-03-29 12:08
Jak był prezydentem to mógł doprowadzić do takich samych warunków jak w Ameryce, więc do kogo pretęsje? a tak naprawdę to nikt tak dokładnie nie wie jakie "lody" kręci teraz ze swoją Jolą. Rozdzielność majątkowa ma też swoją wymowę bo normalny uczciwy człowiek rozlicza się ze swoim współmałżonkiem
larson41 / 2008-01-21 12:41 / Bywalec forum
ty rozliczasz sie ze wspolmalzonkiem bo jestes " normalny inaczej" to jak ktos sie rozlicza to jego sprawa! a Jolka ma rodzine za granica i ma prawo miec kilka kont , jak do tej pory nikt niczego im jeszcze nie udowodnil pomimo usilnych staran a moze oni naprawdesa uczciwi??
Amaryk / 85.14.85.* / 2007-03-30 20:41
Uczciwy ma rozdzielność majatkową bo nie ryzykuje w interesie majatkiem dzieci i ukochanej osoby.A i łatwiej jest załatwiać urzedowe sprawy,W wielu sprawach od kredytu po podpisanie umowy o wspólprace potrzebny jest podpis małzonka >taki podpis i zgoda potrzebna jest na wekslu in blanco w sprawach czasem oczywistych...
pro000 / 217.153.60.* / 2007-03-29 11:54
wyglada na artykuł sponsorowany, próba wybielenia eksPrezydenta. Poza tym większość dziennikarzy i tak nie ma zielonego pojecia o czym pisze.... pisze dla kasy i tyle.
maek.juchacz@neostrada.pl / 83.20.109.* / 2007-03-28 19:11
dajcie przykład jaki majątek ma inny prezydent w unii europejskiej i jak bardzo odbiega majątek naszego kwaska.
larson41 / 2008-01-21 12:46 / Bywalec forum
lekarz zabronil myslec? a od kiedy majatek jakiegos prezydenta unijnego moze swiadczyc o nieuczciwosci kwasa co milasku gluptasku? to ze oleksy cos bredzil tez jest dowodem ? niech oleksy sprawdzi swoje konta !!! a tak na marginesie nie lubie kwasa i bezy ale to co ostatnio pisza " wiedzacy to szczyt debilizmu
student2007 / 83.24.231.* / 2007-03-28 12:01
Stare powiedzenie "nie podlizuj się tylko podmywaj się" pasuje do Pana Jana Osieckiego, autora artykułu. Chwali się prześwietleniem majątku "prezia". Ale co to za prześwietlenie opierające się na plotkach, jak sam mówi:
"Z plotek krążących wśród znajomych ex-prezydenta można usłyszeć, że mieszkanie państwa Kwaśniewskich ma około 200 metrów kw."
Wstyd, Panie Osiecki. Lepiej niech się Pan podmywa. Zastarzałych brudów Pan nie zliże.
Rafalito / 212.191.170.* / 2007-03-27 22:14
A zegarki? Podobno wartre 420 tys. zł. Ciekawe ile ma na kontach w Szwajcarii?
Jantra / 88.156.232.* / 2007-03-27 13:47
Jak na człowieka, który przez dwie kadencje był Prezydentem, to Pan Kwaśniewski nie jest wcale bogaty. Milion złotych na koncie lub ewentualnie lokacie w banku daje mu miesięcznie 2000złotych po odliczeniu 20% opodatkowania. To dochód grubo poniżej średniej krajowej. Dwa mieszkania? Gdzieś muszą mieszkać, a córka jest już dorosła, więc dwa mieszkania na rodzinę Państwa Kwaśniewskich to normalny standard. Porównajcie to do majątku byłego Prezydenta Wałęsy i okaże się, że Pan Kwaśniewski jest, jak na byłego Prezydenta, RP biedakiem. Pierwszy lepszy dobrze prosperujący przedsiębiorca w Polsce ma znacznie wyższy majątek. Nie ośmieszajcie się tą ideologią zawiści. Gdyby Pan Kwaśniewski nie kandydował na Prezydenta RP, w tym samym okresie firma jego małżonki przyniosłaby im o wiele większy majątek. I nie mówcie, że Pan Kwaśniewski był złym Prezydentem, bo w końcu wybierano Go na ten urząd dwukrotnie, a gdyby istniała taka możliwość w konstytucji zostałby z pewnością wybrany po raz trzeci. Poza kilkoma drobnymi potknięciami natury prywatnej, Pan Prezydent Kwasniewski nigdy nie ośmieszał Polski. Był szanowany za granicą i reprezentował RP na najwyższym poziomie ze wszystkich Prezydentów. I co ma za to? Na dobrą sprawę guzik!
kkkkk / 83.10.209.* / 2007-03-28 22:29
A co kolego zostało Ci po Panie Kwasniewskim dobrego? Sprzedane polskie banki i bieda która zostala w Polsce. Dlaczego wszyscy wyjeżdzają za granice? A afery które zostały po Panie Kwaśniewskim i jego małżonce? A czy wyśmiewanie Papieża Jana Pawła II przez Kwaśniewskiego i ministra Siwca można nazwać drobnym potknięciem natury prywatnej?? Proszę go juz tak nie bronić!!!!
MAryl / 85.14.85.* / 2007-03-30 20:48
O tym ,ze bedą wyjazdy do pracy od profesora socjologii słyszałam 30lat temu!!!! Gdy mówił o wychowaniu" dla wolnego czasu" o rozwijaniu u młodziezy wszelakich zainteresowań, gdy mówił o tym ,ze za lat 30 z Polski wyjedzie do pracy kilka milionów NIKT NA SALI NIE WIERZYŁ! A jednak miał racje. Szkodą,ze nie pamietam jego nazwiska bo chetnie dziś bym mu pogratulowała.
Obywatel III RP / 83.3.58.* / 2007-03-28 08:43
Prawda, to najlepszy prezydent w powojennej historii Polski. Wałęsa i Kaczyński do pięt mu nie dorastają...
Przez 10 lat prezydentury 2 razy miał wpadki po paru głębszych. Pozostali Polskę skompromitowali już po miesiącu swoich 'prezydentur'...

Wkurza mnie ta głupia polska zawiść - najpierw prawica po wygranych wyborach nie poparła go z zawiści i nie został wybrany do władz ONZ, a mógłby tam sporo dla nas zrobić.
Teraz wszyscy liczą mu pieniądze - żenada !!!!

Wstyd mi nieraz, że jestem Polakiem...
larson41 / 2008-01-21 12:51 / Bywalec forum
jesli tobie jest wstyd to zmien obywatelstwo ! a to ze biedni maluczcy zawistni pisza nie majac to nic
stary6915 / 83.27.211.* / 2007-08-27 14:21
Brawo dla obywatela III RP. Mam podobne zdanie co pan panie kolego. Zarzuca się A. Kwaśniewskiemu Brak wykształcenia a zapędził by w przysłowiowy kozi róg niejednego profesora. To zawiść i głupota polityków prawicy którzy nie potrafią rządzić a zwalają całą winę na komunę a przecież to oni doprowadzili Polskę do skrajnęj nedzy.
nikt byle kto / 83.6.141.* / 2007-03-31 12:41
A mnie jeszcze bardziej wstyd, że "Obywatel II RP" jest Polakiem bo ja nim jestem niewątpliwie i takiego tekstu nie jestem w stanie zaakceptować.
Nie mam zwyczaju liczyć cudzych pieniędzy do momentu, kiedy uzyskane są w uczciwy sposób.
Pan Kwaśniewski jak każdy polityk zresztą nie jest człowiekiem uczciwym, bo to jest niemożliwe.
Nie jestem prokuratorem, więc się tym nie zajmuję ale gwarantuję, że to co w swojej laurce napisał pan Jan Osiecki to niewinny fragmencik tego majątku.
Poza tym nie wspomina o fundacji pani Kwaśniewskiej.
Jeśli jeszcze istnieje ktos naiwny to wyjaśniam:
fundacje zakłada każdy polityk a nawet wyższy urzędnik na żone lub powiązaną osobę aby w pełni legalnie pobierać łapówki. Polska jako najbardziej skorumpowany kraj świata i oczywiście nie wymaga od fundacji "przezroczystości" księgowej dzięki czemu są one idealną pralnią pieniędzy z łapówek.
Ciekawe w jaki sposób fundacja pani Kwaśniewskiej umieściła mnóstwo spotów reklamowych podobno na rzecz remontu Centrum Zdrowia Dziecka skoro cena takiej ilości reklam prawdopodobnie jest wyższa niż zbudowanie nowego centum. a jeszcze ciekawsze byłoby wiedziec ile tak naprawdę na ten cel poszło kasy.
W Polsce jest mnóstwo fundacji i zapewne ich część jest prowadzona uczciwie, ale jak sądzę są one nieliczne.
Proszę się dowiedzieć kto nabył dużą ilość gruntów w okolicy Nadarzyna i w jakiej cenie ....
I tak można bez końca.
Jedno jest wszkże pewne pan Kwaśniewski nie popełnił za swojej kadencji zbyt wiele błędó bo nie robił nic, ale te kompromitujące "potknięcia" wystarczą aby nie zasługiwał nawet na minimalny szacunek.
Poza tym za jego kadencji niszczono naszą gospodarkę debilnym przestrzeganie embarg narzucanych przez USA dzięki czemu nasz przemysł poległ a amerykańskiej zbrojeniówce pobiliśmy nieżle koniunkture.
A właściwie po co to piszę i tak tego nikt nie będzie czytał.
damian also / 88.156.80.* / 2007-03-28 00:02
A ja po 30 latach pracy w jedynym zakladzie pracy na wskutek prywatyzacji dostałam w wyniku reorganizacji "przysłowiowego kopniaka" i nic sie tu nie liczyło- dobra opinia, dlugoletnie doswiadczenie na jednym stanowisku itd.Przyszedł nowy właściciel i zrobił swoje, a ludzie - powyrzucać na bruk.....Pan Kwaśniewki opływa w dostatku a drugi po 30 latach uczciwej pracy jest w naszej umiłowanej ojczyźnie zwyczajnym śmieciem - nie ma nic.Do pracy za stary a do świadczeń za ''młody", zostaje więc na równi z takimi co nigdy nie splamili sie pracą.......Zal serce ściska....o zgrozo....!!!!!!
najwyższypoziom / 83.6.20.* / 2007-03-27 20:01
fakt potkął się kiedyś, kompletnie zalany, na grobach oficerów w Charkowie.
setka / 83.17.92.* / 2007-03-27 09:38
a juz tak było blisko aby Rafinerie Gdańska przechandlowac ruskim.
W dlaszym ciągu nie wiem po co jemu była p[otrzebna nowa ambasada w Luksemburgu ? Polsce na pewno nie !
A jak tam zdrowie szanownej pani ambasador Labudy ?
adminir / 217.153.80.* / 2007-03-27 11:59
Zbyt bogaty by nie dać osobą potrzebującym,ale się nachapał,nie wiadomo co zrobi z tymi pieniędzmi niech da ludzią najbardziej potrzebującym.czyl!!!! Sami oceńcie ciekawe skąd ma tyle kasy pewno z lewych kąt lub nie specjalnie angażującym siebie w życie innych ludzi jak tak można fenks????? adminiraker
Guzowaty / 83.31.128.* / 2007-03-27 09:12
Kasy nie ma, dyplomu nie ma, żona zabrała połowe majątku, córka mieszkanie, Józio z Leszkiem męską przyjażń, Putin stołek w ONZ, siostra uciekła do Szwajcarii.
Nie warto być prezydentem. Teraz chyba będzie musiał oddać osocze do frakcjonowania albo pracować w Forte żeby przeżyć?
gesia / 213.17.140.* / 2007-03-27 08:29
Dla sporej części komentatorów mam propozycję! LUSTRACJA MAJATKÓW!!!! dla wszystkich. Prawnie i Sprawiedliwie. NIch kazdy zdeklauruje ile ma a jeżeli specjlany powołany urząd stwierdzi kłamstwo lustracycjne połowa majątku przepada na rzecz Radia Maryja. Co tam połowa - cały majątek. Albo na równie szlachetny cel - BUDOWA IV RP!
Obywatel III RP / 83.3.58.* / 2007-03-28 08:44
Lecz się na nogi, bo na głowę jest już niestety za późno...

Radio Maryja... Jak robić lustrację to trzeba acząć od Ojca-Złodzieja - gdzie się podziały pieniądze zebrane na ratowanie stoczni ?
mas / 83.10.1.* / 2007-03-27 11:08
NIe na radio Maryja tylko na służbę żdrowia!
???????? / 83.21.231.* / 2007-03-26 22:15
Mój drogi Cenzorku, od dzisiaj, dlatego że zdejmujesz niewygodne komentarze dotyczące PZPR czy SLD bo przecież te partie są tożsame, ja przestaję czytać gazetę, która płaci za Twoje niecności. Czekam kiedy doczekasz się lustracji, może wówczas będę was czytać.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy