Forum Forum inwestycyjneForex

Co się dzieje z ta koroną norweska??!!!

Co się dzieje z ta koroną norweska??!!!

kowal007 / 2008-06-15 10:28
Witam!
czy jest szansa aby korona norweska poszła w górę? Jak narazie od poł roku caly czas spada;/ i zastanawiam sie kiedy sprzedać NOKi? czy ktos potrafi mi pomóć? z góry dzięki
Wyświetlaj:
unlceT / 83.16.171.* / 2008-06-24 09:43
nie pytaj co sie dzieje z tą koroną norweską
zadaj sobie pytanie co się dzieje z tą złotówka, dlaczego jest tak wysoko notowana...

ja rowniez mialem (i wciaz mam) ten sam problem ale z GBP
prawie 3 miesiace temu sprzedalem 5 tys GBP ale trafilem na koniec spadku i po tygodniu dokupilem 2 tys GBP.
jak widac od tego momentu kurs GBP stoi na tym samym poziomie
mysle co by kupic pozostale 3 tys GBP...

w przypadku norweskiej waluty wydaje mi sie ze tylko kurs zlotowki tak to wywindowal
Norwegowie nie mają raczej problemu z gospodarka jak np UK z subprime credits

pzdr
wuj
Edi1717 / 91.186.65.* / 2013-09-22 12:03
Mylisz się wuju. Korona od początku roku wędruje w odwrotnym trendzie niż reszta walut europejskich. Również się zastanawiam co mogłoby za tym stać. Norwegowie twierdzili latem, że wynikało to z gorszej formy chińskiej gospodarki i spadających cen ropy... Nie bardzo widzę aż tak bliską zależność. Może ma to związek z drukowanym na chama dolarem...
pieeeer / 213.77.105.* / 2008-07-24 22:04
czy znacie jakiś bank w polsce który obsługuje korone norweską, oprócz nordei, bo ten bank to lekkie nieporozumienie...chodzi mi tu o przelewy które mozna dokonywać tylko od pon-pt. od 8-14 czy jakoś tak....jak człowiek jest w tym czasie w pracy to jak to zrobić..?? jednym słowem ,,porażka" pzdr. pieeeeer
kapital / 81.190.84.* / 2008-12-03 21:41
nie wiesz wszystkiego. Przelewy zagraniczne możesz przygotować z datą przyszłą. Więc problem chyba znika . Można to zrobić elektronicznie lub papierowo. Więc zanim napiszesz , że to porażka to lepiej się najpierw zorientuj.
Edmund Reaktywacja / 2008-10-28 12:40
Przelwewam korone do Bre na rachunek inwestycyjny, na ktorym to otworzylem opcje inwestycji zagranicznych w tym na Norweskim rowniez jest mozliwosc inwestowania korona w Polsce wiec mozna sobie tam przelac i potem wyplacic i zamienic w odpowiednim dla Ciebie czasie, lub zainwestowac gd\zie tylko Ci sie zywnie podoba z oferowanych rynkow Bre banku.Polecam!Pozdrawiam.
seki / 2008-10-22 19:55 / portfel
no i jeszcze sprobuj w DNB to jest najlepszy bank w norwegii i sa juz oddzialy w polsce
seki / 2008-10-22 19:54 / portfel
w kazdym banku bedziesz mial ten sam problem,wiec poprostu trzeba to robic przez internet:)
maritta / 81.219.111.* / 2008-10-10 22:41
korzystałam z BZWBK przy przelewach korony norweskiej.spróbuj:)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy