Forum Forum inwestycyjneForex

Odreagowanie w notowaniach złotego

Odreagowanie w notowaniach złotego

Money.pl / 2009-02-20 12:02
Komentarze do wiadomości: Odreagowanie w notowaniach złotego.
Wyświetlaj:
uni / 77.91.23.* / 2009-02-20 13:33
yylko jedden trend jest możliwy wzrost złotego. Przy mądrej polityce rządu to by był spadek kilkunastoprocentowy i odkuoytwaniwe w końcówce dnia od panikujących. kolejny dzień podobnie, panowie cinkciarze z kąd my to znamy.
myślę że wczorajsza końcówka też należała do tych.
alamo / 78.31.159.* / 2009-02-20 14:03
czy ja się mylę czy kiedyś już tak było że 1$ = 4,5 zł?
navi / 2009-02-20 12:02 / Bywalec forum
A ja tam myślę, że kto miał złotówki w USA albo polskie akcje i obligacje to się już pozbył. Oczywiście zawsze można pożyczyć złotówek po to by pospekulować na dalszą zniżkę, ale przy tym kursie to by było to już bardzo ryzykowne. Biorąc pod uwagę koszt kredytu, złoty musiałby się osłabić o dalsze 15 % żeby to było opłacalne. Natomiast bardzo możliwe że ci co pożyczali złotego w grudniu i kupili walutę teraz zechcą ją wymienić by oddać bankom to co pożyczyli. To tylko kwestia dni albo tygodni i złoty powinien się umocnić do około 4 zł za Euro.
iskra / 93.105.43.* / 2009-02-20 13:21
A ja wiem że był głupi jeśli to zrobił.Zobaczysz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy