Forum Forum inwestycyjneForex

kto siedzi na dolarze?

kto siedzi na dolarze?

eddekk / 2009-05-28 19:21
Ja jeszcze trzymam, ale jak dobrze pójdzie, to jutro sprzedaję z małym zyskiem, tylko nie wiem, czy dobrze zrobię.
Jakoś nie widzę tego 1.42 na edku.
Wyświetlaj:
irons45 / 2009-05-28 19:29 / BAKSIK ZIELONYCH
a ja nie widze tego 3.27 noc przed nami edziu:)
do rana moze duzo sie zmienic
ggs / 2009-05-28 19:46
Jutro sprzedaje,bez względu na cene(kupiłam dużo wyżej) .Czytam wasze posty i stwierdziłam że to będzie najlepsze wyjście.Nie panikuje ,nie pytam ale mam dosyć.Może odkupie potem taniej i obróce jak troszke podrośnie.Pozdrawiam wszystkich tu obecnych,piszcie dalej !!
kara z bankiera / 2009-05-28 20:55 / Bywalec forum
Zrobiłem podobnie i nie żałuję,

Stawiam definitywny dół w czerwcu .........


pzdr
sierota marycha / 2009-05-28 19:50 / Tysiącznik na forum

Jutro sprzedaje,bez względu na cene(kupiłam dużo wyżej)

jutro bedzie nizej, jezeli sprzedasz to ze straty wirtualnej powstanie strata rzeczywista, tak to wyglada
sierota marycha / 2009-05-28 19:45 / Tysiącznik na forum

do rana moze duzo sie zmienic

wyraznie ruch do gory, poza tym indeks surowcow na najwyzszym poziomie od listopada
ggs / 2009-05-28 20:16
Czyli jak rozumiem dobrze powinnam poczekać?
irons45 / 2009-05-28 20:42 / BAKSIK ZIELONYCH
jesli masz zamiar nasze sugestie przypominam tylko sugestie traktowac powaznie to wg mnie mozesz sprzedac by sprobowac odkupic taniej to twoja kasa ty decydujesz jak wysoko kupile/as?
sierota marycha / 2009-05-28 20:48 / Tysiącznik na forum

jesli masz zamiar nasze sugestie przypominam tylko sugestie traktowac powaznie to wg
mnie mozesz sprzedac by sprobowac odkupic taniej to twoja kasa ty decydujesz jak wysoko kupile/as?

kupila wysoko, kurs spadl i sprzeda nisko i koniec, nie siedzi na platfomie a transakcje wykonala w bank/kantor celem zabezpieczenia srodkow i tu jest problem, nie trafila w kurs i chce uniknac straty ale ja poglebi - cala filozofia, ulegla emocjom
kara z bankiera / 2009-05-28 20:51 / Bywalec forum
CZEŚĆ SIEROTKA ,

opierniczyłem wszystkie - i czekam ?!!

pozdrawiam
jeden z KLUBU / 212.76.37.* / 2009-05-28 19:28
mam kilka setek. jakbym palil, to w dobrej restauracji uzylbym je do podpalenia cygara.
sierotka, reflektujesz? :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy