Forum Forum inwestycyjneForex

Prośba do MODERATORA !

Prośba do MODERATORA !

kara z bankiera / 2009-06-12 06:54
Witam , proszę nie usuwać ostatniej nazwijmy to "sprzeczki " .

Pokazuje to prawidze oblicze tzw. "klubu" . Sposób oceny i mierzenia kogoś bo ma inne zdanie w danym temecie. - to takie polskie.
Zaledwie kilka osób zadufanych i zajadłych do bólu nie toleurujacych nieczego oprócz wzajemej adoracji i poklasku . Mierzą człowieka po ilości postów .....choć o sobie i innych mało wiedzą.
Z mojej strony padło jedno w miarę brzydkie słowo " kibel ".
Ja otrzymałem całą wiązankę "kolorowych życzeń". Wstydzę się za siebie i za nich.

Niech to będzie jak najdłużej na forum w celach edukcji ekonomi i forexu.

pozdrawiam Kara
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Wyświetlaj:
wujo_bankier / 2009-06-13 12:18 / Bywalec forum
witaj,
wiesz po czym można prawdziwego tradera - jest skromny!! jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz zapytaj - tutaj są ludzie którzy Ci bezinteresownie pomogą. i nie rób tutaj akcji prowokacyjnych.....
więcej skromności Kara.

pozdrawiam,
wujo
bidnymaniek / 2009-06-12 07:06 / Tysiącznik na forum
A jak cie oceniac???Po info które dajesz na forum..buahahhahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa.........żenada-dziecinada
irons45 / 2009-06-12 07:00 / BAKSIK ZIELONYCH
nie rob z siebie błazna o jakim ty innym zdaniu mowisz zaczales awanture z kobieta ktorej do piet nie dorastasz z at i jestes zdziwiony ze dostales op,e..r....... najpierw przeczytaj o co ci poszlo a potem pisz te swoje glupoty
kara z bankiera / 2009-06-12 07:08 / Bywalec forum
Wiesz , co i popatrz to co napisałem.

Najlepsze jest to że Green najmniej chamsko się zachowywała. Tylko jakś Faja głupio przykaskiwała i posycała.

A wy to ......... szkoda pisać.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
irons45 / 2009-06-12 07:22 / BAKSIK ZIELONYCH
nie obrazalem cie od dosc dawna ale jak ty piszesz do kobiety ze jest zielona ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze miesiac sie uczy ze kupila dolara po 3.3 /nie wiem kiedy i gdzie to wyczytales to powiem ci tyle ze sam sprowokowales klotnie bo ona zagnie cie na at tak jakby zagiela juz mnie choc ja bawie sie w te klocki na pewno dluzej niz ty chcialbym sie w ciagu tego miesiaca jak ty twierdzisz nauczyc tyle co ona juz wie?????????? JA PRZYNAJMNIEJ SIE PRZYZNAJE ZE AT nie znam zbyt dobrze bo UWAZAM ZE NIE MUSZE SIE UCZYC ZAS TY chcesz grac pierwsze skrzypce na czyms o czym nie masz zielonego pojecia
kara z bankiera / 2009-06-12 07:49 / Bywalec forum
Ja "pierwsze skrzypce" tutaj ? Po co ?
"Green"- znaczy zielona z j.ang ;)
Wy rządzicie !!! - żeby nie napisać tyranizujecie .
Daliście wczoraj popis na całego .

Na dzisiaj tyle a wy będziecie dalej się wzajemnie nakręcać. Nie lubię skrajności .
Po jednej wy - po drugiej M i Kryzysowy . Tak życie nie wyglada i rynek również.

Miłego dnia
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - sierota marycha.]
Maks_ / 2009-06-12 12:06 / Tysiącznik na forum

"Green"- znaczy zielona z j.ang ;)


Dzięki za lekcję j. angielskiego (pouczanie masz we krwi i chyba rację ma Sierota, mówiąc, że jesteś nauczycielem...). O ile dobrze pamiętam rodowód nicka Green, to jest skrót od Greenstar z Bankiera (czyli zielona gwiazda, czyli dolar :-) )

Pozdrawiam
irons45 / 2009-06-12 08:12 / BAKSIK ZIELONYCH
jakos nikt nie tyranizuje tu wuja rabina i wielu innych tylko ciebie biedaku chyba za KARE HA HA HA wiesz co nie rozmieszaj ludzi ja juz skonczylem bez komentarza
sierota marycha / 2009-06-12 10:05 / Tysiącznik na forum
Kara, dziad jestes i tyle......na tym forum zebrali sie obcy sobie ludzie, ktorych lacza wspolne zainteresowania i doswiadczenia, uwierz lub nie ale wsrod nich sa ludzie ktorzy doskonale wiedza co robia i dlaczego a taki bzdur, ktory ty usilujesz serwowac w formie info gospodarczych po prostu wywoluje zazenowanie i poblazliwy usmiech, wpadasz na forum z komunalami i banalami, zaczynasz rozrabiac i oczekujesz pozytywnych reakcji....stary odpusc, nikt ciebie nie dyskryminuje ale nikt tez nie bedzie znosil twoich gierek, jezeli nie potrafisz sie znalesc to twoj problem a nie osob ktore wymieniaja sie tu info i doswiadczeniami i to chyba jasne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy