Forum Forum inwestycyjneForex

[PKO BP Lokata amerykańska] czyżby Dolar i Euro w górę ?

[PKO BP Lokata amerykańska] czyżby Dolar i Euro w górę ?

Leszek1 / 81.168.239.* / 2007-08-22 11:46
Pank PKO stworzył nową lokatę 6-miesięczną o oprocentowaniu 6% w skali roku. Wprawdzie jej oprocentowanie jest zależne od kursu dolara, ale wydaje mi się że oznaczacza to iż PKO czuje jego wzrost w najbliższym czasie. Mam trochę Euro do sprzedania i patrząc na dane historyczne, widzę że w zasadzie Euro ulega tym samym wachaniom jak dolar czyli Dolar w górę, Euro w górę i na odwrót. Czy może to oznaczać również dalszy wzrost ceny Euro/Pln?
p.s. Dziś widzę że po ostatnim umacnianiu się, Euro straciło na wartości przez zwyżkująca giełdę.

pozdrawawiam Leszek
Wyświetlaj:
Leszek1 / 81.168.239.* / 2007-08-23 17:49
kurcze naprawde nie macie zdania w tej sprawie? a moze nie to forum ?

--
Pozdrawiam
Leszek
kiler1 / 2007-08-26 20:51 / Bywalec forum
lesiu ta lokata to gówno

pozdrawiam

btw kiedys mialem lokate amer index 100% mialy byc kokosy a wyszlo gowno i strata czasu, tym bardziej teraz:] pozdrawiam jestem zrazony do lokat wogole sa beznadziejne jesli sie nie jest milionerem:]
Leszek1 / 81.168.239.* / 2007-08-28 22:39
W sumie nie interesuje mnie ta lokata. Pytałem o możliwy przyszły scenariusz kursu euro - odsyłam do ponownego przeczytania mojego pierwszego postu
kiler1 / 2007-08-29 14:38 / Bywalec forum
to pytanie juz do specjalisty walut jakiegos:] ja takowym nie jestem ale nie wydaje mi sie by ktos mogl to przewidziec

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy