Forum Forum finansoweBanki

Jak zginęły mi pieniądze w bankuPEKAO SA w Suchej Beskidzkiej

Jak zginęły mi pieniądze w bankuPEKAO SA w Suchej Beskidzkiej

pokrzywdzony / 213.158.196.* / 2008-05-25 10:49
BANK PEKAO SA
CZYLI O TYM JAK ZGINĘŁY MI TAM 3000 TYŚ.
Moi Drodzy muszę podzielić się tą informacją z Wszystkimi, ponieważ nie chciałbym, aby kogoś spotkało to co mnie.
Tak jak pisałem w Banku PEKAO SA a wcześniejszym, BPH /czyli na przełomie przejęcia BPH przez PEKAO SA/ zaksięgowano wypłatę z mojego konta ROR przy użyciu rzekomo mojej karty bankomatowej kwotę w wysokości 3000 tyś. zł., sęk w tym, iż kartę tą posiadałem ciągle ja i nikomu jej nie dałem. Zacząłem się, więc domagać od banku nagrania z monitoringu bankomatu, nie udostępniono mi go twierdząc w zaparte, iż to ja wypłaciłem te pieniążki.
Podając niezłomny dowód, iż w dniu rzekomej wypłaty znajdowałem się ok. 350km. od bankomatu, w którym zaksięgowano wypłatę i wróciłem dopiero 2 dni puzniej, na co posiadam świadków, zostałem wyśmiany w placówce banku. Karty nie zgubiłem, ponieważ w dniu złożenia skargi anulowałem ją-parodia prawda?
Dyrektor placówki zaprzeczył winę banku twierdząc i oskarżając zarazem członków mojej rodziny o cichą kradzeż, wtedy się zdenerwowałem, ponieważ nigdy w naszej 7osobowej rodzinie nie było żadnych przypadków temu podobnych. Rozpocząłem korespondencję z centralą banku, po wielu pismach i 3miesięcznym dialogu, także odmówiono mi oddania pieniążków, obarczając winą mnie- pytam dlaczego? Stwierdził Bank, iż nie ma obowiązku zabezpieczać bankomatu monitoringiem i za niego nie odpowiada, czyli czyj jest ten bankomat? Chyba niczyj może go sobie okradać każdy bezkarnie, ponieważ nie ma właściciela, bo przecież właściciel powinien Go zabezpieczyć odpowiednio.
Teraz Państwo widzicie jak bardzo bezpieczne są Wasze pieniążki w BANKU PEKAO SA i z jaką łatwością ktoś może je nam zabrać nie ponosząc konsekwencji. Co mam teraz zrobić? Pytałem, pujdz na Policje, tak też zrobiłem. Złożenie zeznań, spisanie protokółów, męczące maglowanie i odpowiedz po 2ch miesiącach: „Prokuratura Rejonowa w Suchej Beskidzkiej odmawia wszczęcia śledztwa z braku, jakich kol wiek dowodów” , czyli dalej nic, niestety Policja jest bezczynna w tej sprawie- super, po co płacimy te podatki?
Błagam pomóżcie i doradzcie, co robić dalej w tej sprawie!!!!
Pokrzywdzonych tak jak ja piszcie do mnie na adres: slawomirszpak1@wp.pl razem więcej zdziałamy,

Drodzy Państwo zastanówcie się nad zmianą banku zanim spotka Was to co mnie, opisuję mój przypadek w BANKU PEKAO SA w Suchej Beskidzkiej.
Zostałem pozbawiony pieniędzy i nie mogę ich odzyskać!!!!!!!
Wyświetlaj:
AAAs / 217.30.129.* / 2008-10-16 08:32
Kilka lat lat przydarzyła mi sie podobna sytuacja. Bank również stwierdził, że to napewno ktoś z rodziny wypłacił pieniądze bez mojej wiedzy. Po jakimś czasie okazało się, że w bankomacie w którym wcześniej wypłacałam pieniądze oszuści zainstalowali skaner oraz kamerę. Zeskanowali karte i nagrali nr PIN. Poźniej jeździli po całej Polsce i wypłacali pieniądze z bankomatów, gdzie nie było zainstanowanych kamer. Bank zwrócił wszystkie pieniądze. Oszuści zostali złapani.
tony bankowiec / 193.111.166.* / 2008-06-24 09:26
Pana przypadek mógł zdarzyc siew każdym innym banku. Proszę wybrać się do innego i spytać czy robią taki monitoring. Co oznacza rzekomo? To wypłata z bankomatu czy nie. To będzie na wyciągu. Poza tym mozna z bankomatu otrzymać potwierdzenie czy rzeczywiście była tam ta transakcja z uzyciem pinu jeśli tak to pozamiatane.
relph / 2008-06-14 08:20
W głowie się nie mieści. Ja bym swoich 3 tys nie darował. No po prostu nie. Polazłbym do KNF i UOKIK jakby było trzeba. A dyrektorowi nawyzywał od złodziei. nie tam stałbym codziennie pod tym bankiem z transparentem. Szybko by kasę oddali, z transparentem ZŁODZIEJE pod oknem....
dzekoo / 83.21.4.* / 2008-09-10 16:02
3 tys. jak 3tys., ale pokrzywdzony stracił 3 mln!
mała_młoda / 83.7.208.* / 2008-09-03 22:10
Tak się składa, że jestem pracownikiem tego banku, tak w Suchej Beskidzkiej I taka sytuacja nie mogła mieć miejsca. A może Pana pieniądze poprostu w tym zamieszaniu, razem z resztaą z kontem osobistym, powędrowały sobie do Banku BPH:))
bronz / 134.255.160.* / 2014-09-11 14:00
same powedrowaly....to u was w banku tak same wedruja pieniazki od banku do banku
pieniążek / 188.148.221.* / 2010-06-02 10:07
Na prawdę bardzo śmieszne! Pracownik banku i taka wypowiedź ! Pieniądze i konto "powędrowały sobie do Banku BPH :))", ot, tak po prostu sobie powędrowały...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: