Forum Forum finansoweBanki

Kredyt hipoteczny w mbanku

Kredyt hipoteczny w mbanku

zły / 195.14.3.* / 2008-06-24 10:18
A ja chciałem Was ostrzec przed występowaniem o kredyt hipoteczny w mbank-u. Dziadostwo, kpina z klienta, brak kontaktu, brak informacji, nie kompetencja pracowników, nonszalanckie odpowiedzi na reklamacje, można długo wymieniać.
Trzy miesiące czekam na podpisanie umowy :(, developer myśli, że jakiś "dzieciak" ze mnie i jaja sobie robię.
Po półtora miesiąca oczekiwania dostałem decyzję kredytową, myślę sobie teraz to już z górki a tu niespodzianka minął kolejny miesiąc (ponad) i nic...
Analityk z Senatorskiej mówi, że nie wie co z umową.... nie może uzyskać informacji z Centrali w Łodzi, telefonów nie odbierają na e-maile nie odpisują - czarna dziura.
Lepiej iść do banku z "gorszymi" warunkami kredytowymi ale bez nerwów i stresu otrzymać kredyt.
Życzę im kontroli bankowej albo innego KNF. Chętnie wyrażę swoją opinię w temacie obsługi kredytowej mbank.
Wyświetlaj:
antyM / 78.31.141.* / 2008-07-23 16:36
zgadzam się! pojutrze akt notarialny kupna działki pod dom - dziś o 16.30 dalej zero konkretnej decyzji, zero umowy o kredyt! tak samo jak pisze zły: zero informacji, zero pomocy, w kółko tylko "analizujemy wniosek, wstępna decyzja na tak, ale analizujemy. Nie ma nawet gdzie złożyć konkretnie skargi. Na swoje nieszczęście złożyłam tylko wniosek u nich i ....dupa! zostałam bez pieniędzy! Bóg mnie chyba opuścił, że uwierzyłam tym ludziom, że dadzą kredyt. Jak można wogóle tak traktować klienta, wiedząc kiedy jest akt notarialny, mamić go i zwodzić i w końcu nie dać pieniędzy!!?? Zaliczka 5 tys. zł i działka chyba przepadną.... :(( dzięki tym draniom...
bardzo zły / 195.85.249.* / 2008-07-08 13:48
Niestety potwierdzam to co wyżej napisano o kredycie hipotecznym w mBanku.
Tragedia!!!!!!
Bank naraża nas na stratę finansową nie przestrzegając żadnych ustalonych terminów.
Liczne telefony i skargi nie pomagają - olewają klienta na całej linii !!!!!!!!
Na maile nikt nie odpisuje, telefonów nie odbierają.
Nie mam pretensji do 'szaraków' pracujacych jako doradcy klienta bo oni jedynie mają pecha że tam pracują, ale pytam kto tam pisze procedury wewnętrzne i kto ich z tego rozlicza??? Gdzie jest audyt wewnętrzny???? Oj powinna tam nie jedna głowa polecieć z wysokiego stołka za taką sytuacje!!!
Jeśli ktos jeszcze korzystał i miał podobne wrażenia to piszcie żeby ostrzec następnych naiwnych!!!! Pozdrawiam.
Bardzo zła;((( / 80.52.178.* / 2008-08-24 21:58
Ja również jestem bardzo zła na MBank!!!! Nie polecam innym kredytów hipotecznych w tym banku!!! Ja za swoim czekam już dwa miesiące i chyba zrezygnuję z ich usług!
Fatalna obsługa, totalna dezinformacja!!!!!!!!
Pi24 / 82.143.185.* / 2008-08-26 22:38
Do "Bardzo zła;((("
Ile Pani czekała na decyzję kredytową?
Pi24 / 82.143.185.* / 2008-08-24 22:20
ile czekałaś na decyzję kredytową od złożenia wniosku?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: