Forum Forum finansoweBanki

Alior każe płacić za przelewy!

Alior każe płacić za przelewy!

olbrzymi_anus / 2009-04-30 12:21
Założyłem sobie konto w ponoć rewelacyjnym nowym banku Aliorem zwanym, reklamującym się m.in. darmowymi przelewami przez internet. We wszystkich możliwych reklamach podkreśla się że za przelewy w Aliorze nie płacimy. Przy zakładaniu konta "pani z okienka" wręcz zarzekała się że wszystkie przelewy są darmowe.
Jakież było moje zdziwienie gdy od pewnego momentu na koncie zaczęły się pojawiać opłaty za przelewy.
Okazuje się że pracownicy Aliora celowo okłamują swoich klientów ponieważ tylko pierwszych 49 przelewów przez internet jest bezpłatnych natomiast każdy kolejny kosztuje nas 0,75 pln, o czym w żadnym momencie nie jesteśmy informowani.
Czy tak właśnie wygląda wasza Wyższa Kultura Bankowości panowie i panie w melonikach?
Wyświetlaj:
pawel1995 / 95.160.157.* / 2018-02-05 17:10
Szybki przelew i na dodatek gdy wykonamy przelew na min. 50£ firma płaci nam 10£ na dowolne konto bankowe: http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa .
Wojtas-BB / 81.15.192.* / 2009-05-13 11:55
Trzeba było czytać regulamin kont i tabele opłat i prowizji zanim się konto założyło. Generalnie masz skrajną sytuację, bo normalny człowiek nie robi tyle przelewów miesięcznie. Ty robisz - nie czytasz regulaminów - masz problem.
Zanim założyłem tam w Aliorze konto przeczytałem wszystkie ich regulamin i tabele opłat, po tej lekturze o pozostałe szczegóły poszedłem dopytać do banku. Dopiero potem postanowiłem tam konto założyć.
Oczywiście najlepiej zwalić winę na bank nim przyznać się do własnej głupoty.
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.43.* / 2009-04-30 12:54
te, to co ty zrobiles? zalozyles agencje posrednictwa finasowego, ze tyle przelewow w miesiacu robisz? ja oplacam rowniez duzo rachunkow, ale max. to 30 przelewow w miesiacu mi idzie.
olbrzymi_anus / 2009-04-30 13:19 / portfel
Wystarczy że bawisz się np. w Allegro i samo się nazbiera. Poza tym czy ma to jakieś znaczenie? Robię w miesiącu ok. 200 przelewów i wybrałem Aliora ponieważ w ofercie miał darmowe wszystkie przelewy, a okazuje się że mnie okłamał.

Dzwoniłem właśnie na infolinię, uprzejmy pan stwierdził że widocznie "pani z okienka" wprowadziła mnie w błąd, ale stwierdził że to nie jest chyba jakiś większy problem i zaproponował... założenie drugiego konta, na którym będę miał kolejne 49 darmowych przelewów. Abstrahując od tego żaden bank nie pozwoli zakładać mi dowolnej ilości kont, łatwo można policzyć że potrzebuję 4-5 kont żeby nie ponosić opłat, z tym że wtedy przestanie mi się to opłacać, bo za każde konto będę musiał płacić miesięczną opłatę (w Aliorze nazywa się to opłata za kartę).
rourcke / 89.74.158.* / 2011-01-31 14:04
powiedz mi po co te ceregiele ??? drugie konto ? 4-5 kont ? sprawa jest prosta jak DRUT, likwidujesz konto w Alior Banku który cię oszukał, podajesz jako powód likwidacji konta że zostałeś wprowadzony w błąd - a co ! niech wiedzą że oszukiwanie swoich klientów odbije się im czkawką ! zakładasz konto w mbanku i masz konto za darmo i przelewy za darmo nawet jak ich wykonujesz 1000 miesięcznie ! na prawdę skąd ci do głowy przychodzą takie kombinację, dlaczego koniecznie chcesz mieć konto w Alior ??? dla mnie firma która mnie w czymkolwiek oszukała jest TRUPEM i nigdy nie skorzystałbym z usług takiej firmy, a nie jeszcze się zastanawiał ile kont tam założyć :-]
JACKABC / 87.116.215.* / 2009-08-05 16:50
ROZWIĄZANIE
)dodanie do zaufanych konta(powoduje ze następne przelewy na to konto są darmowe)
2)opcja "zatwierdź później" wypełniasz np 10 przelewów na raz - na koniec wpisujesz tylko 1sms !!!
Dla chcącego- nic trudnego !!!
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.41.* / 2009-05-01 21:16
zaraz, zaraz, po pierwsze po co ci karta? przymuszaja? po drugie, no niestety, to musisz przejsc na konto, gdzie przelewy masz za free, ale poniesiesz oplate za prowadzenie konta. nie wiem, na czym ci zalezy, ja np. mam konto w kredyt banku - pakiet vip- oplata 16,99, ale ksiegowanie kasy w czasie rzeczywistym i takie tam... co do tanszych opcji, to mbank chyba ciebie nie interesuje, zajrzyj jeszcze do allianz banku, za 10 pln masz bezplatne przelewy, z innych bankow taniej nic nie kojarze. wszedzie jest chyba oplata z 50 groszy conajmniej. do handlu na allegro to rzeczywiscie zes wybral. ale jak robisz to zawodowo, jak sadze, to 10 czy 15 pln ciebie nie zbawi.
rourcke / 89.74.158.* / 2011-01-31 13:58
co ty bredzisz gościu, w mbanku masz DARMOWE kont i DARMOWE WSZYSTKIE przelewy - nie wiem po co ludzie zakładają konta w takim Alior banku, skoro tam nie tylko jest opłata za przelewy, a jeszcze wprowadzają konsumenta w błąd - co jest przestępstwem ! i owszem nikogo nie zbawi 15zł, ale jak za TAKĄ SAMĄ usługę w innym banku zapłacę 0zł to powstaje pytanie - po co mam płacić nawet 1zł miesięcznie za coś co mogę mieć za darmo !?
seven-1 / 94.42.62.* / 2009-04-30 23:23
ojejku ... płakać chyba nie będziesz btw. gdybyś nie był dzieciakiem poczytałbys Tabele Oplat i Prowizji i bys wiedzial co i jak ... i z cala pewnoscia babka powiedziala Ci o takiej tabeli. rowniez masz ją w umowie, ktora podpisales ... a wiec czytaj! co podpisujesz.
onononnono / 79.184.232.* / 2009-05-02 06:35
zaloz sobie w lukasie e-konto pro dostaniesz token i bedziesz mial przelewow do bolu za friko

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: