Forum Forum finansoweBanki

Polbank - problem z logowanie przez e-banking

Polbank - problem z logowanie przez e-banking

stomas / 88.199.174.* / 2009-05-18 14:03
Kiedy próbuje się zalogować, po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje okienko o treści:
The application has encountered an error which cannot be fully processed.
Please go to the login screen of the application and attempt again. If this problem persists, then contact the bank administrator.

Nie wszyscy muszą znać angielski, więc ten komunikat jest trochę "po prostu nie po ludzku". A po za tym ciężko znaleźć na stronie Polbanku choćby formularz do wysłania informacji o tym że występuje błąd. (dzwonić nie lubię)

Zauważyliście podobny błąd u siebie, czy tylko mnie on dopadł?

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.34.* / 2009-05-18 15:29
polbank nie ma uslugi e-bankingu. cos zes kliencie zle zinterpretowal. zebys tylko jak do placowki podejdziesz,obys od doradcy tez takiego komunikatu nie otrzymal. hehe. a tak serio - nikt ci nie powiedzial, ze w polbanku kont sie nie zaklada?
stomas / 88.199.174.* / 2009-05-18 18:04
A jak nazwiesz dostęp do konta przez internet ze strony:
https://www.polbank24.pl/netbanking/
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.43.* / 2009-05-19 12:23
skoro nie mozesz sie zalogowac, to nazwe ta strone jedna wielka sciema. widze ze nie zrozumiales mojego powyzszego postu, wiec radze o systemie polbanku poczytac na forach. znalezc odpowiednie texty nie jest trudno, jednym slowem - wtopiles.
stomas / 88.199.174.* / 2009-05-20 12:28
Rozumiem, że łagodnie mówiąc nie zalecasz tego banku. Ja wiem jaki jest stan usług internetowych w Polbanku i też nie mam dobrego zdania na ich temat. Niestety już mam tam konto, więc korzystam. Chciałem się tylko dowiedzieć czy inni nie mieli podobnego problemu. Na szczęście dzisiaj już zaczęło działać. Ciekawe na jak długo? Może zdążę przelać pieniądze na bezpieczniejsze miejsce:)
gekon / 79.187.78.* / 2010-02-25 10:09
Też miałam konto w Polbanku, zrezygnowałam, bo nie byłam w stanie zrobić jakiegokolwiek przelewu a czasem nie można było się zalogować. Strata czasu i nerwów, zwłaszcza, że konto było firmowe. Przeniosłam konto do Aliorbanku, mniejsze oprocentowanie ale za to mogę robić przelewy. W Polbanku mają dość korzystne oprocentowanie na lokatach, chociaż teraz kiedy Grecja stoi na skrai bankructwa czyję , że interes jest ryzykowny.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: