Forum Forum finansoweBanki

Rozwiązanie umowy z mBank, a karta?

Rozwiązanie umowy z mBank, a karta?

Rico88 / 2009-05-26 16:54
Witam, mam problem.
Chcę rozwiązać umowę na prowadzenie kont (eKonto i eMax), mam już wypełniony "formularz wypowiedzenia Umowy o prowadzenie bankowych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w mBanku" ale nie ma w nim ani słowa o kartach płatniczych do konta (mam kartę debetową Vista Electron wydaną do eKonta), a na umowie mam dodatkowo umowę o korzystanie z kart płatniczych mBank, czy ten w/w formularz załatwi wszystko?

Znalazłem też "oświadczenie o odstąpieniu od Umowy o korzystanie z kart płatniczych mBanku", ale poniżej znajduje się informacja "Przyjmuje do wiadomości iż:" w pkt 3. "niniejsza dyspozycja może zostać złożona w terminie 14 dni od otrzymania karty, o ile nie została dokonana żadna transakcja przy użyciu tej karty." - no i nie rozumiem, kartę mam już 3 rok, tak jak w/w konta, jak załatwić ta sprawę? Nie znalazłem innych dokumentów... Druga, że właśnie rano dostałem w liście nową kartę, ale nic z nią nie robiłem - aktywowałem jej. Co w tym wypadku robić? Wypełniać formularz na starą czy też tą nową nieaktywowaną kartę? Jeśli to drugie, to co z pierwszą?

i pkt 4. "niniejsza dyspozycja nie obejmuje kart wznowionych" Tego nie rozumiem...

Jeśli ktoś rozwiązywał umowę z mBank to może wie co zrobić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję,
Rico88
Wyświetlaj:
Agdzia / 120.142.3.* / 2009-05-28 03:34
Prosze po prostu wysłać im wypowiedzenie umowy. Taki okres ywpowiedzenia trwa miesiąc. Po tym czasie rachunki zostaną zamknięte. Kart wydanych do rachunku, który się wypowiada nie należy dodatkowo wypowiadać. Może Pan po wygaśnięciu okresu wypowiedzenia karty pociąć i wyrzucić lub odesłać (też zniszczone!!!) do banku.
asisek / 89.75.156.* / 2009-05-27 17:34
na forum mBanku zapytaj
http://www.mbank.pl/forum/

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: