Forum Forum finansoweBanki

Mobilny oddział Lukas Banku

Mobilny oddział Lukas Banku

Money.pl / 2006-07-21 19:54
Komentarze do wiadomości: Mobilny oddział Lukas Banku.
Wyświetlaj:
solidniei / 195.187.79.* / 2010-09-14 15:00
oceniaj banki:

http://ocena-banku.blogspot.com
mlody2 / 212.76.37.* / 2006-08-06 12:35
mialem konto w Lukasie - dlaczego zlikwidowalem ?
1. KOLEJKI (szczegolnie starsi ludzie)
2. duzo czasu tracilem w tym Banku ( a kiedys w niedziele poszedlem do banku i zamkniete , ponadto bankomat ich nie dzialal i wtedy wiedzialem ze to jest znak zeby zmienic bank :) )
Przenioslem sie do mBanku i chwale sobie !! dlaczego ?
1. WPLATOMATY ( wplata pieniedzy na konto chwila , czynne 24 na dobe sobota, niedziela itp. )
2. Rachunek internetowy ( dziala pod wszystkimi przegladarkami a nie tak jak w niektorych bankach tylko pod IE )
Mam nadzieje ze mBank utrzyma poziom - jestem bardzo zadowolony
dziadek429 / 83.27.186.* / 2007-09-08 18:56
Co do oceny mBanku całkowice się z Tobą zgadzam. Dodam tylko, że w rachunku możesz nadwyżkę kasy ulokować w 3 emax plusach (każdy 4%) o korzyściach z emakler nie wspomnę. Zastanawiam się co mnie trzymało np. w PKOBp (0,1 oprocentowanie konta) czy BZWBK (0,00%). Co taką masę ludzi trzyma w tych bankach przy ich niewydolności jak opisałeś w pkt. 1 i 2 powodów likwidacji konta. Chyba tylko przywiązanie i niewiedza, że są inne banki szanujące czas i pieniądze swoich klientów. Pozdrawiam.
janka15 / 80.53.125.* / 2007-07-14 23:45
a poco do banku chodzić i stać w kojekach, po to ktoś wynalazł inernet, bankomat, wpłatomat, żeby wolny czas spędzać ciekawiej..a radzę uważać, bo jak mbank z nienacka zlikwiduje wpłatomat o się zdarza, to wtedy chyba cięzko będzie kasę wpłacić bez 2 konta
Rafał_____ / 62.89.103.* / 2007-04-20 11:14
Mnie również coraz bardziej irytuje Lukas Bank. Miałem nieprzyjemność gościć w dwóch oddziałach poznańskich - na Dąbrowskiego i na Szkolnej. Na Dąbrowskiego czekałem w kolejce godzinę (!!!), na Szkolnej chyba 30 minut - w obu przypadkach do okienka 'obsługa konta'. Tak więc odwiedzin placówek Lukas Banku unikam jak ognia. Na szczęście dostęp online do konta w moim przypadku pozwala na ograniczenie takich odwiedzin do minimum.

Jedno irytuje mnie bardzo w systemie e-banku. Mianowicie - brak możliwości wydruków elektronicznych potwierdzeń przelewów. W momencie zakładania konta dowiedziałem się, że taka możliwość wkrótce zostanie dodana. Rok po założeniu konta informacja została potwierdzona - funkcjonalność zostanie wkrótce dodana... Obecnie za każdym razem, gdy potrzebuję wydruk potwierdzenia, przelewam kwotę na swoje drugie konto w innym banku, w którym wykonywanie elektronicznych potwierdzeń jest możliwe, i stamtąd wykonuję przelew - niestety płatny. Lepsze to, niż przelew wykonany w Lukasie i konieczność odebrania potwierdzenia w oddziale (czas!!!). Czasem jednak zdarza się, że potrzebuję potwierdzenia przelewu już wykonanego z Lukasa. Otwieram wtedy szczegóły transakcji, kopiuję do Worda - i drukuję. Jak do tej pory takie potwierdzenia były uznawane.

Jednak przy pierwszej odmowie i konieczności wizyty w banku, oprócz potwierdzenia przelewu, poproszę także o wniosek o rozwiązanie umowy konta.

Lukas - tak NIE powinno być w ŻADNYM banku.
Waldemar / 212.76.33.* / 2006-07-24 23:16
To jest mój bank i tylko jedyny. A dlaczego? Bo Panie z tego banku nauczyły mnie korzystać z komputera, uświadomiły mi że nawet taki staruszek ja ja może sam zrobić przelew w domu. Mam 67 lat , nigdy nie myślałem że będę w tym wieku korzystał z komputera, a jednak Panie z Lukas Banku nauczyły i przekonały że nie jest to trudne. Zawsze mogę liczyć na pomoc gdy czegoś nie wiem a także na sympatyczny uśmiech i dużą cierpliwość której nigdy nie zaznałem!
Więc dlaczego ktoś ma pretensje?
Jeżeli ten bank coś robi to zawsze robi to z myślą o kliencie.
babeczka43 / 46.112.22.* / 2010-11-05 18:17
sprawdź tu:

mimk.pl
kubbalec / 85.221.150.* / 2007-03-29 22:24
To ja Ci coś napiszę o tych złodziejach......
Moja babka potrzebowala kasy.Jako ze miała dobrą historię kredytową dostała "super ofertę" z lukasa na tzw. list i dowód.To babcia myślała,że rzeczywiście ją traktują wyjatkowo. No i babcia wzieła 5 tyś na 3 lata. Wynik? 36 rat po 290 zł to daje w 10440 zł. Wniosek? 110 % więcej. Złodzieje i nic więcej.Dwa razy tyle babina musi oddać za "super ofertę".......A e-konto to bez łaski w każdym banku.
babka65 / 78.88.254.* / 2008-05-15 18:18
to moze Twoja babciula wziela rozszerzony pakiet ubezpieczen, trzeba czytac umowe!! ;)
Kero / 2006-07-25 09:28 / -
To teraz już nie PUP szkolą w zakresie obsługi komputera tylko Lukas???
Brawo dziadziuś - takie bajeczki to swojemu wnuniowi. Nauka komputera rozpoczęła się od obsługi bankowego konta internetowego:-)))))
Żyj długo i szczęśliwie na chwałę Lukasa!
Kero / 2006-07-21 19:54 / -
"Dzięki Lukasmobilowi możemy podążać za naszymi klientami"

To śmieszne zjawisko - Lukasbank chce podążać za klientami. Proponuję by zamiast popisywać się wynalazkami (ten akurat długo nie potrwa w polskich warunkach - ja to wiem ale nie wiedzą tego jeszcze w Lukasie) zaczęli szanować tych klientów, którzy sami podążają za Lukasem. Właściwiej brzmieć powinno PODĄŻALI.
Właśnie zlikwidowałem konto do jakiego namówiono mnie w oszukańczy sposób. Nie sądziłem iż bank może posuwać się do tak prostackich metod, które zresztą muszę przyznać działają. W moim jednak przypadku miało to krótkie nogi.
Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek interesów z tym bankiem.
Piet / 195.124.89.* / 2006-07-24 13:44
a co takiego przykrego Lukas zrobił

ja mam u nich konto od ładnych paru lat i nie narzekam
za ePro nie płacę nic, do dziś
inne banki kusiły darmowym kontem, a potem znienacka wprowadziły opłaty za konto, za przelewy... Lukas jak na razie nie

drobne przewinienia ma na koncie, ale tak kombinują wszystkie banki

pytanie - jeśli nie Lukas to co lepszego?
Piet / 195.124.89.* / 2006-07-24 13:44
a co takiego przykrego Lukas zrobił

ja mam u nich konto od ładnych paru lat i nie narzekam
za ePro nie płacę nic, do dziś
inne banki kusiły darmowym kontem, a potem znienacka wprowadziły opłaty za konto, za przelewy... Lukas jak na razie nie

drobne przewinienia ma na koncie, ale tak kombinują wszystkie banki

pytanie - jeśli nie Lukas to co lepszego?
ktos / 62.179.47.* / 2007-04-14 19:55
Lukas to zlodzieje.....prubowalem wybrac 700 zl z konta, dwa razy bankomat odrzucil transakcje. Pieniedzy nie wydal, a jak sie okazalo z konta ubylo 700 zl, mimo ze tych pieniedzy na oczy nie widzialem. Proszac bank o wyjasnienie tej sprawy, dostalem maila zwrotnego z przeprosinami. A 700 zl nie ma !! "Lukas Bank...tak powinno byc w kazdym banku" ironia...
też bono / 83.19.99.* / 2007-05-08 18:45
Stary przecież Lukas nie ma swoich bankomatów tylko korzysta z bankomatów Euronetu i BZWBK. Jak coś nie idzie z bankomatu to nie wina Lukasa tylko problem tkwi w systemie VISA, który ostatnio szwankował; fakt na niezrealizowane transakcje zakładały sie blokady i nie można było z tych środków skorzystać aż do zdjęcia blokady (kilka dni) ale pieniądze nie znikały! Ja korzystam z konta w Lukasie i wszystko jest ok! Tak naprawdę każda negatywna opinia o banku zaczyna się jak wystapiła jakaś drobna błachostka. Konto jest dobrze zabezpieczone - token jest wygodny w użyciu, a że babki blokują kolejki to są raciarze, przecież przez Lukas sprzedaje się chyba najwięcej rat! Kto ma internet to wizyty w banku są rzadkością. Lukas jest w porządku!
slamp / 88.156.21.* / 2007-09-08 17:34
mi tez zniknelo 500zl mam nadzieje ze bedzie zwrot w pon ide do placowki to wyjasnic:(
xxxxxxxxx / 85.222.58.* / 2010-01-11 09:01
lukas to totalne dno,mam tam kase a NIEMOGE WYBRAĆ
calistha / 83.23.95.* / 2007-07-16 08:25
Lukas Bank. Jeżeli chodzi o konta to wszystko ok. Jestesmy z mężem ich klientami od wielu lat, ale ostatnie doświadczenia zmieniły nasze zdanie na temat tego banku. Spróbujcie tylko złozyć dokumenty po kredyt hipoteczny na budowę domu np. Ja to zrobiłam i dzisiaj żałuję. Czekałam miesiąc na decyzję, kredyt przyznano (kwota dosyć spora). Przyszła umowa do podpisania i tu zdziwienie błędy na błędach, poszła do poprawki, przyszła kolejna podpisaliśmy bo poprzednie błedy poprawiono. Umowę wysłano do Wrocławia, bo tam następuje realizacja. Tutaj umowa musiała nabrać mocy urzędoqwej, czyli odczekac swoje aż ktoś raczył na nią spojrzeć i po tygodniu oczekiwania co się okazało...że źle nam naliczyli prowizję. Żenada. Ta umową którą podpiszemy dzisiaj będzie trzecią. Od momentu złożenia wszystkich dokumentów i podpisania wniosku kredytowego do dnia dzisiejszego minęło 2 miesiące a niewiem, kiedy mi teraz przeleją pieniądze, a ekipa budowlana czeka. Wszyscy wiedzą jaka jest dzisiaj sytuacja na rynku budowlanym, o materiały ciężko o dobrych fachowców jeszcze trudniej. Opieszałośc analityków kredytowych w Poznaniu woła o pomstę do nieba, a amatorszczyzna i brak kompetencji doradcy hipotecznego w placówce w Zielonej Górze aż się prosi o oficjalną skargę i prośbę o zwolnienie takiej osoby z zajmowanego stanowiska. Zastanawialiśmy się z mężem przy podpisywaniu drugiej, poprawionej umowy czy nie przenieść się do innego banku, ale Pani z Zielonej Góry ze łzami w oczach obiecywała, że za 3 dni najpóxniej dostaniemy pieniądze, że ona to gwarantuje i dopilnuje. od tamtego dnia minęło dziesięć dni a ja się dowiedziałam, że umowa wraca znów do kolejnego podpisu. i co mam zrobić nie mam juz czasu ani funduszy na przenoszenie kredytu do innego banku. Podpiszę z ciężkim sercem, bo niemam wyjścia. "TAK POWINNO BYĆ W KAŻDYM BANKU" Kłamstwo, Lukas Bank musi się jeszcze duzo nauczyć jeżeli chodzi o udzielanie kredytów hipotecznych, najlepiej od innych. Gdybym mogła cofnąc czas, podjęłabym inną decyzję. Wszystkim, którzy zamierzając w Lukasie brac kredyt hipoteczny radzę poważnie się zastanowić. Czas to pieniądz...pamiętajcie
Artur37 / 84.10.99.* / 2007-07-16 18:57
sprzedalem mieszkanie i mam okolo 350 tys zl. chce otworzyc konto typu VIP. myslalem o ofercie PKO BP. mozecie mi napisac jakie sa plusy i minusy ich oferty? jutro mam spotkanie z ich doradca i nie chce zeby mnie zagadal. prosze o celne uwagi. dziekuje.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: