Forum Forum finansoweBanki

Bank BPH najlepszym bankiem w Polsce

Bank BPH najlepszym bankiem w Polsce

Money.pl / 2006-07-21 21:30
Komentarze do wiadomości: Bank BPH najlepszym bankiem w Polsce.
Wyświetlaj:
przemohool / 193.138.140.* / 2006-12-15 04:51
Nie wypowiadam się jakie są warunki ale do najlepszego banku mu bardzo daleko. Miałem bardzo nieprzyjemna przygodę właśnie z owym bankiem który mnie oszukał, żałuję tylko jednego że wszystkiego nie miałem na piśmie(moja głupota). Ale do rzeczy: zaciągnąłem kredyt na firmę dokładnie linię debetową której wbrew moim przypuszczeniom nie przedłużono mi. Udałem się do banku z prośbą o rozłożenie zaległości na raty co jest normalną procedurą w takich przypadkach. Bank się zgodził. Spłacałem bez jednego dnia opóźnienia raty płacąc oczywiście odpowiednie odsetki. Przed ostatnią ratą przyszło do mnie pismo z sądu że Bank BPH podał mnie do sądu o niespłacony kredyt i obciążył mnie kosztami procesowymi 8000zł. Skandal i wyrachowanie manipulacja mająca na celu opłacić nie ze swojej kieszeni jakąś kancelarię która „niby” zajmowała się sprawą niespłaconej pożyczki i ktoś musiał ponieść koszty tej fikcyjnej pracy. Szkoda tylko że jak już tak sprawa została postawiona to nie dowiedziałem się o tym 8 miesięcy wcześniej tylko dopiero przy spłacie ostatniej raty. Myślę że każdy już sam odpowie sobie na to pytanie.
dotRoX / 193.138.142.* / 2006-11-23 00:19
Strasznie mnie nudza goscie ktorzy mowia ze BPH jest drogi. Kto powiedzial ze najlepszy jest najtanszy bank. Tak sie stalo ze wiem jak wygladaja konta w 4 bankach i BPH jest rzeczywiscie z nich najlepszy.
klient BPH / 192.89.97.* / 2006-07-31 10:53
Chyba miało być najdroższym!!!!!!!!!
. / 84.10.78.* / 2006-07-23 01:38
Raiffeisen najlepszym bankiem......no zaraz padne! na polaczenie z konsultantem czekalem ostatnio 12minut. Ich pomysl z kontem mobilnym jest szczytem debilizmu!
andrzej 1 / 81.190.87.* / 2006-08-30 12:38
Ja również nie polecam BANKU RAIFFEISEN , to oszuśći zostałem pierwszy raz ich kilentem i to przypadkowo przez moją firmę ubezpieczniową AMPLICO LIFE gdzie razem stworzyli kartę visa dla stałych klientów amplico.
Dałem się namówić na kartę kredytową a teraz doszło dużo kosztów manipulacyjnych o których nie było mowy np. karta kredytowa miała być wydana za darmo bo to pierwsza, okazało się po tygodniu że przyszedł rachunek na kwotę 49 z za wydanie tej karty .
Mało tego oprocentowanie było ok 21 % , a małym druczkiem na dole rachunku przyszło oprocentowanie rzeczywiste 28%.
I jeszcze do tego doszło ubezpieczenie co m-ca , o które wcześniej się pytałem czy będe płacił , oni że nie bo pokrywa ubezpieczalnia , teraz doszło jeszcze kolejne 10 zł co miesiąc kolejne oszustwo , a na koniec zadzwoniłem na infolinię gdzie nasłuchałem się co najmniej 15 minut melodyjek , prosząc o zmianę terminu wpłat to znaczy że termin do zapłaty u nich powinnien być 28 każego m-ca , a ja prosiłem żęby przesunąć do 2 każdego m-ca ponieważ tak dostaje wypłatę i żeby uniknąć kar i dodatkowych kosztów i nagan .
Pani na infolini powiedziała że ich bank tego nie robi , no i pewnie bo za każdym razem biorą odemnie 40 zł kary , a tak to by nic nie mieli .
Dlamnie to złodzieje i niech ten bank jak najszybciej upadnie .
P>S posiadam konto w banku PEKAO .S.A i zawsze idą na ręke klientowi , mało tego mam kilka rat w innych bankach i również prosiłem o zmianę terminu zapłaty i zawsze szli na to by relacja między bankiem a klientem była jak najlepsza .
NIE POLECAM BANKU RAIFFEISEN
macikwww / 83.16.103.* / 2006-08-23 19:24
Co ty sie dziwisz ze tak długo czekałeś na połączenie!!
Nie oglądałeś reklamy?? Ty wiesz ilu facetów dzwoni to tej Ładnej pani tóra mówi.:)
a tak na marginesie to 12 min to dużo czy mało??
sztychu / 83.2.2.* / 2006-07-22 17:41
Może on i najlepszy ,ale dla kogo??
MariuszN / 193.19.165.* / 2006-07-21 21:30
buhhhhhaaaaaaahhhaaaaa !!!
Klient / 62.233.166.* / 2006-08-22 13:13
uwazajcie na bank bph.... wzielam kredyt mieszkaniowy... okazalo sie ze libor 3m i oprecetowanie wzrastraw skali roku co 3 miesiace.. bo tak bylo ponoc w umowie...

teraz same odsetki od udzielonego kredytu sa wieksze niz rata za mieszkanie....

zaluje tej decyzji..
macikwww / 83.16.103.* / 2006-08-23 19:32
jak nie czytałeś co potpisujesz, albo udawałeś że sie na tym znasz to płać i płacz....
i żychj w przekonaniu że banki to charytatywne instytucje które wyręczają koalicje w realizacji planu budowy mieszkań dla polaków....
nie badź naiwny. nie ma nic za damo.
Kero / 2006-08-23 19:58 / -
Ja nie jestem naiwny ale robiąc jakiekolwiek interesy nie działam podstępnie. Jasno i wyraźnie określam swoje warunki bez oczekiwania na to, że partner czegoś nie doczyta. Banki w Polsce to hieny i pazerniaki - osobiście gardzę takimi choć muszę z nich korzystać i karnmić niewdzięczników.
slawek0909 / 83.8.245.* / 2006-08-22 13:34
przenieś sie do mbanku
ja mam libor 6m + 3 % marzy przynioslem im oferte z mbanku gdzie jest 1,6 marży i zaczynaja pekać

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: