Forum Forum finansoweBanki

Duże banki nie są droższe

Duże banki nie są droższe

Money.pl / 2006-09-06 09:18
Komentarze do wiadomości: Duże banki nie są droższe.
Wyświetlaj:
Kero / 2006-09-06 09:42 / -
Ja natomiast zwrócę autorce uwagę na być może czysto teoretyczną rację jakiej usiłuje dowieść.
Niestety to wyłącznie teoria u nas a być może i praktyka w krajach jakie autorka wymienia.
Szanowna Pani, zapomniała Pani zdaje się, że mówi Pani o Polsce i w niej usadowionych bankach, w których aż roi się od przestępców finansowych a kto wie czy tylko finansowych. Tacy zajmują stanowiska od najpośledniejszych referenciarzy po same szczyty władzy tychże banków.
Jak do tego dorzucimy jeszcze polski sprzedajny wymiar sprawiedliwości(?) to Pani teoria na temat banków w Polsce jest w powijakach.
maa / 2006-09-06 09:18 / Tysiącznik na forum
Autorka czyta chyba tylko sprawozdania białych kołnierzyków. Może wartałoby też postudiować tabele przeznaczone dla klientów?

Niedawna zmiana banku na mniejszy (pożegnałem PeKaO SA/Unibandito) pozwoliła mi zaoszczędzić 60% kosztów. Zyskałem też lepszą obsługę i miłe (choć podchodę do tego z rezerwą) poczucie, że bankowi na mnie zależy...
PeKaO zaczęło być miłe dopiero, gdy poprosiłem o historię konta.
Oczywiście, każdy bank ma grupę klientów, dla których jest najwygodniejszy. Choćby dlatego, że bankomat jest w pobliżu domu. Ale o kosztach trzeba pisać precyzyjnie.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: