Forum Forum finansoweBanki

Jaki Bank? (konto internetowe, fundusze inwestycyjne, karta kredytowa)

Jaki Bank? (konto internetowe, fundusze inwestycyjne, karta kredytowa)

tojajato / 213.134.163.* / 2007-08-04 23:06
Witam wszystkich

Chcialbym w najblizszym czasie zainwestowac troche srodkow w fundusze inwestycyjne (60% fundusz obligacyjny, reszta stabilnego wzrostu/zrownowazony). Obecnie posiadam konto w pekao s.a; najprosciej dla mnie byloby wybrac cos z oferty pioneer, ale doszedlem do wniosku ze moze to byc dobra okazja do zmiany banku na nieco bardziej przyjazny klientowi :).

Czego bym oczekiwal:
- taniego, nowoczesnego konta internetowego (tanie przelewy i oplata za prowadzenie rachunku, chetnie - powiadomienia smsowe o operacjach, etc)
- wygodnej sieci bankomatow (np. darmowe wyplaty z euronetu)
- karty kredytowej (kilka tys pln limitu) na przyzwoitych warunkach
- mozliwosci zalatwienia wszystkich spraw w dowolnej placowce banku
(w przeciwienstwie do pekao s.a. - gdzie klient jest mocno zwiazany z oddzialem w ktorym zalozyl konto...)

No i dochodzimy do funduszy; na dzien dzisiejszy - najmniej wiem na ich temat. Dlatego napisze ogolnikowo - chcialbym zeby bylo wygodnie, tanio i roznorodnie. Gdyby byl mi na starcie w stanie ktos doradzic - tez byloby milo :).

Czy (najprosciej) porozmawiac jednak z doradca pekao, i poszukac czegos z oferty pioneer?

pozdrawiam
przemek7 / 2007-08-06 12:36
Miałem podobne potrzeby i wybrałem mbank. Mam tam konto juz 4 lata i jestem zadowolony. Zawsze możesz sobie założyć kilka kont i po jakimś czasie zadecydować

Najnowsze wpisy