Trudny klient

Wiadomości Money.pl / 2005-10-25 08:41
Komentarze do wiadomości: Trudny klient.
Wyświetlaj:
Sajal / 195.167.159.* / 2017-12-30 18:07
Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dzisiaj po prostu dostaję swój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, jest bezpieczna i bezpieczna dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia tutaj odpowiedź na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tutaj, czekając, aby usłyszeć twoje dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś kierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to przeszedłem i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stellę Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj.

Sajal
jerzy222 / 83.14.69.* / 2012-02-29 18:16
Moj przypadek:
kredyt w CITI - po zamknięciu karty debetowej zamienionej na kredyt - spłata w całości ratami.
Po trzech latach dowiaduję się przypadkiem ( przy próbie podniesienia limitu na kartę w moim macierzystym ING), że jestem w BIK na czarno.
Sciągam raport z BIK. Wynik : przy zamykaniu karty CITI wygenerowało 208 zł zaległości, jakiej - brak info u konsultantów - nikt nie wie. Nie poinformowano mnie przez 3 lata.
Pracowałem za granicą i w PL, zarobki ciągle w ostatnich 5 latach od 15-20 tys. net.
Spłata tych 200 zł zajęła mi dwa miesiące - nie wiedzieli jak to przyjąć.
Po dwu latach zwróciłem się do ING o kredyt na samochód - nie ma sensu aut kupowac za gotówkę.
Bardzo chcieli ale nie dali" Pana zadłuzenie było ponad 60 dni. Niech Panu CITI napisze, że to z ich winy".
CITI oczywiście nie musiał i nie dał pisma.
Dealer poradził mi ( bo auto już gotowe do odbioru) bank Credit Agricole.
Krótka rozmowa z CA, rozsądek wziąl górę nad bzdurną machiną BIK, i co ciekawe, warunki lepsze niż w moim ING.
Kilka dni temu dzwoni to mnie wytresowana panienka z ING : " pan jest naszym dobrym klientem, duże dochody, chcemy panu zaoferować.. prosimy o opinię ..ble ble ble"
Powiedziałe jej, że wkrótce zmieniam bank, bo nie maszyny rządzą ludźmi tylko ludzie maszynami.
Rozmawiałem z ludźmi - takich przypadków błędnego figurowania w BIK są tysiące, ale nie ma odwołania - to jest sąd kapturowy.
Pisza tu cwaniacy - "spłacaj kredyt na czas a nic złego Cię nie spotka".
Poczekajcie na swój przypadek.
chciałem wziąć kredyt / 83.23.127.* / 2012-01-16 18:58
bzdura i tyle. jeżeli masz złą historię kredytową to już jesteś na wylocie i tyle, a jak dostaniesz kredyt to na bardzo dobrych (dla banku) warunkach.
zadluzony / 217.153.211.* / 2011-10-02 19:32
Tutaj warto stawiać na jakość i koszty usługi. Spółka Debt Solutions z Katowic posiada nowoczesne call centre, dzieki temu dociera do najmniejszego klienta. Wszyscy podsiadający długi mogą je odzyskać i to po jednej z najniższych cen na rynku. Polecam
Tomasz M / 83.26.246.* / 2011-09-21 10:12
Wpadłem przypadkiem na to forum i temat
OSTRZEGAM!!!
Nie bierzcie kredytu hipotecznego w CITY Bank Handlowy
Nie mam czasu by długo opisywać nasze perypetie
TEN BANK NIE NEGOCJUJE Z KLIENTEM N I G D Y !!
NIE POMAGA MU W NICZYM - zabiera mieszkanie
Żyjemy w Europie, a proszę mi wierzyć wolałbym mieszkać na zachodzie. Nie mamy już nic. Bank licytuje mieszkanie.
Można powiedzieć - sami jesteśmy sobie winni
Jasne - były opóźnienia w płatnościach. Nie miałem jednak
o czym i z czym rozmawiać z bankiem BH CITY - tam się nie negocjuje
- oni zabijają
Sposób załatwiania kredytu... Powinniśmy się już wtedy wycofać
Pomyłki za pomyłkami. Kwota kredytu ok 200 000 PLN
Powtórzę (a sam codziennie obsługuję ok 100 klientów) TEN BANK NIE POMAGA - on zabierze ci wszystko nie wyciągając ręki

Nie mają oferty kredytów hipotecznych tego banku żadne szanujące się instytucje finansowe. Zastrzegam, iż byłem tylko w czterech dużych.
Bo nie chcą mieć tego banku - tak mi powiedzieli

Szanuję banki które same wychodzą na przeciw klientowi
To między innymi POLBANK, GetinBAnk, Alior Bank

Praca banku nie polega tylko na udzieleniu kredytu ale i na współpracy z klientem.

Tracimy około 300 000 PLN. Mieszkanie będą licytować
Obydwoje z żoną zarabiamy jakieś 15 000 netto
Nie mamy problemu z pracą. Jesteśmy specjalistami w branży
O co tu więc chodzi ??

Powiedzieli mi ludzie z pewnej instytucji finansowej że nie rozumieją stanowiska banku , ale zadali pytanie dodatkowe - ile jest warte państwa mieszkanie na dzisiaj na rynku. Na odpowiedź że dwukrotną
kwotę kredytu , odpowiedzieli krótko iż wszystko już rozumieją - "chcą na was zarobić".

Polska to piękny kraj - i tylko to mnie w niej trzyma.

Za dwa do trzech miesięcy zostaniemy bez mieszkania
ja, moja żona i dwoje dzieci

Najgorszemu wrogowi nie zrobiłbym czegoś takiego
Pomijając już to iż nigdy nie potraktowałbym tak klienta
za małe czy duże pieniądze

Pozdrawiam

Tomasz
greks / 109.110.223.* / 2011-03-24 09:00
witam moje pytanie brzmi dlaczego bank dopiro po 2 latach wykresla z czarnej listy jesli sie spłacilo anie po np 1 miesiac
Bernie / 46.113.141.* / 2012-01-17 21:52
Po 2 latach ? Coś Ci się chyba przesłyszało. Nie po 2 latach a po 5 latach i to w przypadku, kiedy kredyt został w całości spłacony a były na nim opóźnienia pomiędzy 30-60 dni. Przez 5 lat po całkowitej spłacie takie dane są widoczne w BIK-u, co oczywiście ma wpływ na decyzję banków w przypadku ubiegania się o kolejną pożyczkę albo kredyt.Co innego jeżeli bank wpisał Cię do Bankowego Rejestru, wtedy jeżeli kredyt został spłacony, nawet przez 5 lat możesz mieć odmowę udzielenia kredytu a jeżeli nie został spłacony to 10 lat figurujesz w rejestrze. O ile w BIK-u znajduje się każdy kredyt jaki weźmiemy ( takie jest prawo) o tyle na Bankowy Rejestr trzeba sobie zasłużyć, najczęściej taki zapis jest, kiedy dojdzie do egzekucji komorniczej.
LOLA 36 / 83.29.238.* / 2009-07-18 06:37
prosze o odpowiedź e-mail
LOLA 36 / 83.29.238.* / 2009-07-18 06:33
bank jest instytucją zaufania publicznego utrzymuje się z szarych obywateli którzy zakładają kąta biorą pożyczki .jestem w tej chwili w sytuacji której nikt nie chce mi wytłumaczyć wręcz przeciwnie wszyscy wymigują się jak moga . mam serdeczną prośbę aby ktoś odpowiedział na moją historię . w roku 2004 wzięłam kredyt w banku BPH BYŁ ON UBEZPIECZONY NA WYPADEK UTRATY PRACY
w roku 2006 zwolniono mnie z pracy zostały do spłaty 4 raty ubezpieczyciel ergo hestia przyznał mi szkodę i wypłacił kolejne raty przysłano mi powiadomienie że kredyt jest spłacony. pracownik oddziału poinformował mnie abym zamknęła konto które było otwarte tylko na potrzeby kredytu wszystko było by wspaniale tylko minęły 3 lata nasz blok podłanczają do centralnego więc myślę że postaram się o kredyt i tu zaczeła się totalna paranoja w banku mam tylko 900 karta oraz 500 karta zarobek wynosi 1700 netto ja nie dostanę nigdzie kredytu nie wiem dla czego po miesiącu pan dyrektor BPH RACZYŁ MI OŚWIADCZYĆ ze kredyt na który ja mam dokumenty że jest spłacony przez ubezpieczyciela nie jest spłacony przez trzy lata nikt mnie nie poinformował o tym bik z dnia 26,06 2009 jest w porządku ponieważ nie mam kredytów pan dyrektor stwierdził że drugi raz mam zapłacić to i będzie ściągał dokumenty z archiwum trwa to miesiąc ja nie dostane nigdzie kredyty traktują mnie jak bym zdefrałdowała całą polskę nie wiem co mam robić nikt nie powie a bank BPH GRA NA ZWŁOKĘ . CZŁOWIEK CHCIAŁ SIĘ ZABEZPIECZYĆ NA WYPADEK UTRATY PRACY A ZOSTAŁ PRZESTĘPCA BANKU BPH PROSZĘ O PORADĘ CO MAM ZROBIĆ
Patrycja3110 / 83.16.100.* / 2009-07-10 10:32
Odnośnie wcześniejszych postów na temat BIK...

Tutaj nie chodzi o całkowite spłacenie zadłużenia - chodzi o historię kredytową! Jeśli wystąpiły opóźnienia w spłacie rat to Bank jest zobligowany do dokonania wpisu... i nie można oczekiwać, że zaraz po spłacie kredytu ten wpis zniknie... Banki tłumaczą się działaniem sytstemu, który uniemożliwia usunięcie danych z BIK-u, ale tak naprawdę wszystko jest regulowane stosownymi przepisami. Zatem jeśli zdarzyły nam się opóżnienia w spłacie kredytu to nie możemy mieć pretensji do Banku ale tylko i wyłącznie do siebie. Tak jak już wcześniej zostało wspomniane - Banki to nie są instytucje charytatywne, które rozdają pieniądze każdemu potrzebującemu - oni też muszą zachować płynność finansową na określonym poziomie i nie mogą sobie pozwolić finansować podmiotów, których kredyt już na starcie można określić w sytuacji straconej. A BIK jest jedną z nielicznych form zapobiegania sytuacji którą obserwowaliśmy w ostatnim czasie w USA....

P.S. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..... :)
Pozdrawiam
j.miotk / 89.79.106.* / 2010-02-18 22:30
kolego może masz racje ja w swojej historii BIK mam notoryczne spóźnienia dwu dniowe trzy dniowe i tylko dlatego ze bank BZ WBK nie może albo nie chce przenieś mi dnia spłaty z 15 na 20 dzień miesiąca a ponadto jeśli się cofnie zgodę na przetwarzanie danych osobowy po spłacie kredytu to wnioskodawca czyli bank musi cofnąć dane z BIK-u zgodnie z prawem bankowy z ustawy roku 1997 art.105
Bernie / 46.113.141.* / 2012-01-17 22:00
2-3 dni opóźnienia ze spłatą to nie jest tragedia i za to do negatywnej oceny BIK-u nie trafisz, bo mieścisz się w skali 0-7 dni opóźnienia.Gorzej jest w przypadku opóźnienia 30 dni a przy 60 dniowym to już jest tzw. popij wodą.
pestkizdyni / 46.112.22.* / 2010-11-05 18:20
zobacz tu:

mimk.pl
ZeW` / 89.238.11.* / 2010-02-10 08:22
czasami ktos nie jest trudnym klientem ja np. powiem tak maz pracuje za granica wszystko bylo cacy do zeszlego roku kiedy dopadl wszystkich kryzys finansowy byly opoznienia w wyplatach czasami pieniadze ktore otrzymywal 10 dochodzily dopiero 30 banku to nie interesuja chca kase i juz przez takie opoznienia nie z naszej winy trafia sie do rejestru jako trudny klient za co pytam sie??!!!! mam kogos zabic zeby dali mi pieniadze na czas pytam sie?!!!! jezeli bank w takiej sytuacji gdzie nie z winy klienta sa opoznienia i podaje kogos jako trudny klient to w momencie splacenia danego kredytu sam powinien sciagnac z czarnej listy BIK danego klienta sa ludzie ktorzy w ogole nie placa wiec w czasie kryzysu trzeba brac pod uwage ze moze spoznione ale splacane!!!!
jose arkadio axelos / 213.158.196.* / 2009-06-21 23:47
trudny klient jest the best posiadam 3 kredyty w get in banku ale jakos poczulem niechec do splaty i juz 4 miesiace jestem przy kasie w sumie to poluja na mnie jakies firmy prawne ale no coz lepiej zebym ja mial kase niz bank a bank nie zbiednieje takze jedynie co mnie czeka to zabawa w chowanego przed komornikiem
Bernie / 46.113.141.* / 2012-01-17 22:06
Oprócz tego czeka Cię jeszcze kilka wpisów banku do różnych baz danych i dzięki temu nie pożyczysz później nawet złamanego szeląga o pieniądzach nie wspominając.

BIK

klient BPH / 89.174.107.* / 2009-01-23 14:57
Rozumiem - nierzetelne wywiązywanie się z kredytów, jelsi miało miejsce - będzie działało na naszą niekorzyść. Ale uważam, że każda osoba, która znalazła się w rejestrze przez pomyłkę powinna mieć możliwość sprostowania wpisów i dodatkowo powinna otrzymać zadośćuczynienie. Pomyłką nazywam np. wyłudzenie kredytów przez osoby, które sfałszowały dokumenty i podały się za nas lub też np. rezygnacja z kredytu. Ja osobiście dziś się dowiedziałem, iż w BIKu jest wpis o moim limicie debetowym, które zostało otwarte w 99 roku (wysokość 500 PLN). Konto dawno już zlikwidowane (oczywiście nie da się zlikwidować konta nie spłącajac ewentualnego debetu). i co? OK, to mi nie wadzi bardzo, bo informacja o otwartym debecie nie jest jeszcze złą informacją, ale jest NIEPRAWDZIWA!
Bernie / 46.113.141.* / 2012-01-17 22:11
Wyślij pismo do banku w którym masz konto z prośbą o korektę zapisu w BIK. Wcześniej najlepiej złożyć wniosek do BIK-u, zapłacić za raport o stanie swojego zadłużenia a następnie w piśmie do banku powołać się na taki raport i poprosić o skorygowanie zapisu.
Millennijny Doradca / 193.201.167.* / 2008-05-09 13:21
BIK - Biuro informacji kredytowej powstalo z mysla o nas samych:) Sa dwie strony medalu, t adobra to na pewno to, iz przy prawidlowej obsludze kredytu, przy nastepnej pozyczce lub kredycie, mozemy dostac lepsze oprocentowanie, wyzsza kwote. Jezeli mamy prawidlowa obsluge, czesto wystarczy dowod osobisty. Zla strona medalu to taka, ze jest wiele osob, ktore nie splacaja swoich zobowiazan, to narusza pewna plynnosc finansowa bankow. Mamy przyklad kredytow hipotecznych w USA, gdzie dawali na gebe. Mamy tego skutki. Kilkadziesiat miliardow pln utopionych w funduszach, na gieldzie itd. Postawcie sie w sytuacji banku - nie jest instytucja charytatywna, nie ma tez obowiazku przydzielic kredytu. Oczywiscie Banki zarabiaja na tym, ale kredytobiorcy nie sa najwazniejszych ogniwem. Bank musi miec staly poziom depozytow aby kreowac pieniadze w kredytach. Zyjemy w czasach konsumpcjonizmu, gdzie pobieramy kolejne zobowiazania aby splacac poprzednie. Prawda jest taka, ze bank i tak sciagnie kase swoja, a do tego obciazy cie kosztami nawet do 150% twojego zadłużenia.

I wtedy kaplica - na 7 lat widniejemty w Bik. Jednakze coraz wiecej bankow patrzy sie na ostatni rok lub 2 lata.

Pozdrawiam
doradca finansowy / 217.153.167.* / 2007-08-08 17:20
Drodzy Państwo, piszecie, że mieliście kredyt, w którym wystąpiły zaległości, ale został później w całości został on zamknięty (jeden Pan napisał nawet, że dwa miesiące przed terminem). Wyrażacie później zdziwienie, że nie chcą nigdzie Państwu udzielić kolejnego kredytu.
Spieszę więc z informacją, że w BIKu i pokrewnych sprawdzana jest HISTORIA KREDYTOWA, czyli w jaki sposób wywiązujecie się Państwo z zobowiązań kredytowych w dniu ich wymagalności. To, że spłacacie Państwo wreszcie te kredyty pomimo negatywnej histori w trakcie ich trwania to jest Pańśtwa OBOWIĄZEK, a nie argument za tym, żeby dostać nowy kredyt.
Niestety banki nie do końca informują o tym Klientów podczas udzielania kredytu. W związku z tym:
BIORĄC KREDYT MUSICIE PAŃSTWO SPŁACAĆ NA CZAS KAŻDĄ RATĘ TEGOŻ KREDYTU.
Jeśli nie to wówczas będą problemy przy następnym kredycie. Tyle. Mam nadzieję, że pomogłem.
Poco / 89.77.48.* / 2011-12-31 23:43
Tak...banki to nie instytucje charytatywne....ale przecież nie na prowizjach za prowadzeniu naszych ROR-ów zarabiają ....a właśnie na udzielanych kredytach. A koszty monitów...pism windykacyjnych ..(ok 20,00zł-35,00zł),koszty za wy6konanie każdego telefonu do dłużnika, odsetki karne i inne. Nie ubolewajmy więc tak bardzo nad "biednymi bankami". Całkiem niezłe wynagrodzenia mają ich pracownicy, nie mówię juz o dyrekcji. I może w ich interesie jest nie prowadzić negocjacji z dłużnikiem.
pancio77 / 213.25.69.* / 2010-01-05 15:59
"mam nadzieje,ze pomoglem"???tyle to byle malpa mi pomoze w bok banku-splacanie jest obowiazkiem klijeta.a dlaczego bank nie oddaje odsetek karnych za sciagniecie z konta wiekszej kwoty,niz wynosi rata?bo klijet ma obowiazki,a bank prawa.a splata kredytu jest argumentem,poniewaz na swoim przykladzie,na wlasne zyczenie nabralem kilka kredytow,czesc dla siebie,czesc dla kogos na siebie.osoba ta nie splacala kredytu,wiec wszystkie kredyty splacalem sam4 lata wyjete z zycia-dorabianie na boku i takie tam.oczywiscie wystapily rozne opoznienia,bo nie wszystkie raty bylem w stanie splacac w terminie.teraz mam splacone wszystko-jestem kawalerem 32 latkiem,przez te perypetie znow musialem zamieszkac u rodzicow,ktorzy nie chca zdnych pieniedzy ode mnie za utrzymanie-chce kupic mieszkanie,zeby ich juz nie naciagac-zarabiam troszke ponad 3 tys.jak na taka mala miejscowosc w ktorej mieszkam,jest to nienajgorszy zarobek)-pracuje w zakladzie ktory nigdy nie zbankrutuje,ale oczywiscie dzieki wiszeniu w bik-u,zaden bank nawet nie chce nawet rozmawiac ze mna.nawet ten bank ktory ma podpisana umowe z moim zakladem,ze raty zaklad bedzie przesylal z wyplaty bezposrednio,posiadam w tym banku dwa konta-jedno oszczednosciowe,drugie zwykle na ktore przychodzi moja wyplata-wiec splata kredytow powinna byc argumentem za...a wie pan dlaczego dla banku nie jest?!bo wczesniej splacony kredyt,to jest mniej odsetek ktore bank mialby jak bysmy do konca umowy splacali i jeszcze ewentualne dojenie z odsetek karnych i powiadomien,monitow i rozmow telefonicznych,ktore razem wziete moze kosztowaly bank 5 zl,a bank kosi nas roznie,ostatnio mnie wyszlo 35 zl.wiec pana nick doradca finansowy moze niech pan zmieni na aparatczyk bankowy-bo dzieki takim baranom ludzie wpadaja w kleszcze kredytowe,bo to co pan teraz pisze doradzajac (niby) nam,dluznikom-napewno nie mowi przyszlym klijeta-bo pan ma pieniadze za werbowanie ludzi,a nie odstraszanie.przepraszam za slowo baran-odnosi sie ono do sposobu pana pracy-nie osoby prywatnej.mam nadzieje ze pomoglem...
zyczliwy / 85.89.183.* / 2008-04-27 22:32
uwaga informuje ze pan i pani pawel mikulski i malgorzta mikulska zamieszkaly lodz przy ulicy gersona 5 m50 prosze nie udzielac zadanych pozyczek bo nie sa stanie oddac powazniem zyczliwy
jarek_L / 213.158.196.* / 2007-07-12 14:26
Niedawno starałem się (a właściwie uparł się przedstawiciel banku, a więc zgodziłem się dla niego na kartę kredytową). Po miesiącu ciszy, odezwano się do mnie z banku z informacją, że karta kredytowa nie może być wydana ze względu na to, że znajduję się w BIK. Aż mi się słabo zrobiło, bo nie znam podstaw - domyślam się jedynie, że sprawcą może być Cyfra + gdyż zerwałem z nimi umowę oddałem sprzęt, ale firma skierowała sprawę do windykacji zapłaty za... właśnie sprzęt (zapłaciłem, tak więc Cyfra zabrała mi sprzęt i wzięła za to zapłatę - rewelacja!!!). Później się wszystko wyjaśniło, ale w BIK widnieją moje dane (nie mogę sobie przypomnieć innej przyczyny, choć pamięć mam bardzo dobrą). Co ciekawe, po informacji, że nie moge dostać karty kredytowej zaproponowano mi kredyt gotówkowy!!! Pomijam fakt, że nie mam zielonego pojęcia dlaczego moje dane znalazły się w BIK, ale nie pojmuję filozofii banku: karty kredytowej nie chcieli wydać, ale kredyt gotówkowy jak najbardziej. O co więc chodzi?
I pytanie - w jaki sposób mogę sprawdzić kto i dlaczego umieścił moje dane w BIK (o ile nie było żadnej pomyłki)?
Pozdrawiam
:) / 85.219.198.* / 2007-08-14 23:10
Zapisy w BIKu są dokonywane przez instytucje finansowe. Jeśli zostałeś wpisany przez Cyfrę to do Rejestru Niesolidnych Klientów, a nie BIK'a. Skontaktuj się z Cyfrą i zażądaj wykreślenia z tej bazy. Problem w tym, że banki od chwili wykreślenia nie udzielają kredytów nawet przez 2 lata.
yuby / 2007-07-11 13:50
Rzecznik prasowy BPH chyba nie zna reali swojego banku. Mam tam konto, chciałem wziąć debet, sprawdzili mnie w BIK i znależli jakieś stare sprawy z innego banku, dawno już spłacone, a itak powierzieli, żę system odrzucił mój wniosek, tak więc opowiadanie bredni o indywidualnym podejściu do klienta jest KŁAMSTWEM. Pomimo tego, że dwano spłaciłem zaległy kredyt, zostałą wyjaśniona sprawa w BIK, minął rok od tej sprawy i tak BHP mnie odrzuciło. Zasłaniają się drugim stworem Bazą Nierzetelnych Klientów, do której to nikt nie ma dostępu i nie można jaj nigdzie namierzyć. Może ktoś słyszał o tym stworze i wie gdzie go szukać.
Lex Bedney_48 / 2011-10-27 19:20
ja miałem podobną sytuację,kiedyś miałem jakies kredyty nie spłacone
a było to w latach 90,nastały 2000,i zostałem wpisany do nierzetelnych
kredytobiorców,nigdzie nie mogłem dostac kredytu,a obecnie to coś im sie stało bo dostałem certyfikat jako rzetelna firma,bo prowadze firme
elektroniczną z KRD,wraz ze specjalą pieczątka do posługiwania się na fakturach,a w banku Cityhandlowy kartę złotą z debetem 5000 zł,to pytam się czy jestem zadłużony czy nie,o co tu chodzi to już nie wiem
parę lat temu nie było szans aby można było coś wziąsc na raty,musiałem robić podchody aby ktoś inny wzioł a ja spłacałem,trwało to może z 8 lat,a teraz chciałem kredyt chipoteczny na zakup domu bo z żoną mamy niezłe warunki więc,8 banków
odmówiło mi tej możliwosci,więc co jest w tej materii pytam jkedni dają debet na karcie nie widząc człowieka,jeszcze inni że jestem porządna firma,A INNI ODMAWIAJĄ KREDYTU NA ZAKUP DOMU,
przecież się zabezpieczają te banki,ale o co chodzi......?
moni / 83.15.206.* / 2007-08-24 12:43
można sprawdzić oddziale terenowym Związku Banków Polskich przy ul. Pruszkowskiej w Warszawie ( to jest także siedziba BIK) po wypełnieniu wniosku i przedstawieniu dowodu osobistego od ręki i bezpłatnie otrzymuje się raport o tym czy istnieją jakieś wpisy w RNK.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy