Forum Forum finansoweBanki

Dziwna karta kredytowa, a może ... bank ?

Dziwna karta kredytowa, a może ... bank ?

komiago / 2007-12-17 16:08
Moja dobra znajoma miałą konto w banku ( którego nazwa zaczyna się na literkę P..) , dostała kartę kredytową i zapłaciłą za ną 28 zł. Przez pierwszy rok jej nie używała, ale już w drugim roku stwierdziła, że jak jusz płaci 28 zł to czas z niej skorzystać.
Chciała kartą zapłacić za aparat cyfrowy ale w sklepie okazało się , że karta jest do zatrzymania ( jednocześnie została przecięta przez ekspedientkę). Następnego dnia bardzo ją przepraszali w banku i za kilka dni dostała nową kartę. Kolejny raz chciała użyć karty , tym razem w supermarkecie, i kolejny raz chcieli jej zatrzymać kartę, na "szczęście" po okazaniu dowodu osobistego oddali jej kartę. Po kolejnych gorących przeprosinach w banku i otrzymaniu gratis długopisu :-)))))))))) stwierdzili fachowcy bankowcy, że już teraz karta na pewno jest aktywowana, będzie działać , itp.
Jaka była trzecia próba użycia karty .......... możecie się sami domyśleć :-(
Oddała kartę, zlikwidowałą konto (miesięczne wpływy ok. 3500 zł), zlikwidowała lokaty ( 160.000 zł) i przeniosłą się do banku na literkę L.... .

Nie chciała wieżyć jak doradzałem żeby omijałą bank na literkę P.. duuuuużym łukiem, ale teraz już wie o co mi chodziło.

Lepszych kontaktów z waszymi bankami życzy wam Komiago - Wesołych Świąt !
Wyświetlaj:
kaarrool / 2008-01-02 16:51 / Bywalec forum
Albo "dobra znajoma" miała pecha albo P Bank nie daje rady. Dlatego odradzam trzymanie tam takiej ilości gotówki.
160 000zł można ulokować z dobrym zyskiem i bezpiecznie.
Ja od 2 lat korzystam z usług Union Investment i nie narzekam, a wręcz przeciwnie.

A jeśli ktoś chwali swoje to ma do tego prawo, jesteś zadowolony to polecasz!!
mberner / 2007-12-21 12:23
"wieżyć" i "jusz" aż się naprawdę nie chce wierzyć!!!!!!!!!
liluon / 2007-12-21 11:09 / portfel
jak ma oszcędności 160.000 PLN to po co jej karta kredytowa, chyba tylko, żeby przepłacać na różnicy oprocentowania
Fuksa / 83.142.186.* / 2007-12-27 12:31
Po to aby np. nie nosić gotówki, nie zrywać lokaty jak nie ma innych wolnych środków w danym momencie, korzystać z okresu nieoprocentowanego, płatności on-line, dla wygody.
:) / 85.219.198.* / 2007-12-20 21:41
a ja Ci życzę słownika ortograficznego pod choinką...
komiago / 2007-12-22 10:30
Dziękuję za te miłe rzyczenia !
Kolejny zboczek słowinkowy "ortografiofil" , największa choroba Polskich :-) forów , forumów, Foruf ;-)
tzn. niemam nic do powiedzenia to chociaż gościowi coś dorzucę !! Pognębię !
zboczek2 / 149.254.192.* / 2008-01-09 19:15
widze ze "pognebie" sie powiodlo, ale "nie mam" pisze sie, niestety oddzielnie (czasownik + nie)... Stary, przeczytalem bo ciekawie piszesz ale walisz byki i tylko zeszmacenie narodu polskiego kaze Ci nazywac tych co pisza poprawnie zboczkami. Kilkanascie lat temu nazwano by Cie nieukiem i smierdzacym leniem co jednej ksiazki nie przeczytal. Dzis mozesz plynac na fali powszechnego nieuctwa i samozadowolenia. Tylko... jaki prestiz bedziesz mial skoro nie potrafisz napoisac poprawnie zdania, aplikacji, pozwu? Zazalenia np o niedzialajaca (to imieslow, nie czasownik) karte kredytowa. Kto sie Toba przejmie jak bedzie pekal ze smiechu czytajac Twoje wypociny? Coz... kazdy ma wybor...
Mamarena / 83.168.89.* / 2008-01-12 15:56
Tyle inhych błędó ale akórat do tego (niemam) się przyczepiło , udesz w stuł a "ortografiofil" się odezwie.
To była typowa prowokacja ;->
wkurzony z rana / 57.66.193.* / 2007-12-20 14:29
czego kolezanka nie chciala zrobic ???? wieżyc ??? ja tez bym nie chcial....
dss / 193.111.166.* / 2007-12-19 12:08
jeśli o bank P... chodzi, to tam wszystko może się zdarzyć, ale nire tylko tam!
ja miałam kredyt na auto w Banku S...
Zamknęłam go rok przed terminem i zaczęłą się jazda!
z dobrego klienta byłam dłużnikiem,sprawa nie jest zakończona, jest wyjaśniana
o efaektach powiadomię
petresku / 83.6.194.* / 2007-12-18 19:12
Rzeczywiście jakaś paranoja z tym bankiem na literkę P... - ja byłem jeszcze do niedawna w raiffeisen bank - niemiałem aż takich problemów, ale tam opłaty byly za wysokie, a do tego fatalny dostęp internetowy, no to się przeniosłem do nowego banku toyota bank i teraz wszystko działa bez zarzutu i opłaty są minimalne.
Cordero / 193.201.167.* / 2007-12-20 10:39
hehe...
No nareszcie kryptoreklama Toyota Banku stała się nieco bardziej subtelna.
Bo do tej pory było takie nachalne w komentarzach, że scyzoryk się otwierał w kieszeni...
pidżer5 / 83.243.107.* / 2007-12-24 01:42
Nie wiem, czy jest to reklama Toyota Bank, czy nie. Szczerze mówiąc guzik mnie to obchodzi. Ważne są informację przekazywane za pomocą takich postów. Jliber dobrze napisał, że mądry wyłowi z tego to, co ma wyłowić. Głupi w ogóle nie zrozumie, albo się będzie wkurzał, bo ciągle toyota i jej produkty są wałkowane.
jliber / 212.180.147.* / 2007-12-20 12:44
A co zlego jest w kryptoreklamie? Jak ktos ma rozum to ja zauwazy, a jak nie ma to i tak mu nic nie pomoze.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: