Forum Forum finansoweKarty

Angielska karta Visa-dlaczego nie moge wyplacic gotowki z bankomatu

Angielska karta Visa-dlaczego nie moge wyplacic gotowki z bankomatu

corona / 2008-02-05 00:33
Mam karte debetowa Visa wydana przez angielski bank Lloyds,posiadam na niej srodki finansowe,lecz nie moge wyplacic z niej gotowki w polskich bankomatach z logo visa(probowalam w kilkunastu),moge jedynie placic ta karta za uslugi czy zakupy.Nie mam problemow z wyplata gotowki z bankomatow w Anglii czy Hiszpanii,tylko w Polsce.Moj znajomy,ktory ma karte wydana przez angielski bank Barcleys ma dokladnie taki sam problem.Dodam,ze skontaktowalam sie z moim angielskim bankiem i w zaden sposob bank nie zablokowal mi karty. Kto lub co blokuje wyplaty gotowki z polskich bankomatow ?Moze jakis specjalista lub ekspert wie cos na ten temat ?
Wyświetlaj:
Megamegan / 77.163.23.* / 2021-06-24 19:52
Witam ja też z takim za pytaniem mam angielska kartę suits Me a jestem w Holandii i nie mogę wypłacić pieniędzy pisze mi że moja karta nie jest w danym bankomacie obsługiwana ale w tamty roku w sierpniu z jakiegoś bankomatu mogłam normalnie wypłacić pieniądze tylko nie pamiętam jaki to był to jest karta viza może ktoś się orientuję w jakim można tu wypłacić pieniądze bo już mi ręce opadają ING próbowałam i jeszcze w jakimś jednym i nic
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
erick / 77.253.35.* / 2015-03-14 09:09
nie rozumiem tego tematu mam karte hbsc barclaysa i nigdy nie mialem w polsce problemow z wyplata jedynie w przypadku duzej kwoty 10tys funtow trzeba dzwonic
dbcvqejkbv / 83.21.164.* / 2013-10-03 16:14
Ale tu większość z Was bzdury wypisuje.Prawda jest tylko taka,że musisz zgłosić w Anglii,ze wyjezdzasz do PL.Oni odblokowuja tylko na czas wakacji na przyklad/na kilka tygodni/.Szlak by ich trafił-jak dzwonie-to zadaje takie pytania,że rozmiar stanika musisz podac-A I TAK KARTA POOTEM NIE DZIAŁA!!!!!! SKANDAL.Tylko Polaków tak traktują.Ktos sie powinien tym zająć!
arek166 / 94.171.220.* / 2013-04-14 08:09
Gdy zakladasz konto w angielskim banku musisz ich poprosic aby zaznaczyli ci w opcjach karty wyplacanie pieniedzy na cala europe.. moj brat tez mial taki problem ze nie mogl wyplacac w polsce poniewaz mial jakas inna karte podstawowa czy cos takiego , gdy ja zakladalem konto poprosilem ich abym mogl wyplacac piedziadze w polsce przedstawiciel banku powiedzial mi ze w tym wieku nie moge korzystac z karty w inych krajach dopiero gdy skoncze 18 lat mam sie zglosic do banku i ich poinformowac wtedy umozliwia mi korzystanie z karty w calej europie.. zglosilem sie i tearaz moge korzystac z karty w polsce bylem we wloszech i grecji i takze moglem korzystac z mojej ang karty.. a co do mojego barata takze zglosil sie aby mu to zmienili lecz powiedzieli ze on nie moze korzystac z tej karty poniewaz gdy zakladal konto wybrali mu jako podstawowa karta debetowa dodali takze ze jezeli chce korzystac z tej karty w polsce musi zlikwidowac stara karte a wtedy zaloza mu nowa. zrobil tak na miejscu wydali mu all piedziadze skasowali konto zalozyli nowe i przelali mu cala sume piedziedzy ;)))
pallla / 83.30.175.* / 2011-12-23 12:17
Mam pieniadze na karcie oszczednosciowej w LLoyds i chce wypłacic pieniadze w polsce . Czy jest taka mozliwosc?
simon:P / 79.79.150.* / 2010-11-08 14:49
Wszystko wskazuje na to, że nie zgłosiłeś chęci korzystania z karty za granicą. W tym wypadku po skorzystaniu z bankomatu w Polsce LLoyds TSB włącza blokadę. Musisz zgłosić się do LLoyds'a.
mlodzian / 92.28.250.* / 2010-02-11 12:56
sluchaj ja od 3 lat wyplacam w polsce angielska karta (Barclays) w bankomatach WBK i ani razu nie mialem z tym problemu. Bankomat jedynie informuje Cie ze Twoje konto zostanie obciazone w złotówkach bodajże i tyle. Z tego co wiem ludzie robią tak samo z kartami Lloyds'a. Pozdrawiam
ahava / 86.22.171.* / 2009-07-19 11:44
czy muszę zgłaszać wyjazd do polski zeby wypłacać kasę z bankomatu w polsce do banku lloyds..uwazam to za absurd nie długo będę może musiała ich powiadomić o rozmiarze stanika...co to ma byc w zeszłym roku wypłacałam normalnie i w pko w bankomacie a teraz co się zmieniło.A orientuje sie ktos moze czy jak przeleje na swoje oszczędnościowe konto ( karta bez chipu) będę mogła normalnie wypłacić pieniądze czy tez trzeba zgłosić...
Monika228 / 82.19.12.* / 2015-10-01 18:03
Co mam nbacisnąć w bankomacie żeby w anglli bankomat mi wypłacił pieniądze
flaj1008 / 89.73.176.* / 2012-08-26 17:32
A jaki masz rozmiar stanika? :)))
a tak powaznie, mialem podobny problem ostatnio podrozujac autem z uk do pl. w holandii wyciagnalem 100 euraczy na kofik, a w niemczech nie moglem zaplacic karta za paliwo. zadzwonilem do barclaysa dopiero z pl i powiedziano mi, ze to forma ochrony naszych pieniedzy. wtedy bylem na nich zly, ale dzis uwazam, ze to trafny pomysl. pozdrawiam
Przem86 / 89.230.184.* / 2009-03-02 11:16
problemem są nasze bankomaty , mało który obsługuje karty czipowe . poszukaj a znajdziesz na pewno chociaż jeden w którym się uda wypłacić . ja miałem takie przeboje rok temu po powrocie do PL . Chodziłem szukałem w końcu jeden z bankomatów pkobp przy samym oddziale banku się zlitował
~developer / 83.5.233.* / 2009-03-01 11:31
Sprobuj jeden z bankomatów ING, mBanku lub PolBanku przy wypłacie powinien on zapytac z jakiego rachunku chcesz dokonac wyplaty. domyslny , oszczednosciowy, kerdytowy itd. wybierze - kredytowy - nie ma to znaczenie dla Ciebie jako kilenta a czasem pomaga. Wynika to z tego ze karty chipowe sa ustawione pod systemy kartowe w UK ktore nie zawsze dzialaja poprawinie w innych krajach.
gosc2 / 79.68.61.* / 2009-03-01 10:46
To jest spowodowne zabezpieczeniami przed oszustwami. Pewnie widzieliście pare newsów o czyszczeniu kont z bankomatów za garanicą. W związku z tym w niektórych bankach aby wypłacać pieniądze za granicą musisz najpierw poinformować bank o zamiarach swojej podróży.
grubasiullo / 2009-03-01 06:43
a ja mam rowniez kopnto w lloyds tsb i bez problemu w bankomatach ing banku slaskiego wyplacam pieniadze, oczywiscie przy duzo zanizonym kursie gbp i niewielkiej prowizji lloydsa.
art74 / 81.190.86.* / 2009-02-28 17:09
Zmien bank, ja tak musialem zrobic. To czy wyplacisz czy nie zalezy jakiego banku karte masz. W moim przypadku w Polsce w ogole nie dalo sie wyplacic, natomiast w innych krajach bywalo z tym roznie (karta byla wydana przez amerykanski North Fork Bank).
ukt / 89.76.224.* / 2009-03-01 22:11
sproboj lewa strona karty

TAK, tak... Lewą stroną! Potem postaw ją na sztorc, wymów zaklęcie i pogłaszcz jajcarza pod włos!
polka24 / 90.196.5.* / 2009-02-27 19:31
ja nie oge w pko lub innych bankach wyplacic dle moge w bankomacie ktory jest w banku...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: