Forum Forum finansoweBanki

Spotkały cię w banku nieprzyjemności? Możesz dostać 3 tys. zł zadośćuczynienia

Spotkały cię w banku nieprzyjemności? Możesz dostać 3 tys. zł zadośćuczynienia

Wyświetlaj:
AURELIA / 83.23.8.* / 2012-10-16 13:40
Mam konto w Banku Pocztowym,korzystam z serwisu bankowości elektronicznej Pocztowy 24 .Gdy wypłacałam pieniądze z konta na poczcie nastąpił błąd ,którego efektem jest to ,że od ponad 14 dni mam zablokowane pewne środki na moim rachunku. Starałam się wyjaśnić sprawę z konsultantem poprzez infolinie ,abstrahując , od tego ,że pani ,reprezentująca w/w instytucję była arogancka ,to nie potrafiła mi wyjaśnić,kiedy ,błąd zostanie naprawiony.Jedyna rada ,której umiała mi udzielić, sprowadzała się do tego ,aby napisać skargę na pracownika Poczty i czekać na rozpatrzenie sprawy 30 dni.Nie rozumiem ,dlaczego będąc klientem Banku Pocztowego mam sama dochodzić ,który z pracowników poczty zawinił .Jestem BEZRADNA.
pawel111111 / 94.42.60.* / 2011-08-20 12:56
a zapomnialem, wlasnie mialem telefon z banku chyba o propozycji kredytu czy cos takiego i sie dowiedzialem ze konto nadal nie jest zamkniete. SKANDAL!!!
pawel111111 / 94.42.60.* / 2011-08-20 12:54
ech... ja w Mbank placilem odsetki za to ze nie chcialem konta i je zamykalem kilka razy. wogole karta ktora zona otrzymala to miala byc na jakies punkty w rossman. nie poinformowano jej ze to ma cos wspolnego z bankiem, wrecz przeciwnie nawet zaprzeczano w kielcach. pozniej zaczely sie ponaglenia z banku o zadluzeniu. zeby zamknac konto wplacilem zonie chyba okolo 100zl na to konto zeby zamknac j. okazalo sie ze nie zamkneli i po jakims czasie ponownie to sam. byly pisma na ktore nie bylo zadnych odpowiedzi ze strony banku. kobieta ktora byla na infolinii nie byla zbyt kompetentna-miala zamknac konto i tego nie uczynila i znowu oplaty po jakims czasie. to jakis bank widmo. zlodzieje!!! cala procedura zamkniecia konta trwala chyba rok czasu. totalna porazka.
kew / 91.94.84.* / 2011-06-20 14:15
spotkala mnie nieprzyjemnosc w banu pko s.asplacilem kredyt ponad 2miesiace temu a bank pieniadze z konta sciagnal mi po miesiacu ponad chociaz po paru dniach dzewonili z banku i pow ze wszystko jest ok a po drugie nikt nie raczyl komornika poinformowac ze kredyt jest splacony i przez 2 miesiace komornik mi sciagal pieniadze z pensij .do kogo mam sie odwolac w tej sprawie zeby mi bank zwrocil odsetki
radek z mielca / 212.2.100.* / 2006-02-16 16:42
ul. Smolna 10a
00 - 375 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
zob. tez; www.zbp.pl
ajax22 / 89.171.20.* / 2010-02-22 17:07
O tak szczególnie od negocjatorów GETINBANKU prym wiodą panie.Fakt jestem winien bankowi pieniądze chce je oddać,zostałem sponiewierany potraktowany jak złodziej nakrzyczano na mnie jak na gówniarza grożono mi jakimiś sankcjami karnymi za faworyzowanie innych instytucji.Chcałem dokonać restrukturyzacji kredytu,wysłałem stosowne pismo,negocjator kazał udać mi sie do placówki pod koniec stycznia(śnieg,ślisko jestem niepełnosprawny na wózku co zaznaczałem) bez echa a teraz wmawiają mi że chceli przeprowadzić restrukturyzację,albo ja jestem naiwny albo zemnie zakpiono.Najgorsze jest to kiedy dzwoni negocjator a człowiek niema środków na życie z pytaniem czy do godziny określonej wpłacę pieniądze,bo jak nie to oddaję sprawe do komornika,takie są negocjacje
BREdzisz / 89.174.118.* / 2010-03-08 08:26
nie wiem kolego po co z nimi gadasz. bank moze kredyt zwindykowac za pomoca komornika dopiero po jakims czasie. nie wiem, co masz w umowie zapisane, ale najczesciej po niesplaceniu 2 pelnych rat. gadac z nimi nie musisz, i zlej ich. nie masz, nie placisz. nikt ciebie straszyc nie powinien. a jak chcesz wysluchiwac tych ich wyzwisk, to odbierz, powiedz, ze rozmowa jest nagrywana i wysluchuj, co maja do powiedzenia. bedzie o wiele milej.
juz ciocie z eurobanku przejechaly sie na wyzywaniu klientow przez telefon, moze czas teraz na getin smrod bank s.a.
oj, czarnecki, czarnecki... wstyd!!!
no to luz / 178.36.118.* / 2010-03-18 17:02
no to poszukaj profesjonalnych negocjatorów np. pod hasłem oddłużanie. po co się stresować :)
Ja znalazłem np. takie coś:
http://www.favore.pl/177926_pomoc-dla-dluznikow-oddluzanie-antywindykacja.html
maga / 2006-02-14 19:32
Bardzo się cieszę że jest instytucja gdzie mozna złożyć skargę na nierztelny odział banku.Bardzo proszę o podanie adresu arbitrażu.Będę zobowiązana.Pozdrawiam Magda
ravdrab / 2006-02-14 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nikt nie odpisuje - to może tym adresem jest Berdyczów:-)))

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: