Forum Forum finansoweKonta

Własna nazwa konta

Własna nazwa konta

Emill / 2009-04-14 16:26
Witam,
Potrzebuję założyć konto bankowe o własnej nazwie, chodzi o to bym nie musiał podawać kontrahentom moich danych tylko np. numer rachunku + jakąś nazwę. Wiem, że coś takiego można zrobić na koncie firmowym, jednak nie chcę zakładać takowego do tego celu. Jaki bank oferuje coś takiego?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
franklin / 193.109.225.* / 2009-04-23 14:45
Nazwa konta (rachunku) to tylko nazwa dla Ciebie, żebyś np. po wejściu do serwisu internetowego nie pogubił się w numerach rachunków - jak masz więcej niż 1, to wtedy do każdego rachunku możesz sobie przypisać własną nazwę, ale jest ona widoczna tylko dla Ciebie i podając dane do przelewu musisz podawać numer rachunku i dane posiadacza rachunku. Wiem, że Inteligo oferuje własną nazwę rachunku, bo sam mam tam konto, nie posiadam informacji który bank jeszcze ma takie opcje, ale wydaje mi się, że jest to (powinno być) dosyć popularne...
Reynevan / 2009-04-19 22:53
Wątpię, by coś takiego było w ogóle możliwe, gdyż nie jest to żadna nazwa konta, a nazwa właściciela rachunku. Jeżeli zakładamy konto jako osoba fizyczna, to zawsze będzie to imię i nazwisko, a nazwą w przypadku firmy musi być nazwa firma, a nie jakaś wymyślona nazwa.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: