Forum Forum finansoweKarty

PKO BP i karta kredytowa - super opłaty!

PKO BP i karta kredytowa - super opłaty!

staszekskalski1 / 2009-05-05 12:42
Witam serdecznie!

W PKO BP mam srebrna kartę kredytową. Bank naliczył mi 194 zł 73 gr. za przekroczenie limitu kredytowego. Notabene w tabeli prowizji i opłat, opłata za przekroczenie limitu wynosi 35 zł!! Czy oni próbują mnie okraść czy ja czegoś nie rozumiem? Ponadto minimalną kwotę do zapłaty (ok 200 zł) którą w poprzednim cyklu miałem do zapłaty, a spóźniłem się jeden dzień, żądają jej odemnie i teraz! Czyli mam ją płacić 2 razy ... Jako ciekawostkę napisze wam, że raz zdarzyło mi się poprzednio, iż nie zapłaciłem kwoty minimalnej jednego miesiąca, a uregulowałem ją w nastepnym - wraz z aktualną minimalną kwotą - i co? za poślizg 25 zł mi polyczylio tylko. A teraz wyprawiają jakieś cyrki. Co o tym sądzicie, może to ja nie mam racji - fakt nie jestem w bankowości biegły, siedze w innej branży...

Dziękuje za odpowiedzi i pomoc! pozdrawiam!
Wyświetlaj:
agnieszja700 / 89.64.38.* / 2020-04-03 15:53
Dranstwo i zlodziejstwo
artur2144 / 2017-10-13 20:44
karta kredytowe "Przezroczysta" w PKOBP to złodziejstwo. Mało używam więc dałem się nabrac i wykonałem przelew z kart na obcy rachunek około 950 PLN i ku mojemu zaskoczeniu opłata za przelew 44 PLN. Masakra. Wiem...moja wina nie wczytałem się dokładnie w warunki, spodziewałem sie opłaty ale nie tak chorej. Faktycznie przezroczyste złodziejstwo w biały dzień. A jeśłi ktos będzie bronił PKOBP to pewnie jego cholerni pracownicy - często jeszcze stare komuch na kieroniczych stanowiskach.
zkljdashjd / 89.174.119.* / 2009-05-06 10:44
najprawdopodobniej masz tu zsumowane 2 splaty minimalne, ta, ktora nie zaplaciles w terminie i bierzaca. jak tamta wplaciles, to ja sobie po prostu odejmij. z 2 strony komputer tez zawsze moze sie pomylic. idz do oddzialu i to wyjasnij, a nie psiocz od razu na forum. tak na marginesie zal mi ludzi, ktorzy splacaja tylko kwote minimalna. masakra.
ccbbmm / 83.16.203.* / 2009-05-06 11:00
żalować możesz tylko siebie. Skąd wiesz jaka jest sytuacja tego człwieeka? I nie psiocz na forum jak Ci się coś nie podoba, nie lepiej poprostu olać watek?

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: