Forum Forum finansoweInne

Nordea Bank liczy na rozwój detalu

Nordea Bank liczy na rozwój detalu

Klient Banku / .* / 2005-06-29 21:41
Komentarze do wiadomości: Nordea Bank liczy na rozwój detalu.
Wyświetlaj:
Jona / .* / 2005-07-06 07:32
Następny naiwny - sądzą , że klienci będą walić drzwiami i oknami , by otworzyć u nich konto . Tylko kto chciałby spłacać wierzytelności tego banku - na pewno nie drobni ciułacze.
Krzysztof / .* / 2005-07-06 07:29
Wczoraj próbowałem tam otworzyć kont, pracownicy nic nie wiedzą na ten temat, obsługa jak za czasów Gierka.Mogą tylko liczyć , klientów nie znajdą , ja ostrzegam! Omijajcie szerokim łukiem , bałagan sięgnął zenitu!
Tadeusz / .* / 2005-06-30 05:19
... nie tylko bank ale również jego długi. LG PetroBank nie był dochodowy i między innymi dlatego został wystawiony na sprzedaż. Z pewnością plan naprawczy zakładał obniżkę kosztów, co w praktyce oznaczało zwonienia i zamykanie nierentownych oddziałów. Teraz gdy bank wychodzi na plus, jeśli wierzyć informacjom z Nordea, otwieranie nowych placówek i oddziałów jest sensowane i powiedziałbym konieczne bo jest ich zdecydowanie za mało, co wiem z własnego doświadczenia jako klient tego banku. Tak rozumiem sens nowej strategii i nie uważam że to "kaprysik", czy "zagrywka marketingowa". Z drugiej strony dobre obyczaje biznesowe zakładają aby zwrócić się do byłych pracowników LG PetroBanku, zwłaszcza tych zwolnionych w powodów ekonomicznych firmy, nie merytorycznych z propozycją obkjęcia wakatów jeśli będą w pierwszej kolejności, ale to inny temat.Jeśli Nordea się rozwija to jest to dobra wiadomość dla wszystkich, bo im większa konkurencja tym lepsze i tańsze będą usługi w bankowości w Polsce.
były pracownik LG / .* / 2005-06-29 21:47
Teaz otwiera???A co z ludżmi zwolnionymi po zamknięciu placówek po LG???Pzez pana Kalisza wielu z nich do dziś nie ma pracy.Taki kaprysik prezesa?Dzisiaj zamykamy a jutro albo pojutrze otworzymy?A może pierw należałoby pomyśleć ównież o ludziach a nie tylko liczyć słupki?
Klient Banku / .* / 2005-06-29 21:41
Dziwi mnie ta wiadomość!!!Czy logiczne i ekonomiczne było zamykanie placówek po LG???Czy ponowne otwieranie nie pociągnie za sobą nowych,większych kosztów?A może to tylko zagrywka marketingowa?Bo sensu żadnego!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: