Forum Forum finansoweInne

Pracownicy PKO BP chcą podwyżek

Pracownicy PKO BP chcą podwyżek

Money.pl / 2008-02-06 21:43
Komentarze do wiadomości: Pracownicy PKO BP chcą podwyżek.
Wyświetlaj:
passion / 95.49.197.* / 2011-07-09 20:26
Ci co zarabiają po 1300 to powinni dostać...
Małgosia - 1 / 31.182.154.* / 2014-07-23 20:27
ja szukam innej pracy nie ma sensu pracować w PKO pensje się nie zmieniają i tak w zespole co 2 osoba szuka pracy tak jak ja, ale będą jaja jak wszystkie na raz odejdziemy.
pracownik FN / 91.145.136.* / 2011-07-09 17:58
Zgadzam się z wypowiedziami pracowników banku PKO BP SA. Realizuję plan kwartalny kwartał w kwartał powyżej 100% we wszyskich produktach. Ostatni kwartal 144%. W robocie siedzę od świtu do nocy. 13 lat pracy. Skończone 3 uczelnie. I co się okazuje? Każdego dnia czuję i słyszę od swoich przełożonych, ze jestem g.......warta. Kierownicy i dyrekcja 100% podwyżki, a motłoch jedne wielie 0. System motywacyjny jest zerowy. Jest tylko mobing i okradanie nas każdego dnia.Chora instytucja.....
PRACOWNIK 12 LAT / 164.127.34.* / 2012-08-05 22:25
MASZ RACJE
lucynka65 / 89.239.115.* / 2011-08-04 20:58
Pracuję w banku od1990r ale to co teraz się dzieje to tylko tych u góru wysadzić w powietrze nas starych pracowników mają gdzieś najlepiej ,żebyśmy pracowali za darmo a oni nasze pieniądze wydają na Majewskiego. Gdzie są czasy solidarności czy wrócą? Prezes i jego poplecznicy powinni być z naszego banku wywiezieni na taczkach razem z ROD-ami . Wymyślają w centrali jakieś durne strategie a ROD-y prowadzą czysty mobing czas wielki zabrać się za nich.
marina_as / 46.186.40.* / 2011-04-29 21:07
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80353,9509937,Awantura_o_podwyzki_pensji_w_PKO_BP__Pracownicy_czuja.html
Oszukany / 82.210.181.* / 2009-12-07 21:02
Odnośnie lokat to proponuję omijać PKO BP gdyż założyłem lokatę na 18 miesięcy i nie dostałem ani grosza z lokat.(dobrze ,że zwrócili cała lokatę).
Bank chwali się zyskami , które wypracował ale zastanawiam się na czyich pieniądzach.
Dodam,że nie zerwałem umowy i wytrwałem do samego końca i byłem zdyscyplinowany.
Tak bak PKO BP robi klientów w konia.
Ucieklem z tego banku i nie chce mieć z nim nic wspólnego ze złodziejami i oszustami tego banku.Takich oszukanych ja ja jest tysiące co im powierzyli pieniądze ,które miały procentować.
18 miesięcy nie mogłem skorzystać z moich pieniędzy bo warunki umowy nie pozwalały na zerwanie umowy.
PKO BP TO ZŁODZIEJE.
mcale / 217.173.195.* / 2009-10-20 18:25
Uciekajcie Państwo od tego banku. Oni robią przekrety z firma windykacyjną Ultimo z Luxemburga. Czekają jak hieny cmentarne, aby komuś sie noga powinęła. Żadnych negocjacji z klientem. Handlują lichwiarskimi wierzytelnościami. NAPRAWDĘ UCIEKAJCIE OD NICH !!!
Petent / 212.244.185.* / 2008-09-29 11:56
DRAMAT! Nic dziwnego, że mało zarabiają! Za taką pracę nic bym nie zapłacił! SĄ DRAMATYCZNI! WSZYSCY! Brak słów po prostu!
nieznany / 83.23.119.* / 2010-04-06 11:42
GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANI!- CZYLI TWOJA PALANCIE!
rosalira / 83.31.18.* / 2009-02-01 13:35
a czym to możesz udokumentować.KIM JESTEŚ,Może siedzisz tam z protekcji tatusia albo dobrej cioci.
zapleczówka551 / 88.199.44.* / 2008-02-25 19:55
Strajk jak najbardziej, niech starzy pracownicy tez coś dostaną. Nowi sa zatrudniani na lepszych warunkach płacowych.
Coraz więcej ludzi narzeka na mobing. Plany przez sprzedaż nie do wykonania więc dla kogo ten nowy system motywacyjny. A na dodatek o pracownikach zaplecza w ogóle sie nie wspomina. Są tylko straszeni zwolnieniami z powodu restrukturyzacji. Premie to tylko resztki co nie zostaną rozdzielone na sprzedaży.
Zulla / 80.54.132.* / 2008-03-12 19:53
To prawda.Pracuję w tym banku od 13 lat i coraz poważniej myślę o odejściu.20 lat stażu pracy, a moje pobory są niższe od poborów absolwentek( tów),które (ych)przyjmuje się na zasadzie: córka kolegi, znajoma żony,chrześnica matki, syn kolegi ze studiów etc.. Podział wynagrodzen,premii i nagród odbywa się wg prywatnego klucza dyrektorów ewentualnie przy pomocy ierowników.Brak zdroworązsądkowych kryteriów powoduje poczucie krzywdy i niesprawiedliwości u pracowników.Powstały nieuzasadnione kominy płacowe.Stworzono elity kierownicze do popędzania "roboli" i spijania śmietanki. Natomiast Pan Prezes najchętniej pozuje do zdjęć i eksponuje swoje wątpliwe walory... czas za zmiany.
rosalita / 83.31.18.* / 2009-02-01 13:38
tak a najgorsze jak człowiek pracuje 30 lat w bamku a teraz pan dyrektor krzyczy prosto w twarz żeby sobie iść precz
kocur / 89.108.244.* / 2008-11-30 11:00
Nic dodać nic ująć . Pracownik PKO BP SA
jkm / 83.24.69.* / 2008-02-27 18:05
Chcę cię poinformowac bo chyba nie wiesz, że ochłapy to w moim oddziale dostają wszyscy pracownicy, którzy mają sprzedaż i to całkiem niezłą. W naszym oddziale pracownicy zaplecza dostawali po 1000pln a my po 250pln więc nie płacz.
To oni pracują na całe zaplecze i to oni muszą przezywac stresy o jakich nie masz pojęcia -praca z klientem i strach przed przełożonym, któzy dla utrzymania stanowiska zrobi wszystko i nie obchdzi ich nic więcej tylko własna d-pa.
mgr ekonomii / 81.15.210.* / 2008-02-20 22:03
No i bardzo dobrze!Te trole (dyrektorzy,naczelnicy)nic nie robią tylko dziamgolą o sprzedaży,a nie zapewnią pracownikowi długopisu do pracy.Oglądają swoje zera na kontach i olewają ozostałych-TY!tylko sprzedawaj, bo "bank nie jest instytucją harytatywną". A Ty rób za 975zł NETTO. Ludzie, szukam pracy innej, ale ten bank jak stare okolenie wymrze, to rozleci się na Bóg wie ile części i nic nie zostanie. Nikt nie ma odwagi zastrajkować! Ludzie bardziej wykształceni, a (przepraszam) srający w gacie, bo co??? zatrudnią kogoś innego?! To roszę, ale kto teraz chce pracować za tak śmieszne pieniądze? Weźmy się w garść- to NASZA SZANSA!
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 14:36 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu - dowiesz się na
www.kuba.waszkowiak.com.pl
zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".
amigos / 89.78.28.* / 2008-02-12 16:40
Aż trudno uwierzyć, że dopiero teraz. Płace niższe niż w najgorszym banku spółdzielczym, a wymagania jak na zachodzie. Gdy dodać do tego katastrofalne warunki lokalowe wielu oddziałów i brak pracowników przy obsłudze bezpośredniej klienta, to naprawdę trudno uwierzyć, że dopiero teraz pracownicy myślą o strajku.
A ten nowy system motywacyjny, to dopiero wprowadzi nerwową atmosfrę. Plany są tak absurdalne, że DEMOTYWACJA JEST PEWNA!
Co za głupek to wymyślił. Chyba on nigdy nie pracował przy obsłudze klienta.
Jeżeli ktos pyta, gdzie jest gorzej niż w PKO BP? To odpowiadam - tylko w ZUS-ie.
A w PKO BP już niedługo pozostanie tylko kadra kierownicza, bo - na szczęście- inne banki chętnie zatrudnią wyszkolonych pracowników.
Baj , Baj PKO, tak mówi coraz więcej sfrustrowanych pracowników.
Ps. autor tego komentarza jest małżonkiem pracownika i codziennie widzi coraz wiekszą depresję pracowników tego banku
amigos / 80.240.165.* / 2008-02-19 21:29
zgadzam sie z ta wypowiedzia i wiele moich znajomych klientów tego banku
Lee / 83.27.235.* / 2008-02-10 09:48
I mają rację - w oddziałach nie mają komórek związkowych i nie ma ich kto bronić, zarobki mają takie że aż wstyd o tym mówić. A system motywacyjny wcale nie motywuje.
if / 87.99.16.* / 2008-02-06 21:43
ciekawe jak stoja place w innymi Bankach
pewnie nie lepiej
tomekxxl1 / 83.23.254.* / 2008-02-17 12:11
powiem szczerze każdy wie co robi zatrudniając sie w banku czy w policji,wie jakie są tam zarobki.Może są nie najlepsze,wiem ale ty także o tym wiesz wiec teraz nie płaczcie że macie źle.To wasza wina.W Polsce jest na tyle dobra sytuacja,że o prace z lepszymi zarobkami nie trudno np w budownictwie ale wtedy mimo lepszych zarobków staniecie sie takimi ludźmi jakimi zawsze gardziliście,tak zwanymi brudasami itp.Wiem coś o tym bo mam znajomą,która pracuje w pko
pracownik pko / 213.158.196.* / 2008-06-19 09:57
jak śmiesz kogokolwiek oceniać na podstawie jednej Twojej znajomej?! Jeżeli ona ma takie podejście to nie znaczy, że wszyscy. Poza tym, jeżeli chcesz wiedzieć to rozpoczynając pracę w PKO BP nie wiedziałam jak tam jest. To nie chodzi o wyczerpanie fizyczne, ale psychiczne. Nawet nie masz pojęcia jak się tam traktuje kasjerów. Większość kasjerów ma wyższe wykształcenie, a zarówno klienci, jak i przełożeni traktują ich jak śmiecie. Nie można chodzić na przerwe, nawet z pójściem do toalety są problemu. Wieczne kolejki po 30 osób, trzy kasy (w tym jedna to waluta i MSP, a druga to obligacje i fundusze). A to wszystko za 1000 zł?! Przecież to nienormalne. Może nie we wszystkich oddziałach tak jest, ale u nas tak. P.S. Pozdrowienia dla zastępcy dyr, która nim została bo sypia z dyr oraz dla naczeliczki 27- letniej niedoświadczonej dziewczynki, która dostała się po znajomości, cały oddział o tym mówi...
rosalita / 83.31.18.* / 2009-02-01 13:47
u mnie w banku jest taka sama sytuacja .Pan dyrektor , który romansuje na umór z maszą współpracownicą potrafi tylko na zebraniu walnąć pięścia w stół i tyle możesz się odezwać. Wszystkim i iwszystkimi rządzi jego kochanica a tym wiedzą wszyscy w promieniu 200 kkm.Im jednakże to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. Dużo by pisać na ten temat
Marina / 83.12.163.* / 2008-02-28 20:03
Pracuję w PKO i nigdy nie gardziłam ludźmi którzy pracują fizycznie więc nie wkładaj wszystkich do jednego wora.
Żadna praca nie chańbi ...
mn74 / 2008-02-22 10:26
widocznie źle trafiłeś współczuję
stary bankowiec / 81.190.210.* / 2008-02-08 21:28
Najlepej płacą w Centralach banków. w sieci niestety zawsze gorzej traktuje się ludzi choć powinno być na odwrót. Warunki pracy coraz gorsze. technologie i systemy tylko zwiększają stres i powodują większe zmęczenie, ponieważ źle funkcjonują. Nie dziwi mnie, że coraz więcej jest kreatywnych pracowników w bankach, skoro tylko podkręca się plany. Zrobisz 150%, to w następnym roku w nagrodę każą ci wykonać jeszcze więcej i tak bez końca, a ocena roczna to tylko fikcja, bo pensja jest w górnych widełkach i nie załapiesz się na podwyżkę, ale za to poklepią cię po plecach i do roboty. Jedyną szansą jest zmiana banku, żeby coś uzyskać, a podobno kapitał ludzki jest największą wartością firmy. Stąd drodzy Klienci nie dziwcie się, że pracownikom banków puszczaja nerwy.
pracownik pkobp / 83.8.21.* / 2008-02-07 02:04
a co ma się przyjąć... skoro plany kosmiczne, praca po godzinach za free. Premia 200 brutto na kwartał, a podwyżka 100 brutto... aaaa i zasadnicza 1200 na rękę .... no i czego jeszcze chcą, tak?
wspolpracownik pkobp / 83.21.37.* / 2008-02-08 10:20
ciekawe. na codzien musze wspolpracowac z pracownikami banku pko bp i powiem szczerze ze ta wspolpraca jest tragedia. za co oni chca tych podwyzek?? za brak kompetencji, za olewanie klientow?? paranoja!!!!!!!!!!a co do planow sprzedazy to juz nie przesadzajcie ze sa kosmiczne. jakby pracownicy tego banku bardziej powaznie traktowali swoich klientow to by nie mieli problemu z wyrobieniem planow. w innych bankach jakos nie ma problemu ze sprzedaza, tylko ze w bankach komercyjnych jest zasada klient nasz pan i tam sie klientow traktuje jak nalezy, a w pko bp klient to jest zlo konieczne.
B.PRACOWNIK / 79.186.67.* / 2008-09-12 18:47
GLUPOTY OPOWIADASZ CZŁOWIEKU
irg / 83.24.69.* / 2008-02-27 17:49
aż nie można tego czytac. Jeżeli nie jesteś pracownikiem tego banku nie wypowiadaj się na tan temat bo nie masz o niczym pojęcia. Profesjonalistą można byc tylko w jednej dziedzinie.
Niemożliwe że w innych bankach klienci są traktowani lepiej.
Zasada klient nasz pan jest mi bardzo dobrze znana jak wszystkim pracownikom tego banku nawet klientowi trzeba było wybaczyc to że nazwał mnie "k****".bardzo mu wspólczuję chyba żona mu nie dała. Biedactwo.
Jak jest w innych bankach ze sprzedażą to doskonala pracownicy tego banku wiedzą. Nie pisz takich głupot bo każdy ma kogoś w rodzinie lub znajomych z którymi można podyskutowac na temat sporzedaży, planow ,warunkow socjalnych itd.....
myślę, że jesteś przełożonym a nie współpracownikiem tego banku bo słyszymy taką peplaninę na co dzień.
lalalala / 84.10.115.* / 2008-02-25 16:42
Nie wiem skąd masz takie informacje jeśli chodzi o plany?
Ja szczęśliwie pracuję na zapleczu i nie mam planów sprzedażowych,ale wyobraź sobie że tydzień temu przyszła do Nas na zaplecze NACZELNIK obsługi z prośbą abyśmy przyprowadzili jak najwięcej 13-latków bo obsługa musi otworzyć 100 kont grafiti do końca miesiąca. Jeśli się nie uda to po premii 3 razy po premii i dowidzenia. TO SIĘ NAZYWA MOTYWACJA> Dlatego nie pracownicy PKO BP SA niech się nie wypowiadają bo gówno wiedzą !!!!!!!!!!!
fretka / 213.158.196.* / 2008-02-21 22:23
ha a wiesz dlaczego trafiasz na niekompetentnych? ponieważ przepisy, system komputerowy i produkty zmieniaja się tak często, że nikt nie jest w stanie być na bieżąco, jak już przyswoisz 200 stron przepisów, procedur i metryk wchodzi kolejna uchwała i zmienia wszystko od nowa i tak 2 razy w tygodniu wszystko wywrócone do góry nogami :)
kocur / 89.108.244.* / 2008-11-30 11:06
Pracownicy centrali którzy to tworzą muszą coś robić za takie pensje jakie tam mają
doradca A / 83.23.195.* / 2008-02-23 20:15
oczywiści ten bank to jedna wielka pomyłka, na ludziach testują swoje wynalazki, mobing stosowany non stop, bo kierownik 3 razy dziennie lata do ciebie i co zrobiłeś, a sami menagery nic od siebie nie dadzą tylko czychają na twoje wyniki. pracownik nie wie w co ma ręce wsadzić taki zapier....l - bo przecież obsługa na najwyższym poziomie, język samych korzyśći itp. Wiem co mówię, szukam pracy i mam dosyć po 12 latach pracy bo nic dobrego tu na nas nie czeka. obiecują że pracownikowi będzie dobrze- tylko kiedy. ja mam na czysto 1400 zł netto- czy to jet pensja, pracownika po studiach wyższych i z takim stażem??? ale jest przykro jak się czyta jakie ma pko wyniki, jaki będzie miał rekordy. szkoda że o nas się nie pamięta- bardzo przykro
doradca MSP / 188.33.122.* / 2010-11-07 18:56
...wyniki kosztem oszukanych klientów, bo trzeba wykonać plan lokaty strukturyzowanej, gdzie z góry klient narażony jest na straty i pożyczkę klientowi wcisnąć!!! TYLKO Z UBEZPIECZENIEM,- MOŻE SIĘ NIE ZORIENTUJE !!! Bo Pani dyrektor musi swoje MARZENIA O KARIERZE REALIZOWAĆ- a jak nie wykonujesz planu to w dół ją ciągniesz !!! NIECH KTOŚ SIĘ ZA TO WEŹMIE A NE TYLKO ZYSKI PIĘKNE PKO POTRAFI LICZYĆ!!! A MOBBING, GNĘBIENIE PSYCHICZNE??? Jak nic w tym kierunku się nie zmieni PKO będzie musiało zainwestować te swoje pięknie wypracowane zyski w zakład dla psychicznych pracowników PKO !!!
,,,,,,,,,,,,,,,, / 188.147.64.* / 2010-11-29 18:07
Pracowałam 11 lat w tej instytucji,przeprowadziłam się do innego miasta i na swoje nieszczęście po 10 latach przeniosłam się do placówki w tym mieście.Od pierwszego dnia pożałowałam swojego kroku,niby ten sam bank, a jednak inny. Wytrzymałam 1 rok i złożyłam wypowiedzenie,chociaż zdaję sobie sprawę,że ciężko znaleźć pracę, to ważniejsze mimo wszystko było moje zdrowie. Odkąd odeszłam z tego miejsca śpię spokojnie i nie muszę jak budzę sie rano myśleć, czy jestem ze sprzedażą tych beznadziejnych produktów zgodnie z upływem czasu i nie muszę oglądać tej wrednej dyrektorki, która miesza z błotem każdego pracownika, gdy ma małą sprzedaż i nie docierają do niej żadne argumenty,Sprzedaż ma być, karty kredytowe dla osiemdziesięcioletnich klientów, najlepiej z dodatkową, a później wracamy do domu targani wyrzutami sumienia, ale kogo to obchodzi? Sprzedaż ma być i już, jak ja się cieszę, że już tam nie pracuję i zazdroszczę tym, którzy dawno dali sobie spokoj z tą firmą.
bankówka / 213.238.84.* / 2008-02-19 21:29
Hej! Ty naprawdę nie wiesz co piszesz. Mówisz, że w innym Bankach wyrabiają plany, ale jak zrobisz to w następnym kwartale dostajesz co najmniej 50 % (chyba w nagrodę), bo z góry wiedzą nie ich nie zdołasz zrobić i znowu głupi robole pójdą bez premii (tj. ta premia za wykonanie pracy), to jest jedno wielka oszustwo .
kasjer / 86.63.91.* / 2008-02-18 08:14
Taa tylko, ze tamte banki nie maja tylu klientow co PKO bp to wtedy skacze sie w kolo takiego rodzynka.
weteran / 85.89.185.* / 2008-03-09 09:45
masz rację mamy masę klientów , nawet 70% to emeryci i wszelkie innowacje techniczne ich nie obchodzą, trzeba wkółko wysłuchiwać pretensji , a tu tylko sprzedaż i sprzedaż, do tego stopnia że już na początku marca wymagają 100% wykonania planu!!! kto te plany ustala? są z kosmosu , wiadomo że nie ten kto obsługuje klienta i nie ma zielonego pojęcia co i jak, już wiemy że premii i "olbrzymich" podwyżek nie dostaniemy bo kto da radę wykonać ten absurdalny plan?pracuję długo w PKO BP ale to co teraz się dzieje to jeszt szok, czy oni na górze nie myślą żę trzeba też obsłużyć klienta który przychodzi po kartę, zamknąć konto po zgonie, złożyć-zmienić zlecenie, a to przecież nie sprzedaż czyli powinno się takich klientów nie obsługiwać? chore to wszystko.....
mozaika / 85.89.190.* / 2008-02-15 23:29
jak masz kolejkę non-stop ,brak przerw ,zaplecza,socjalu,długopisów i jeszcze paru innych podstawowych rzeczy i to czy obsłużysz 10 czy 100 klientów nie ma znaczenia -bo się nie liczy-tylko sprzedaż !!!a podwyżka drugi rok 50 brutto to ma być happy czy jak ?nie wiesz to nie pisz ,do tego odpowiedzialność materialna i wieczny stres .no to rzeczywiśćie jest super ,jest super .....
stały klient / 85.31.226.* / 2008-02-09 22:55
na pewno masz problemy sam ze sobą i nie umiesz rozmawiać z ludźmi, prac sa ok mam konto od kilku lat i wiem coś na ten temat
asdf1337 / 83.24.69.* / 2008-02-27 17:25
NIE UDAWAJ KLIENTA INETOWY HERO
fretka / 213.158.196.* / 2008-02-21 22:25
dokładnie gogusiu jesteś z centrali i nie masz pojęcia o rzeczywistości
maksio.pl / 88.156.96.* / 2008-02-12 23:34
jesteś z centrali,spadaj
PETENT / 212.244.185.* / 2008-09-29 11:49
DRAMAT!! PRACOWNICY DRAMATYCZNI! WSZYSTKO DRAMATYCZNE!! BRAK SŁÓW PO PROSTU! WYWALIĆ WSZYSTKICH!
llllllllllll / 89.108.244.* / 2008-11-30 11:08
Spadaj gnojku do innego banku jak ci się nie podoba
FN / 89.76.178.* / 2011-04-12 21:31
Jestem pracownikiem PKO BP SA i tez cos powiem.

Plan kwartalny na kredyty mieszkaniowe w innych bakach komercyjnych wynosza od 1.000.000zł do 2.000.0000zł w PKO BP SA w oddziale klasy A plan kwartalny wnynosi od 6.000.000zł do 7.000.000zl na głowe a ilość kredytów na kwartal to 30 sztuk.

Nikt nie pyta skad brac Klientów na kredyty i jak pracownik ma wykonać plan. Zysk PKO BP SA osiagnięty jest kosztem pracownika oszczedzając na płacach, szkoleniach, wystarczy przeliczyc ile Bank zyskuje jesli nie wypłąci premii praconikowi gdy ten ma planu 7.000.000zł a realnie jest w stanie zrobic tylko połowe.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: