Forum Forum prawneCywilne

Mienie zabużańskie

Mienie zabużańskie

lunasz / 2007-11-07 18:32
Witam.
Mam prośbę ,chodzi o minie zabużańskie.
Dokumentacja o prawach i wysokość jest określona i potwierdzona.Obecnie aby otrzymać odszkodowanie należy być zarejestrowanym w UW i tu zaczyna się problem.
14 miesięcy pływają pisma miedzy UW a Ministerstwem Skarby a nawet ostatnio UW wysłał do premiera o wydanie decyzji ??takie potyczki urzędników wloką się strasznie a w zasadzie nie wiadomo o co chodzi,wszystko jest dobrze,ale jakiś urzędnik w UW napisał że nie jest pewny co do właściwości wydania potwierdzenia zarejestrowania wniosku.
Nie napisane na podstawie czego i o co chodzi,pisma krążą ,czas leci a w informatorze Min. Skarbu pisze się że wypłaca się tym co skarżyli w Strasburgu i lub tym co maja numer w UW.
Koło się zamyka i nie wiadomo co zrobic dalej.
teraz zmiana polityczna i znowu następne miesiące?
Proszę powiedzieć gdzie jeszcze nie mając pieniędzy na adwokata.
Pozdrawiam
Bardzo dziękuję
Wyświetlaj:
lunasz / 2007-11-08 17:19
Rozumiem że tego tematu nikt nie jest w stanie rozgryżć.
Temat tabu,albo adwokat za pieniądze ciężkie,których nie mam.
tulipan / 145.237.42.* / 2007-12-12 13:55
Sprawa nie jest łatwa. Myślę,że musisz poszukać stowarzyszeń ktore zajmują się takimi sprawami.
lunasz / 2007-12-12 14:27
Dzięki,oni też nie wiedzą.
Na dzisiaj Minister Skarbu przyznał się do tego że jest władny jako organ do tego sporu-po 19 mesiącach.
Hahahahaha,nasz kraj?Nie kolesiowski w dalszym ciągu,spychoterapia idzie sobie jak gdyby nic.
lwowianka / 2009-01-06 12:13
witam. w 1966r. urzednik wydal stronnicza decyzje jednemu z uprawnionych wbrew obowiazujacym przepisom. do dzisiaj nie moge wydebic od skarbu panstwa sadownie naleznego spadku po rodzicach ,bo juz jest naruszony spadek .teraz obowiazuje ustawa z 2005r. o rekompensacie 20%,ale mnie nie chce wojewoda umiescic na liscie uprawnionych bo w 1966r bratu wydano 25% w czym nie mialam udzialu. urzednicy wojewodzcy, minister skarbu panstwa ,sad administracyjny nie kwapia sie uznac tamtego bledu. wziasc na siebie odpowiedzialnosc i wydac to co mi sie nalezy. najprosciej jest odmowic. na to nie maja wsrtydu .wchodzi wreszcie ustawa ,moze sie doczekam jak nie 20% to moze odszkodowania. pozdrawiam.moze ktos wie jak mi pomoc.
Katarzyna Wwa / 212.76.37.* / 2008-12-11 21:44
proszę o kontakt ze mną, spróbuję pomóc , jestem adwokatem i zajmuję się tymi sprawami, można też na pewno jakoś rozsądnie dogadać się co do wynagrodzenia

Katarzyna
603 961 232
lwowianka / 2009-01-06 12:04
jestem tez zabuzanka ,nie mam pieniedzy na oplacenie adwokata. mialam ostatnio sprawe w sadzie administracyjnym .zaskarzylam decyzje ministra skarbu ,dla mnie niekorzystna. przyznano mi adwokata z urzedu, ale pozal sie boze. jemu chodzilo tylko aby dostal swoje od skarbu panstwa ,za niby obrone mojej sprawy. a tak naprawde ,to bronil interesu skarbu panstwa.o ironio.czy pomogla juz pani adwokat katarzyna ,ktora sie zglosila z checia pomocy,. ja tez chce do niej zadzwonic. moze pomoze. pozdrawiam
lwowianka / 2008-12-18 12:27
pisalam, ale nie wiem czy doszlo ,bo cos szwankuje to forum. mam podobna sprawe z wojewoda zavchodniopomorskim . w 1966r. urzednik wydal bratu jego czesc w 100%, a moje czesci sa teraz w gestii wojewody i nie chce wydac mi juz bardzo niesprawiedliwe 20%

Najnowsze wpisy