Forum Forum prawneKarne

nie przyjęcie mandatu

nie przyjęcie mandatu

r@domir / 87.205.89.* / 2009-06-11 16:28
mam pytanie jak wyglada sprawa w sadzie grodzkim czy tutaj tez normalnie mozna miec adwokata i powolywac swiadków ??
sprawa wyglada tak wracalem z imprezy w lokalu i po drodze do taksówki spotkalem znajomego zatrzymalem sie z nim doslownie na czesc czesc i nagle podjechal radiowóz i policja chciala mi dac mandat za spozywanie alkoholu w miejscu publicznym na co sie oczywiscie nie zgodzilem bo nic takiego nie mialo miejsca zadne moje wyjasnienia nie pomagaly policjanci stwierdzili ze jak nie to mnie moga odwiezc na izbe wytrzezwien a sprawe skieuja do sadu grodzkiego skonczylo sie na tym ze wysiadlem bez niczego z radiowozu i teraz zastanawiam sie czy wogole to przekaza do sadu i jak ja mam udowodnic ze rczeywiscie było tak jak bylo na pewno beda wierzyc policji
Wyświetlaj:
OLA90 / 89.74.148.* / 2011-12-13 16:30
jasne a ty jesteś skąd? po Ujocie czy moze po CKU ?
MArek Marek / 195.205.200.* / 2009-06-13 21:22
A czy podpisałeś jakieś papiery? Jeśli sprawa trafiła do sądu grodzkiego dostaniesz wyrok nakazowy od którego możesz się odwołać w ciągu 7 dni od daty doręczenia. Potem zostaniesz wezwany na sprawę.Na sprawie jak coś to powiedz że byłeś pijany, policjanci sami to napisali a Tobie kazali podpisać więc żeby nie było draki to podpisałeś bez czytania. POtem powiedz prawdę jak było. Napewno zostaniesz uniewinniony, ale gdyby coś to zawsze możesz się odwołać od wyroku, zorganizować adwokata i działać dalej. Prawo jest tylko prawem, więc nie stresuj się i czekaj cierpliwie na wyrok
r@domir / 87.205.92.* / 2009-06-14 21:48
hej nic nie podpisywałem wyszedłem z radiowozu bez niczego
MArek Marek / 83.31.29.* / 2009-06-17 14:14
to zapomnij o sprawie.Moim zdaniem chłopaki z drogówki nastraszyli Cię tylko. Nie mieli podstaw więc Cię puścili.
student II roku ksw / 193.25.0.* / 2009-06-18 19:54
tak zgadzam sie jak pan nic nie podpisywal to nic sie nie stalo..... a jak by pan podpisal to sad moze dac nowy mandat ( jesli mieli racje) on jest surowszy ale nie zawsze a jesli pan udowodni ze to nie mialo miejsca ( swiadkowie)to wygra pan i moze sodzic o zwrot kosztow np za radce prawnego i odrzkodowanie za stracony czas

pozdrawiam
student KSW / 193.111.166.* / 2009-06-19 14:09
nie słuchajcie gościa nade mną!!! On jest z ksw czyli "Kup Sobie Wykształcenie" tam zaliczenia dostaje się tylko za zapłacenie semestru!!! :(

Najnowsze wpisy