Forum Forum prawneKarne

komornik mnie sciga

komornik mnie sciga

radzic / 2008-03-10 06:36
witam , mam 20 lat i 230 zł zadłuzenia za OC za malucha ktorego juz dawno pociąłem z kolegami nie spisujac zadnych umow ani nie zlomujac bo za to sie rowniez placi, jednym slowem zawalilem sprawe , w tej sprawie dzwonili do mnie niedawno z firmy inwidykacyjnej i podali mi termin splaty , podobno jest przepis ktory nie do konca mowi o tym ze urzednik skarbowy za ubezpieczenie oc moze mnie nachodzic , podobno sa z tym jakies problemy , zreszta z czego mialby ze mnie sciagnac? Chcialbym prosic o radę czy duze będe miał kłopoty jesli nie spłacę tego długu? i czy termin spłaty mozna sobie przesunąć?
Młody Rentier / 2008-03-13 17:07 / Bywalec forum
a byłes ty na jakimś złomowisku?? Pewnie nie i bzdury opowiadasz bo ZA ZŁOMOWANIE SIĘ NIE PŁACI!!!
Naturalnei jeżeli nie jest udokumentowane że juz nie masz tego samochodu i nie został on prawidłowo wyrejestrowany to teraz jestes nadal zobowiazany do opłacania składki OC, za której to brak ściga Cie teraz Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Jeżeli dzonili z firmy windykacyjnej to znaczy ze dług został sprzedany a wiec teraz to juz nie Fundusz cie zciga a prywatna firma, która moze wniesc przeciwko Tobie pozew o zapłate do sądu i jak nie zapłacisz to sprawa zostanie przekazana komornikowi a wtedy koszty które będziesz musiał zapłacic beda rosły o odsetki ustawowe, koszty sądowe, koszty zastepstwa procesowego i koszty opłaty za czynności komornika tak więc ostatecznie kwota wszelkich opłat może 2 krotnie przewyzszyć kwote główna. Tak wiec i szybciej zapłacisz tym lepiej dla ciebie.
A nei martw sie jak nie zciagna zadłuzenia teraz to chocby za 5 lat jak tylko będziesz mial konto bankowe jeżeli teraz nei masz, a obecnei moga zlicytowac np twoj telefon komorkowy.

Ale może odpowiesz mi na pytanie co rozbiłes z tymi pocietymi czesciami?? wywiozłes do lasu?? jeżeli tak to ciesze sie ze teraz musisz zapłacić!!! i mama nadzieje ze Ci to zycie utruje tak samo jak ty zatrułes las!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy