Forum Forum prawnePracy

Czy komisja rekrutacyjna postąpiła prawidłowo, a jeżeli nie to gdzie się mogę odwołać?

Czy komisja rekrutacyjna postąpiła prawidłowo, a jeżeli nie to gdzie się mogę odwołać?

lucjan51 / 2009-03-03 17:22
Szanowni państwo złożyłem ofertę pracy do Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. - na ogłoszony nabór na stanowisko urzędnicze. Komisja ds rekrutacji odrzuciła moją ofertę z powodu jak mi to wyjaśniono braku podpisu pod klauzurą o ochronie danych osobowych, chociaż klauzura taka w moim liście motywacyjnym była zamieszczona a list był podpisany całościowo. W dniu następnym złożyłem zażalenie do Prezydenta Miasta uzasadniając że moja oferta pracy była zgodna z warunkami jakie zamieszczono w internecie a dotyczyły stanowiska na które złożyłem ofertę. W tym ogłoszeniu (specyfikacji) nie zamieszczono wzorów druków jak mają wyglądać wszystkie oświadczenia decyzja prezydenta jest odmowna, podtrzymuje stanowisko radcy prawnego - ale czy radca prawny może wymagać określonego wzoru dokumentu jeżeli takiego wzoru nie zamieszczono w warunkach naboru na to stanowisko?

Czy nabór na stanowisko urzędnicze może być traktowane jak zamówienie publiczne? i czy ogłoszenie internetowe dotyczące tego stanowiska można potraktować jako specyfikacje SIWZ w Zamówieniach Publicznych bo jeżeli tak, to by mogło dowodzić że komisja rekrutacyjna nie może wymagać w tym wypadku podpisu bezpośrednio pod klauzurą o ochronie danych osobowych jeżeli w opublikowanej specyfikacji o tym nie napisano. - W załącznikach przesyłam kopie 2-giej strony mojego listu motywacyjnego i proszę o odpowiedź gdzie mogę się jeszcze odwołać od takiej decyzji? z poważaniem lucjan51@o2.pl

Najnowsze wpisy