Forum Forum pracyDokumenty

Operator Systemow - Toyota Bank

Operator Systemow - Toyota Bank

bizkitek / 2008-12-12 08:43
Witam,
czy ktos mial cos wspolnego z tym bankiem i pracy w Dziale IT u nich?
W poniedzialek wybieram sie do Wawy na rozmowe i chcialbym mniej wiecej jak wyglada sytuacja w tym banku.
Mam skonkretyzowane oczekiwania finansowe i zastanawiam sie czy beda w stanie je spelnic.
Po prostu przeprowadzka do stolicy musi mi sie oplacac. Nie zostawie swojej aktualnej pracy dla 500 pln wiecej w Wawie.
Wyświetlaj:
disappointed / 83.17.156.* / 2009-01-13 10:01
A ja jestem rozczarowana tym bankiem. Jestem w nim już ok ok 2 lat. Na początku byłam nim zachwycona!
Wszysko bezproblemowo, bez czekania.
Po pierwsze to nie jest prawdą, ze wszystko jest darmowe - otóż za transakcje w bankomatach sie płaci. Niestety ejst niewiele miejsc gdzie można pobrać pieniadze z konta bez prowizji. Ale to można jeszcze łyknąć.
oczywiście skorzystałam równeiż z opcji konta oszczędnosciowego, łądnie i pięknie do momentu aż sie nie chce tych pieniedzy wyciągnąć - prowizja w zależnosci od oprocentowania i posiadanych środków (ostatnim razem kosztowało mnie to 68zł).
Karta kredytowa - fajna sprawa i niezły luksus.... spłata chyba była do 52 czy 54 dni... ok, kolosalne odsetki, za każde spóźnienie i wysłane pismo w przypomnieniem o spłacie to dodatkowe doliczenie 20 zł.
Kredyt - załatwisz w 15 minut przez telefon - dokumenty przyjdą pocztą (ok tygodnia czekania) kasa na konie za tydzień od momentu dostarczenia podpisanej umowy. Mimo, iż osoba obsługujaca kredyt twierdzi, ze dokumenty są wysyłane kurierem - pożyczek ta usługa nie obejmuje!
Kredyt bez dodatkowych kosztów, tzn wg banku dodatkowe 200 zł za obsługę, ale o tym sie nie mówi klientowi, zobaczy sam w rozpisce rat
Najlepsze teraz - od 3 miesięcy znikają pieniądze z konta!
Robiąc przelewy z konta pieniadze znikają, pojawiają sie znowu za 2 dni na koncie a za następne kilka dni znowu ich nie ma. Co ciekawsze moje rachunki są nadal nie uregulowane a ksay już nie ma!!!! Mam to udokumentowane!!!!!!!
Historia konta od 3 miesięcy jest prowadzona wybiórczo, tzn przelewy, transakcje kompletnie się nie zgadzają z historią.
Reklamacje sa do tej pory nie rozpatrzone przez bank a ja zostałam nazwana idiotką bo sama nie wiem na co wydaje pieniądze! Mimo, że mam dowody na to, że bank wali ściemę!
W tej chwili jestem o 3000 zł biedniejsza gdzie jest kasa??? Nikt tego nie potrafi wyjaśnić
Przez dłuższy czas byłam zachwycona bankiem w tej chwili to największę gówno jakie mi sie trafiło.
oszukany sie czuje / 89.230.64.* / 2012-01-03 21:42
Nie polecam Toyota Banku. Zawsze wymyślą jakiś kruczek, coś czego nie przewidzę. Czy komuś wpadłoby do głowy, że za założenie lokaty bank pobierze sobie 9 złotych? Ja założyłem 24 lokaty

Przelałem sobie pieniądze na konto oszczędnościowe i z niego założyłem lokaty. Normalnie robiąc lokaty "do koszyka", a potem zatwierdziłem jednym podpisem. 25 lokat. I pobrało mi 24 x 9 złotych za przelew na lokatę = 216 złotych. Oszukańczy Bank.

Wobec tego resztę pieniędzy przelałem na konto osobiste o z niego zrobiłem lokaty - ale ten przelew też kosztował mnie 9 złotych. Hahahaha. Razem 225 złotych za założenie lokat.

Uważajcie na niego. Jeśli potrafią zrobić coś takiego to potrafią zrobić i gorsze rzeczy.

Wiem, wiem, na pewno znajdą się tacy, co powiedzą, że należy czytać regulaminy. A ja mówię, że jak chcę wymyślić jakiś kruczek./ haczyk na klienta to wymyślę. I schowam go tam gdzie klient się nie spodziewa. Inny argument jest taki: jeśli mam z kimś współpracować/ korzystać z jego usług to nie mogę wychodzić z założenia, że w każdej chwili może mnie oszukać. Lepiej iść tam, gdzie traktują nas jak ludzi. Albo chociaż nie jak bydło do jednokrotnego wykorzystania.
bizkitek / 2009-01-13 17:34
a co to ma wspolnego z moim tematem?
misiek2776 / 62.87.249.* / 2012-04-03 13:20
lol :D
b/z / 79.186.235.* / 2009-01-14 17:08
Cześć,

szukam kontaktu do działu HR w TB; jeśli możesz mi w tym pomóc poproszę o kontakt na edgar-83 @ o2.pl
(piszę osobno adres by ominąć spam)

Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy