Forum Forum emerytalneOFE

ZUS dostanie o 600 mln więcej

ZUS dostanie o 600 mln więcej

Money.pl / 2008-09-30 08:22
Komentarze do wiadomości: ZUS dostanie o 600 mln więcej.
Wyświetlaj:
Mirosława Marcinkowska / 87.205.53.* / 2008-10-01 18:48
Ten potwór postkomunistyczny zżera się sam i pożera resztę naszej godności. Nie takie kolosy padały- nic dziwnego- nie stać ani nas , ani państwa na utrzymanie darmozjadów. Już przynajmniej widać bliski jego koniec- sam się zlikwiduje, ale znowu za nasze pieniądze. Gratuluję sobie- marna pociecha.
jaś / 195.136.179.* / 2008-10-01 15:40
ZLIKWIDOWAĆ!!!
podatnik / 2008-10-01 10:27 / Bywalec forum
Tłumaczenie sie wydatkami na oprogramowanie jest śmieszne oprogramowuja się ju ż 15 lat i ciagle maja bajzel . Zeby dostać zaświadczenie o niezaleganiu trzeba ciagle dostarczyć potwierdzenia zapłaty , ciekawe jak ścigaja tych co nie płacą. A może panie z lenistwa wymagają tego od strony , bo im sie komputera nie chce załaczyć.
podatnik / 2008-10-01 10:25 / Bywalec forum
Ta instytucja po pierwsze jest źle zarządzana , ludzie tam pracujacy nie rozumieją do czego są powołani , po drugie cały system emerytalny jest zły.
Ta firma powinna wychodzić na zero , nie ma prawa być na stratach.
Płacimy składki na nasze emerytury i na utrzymanie tej instytucji i średnia pensja w ZUS powinna być niższa niż tych co na to płacą , po drugie nikt nie powinien dostawać więcej niż wpłacił i tu jest drugi problem,Rozdaje sie przywileje w postaci wcześniejszych emerytur jak z worka dpbroci , a potem trzeba za to płacić wszystkim.
Grupy zawodowe ,które chcą chodzić na emerytury wcześniej niż inni powinni mieć swoje odrebne ubezpieczenia i albo niech plącą wyższe składki , albo niech mają po 300 zł emerytury to im sie lenistwa odechce.
Jestem bardzo zniesmaczona informacjami na temat niby reform , które nic nie zmieniają dalej będziemy utrzymywać setki tysięcy nierobów , którzy i tak wiecznie bedą płakać, jakiej to nedzy żyją.Jest to już zbyt wiele na tę garstkę wpłacajacych do tego budżetu kasę , w końcu i my się zaczniemy domagać naszych praw , to niesprawiedliwe i nie konstytucyjne , że jeden charuje do 65-ciu lat , a drugi całe życie ma wywczasy i tylko dlatego ,że stoi za nimi siła zwiazków.Wszyscy moi znajomi ,który całe życie sie o******** siedzą już w domku przy piwku i telewizorze i wizja ,że co roku ich bedzie przybywać jest dla mnie nie do zaakceptowania.Pomijam jeszcze te głupie uwagi jaki to oni biedni bo mają niską emeryture , a na co to mnie nie stać . Oczywiście na uwagę ,że wzieli sie do roboty jest obraza majestatu.
Czytelniczka / 87.207.214.* / 2008-10-06 20:23
Trochę to racja,ale zostaje to "ale"Mam 35 lat pracy.co prawda w innym systemie ale ja nie wybierałam sobie daty urodzenia,wykształcenie też man wyższe ale też z tamtego systemu,zabierano mi od 35-42% wynagrodzenia,które podobno było bez podatku,tak ale liczono wskażnikiem dyrektywnym od funduszu płac i obecnie mam 879 zł emerytury netto i ciągle słyszę,że ktoś na mnie płaci!a gdzie są moje pieniądze?na Kubie ,czy w Wietnamie?,bo na pewno ja chciałam je tam wysyłać!obliczyłam rachunkiem prawdopodobieństwa,Ze mimo różnych zawirowań te pieniądze mi zabrane doły by prawie milion,emeryturę wypłacała bym sobie sama,nie mówię już o wielkim zarządzaniu tylko o prostych lokatach.Tak więc proszę spojrzeć szerzej na problem
freemen / 83.15.222.* / 2009-12-09 11:14
Te pieniądze droga czytelniczko już dawno zostały zdefraudowane. Teraz niestety ci którzy obecnie pracują i płacą składki, podtrzymują ten cały bajzel. niestety dla nich już nic nie zostanie.
xxl / 79.163.19.* / 2008-10-01 08:11
A wszyscy narzekają na KRUS. Czy to nie dziwne?
wqrwionymax / 217.96.100.* / 2008-09-30 15:04
Nie!
Nie moge tego czytac!!!
Pilsener / 2008-09-30 08:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
ZUS już dawno powinien zostać zlikwidowany - marmurowe siedziby, setki politruków, tysiące uwłaszczonych działaczy partyjnych... Na majątku ZUS niejedna fortuna wyrosła - szkoda, że nie emerytura czy portfel podatnika.
Pajchiwo / 2008-09-30 08:22 / Tysiącznik na forum
Nowe oprogramowanie dla ZUS. Dżizas - mało było Płatnika? Przecież to piękny sposób na naciągnięcie podatnika przez cwaniaków, którym zawsze będzie się w tym przypadku opłacać, żeby "coś nie grało"...
realka / 151.92.176.* / 2008-10-15 13:50
Przecież "Płatnik" tam jest nadal...jakieś zastrzeżenia panie doktorze-guzik?
HB / 85.89.191.* / 2008-09-30 17:11
Czy ktoś w tym rządzie jeszcze myśli, czy siedzą tam same betony ?
freemen / 83.15.222.* / 2009-12-09 11:52
O myślą myślą jak od nas wyrwać kasę.

Najnowsze wpisy