Forum Forum emerytalneOFE

przepisalam OFE do AxA bo obiecali przeliczyć składki

przepisalam OFE do AxA bo obiecali przeliczyć składki

TomusS / 85.232.233.* / 2009-01-20 15:52
okazało sie, ze Agent po miesiącu zrezygnował i nie ma mi kto tego zrobić... i jak wygląda teraz firma w oczach klienta.. .czyli mnie. Podejrzewam, że takich jak ja jest mnóstwo bo to ich standardowa gadka: sprawdzimy składki, mamy kalkulatory.. wyslemy pisma ... naciąłem się... niby w miare sobie radzą w rankingach ale byłem w lepszym.. chodziło mi o składki
Wyświetlaj:
mgrP / 87.206.194.* / 2011-09-03 00:39
Ludziska uśwaidomcie mnie co to jest Przeliczenie składek bo ni chu....nie wiem, jeżeli na wyciągu z ZUS należne i odprowadzone się nie zgadzają wiadomo w którą stronę, to piszę wtedy reklamację do ZUS, ale reszta jest już teraz średnią arytmetyczną, więc o co kaman???? Jeżeli o mnie chodzi pomogłem znacznej liczbie klientów naliczyć kapitał początkowy, o którym nikt tutaj nie wspomniał. To wszystko jest żałosne biedny klient czyta to forum i nic nie wie, bo pewnie 95% opinii to akwizytorzy,
mgrP / 87.206.194.* / 2011-09-03 00:01
trezor 1969 i eme jesteście kretynami mającymi szeroką nie wiedzę na temat OFE i PTE prawdopodobnie nawet nie znacie zasady wypłaty emerytury kapitałowej z OFE bezterminowej i okresowej. Jestem agentem działającym na rzecz AXA OFE, nie będę jej wychwalał, bo nie muszę wyniki mówią same za siebie, ale nie o to chodzi. Wy jesteście agentami firm konkurencyjnych, ponieważ te informacje jakie posiadacie zwykłego zjadacza chleba nawet nie interesują. Każdy fundusz przeżywa swoje 5 minut jak ING i CU, teraz w kolejce jest AXA i ona pewnie kiedyś troszkę zejdzie z tonu, ale póki co jest na TOPIE. Faktycznie zdarzają się nieuczciwi agenci, ale jak wszędzie i w każdej firmie.Jak komuś zarobki w obecnej pracy nie wystarczają, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać agentem ubezpieczeniowym. Teraz jeszcze jedno pytanie mam proszę przedstaw mi plan inwestycyjny na emeryturę, który nie przewiduje przynajmniej 99% kosztów wykupu przed , czy po upływie dwóch lat, a teraz przedstaw drugi taki produkt z subkontem z którego wypłacasz kiedy chcesz??????
eme / 81.219.45.* / 2011-09-03 08:22
Chociazby TFI .Nie wszystko misu sie nazywac ...emerytalne
MARTA ANTONIAK / 83.2.47.* / 2011-06-22 13:55
Powiem tak czytając obelgi między sobą nikt nie powinien zaglądać ani przede wszystkim tworzyc takie strony.Każdy pisze to co mu każa a nie raczej co chce może i jest tu kilku rzetelnych ludzi za co im chwałą.Ale ludzie nie ma co ukrywać jeśli ktoś jest nie zadowolony z OFE swojego,jeśli nikt się nie fatyguje wykonać do ciebie czy innej osoby telefonu to zmieniaj OFE.WSZYSCY pobierają za obsługę pieniądze!!!
A w rzeczywistości to tylko AXA OFE faktycznie pobiera ale i w zamian kontaktuje się z klientami.Ja jestem postronna ale KLIENTKOM AXA i nigdy tego nie pożałuje!!!
eme / 77.255.85.* / 2011-06-22 14:01
A poza tym Pani Antoniak wystepujesz tutaj na forum także pod innymi nikami zachwalajac pod niebiosa to akwizycyjne badziewie
eme / 77.255.85.* / 2011-06-22 13:57
Faktycznie jesteś "klientkom" AXA od razu to widac :):

i nigdy tego nie pożałuje!!!


Moze pożalujesz:)
stokrotka99 / 79.162.232.* / 2011-05-29 22:03
ja zawsze sprawdzam składki moim klientom i w razie braków wysyłam pismo do ZUSu,utrzymuję kontakt z klientami i jestem do ich dyspozycji.Nikogo na siłe nie przepisuje,jeżeli fundusz ma dobry.Myślę,że pracownicy AXA najrzetelniej spełniają swoje zadanie.
eme / 77.253.37.* / 2011-05-30 11:15
No akwizytorzy AXA czas powoli szukac innej pracy, czas wrocić na zmywak lub na warsztat. Koniec oszukiwania klienta juz blisko .
stokrotka99 / 178.56.153.* / 2011-05-30 17:21
a dlaczego mamy szukać innej pracy,nie bardzo rozumiem,ja nie zamierzam rezygnować,plany inwestycyjne ciesza się coraz większym powodzeniem,a tobie coś w życiu nie wyszło? bo jakiś jesteś rozgoryczony,może porozmawiaj z psychologiem lub księdzem...
eme / 77.253.47.* / 2011-05-31 11:49
stokrotka żalosna jestes. Wychwalasz AXA pod niebiosa pod różnymi nikami, raz jako agent drugi raz jako klient. Tego cie nauczyli wlasnie w AXA. klamac, podszywac sie itd itp.Zreztą opinia AXA jest wsrod prawdziwych klientow ponzej krytyki. Niestety zbyt późno sie obudzili.
eme / 77.253.47.* / 2011-05-31 08:00
Stokrotka Powiedz mi o ile zostanie pomniejszony kapitał gdyby klient chcial zrezygnowac w 2 roku z tego planu?
stokrotka99 / 188.47.57.* / 2011-05-31 09:43
raczej nie chcesz założyć takiego planu,skoro tak krytykujesz axa,więc po co te pytania.A co się stanie z ciastem,które wyjmiesz po 15 min.z piekarnika...??? To samo stanie się z planem,ktos kto decyduje się oszczędzać długoterminowo,nie zrywa planów,bo wie od początku,że to nie ma sensu.Ja nie krytykuje żadnego funduszu,nawet jeżeli mi się nie podoba,ciekawe w jakim Ty pracujesz takimi metodami?
eme / 77.253.47.* / 2011-05-31 10:07
stokrotka cytujesz slogany wyuczone na szkoleniu.Nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie na ktore doskonale znasz odpowiedz. Boisz sie? Plany inwestycyjne powinno sie zawierac oczywiscie ze dlugoterminowo ale tylko i wyłącznie bez potracen z tytułu wczesniejszego rozwiazania umowy. Piszesz ze nie ma sensu zrywane planu. A niby dlaczego??? A moze sprawa losowa, a moze inne produkty a moze po prostu ze tak chce klient.Jak masz cywilna odwage to napisz jaki % zostanie potracony przy wyplacie w drugim roku.Skoro tak chwalisz ten plan to to ujawnij.
trezor1969 / 80.244.136.* / 2011-05-07 13:49
Jeśli ktoś chce zmienić fundusz może to zrobić nie ruszając się nawet z domu.Nawet w tej śmiesznej AXA wystarczy wypełnić w necie formularz by otrzymać kurierem umowę do podpisu.To o wiele bezpieczniejsza forma niż spotkanie z jakimś naganiaczem.Wiedzę na temat OFE która pozwala zweryfikować kłamstwa akwizytorów można zdobyć w 15 minut.Ludzie nie dajcie się cwaniakom nabierać.Wasza naiwność to dla nich zysk stanowiący często równowartość Twojej miesięcznej pensji.Nawet gdy już dałeś się skusić wizją odzyskania zaległych składek od ZUS albo uwierzyłeś że Twój fundusz jutro bankrutuje,możesz się jeszcze wycofać z podpisanej już umowy.Od terminu podpisania umowy do czasu transferu środków mija co najmniej 2 tygodnie.Wystarczy wysłać oświadczenie że zostałeś wprowadzony w błąd
i liczący już łatwy zarobek akwizytor może sobie kopią umowy podetrzeć cztery litery.
W razie problemów dzwoń na infolinię do swego starego funduszu.Mina zawiedzionego cwaniaka-BEZCENNE ! Za wszystko inne zapłacisz kartą.
LLLLLL / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:16
WITAM!
PANIE TOMKU MAM PYTANIE JAKIEGO OFE JEST PAN AGENTEM?
MIAŁAM JUŻ STYCZNOŚĆ Z PANEM WIEC PROSZĘ SZCZERZE NAPISAĆ NA FORUM.
PROSZĘ WZIĄĆ SIĘ DO PRACY A NIE OCZERNIAĆ NAJLEPIEJ DBAJĄCE I ZARABIAJĄCE OFE (AXA) DLA KLIENTA!
KAROLA22 / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:14
JEŻELI KTOŚ W AXA REZYGNUJE KLIENT ZOSTAJE PO INFORMOWANY I DOSTAJE INNEGO AGENTA A NIE ŻE JEST PRZEKREŚLONY!
AXA TO BEZPIECZNA I UCZCIWA PRACA
POLECAM SAMA KOŻYSTAM OD 3 LAT
ZREZYGNOWAŁAM Z ZŁOTEJ JESIENI
KLIENTKA AXA--- / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:11
WITAM!
I TU MYŚLĘ,ZE ROZMOWA JEST Z AGENTEM INNEGO-KONKURENTA OFE AXA!
AXA JEST JEDNYM Z NIEWIELU NAJUCZCIWSZYCH OFE!
JEŻELI COŚ PODEJMUJĄ TO GODNIE TO CIĄGNĄ DO KOŃCA.
NIE MA BRAKU ZAINTERESOWANIA-STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM I PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWOŚĆ KTÓREJ NIE MA WIELE INNYCH OFE.NP.SŁYNNE PZU ZŁOTA JESIEŃ!!!!!!!!!!!
POLECAM OFE AXA
AXA GÓRĄ / 83.2.47.* / 2011-03-02 12:12
JEŻELI BYŚ NAPISAŁ TOMKU,ZE PZU TAK CIĘ POTRAKTOWAŁO TO BYM UWIERZYŁA ALE NIE AXA!
TO NAJUCZCIWSZY I NAJRZETELNIEJSZY OFE NA RYNKU POLSKIM!
AXA GÓRĄ
MARTA GAJĘCKA / 83.2.47.* / 2011-03-01 20:48
NIE WIERZE W TAKIE CUDA,ZE KTOŚ ZACZĄŁ I NIE SKOŃCZYŁ JESZCZE Z AXA?
A MOZE JEST PANI PRZEDSTAWICIELEM JAKIEGOŚ OFE?
MY ZREZYGNOWALISMY ROK TEMU Z PZU ZŁOTA JESIEŃ
PONIEWAŻ BRAKOWAŁO NAM OGROMNIE SKŁADEK.I CO WYSZŁO?
PRZEDSTAWICIEL WSZYSTKO ZAŁATWIŁ,JEST CAŁY CZAS Z NAMI W KONTAKCIE,A PZU???
LUDZISKA PZU TO JEST PRZEKRĘT!!!
OSZUKUJĄ,SKŁADKI BIORĄ NA SWOJE KONTO I WOGÓLE MAJĄ KLIENTÓW GDZIEŚ
ZERO UCZCIWOŚCI-OJ PRZEPRASZAM NA PAPIERKU TAK ALE W PRAKTYCE ZERO PODKRESLAM ZERO!!!!!!!!!
JESTEM I BĘDE KLIENTKOM AXA
NAJLEPSZE OFE W POLSCE
MARTA NOWAK 2 / 217.97.173.* / 2011-01-07 17:09
Dziwne,że tak się pani przytrafiło:(
Ja wraz z moim mężem i reszta rodziny przeniesliśmy sie do axa m.in.GENERALI AVIVA PZU ZŁOTA JESIEŃ JESTEŚMY BARDZO ALE TO BARDZO ZADOWOLENI!!
Ja co prawda mialam porzadek ale przeniosłam sie ale mój mąż to przekręt był stulecia brak 6 składek przedstawiciel wszystko sprawdził i po sciągał z zus-u mieliśmy teraz propozycje z innego ofe aby sie przepisac ale według nas leprzego ofe i obsugii nie znajdziemy nigdzie.
Lunn / 82.115.73.* / 2010-05-25 18:04
Bzdura ! Zapraszam do skorzystania z usług PKO BP, lub pośrednio: pracującej dla PKO Grupy Marketingowo Doradczej. Obiecujemy - liczymy, a dokumentację i obliczenia dostarczamy osobiście.
PANI STASIA / 83.2.47.* / 2011-03-01 20:49
A TO OPINIA NAPEWNO AGENTA!!!!
DLACZEGO KRYTYKUJECIE NAJLEPSZE OFE AXA?
DLATEGO,ŻE MA CIĄGLE NAJLEPSZE WYNIKI?
DLATEGO,ŻE DBA O KLIENTA?
DLATEGO,ŻE DZWONI I JEST NA KAŻDĄ PROŚBE KLIENTA?
Sławomir Nowak / 193.25.5.* / 2009-08-18 16:34
Dowód na kolejny brak wiedzy, albo agenta firmy konkurencyjnej.
Dane akurat są świetne... zwłaszcza za ostatnie 2 lata...

http://analizy.pl/analizy_online/index.php?strona=show_raport&id=7418&c=4695264&jezyk=pl

Sławomir Nowak
Usługi finansowe
slawek.nowak na gmail.com

Telefon i e-mail firmowy: brak z racji spamu
Sławomir Nowak / 193.25.5.* / 2009-08-18 16:33
TomusS

Przykro mi, że trafił Pan na nieuczciwego agenta,
bądź faktycznie ta osoba zrezygnowała z pracy. Dzieje się tak nie tylko
w branży finansowej ale i w każdej innej. Jeżeli tak jak Pan pisze zależy
Panu na przeliczeniu tych składek tak jak koledzy w tym wątku mogę takie przeliczenie
zaoferować za darmo. Jedynym kosztem z Pana strony będą rekomendacje, jeśli
uzna Pan moją pracę za wartą polecenia

-----------------------------------------------------------------------------------------

debra

* Agenci OFE nie zajmują się przeliczaniem składek bo to nie leży w ich interesie.
To że im się za to nie płaci wcale nie oznacza, że nie leży w ich interesie. Widać tutaj
brak zorientowania w branży o której Pani pisze

* Najzwyczajniej w świecie nabijają ludzi w butelkę aby pozyskać nowych klientów do swojego
* funduszu.
Proszę pamiętać, że uogólnienia są krzywdzące

* Żaden agent nie przelicza a już tym bardziej nie zajmuje się odzyskiem
* brakujących składek. Może jedynie przejechać palcem po wyciągu i powiedzieć że wszystko
* jest okej.
Nie wiem czy Pani wypowiedzi są skutkiem jakiś przykrych doświadczeń z przeszłości
bądź mylnego wyobrażenia o branży finansowej. Mogę Pani na spotkaniu udowodnić, że przeliczam
takie składki i pomagam je odzyskać (tutaj zawsze klient jest petentem w Urzędzie, agent może
pomóc w wypełnieniu lub wypełnić odpowiednie dokumenty, które klient podpisuje i składa)

------------------------------------------------------------------------------------------

ppoo

* a nie jestem agentem więc mogę proponować więcej OFE
I z całym szacunkiem powie Pan jeszcze, że ma Pan licencje w pięciu towarzystwach???

Twierdzi Pan, że jak nie byłoby akwizycji to OFE dobrowolnie obniżyłyby koszty zarządzania i od wpłat?
Dobry żart !!! Wszsytkie mają możliwość już teraz kreacji tejże opłaty, ale i tak większość pobiera
maksymalną... Myśli Pan, że Alianz który pobiera 4% ma mniejszą sieć dystrybucji od pozostałych???
Skupiłbym się raczej na obwarowaniach co do możliwości inwestycyjnych OFE i rodzaju benchmarkowania,
którym aktualnie jest średnia wszystkich funduszy (śmiech na sali, bo ni jak ten bemchmark nie można
nazwać benchmarkiem, nawet z definicji się nie zgadza...)
Więcej w wątku na goldenline: http://www.goldenline.pl/forum/doradcy-finansowi/1011206/s/2#19682376

* raczej słuchają co im mówię i patrzą na liczby
Jakby Pan był doradcą to wiedziałby Pan, że liczby są śmieszne... Fundusz A od funduszu B
różni się o 60zł w skali 10 lat inwestycji... Faktycznie trzeba mieć 5 żeby doradzić klientowi...
Licząc róznicę między najgorszym a najlepszym (pominę Bankowego) to jest to różnica rzędu 600-800zł...
Faktycznie, jeśli to ma być powód do zmiany to gratuluję fachowości... Moim zdaniem gdyby nie fakt
możliwości weryfikacji składek zmiana funduszu na dzień dzisiejszy jest zwykłym oszustwem...

---------------- cytat ppoo ---------------
Na zachodzie agent ubezpieczeniowy to zawód
bardzo poważany, tak jak np u
nas dobry prawnik, a doradca finansowy to w ogóle jest
gość. W Polsce jesteście trochę popychadłem i sprowadza
się was do roli biegaczy-akwizytorów w bzdurny sposób
opychających OFE czy np. hybrydy, w których łatwiej
ukryć horrendalne opłaty. Trochę winny jest niedojrzały
rynek i brak edukacji Polaków w kwestii finansów
osobistych, nie ma tego w szkole, a nasi rodzice, to
niektórzy nie mają pewno konta w banku jeszcze. Z
drugiej strony największą winę ponoszą wasi przełożeni,
którzy w was nie inwestują i tworzą struktury sprzedaży
a la Amway, tylko co innego proszki a co innego
ubezpieczenie na życie!! Tak jest niestety łatwiej, a
zarząd i tak wam się za 3 lata zmieni. Cierpi na tym
trochę agent i zwykły Kowalski, którego znowu nabiło się
w butelkę. Szczęśliwi są managerowie, którzy zgarniają
wysokie premie za powiększanie wyników sprzedaży, nie
zastanawiając nad skutkami utraty zaufania klientów do
firmy, jej wizerunkiem czy samą przyszłością ludzi. Za 2
lata i tak będą w innej firmie robiąc to samo. Dopóki to
się nie zmieni nic się nie zmieni, albo firmy puszczą
albo ludzie się na nie w końcu wypną.
----------------------------------------------
Tutaj zgadzam się co do joty !!!


* Składki z początku okresu
* oszczędzania są kluczowe dla całości inwestycji, jak
* ktoś nie wierzy polecam excela albo jakiś inny form.
* kalk. lub literaturę fachową.
Jest Pan doradcą to zapewne dobrze Pan wie, że to
właśnie tych składek przeważnie brakuje. ZUS przelewa je
po 5-6 latach płacąc śmieszne odsetki...albo nie przelewa
ich wcale...

------------------------------------------------------

Kajkiri
* AXA Manipuluje swoimi klientami pokazują fikcyjne rankingi twierdzą że jako jedyni
dbają o dobro klienta lecz w rzeczywistosci tak nie jest zdecydowanie odradzam byłem
tam 2 lata bo dałem się zmanipulować błędnym danym pokazanym przez przedstawiciela
tego ofe

Dowód na kolejny brak wiedzy, albo agenta firmy konkure
MISIEK070707 / 80.226.244.* / 2010-04-20 19:26
Chciałbym tylko wiedzieć jak potem odzyskuje się swoje wpłacone pieniądze?

Czy jest kotś kot wpłacił, odczekał swoje i teraz by chciał wypłacić, bo fajnie się uświadamia namawia, ale ostatni dowidziałem się że muszę zrobić szereg rzeczy by wypłacić z tzw. konta dodatkowego w AXA swoje pieniądze. Mało że wymagają ode mnie wniosku, pisemnego to jeszcze kopie dowodu, potwierdzoną za zgodne z oginałem i nie wiadomo co jeszcze, Zwykły przelew na konto z którego co miesiąc oopłacam składkę podstawową !!!!

TO JEST MASAKRA.
prezesz wszystkich / 83.238.57.* / 2009-09-22 15:01
hahahaha !
cytuje
"* Żaden agent nie przelicza a już tym bardziej nie zajmuje się odzyskiem
* brakujących składek. Może jedynie przejechać palcem po wyciągu i powiedzieć że
wszystko
* jest okej."
moge sie zalozyc o milion ze kazdy AGENT zwany dalej akwizytorem OFE . MOZE zajmowac sie odzyskiwaniem brakujacych skladek ! .
przejechac palcem moze przejechac po umowie ofe czy wszystko sie zgadza. i wskazac miejsce do podpisu :)
.. i tyle. pozdr.
wasz kochany prezes
mariusz123456789 / 77.236.14.* / 2009-04-01 21:08
W każdej firmie jest jakaś czarna owca. Ja wszystkim swoim klientom pomogłem sprawdzić składki i odzyskać zaległości. Prawie każdemu coś ZUS zalegał. Polecam. www.axamalopolska.pl
debra / 79.186.28.* / 2009-02-09 10:07
Agenci OFE nie zajmują się przeliczaniem składek bo to nie leży w ich interesie. Najzwyczajniej w świecie nabijają ludzi w butelkę aby pozyskać nowych klientów do swojego funduszu. Żaden agent nie przelicza a już tym bardziej nie zajmuje się odzyskiem brakujących składek. Może jedynie przejechać palcem po wyciągu i powiedzieć że wszystko jest okej.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy