Forum Forum emerytalneOFE

Hausner za wydłużeniem wieku emerytalnego

Hausner za wydłużeniem wieku emerytalnego

Alek / .* / 2003-07-11 20:05
Komentarze do wiadomości: Hausner za wydłużeniem wieku emerytalnego.
Wyświetlaj:
Stokrotka / .* / 2003-08-25 10:53
Szkoda, że p*********** społeczeństwo. Dziura budżetowa, kradzieże i afery finansowe to wasza specjalność.Jeszcze Wam brakuje, bierzecie wszystko, młodość, radość życia i każdy grosz ciężko zapracowany a co dajecie- nic nawet bezrobocia nie jesteście w stanie zlikwodować a proponujecie parcować do śmierci i jeszcze dłużej. Pozwólcie ludziom zrezygnować z ZUS-u wogóle to fikcja. Płacę składki przez 30 - 40 lat / przelicz ile to kasy/ a Wy dość że wywiązujecie się z przyjętych obowiązków to jeszcze tłumaczycie, że za długo żyjemy. Prtzecież obowiązkowo musimy odprowadzić Wam haracz, a później spadaj jesteś stary niedołężny. Młodzi, wykształceni nie mają pracy a Wy co proponujecie , kiepską niewydolną służbę zdrowia, pracę do ostatnich dni? Nie obciążajcie Nas składkami my potrafimy zatroszczyć się o własny byt, ale co będzie z Wami, kto da WAM ŻREĆ? Co będziecie kraść. Trzeba siłę rządzącą wytruć do siódmego pokolenia bo to zepsute nasienie.Narybek nie nadający się do hodowli. Wy macie dobre pomysły do momentu wejścia do Belwederu później Wam skleroza zasłania pozytywne myślenie i walczycie tylko o swoje dupy.
wit / .* / 2003-08-14 20:49
Tak to pomysł niezwykle chwalebny z punktu widzenia Państwa. Osoby w wieku pow. 60 nie mają żadnych szans na znalezienie pracy. Wobec powyższego nie mam emerytury, nie mam renty, nie mam prawa do zasiłku. wegetuję. Ale za to Państwo (złodzieje nomenklaturowi)ma peniądze.gratuluje!!!!!Jestem za
lewicowiec / .* / 2003-08-11 19:37
Jestem kobietą 52 letnią i pracuje od 14 roku życia.Ucczyłam się wieczorowo. Obecnie posiadam staż pracy 37 lat. Pracy mam juz po dziurki od nosa .Marzę o emeryturze wcześniejszej.A co to sie szykuje. Po drodze miąłam zawał. Mój zawód był ciężki.Pracowałam jako kreślarz. A obecnie kreśle na komputerze. Gdy kończę pracę nogi i kręgosłup odmawiają mi posłuszeństwa. Sama was wybierałam. Nie mogę w to uwierzyć do czego jesteście zdolni. Nie skorzystałam z renty bo chciałam jeszcze popracować. Moje biuro pada.
Zrozpaczona / .* / 2003-07-23 20:36
No nie,co jeden to głupszy.Wybory nowe i to natychmiast,bo nas żywcem zniszczą.Niech popracują 40 lub 45 lat,to zapomną jak się nazywają,w takim wieku człowiek ma okropną sklerozę,nie nadaje się do pracy.Wystarczyłoby popracować do 55 lat i dać młodym swoje miejsca pracy.Ale widze,że Panowie dość młodzi i z posuniętą sklerozą,a moze by tak do łopaty,rowy kopać.Szukajcie u siebie rozwiązań ekonomicznych,dość praktykowania na ludziach i to zawsze najuboższych,albo dajcie każdemu sznurek i polecenie powieszenia się.Bo co teraz wyrabiacie to już chyba gorzej być nie może.
brucio / .* / 2003-07-21 20:29
Panie Hauzner pan siedząc i p*****ąc w stołek za takie pieniądze może pracować do 100 lat . Niech pan popatrzy na młodzierz która nie ma pracy i nie może zapracować na obecne emerytury znajdz im pracę a nie wydłużenie wieku emerytalnego, albo spróbuj popracować fizycznie przez 45-lat.
andor / .* / 2003-07-18 14:33
Bardzo dobry pomysł. BRAWO Panie Ministrze.Proponowałbym wprowadzić tylko jeszcze jedną korektę. Mianowicie, składki na ubezpieczenie społeczne (lub inaczej nazwane) w okresie między 65 a 70-tym rokiem życia (oczywiście wiek ten sam zarówno dla mężczyzn jak i kobiet gdyż w myśl powiedzenia "kobieta jest jak wino, im starsza tym..." 70-cio letnia kobieta z powodzeniem może jeszcze pracować zawodowo) powinny być potrącane w podwójnej wysokości, żeby przyszła emerytura pozwalała na godne życie.Ponieważ ciągle są jeszcze ludzie, którzy dożywają do "setki" a co gorsze nawet ją przekraczają, widzę możliwości dalszego podwyższania wieku emerytalnego (podobnie jak Pan Miller widzi możliwości dalszej redukcji stóp procentowych) aż do całkowitego wyeliminowania zjawiska emerytury.Składka w podwójnej wysokości jest jest jednym z instrumentów do tego prowadzących, a myślę że nasze tęgie głowy ministerialne znajdą ich jeszcze co najmniej kilka.Pozostanie co prawda jeszcze problem rent ale gdy nie będzie już emerytur łatwiej będzie można się skoncentrować tylko na tym zagadnieniu.Pozdrawiam
Mahabonda / .* / 2003-07-18 14:03
Czy ten debil moglby wyjasnic, co chce przez to osiagnac?
aaaaaa / .* / 2003-10-10 23:21
Bardzo dobrze.Popieram.Głupim polakom ha ha to się należy,niech wyzdychają.polacy są niegodni mieszkać w tak pięknym kraju.
Emigrant / .* / 2003-07-17 11:25
Ja pracuje w Anglii i tu ZUS wynosi 5%. Ludzie, nie narzekajcie, tylko wyjezdzajcie. W takim kraju jak Polska jeszcze dlugo nie bedzie dobrze
zamroczony pomysłem / .* / 2003-07-17 00:21
Panu H. podpowiem tylko jedno z zastosowań człowieka. Otóż kiedy car Rosjii zmarzł w nogi na polowaniu w zimie to brało się chłopa, rozkrajało mu brzuch a car wkładał stopy w ciepłe wnętrzności.
niedoszły emeryt / .* / 2003-07-17 00:11
od dawna zastanawiałem się jak oni mi zabiorą emeryturę, ale na takie rozwiązanie nie wpadłem. Coś nieprawdopodobnego. Kto pozwolił sądzić niemieckich zbrodniarzy w Norymberdze? I za co? Przecież to .... powtarza "ostateczne rozwiązanie" Niby kto miałby dożyć emerytury? Ludzie z których wyciska się wszystkie siły, by potem wypluć jak zużytą prezerwatywę?
Fred / .* / 2003-07-16 11:25
Aja myślałem, że Hausner ma tylko wygląd debila.
miłośnik emerytury / .* / 2003-07-15 21:51
Pierwsza nagroda Jobla dla W.P. Hausnera i dożycia pierwszej emerytury
czytelnik / .* / 2003-07-15 11:51
propozycja puki nie zostanie rozwinięta co oznacza średnia, likwidację jakich ekstra uprawnień to oznacza? Bez takiego rozwinięcia hasło wywołuje jak z wczesniejszych komentarzy wynika krytykę emocjonalną
X / .* / 2003-07-14 16:23
Przeciez zrownano wiek emerytalny kobiet i mezczyzn? chyba, ze cale to trabienie w prasie to byly tylko plany? Z ciekawosci pytam, bo jeszcze mi troche brakuje.co do pomyslu ministra: bez komentarza, bo jeszcze sie zdenerwuje i nie dozyje tego wieku emerytalnego
Nikt Ważny / .* / 2003-07-14 11:22
A ja myslalem, ze glupszych niz Kołodka to nie ma..Ogłośmy wczesniejsze wybory bo oni nas zajadą
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy