Forum Forum emerytalneZUS

Renciści będą dorabiać bez ograniczeń

Renciści będą dorabiać bez ograniczeń

Money.pl / 2008-05-23 16:37
Komentarze do wiadomości: Renciści będą dorabiać bez ograniczeń.
Wyświetlaj:
JUREK 125 / 37.31.61.* / 2013-06-23 12:02
U nas w Malborku zlikwidowali w zeszłym roku jedyny zakład dla inwalidów , w którym mogłem sobie spokojnie pracować . Przyczynił się do tego PFRON !!!
jjan / 188.33.41.* / 2012-01-05 16:59
To ograniczenie jest szkodliwe dla budzetu Wynagrodzenie placi pracodawca; im wyższe wynagrodzenie tym wyzsze składki na ZUS,skladka zdrowotna na Narodowy Fundusz Zdrowia, wyzsze zaliczki na podatek dochodowy, a wiec wyższe wpływy do samorzadow i ministra finansow,wyzsze wyplaty to wyzsza konsumpcja, a wiec zbyt towarow i usług a tym samym wpływy z pod VAT :same plusy nic to panstwo nie kosztuje.jest to za tym działanie na szkodę budżetu państwa gdyż wszyscy narzekają na dziurę w budżecie i kryzys a odmawiają przyjęcia pieniędzy jakie chcą wpłacić pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne
młoda8x / 78.8.64.* / 2011-07-13 14:25
Najlepiej usiąść i jęczeć - ach Polacy - skoro jesteś niezdolny
do pracy dostajesz rentę - jak chcesz dostać trochę więcej to
się zamknij i weź do roboty - jak myślicie kto płaci do zus'
u składki na te wasze renciny - normalnie pracujący Polacy.
Znam kilku takich co mają rentę i są wielkie kaleki - ale na
czarno robią aż miło - ubezpieczenie ma rentę w razie w tez ma
ale i tak będzie jęczał że mało i co takiemu ma powiedzieć młoda
zdrowa osoba która chce pracować uczciwie - nie ma pracy dla
niej bo pracodawca na lewo ,,inwalidę zatrudni''.
kiki822 / 178.37.46.* / 2011-04-28 23:54
A co z Tymi którzy mają renty socjalne to co mają umrzeć z głodu ??
też by chcieli dorobiać bez limitu !!! Jeśli rząd nie ściągnie limiru na osoby pobierające renty socjalne Poprostu przestaniemy chodzić na wybory!!!
zibi18 / 91.94.250.* / 2011-03-24 12:01
http://www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferty&rodz_oferty=4#tytul tu macie linik jak mi njie wierzycie
zibi18 / 91.94.250.* / 2011-03-24 12:00
już przyjmuja do pracy rencistów u nas w rzeszowie
zibi18 / 178.56.116.* / 2011-03-19 10:51
dajcie jej szanasę pani Jolanty Fedak a moze akutrat będziemy mogli dorabiać do rent bez ograniczeń
zbulwersowana / 79.190.228.* / 2010-08-11 13:57
Nowe projekty zmian ustawy i rozporządzeń dla praw emerytów to szukanie ponioc oszczędności dla Skarbu państwa. KIEDY ZREFORMUJA FINANSE PUBLICZNE!!!!
panowie posłowie wychwalają si ektoa to kolejna kadencje są w sejmie _ starując z tzw. pustych okręgów nie mieszkając tam dluzej niz przepisy pozwalają aby być kandydatem na posła- ale wśród nich ponad połowa to EMERYCI !! To oni nie powinni pobierac i emerytury i tej holernie wyśrubowanej gaży posła- która nie wiele odbiega od gaży parlamentarzysty kraju bogatego w Europie- ale znacznie od naszych pensji - śr5ednich krajów - WIELOKROTNOŚC - to super stanowisko!! czemu media nie informuja ludzi jak zostac kandydatem na posla, na radnego - skutecznym!!! To nie musi byc osoba partyjna!! A dorobek zapewniony!1 I jeszcze zalapywanie sie na wymyslone KOMSJE ŚLEDCZE!1 to sa jakiego rżedu oszczędności? Ile wydano na te komisje śledzcze ekstra? na rzekomych doradców do węższenai i spisywania streszczeńń z wyposiwedzi , koszty wezwania świadkó, transmisji telewizyjnych dla ICH MARKETINGU? kto wczesneij slyszał o p. Ziobro? Gdyby nie komisje? DARMOWY MARKETING ZA PIENIADZE SKARBU PAŃSTWA_ NAS podatników.
Zakładaja prywatne uczelnie- są w ich radach nadzorczych- ile mamy prywatnych uczelni / po co? Jak nie ma zapotrzebowania na rynku pracy? Żeby tworzyć subrynki pracy- kolesiowskie?
Ile Julia Pitera zarabiała wcześniej nim zostałą radną, ile Kurski - skompromitowany - skakał po wielu partiach - zero w europarlamencie!
Ale emeryturke załapie - nie ma takiego uposażenia nikt z najlepszych dziennikarzy w Polsce- i jeszcze bezczelnie mówi p.W że 'dzięki śmierci Szmajdzińskiego jest na stołku marszałka sejmu??
Chamstwo i oderwanie się od rzeczywistości. Kiedy wsiadał do BMW - nim został posłem?? Zdarzało mu się? kto go zapraszał? A teraz kolesie pokazują go jako darczyńce? To osba przecież UKARANA w ten spsób- nie wstydzi się jeszcze zabierać publicznie głos? ON MUSIAŁ WIEDZIEĆ choćby jakie jest prawo prasowe- i czy narusza czyjeś dobra- JUZ SIĘ CZUJE BEZKARNY???
nulka / 95.160.19.* / 2011-05-03 12:11
Nasze społeczeństwo jest tak tolerancyjne,że aż nóż się w kieszeni otwiera.Ludzie co wy wiecie o niepełnosprawnych,że same takie głupoty wypisujecie.Niejedna osoba na wózku wolałaby wyjść do ludzi i normalnie pracować i nareszcie żyć godnie i czuć się pomimo swojej niepełnosprawności akceptowany przez społeczeństwo.Renty w Polsce są niestety stawkami głodowymi i żaden rencista nie jest w stanie się dzisiaj sam utrzymać.Porównujemy się do Unii,ale niestety jesteśmy zacofani pod każdym względem,a przede wszystkim jeśli chodzi o tolerancję dla inności.Każdy jest taki mądry jak jest zdrowy,szkoda tylko,że zapominamy,iż osoby na wózkach też kiedyś chodziły i naprawdę przykro jest czytać takie bzdury,bo to obraża niepełnosprawnych.Chyba zapominamy,iż osoby na wózkach mają uczucia, a każda najmniejsza bariera jest dla nich niesamowitym problemem,gdyż chcą naprawdę być samodzielni i nie prosić o pomoc innych.Mam bardzo wielu znajomych jeżdżących na wózkach i naprawdę powinniśmy od nich uczyć się pokory i przestać myśleć egoistycznie i tylko w jednym kierunku.Wystarczy dobrze popatrzeć ilu wokół nas jest niepełnosprawnych i jaki jest nasz stosunek do nich.Może czas nauczyć się tolerancji,a przede wszystkim potrafić zaakceptować niepełnosprawność...
magdus84 / 83.2.136.* / 2010-06-28 17:38
Zapraszam osoby, które szukają pomysłów na dorobienie sobie do renty, moje gg 2215353 lub e-mail: magdalena.gazdowicz@interia.pl
RENTA / 83.31.59.* / 2009-05-31 17:47
Mysle ze renta mowi o chorobie danej osoby i potrzebie leczenia,rehabilitacji i braku wysilku.fizycznego ,podjecie pracy j przez renciste jest zaprzeczeniem bycia rencista.Mysle ze powinien byc skasowany stary portfel rencisty,emeryta bo ja otrzymuje za malo by zyc i za duzo by umrzec,podejrzewam ze bezrobotni w Niemczech,Francji maja wiecej od polskiego rencisty
rencista_86 / 83.15.7.* / 2009-01-23 09:57
Osobiście nie widze innego wyjścia jak tylko wyjść z domu i zacząć STRAJKOWAĆ. Wtedy może ktoś na nas zwróci uwage :/ PREZYDENCIE TEGO CHCESZ??
gustow / 2009-01-13 15:39
Żal. mam 20 lat i rente socjalną. mam także umiarkowany stopień niepełnosprawności. chętnie bym się zamienił z kimś kto konstruował tego typu przepis,czy jak tam to zwał. studiuje,ale czasami zastanawiam się czy jest sens. szkoda pisania.pozdrawiam
ela zus / 91.94.201.* / 2010-11-15 11:30
macie po 20 lat i jesteście na RENCIE WIĘC PYTAM GDZIE TU sprawiedliwość możecie meilować więc proszę weście się do roboty pruziniaki nie siedźcie tutaj i nie zanieczyszczajcie powietrza
zibi18 / 178.56.116.* / 2011-03-19 10:45
zgadzanm sie z ela zus mówisz szczera prawdę
grześ1111 / 213.227.69.* / 2009-06-02 09:08
hej nie łam się ja mam 25 lat,rente po ojcu bo zmarł jak miałem 2 miesiące,reta to 500 mam wykształc . średnie,zawód wyuczony piekarz i po technikum technik żywienia od 15tu lat choruje na uszy,na jedno nic nie słysze na drógie wcale a zespł do orzekania o niepełnosprawności wydał orzeczenie stopień lekki,renta teraz mi się kończy bo mam 25 lat,choć jeszcze rok nauki,a ciężko o prace z takim niedosłuchem...
HELAK / 83.238.194.* / 2009-04-22 18:32
wiem coś na ten temat.Niepełnosprawny to osoba zadżumiona.Do takiego wniosku doszłam szukając pracy.Wstyd.Niech zlikwidują te ograniczenia i otwarzą rynek pracy dla niepełnosprawnych wśród normalnych bo inaczej poumieramy z głodu.
iizzzzaaaa / 83.29.106.* / 2009-01-06 11:38
ludzie jestescie chorzy!!! nie wiecie co to jest dostac 450 zl renty i liczyc sie z kazdym groszem...mam umiarkowany stopien niepelnosprawnosci ..bardzo chcialabym zarobic wiecej niz te 800 zl ale nie moge bo strace rente..czy do konca zycia mam za te grosze zyc?? jestem sprawna umyslowo..ale nie mam jednej konczyny gornej ..czy nie moge pracowac umyslowo....nie nadaje sie do tego??niech ten madrala mi to wtlumaczy co sie nie zgadza ze mna...????
grzesiek122 / 217.98.29.* / 2008-12-15 10:58
wiecie co jak czytam wasze wypowidzi co nie których to mnie coś bierze ,, ja juz od kilku lat zyje z renta socjalną i czuje sie niewolnikiem państwa, dorobic moge 885zł brutto skandal , pracy nie moge znaleśc na 3/4 etatu a na pełny etat nie chcą przyjąc z grupą inwalidzka, DAJCIE W KONCU NAM ŻYC NORMALNIE . piszecie ze większośc ma rent załatwianych a My co mamy je legalnie to kopani bedziemy to tak jak z żebrakami jeden żebrze na chleb a drugi na wino
zbychu51 / 85.14.80.* / 2009-01-04 11:14
Popieram bo to jest prawdą rencista mając mało może tyle samo dorobić co górnik co ma 3krotnie więcej ZRÓBCIE WRESZCIE PORZĄDEK
gajosek / 83.10.158.* / 2008-10-24 20:12
a co k**** z emerytami h********* wiekszosc rencistow ma zalatwione lewe renty i co jeszce beda mogli zarabiac bez ograniczen a co z wczesniejszymi emerytami np wojsko, naucyzcile itd.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy