Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Amplico i Euro Finanz

Amplico i Euro Finanz

wiarus1948 / 2008-09-02 17:43
Dzień dobry!
Jestem już starszym panem , a dałem się podejść jak dziecko. W lutym ubiegłego roku z własnej woli stałem się współpracownikiem firmy Euro Finanz. Aby choć trochę dorobić do emerytury, zostałem wrobiony (oszukany ) przez licencjonowanego przedstawiciela Amplico działającego poprzez Euro Finanz. Stałem się "szczęśliwym " posiadaczem "Super Kapitału" Składka półroczna wynosiła 721,60 zł. W 2007 r. wpłaciłem na konto Amplico razem 1443,20 zł. W maju 2008 r. dostałem wydruk mojego konta. " Informacja o świadczeniach na dzień 31.12.2007 Wartość rachunku na koniec roku obrotowego 2007 248.78 zł." Gdy przeczytałem ten wydruk myślałem,ze dostanę zawału serca. Zamiast zarobić, to straciłem prawie 1200 zł. Najgorsze w tym wszystkim jest , to że zdążyłem jeszcze wpłacić jedną ratę w lutym 2008 r. Czyli na konto Amplico ogólnie wpłaciłem 2164,80 zł. , a moje konto na dzień 27-08-2008 r. wynosi 541,97 zł, czyli zostałem okradziony na prawie 1600 zł. Gdyby oszuści działający z ramienia Euro Finanz uczciwie mnie poinformowali , że Amplico okrada swoich klientów, to nigdy bym nie zawierzył Im swoich pieniędzy. Przecież w każdym banku , jeżeli założę lokatę , to pieniądze na niej znajdujące się nigdy nie wyparują, zawsze jest choć minimalny procen - to zależy tylko ode mnie i mojej decyzji. Jestem bardzo zdruzgotany tą sytuacją . Jestem emerytem i mam na utrzymaniu żonę, która nie ma żadnych dochodów oraz niepełnosprawnego syna , który ma rentę socjalną w wysokości 457 zł. Przedstawiciele Euro Finanz znali moją sytuację materialną i rodzinną , mimo tego potrafili w tak perfidny sposób mnie oszukać. Byłem pracownikiem Euro Finanz , ale gdy się zorientowałem na czym polega praca w ich Firmie , to z niej zrezygnowałem, mimo tego,że miałem już zapewnione stałe profity. Namówiłem młodego człowieka także na Super Kapitał, nie znając zasad jego działania. Teraz , gdy widzę Jego matkę ( jest to moja koleżanka) to ze wstydu się czerwienię. Logiczne jest to ,że przestałem płacić cokolwiek do tak złodziejskiej firmy. Chcę tylko odzyskać moje pieniądze. Nie stać mnie na tak duże datki dla złodziei.
Reasumując, Amplico jest tylko dla ludzi zbyt ufnych, a zarazem głupich ( mój przykład). Amplico zarabia pieniądze tylko i wyłącznie poprzez nieuczciwych licencjonowanych przedstawicieli.Dla mnie jest to zwykła kradzież.
Dlatego pragnę przestrzec każdego uczciwego Polaka przed zakusami Amplico . Teraz tylko pragnę odzyskać moje pieniądze. Myślę,że takich ludzi oszukanych i naciągniętych przez Ampico są tysiące. Myślę także, że dobry prawnik znajdzie jakiś skuteczny kruczek umożliwiający taką nieuczciwą Firmę jak Amplico zmusić do otwartej i uczciwej gry. A propo gry , którą stosuje Amplico. Na moją uwagę, że pracownicy Euro Finanz stosują nieuczciwą grę , przedstawiono mi odpowiedź Prezesa Euro Finazu. To tak samo jak pójść do złodzieja samochodów i zapytać się go czy ukradł samochód mając na to niezbite dowody. Zostawiam to bez komentarza. Myślę,że takich ludzi oszukanych przez Amplico są tysiące. Bardzo pragnę zaangażować się w tę sprawę . Pobudki są znane. Mogę służyć za skrzynkę kontaktową oraz zbierać informacje o ludziach, którzy chcą swoje pieniądze odzyskać. Uważam ,że grupowe skierowanie sprawy do sądu ma dużo większe szanse wygrania , niż to gdy sam będę walczył z takim molochem. Podaję swoje namiary: zibi48@op.pl Jeżeli będzie taka potrzeba podam także swój adres domowy. Bardzo chcę dopaść tych drani. I z Euro Finanz i z Amplico. Może już ktoś walczy z Amplico, bardzo proszę o kontakt.
Wyświetlaj:
zwabiona / 83.19.132.* / 2012-11-17 00:38
WITAM,
Kolejna frma "krzak", naciągacze, tak wynika z korepondencji powyżej.
Byam dziś na spotkaiu w "biurze" tej firmy, Pani zapropoiowała mi stanowisko kierownika II zespołu, odp. mam dać w poniedziałek-już wiem jak będzie brzmiała.
Firma obecnie znajduje się pod adresem: OGRODOWA28 W WARSZAWIE (oddział), będę wdzięczna za info, jakie wam propnowali stanowiska, oczywiście także i u mnie była mowa o szkoleniu za jedyne 285zł. SYF, TANDTA I ROZCZAROWNIE...szkoda gadać!
czekam na wasze informacje związane z tym włąśnie miejscem.
amelia2011 / 89.228.69.* / 2012-12-17 23:26
Witam. Czy ktos slyszal o Noble Finance ? Jest firma sprzedajaca Metamplico Life Pewna emerytura. Bylem na rozmowie i obiecuja wiele za pierwsze przypisy wartosci 10.000 zl - prosze o rade
Ewelina 485 / 79.191.186.* / 2012-11-22 18:20
Ja też byłam dzisiaj na rozmowie na Ogrodowej i też kobieta zaproponowała mi stanowisko kierownika II zespolu .Szkolenie za 285 plus 70 za nocleg.N A C I A G A C Z E
Nie chodżcie nawet na rozmowę szkoda czasu na oszustów.
andrzej 222 / 46.204.118.* / 2012-09-17 11:05
Uważajcie na oszustwa Zarządu Euro - Finanz, a
teraz PHENIX - Kobylnica .
Ta sama firma takie same metody inny szyld.

Proponuję aby wszystkie osoby oszukane przez Euro-Finanz , a obecnie Phenix Kobylnica zgłosiły się na tym forum . Czas najwyższy przekazać sprawę do Komisji Nadzoru Finansowego.

Czekam na zgłoszenia , a resztą zajmę się osobiście .

andrzej 222
alex1032 / 178.43.93.* / 2018-12-07 12:54
Te firmy to zwykli oszuści,naciągacze.
dfdg / 77.114.68.* / 2012-01-19 01:47
Tak czytam i na poczatku wychodzi ze dziadek spanikował, bo w pierwszym roku mogł miec 60% alokacji wkładu a nawet jesli przedstawiciel o tym nie wspomniał (w co watpie) to w umowie jak byk pisze.ktos pisał ze jest 100% odrazu alokacji co jest raczej niemozliwe bo Pan ktory spisywał min. 1000 dostał a gdzie prowizje , miedzy prowizje i samego amplico?Nic za darmo, i za to ze specjalisci zajma się pomnarzaniem pan zapłacił w tych pierwszych ratach. I tak jak czytam dalej pana słowa jak pan awansował w drabince majać gwarantoane stałe profity to pana zrezygnoanie nabrało wyrazu. A wezwanie do walki za cene podania adreu domowego moze okazac sie skuteczniejsze niz adres prawnika czy knf....
własnie dzisiaj odbyłem rozmowe w sprawie pracy w phenix finance w poznaniu ktora prowadził członek zarzodu tej firmy, ktory Bardzo ładnie przedstawił ile bede zarabiał :) sprzedawałem podobne produkty wiec temat byl mi znany a firma została mi tak przedstawiona ze posiadał w ofercie kazdy produkt bankowy , prawny czy odszkodoania... ale tak jak u was szkolenia nie przeskocze i ze koszt ok 300, szkolenie niby darmowe place tylko za chotel te siano ale ja powiedziałem ze nie musze nocowac to i tak chociaz 100... firma euro finanz i phenix to 2 oddzielne firmy ale zarzad tych firm ten sam... bardzo duz szumu w koło tego a firma milczy od czasu do czasu jakas obronna opinia bez argumentów a wiedza konczy sie na ankietach lub pozyskiwaniu tych ankieterow, na koncu jest tak ze firma zamiast spozadzac ankiety skupia sie na pozyskiwaniu ankieterow :) hazdy przeciesz chce siedzic a niech inni robią...
Nabrany przez Amplico / 87.205.206.* / 2011-06-28 09:30
Przed agentem z Amplico wygadałem się, że co miesiąc odkładam 200zł na przyszłą emeryturę. Zaproponowano mi Superkapitał, jako wspaniałe rozwiązanie na znaczne zwiększenie mojej przyszłej emerytury. Polisa miała trwać 10 lat. Po prawie 6 latach wpłacania pieniędzy i wpłaceniu kwoty 12650zł okazało się, że uzbierałem około 5000zł. Postanowiłem wycofać pieniądze. Nadal pracownicy Amplico (obecnie firma występuje pod inną nazwą MetLife) wmawiali mi że czeka mnie wspaniała emerytura i popełniam straszliwy błąd. Mimo że wykazałem im matematycznie kłamstwo próbowali zmienić mój zamiar. Na koniec gdy mnie nie przekonali usłyszałem że TO MOJA WINA! ODPOWIADAM TAK TO MOJA WINA - BYŁEM GŁUPI I DAŁEM SIĘ NABRAĆ Jestem osobą która nie ukrywa swoich wpadek. Odwrotnie. Pragnę ostrzec jak najwięcej osób. Dlatego ostrzegam (pewnie z marnym skutkiem) nie korzystajcie z ŻADNYCH ofert firm ubezpieczeniowych. Powtarzam ŻADNYCH. Ostatnio wpadły mi w rece "Ogólne warunki ubzezpieczenia" dla dwóch produktów. Jedna polisa dotyczyła zdrowia, druga życia. Takiego bełkotu nie czytałem już dawno. Gwarantuję poszkodowanym którzy się dali nabrać na te produkty,że nie otrzymają żadnych pieniędzy.
doradca_konto_pl / 2012-01-09 17:37
Witam,

Po co kupił pan mikroskop do wbijania gwoździ?
Polisy inwestycyjne, mimo swojej nazwy, najlepszymi produktami do inwestowania...

pozdrawiam
kklsiodn / 188.33.163.* / 2011-04-29 10:41
zobacz tutaj:

http://ubezpieczenie-na-zycie.blogspot.com
mbin / 89.231.48.* / 2011-03-12 13:41
Jeśli chodzi o Superkapitał to w umowie (OWU) jest wyraźnie zapisane, że przez pierwsze 2 lata nie cała składka jest inwestowana. Superkapitał to rozwiązanie na 20-30 lat oszczędzania.
oborowy / 79.185.92.* / 2011-03-13 19:03
Superkapitał, to tyPowy kosztowny smieć.
Zibmac / 46.134.168.* / 2012-01-08 22:45
Firma Euro-Finanz z Poznania to zwykli oszuści. Naciągają na pracę która polega na
kupowaniu przez siebie funduszy inwestycyjnych lub ubezpieczeń bądź naciąganiu na kupno znajomych albo ofiary łapane przez ogłoszenia w prasie typu: dam pracę... Kupuje się fundusze inwestycyjne z ubezpieczeniem np. z Amplico, AXA,. Fundusze są nic nie warte, ja po sześciu latach inwestowania mam ok. 25% straty, nie licząc inflacji. Nie można się z tego wycofać bo straty są jeszcze większe. Ofiarami są najczęsciej chcący sobie dorobić do głodowej emerytury lub renciści. Prezes musi mieć niezłe plecy w prokuraturze czy na policji bo skarg było na nich wiele ale nic im nie zrobili. To że zmienili nazwę to chyba dlatego że na danych terenach są jako Euro-finanz spaleni i nie zlapią naiwniaków. Minister Finansów powinien zabrać się za firmy Amplico, AXA itp., bo one doskonale wiedzą w jaki sposób są pozyskiwani klienci a mimo to współpracuja z oszustami i płacą im haracz. Taki przestepczy proceder możliwy jest tylko w Polsce.
w.o. / 93.154.223.* / 2012-09-12 20:30
Niesamowite, przeczytajcie najpierw OWU zanim coś podpiszecie. świadczy to tylko o waszej głupocie i niewiedzy o funduszach inwestycyjnych. Policja i prokuratura nic tu nie poradzą, bo to wy nie czytacie co podpisujecie i nie staracie się zrozumieć. A wszystko jest legalne, niestety dla Was
11111aaaaa / 188.47.39.* / 2012-01-25 20:39
Ja też dałem się oszukać po szkoleniu wybrałem III filar tzw. Pewną Emeryture na której jestem obecnie stratny 20% nie licząc inflacji.Gorsze jest to że namówiłem sąsiadkę która jest też stratna a ja podwójne bo straciłem jej zaufanie.
doradca_konto_pl / 2012-01-26 18:56
witam,
III filar w formie polisy potrzebuje tak naprawdę jedynie jakieś 5% społeczeństwa..

pozdrawiam
filutka / 94.75.121.* / 2011-01-15 18:03
No,cóż współczuję,ale pisze Pan,że dobrowolnie podpisał umowę z Amplico-co więcej-na podobne ubezpieczenie namówił młodego człowieka,matkę którego Pan zna.Za naiwność i łatwowierność się płaci,niestety...Nie chcę tragizować,ale trudno będzie odzyskać Panu pieniądze.To działa tak,jak kredyt w banku.Wzięty-musi zostać spłacony.Przecież nikt Panu nie trzymał przy skroni pistoletu!Pan sam zdecydował się na ubezpieczenie w Amplico.
A to,że trafił Pan na "uczynnego" doradcę,to już zasługa Euro Finanz,która szkoli kandydatów także na okolicznośc trudnych pytań,jakie zadają ludzie-potencjalni nabywcy produktów Euro Finanz,bądź potencjalni pracownicy tej firmy.
Ja na szczęście wycofałam się -już po wyjeździe do Poznania,na które wydałam 200 zł. i straciłam cały dzień oraz kolejnej rozmowie z moim Aniołem Stróżem-czyli opiekunem,którym była sama pani dyrektor .
Moi Państwo,Euro Finanz,to nic innego jak akwizycja finansowa.Na wstępie masz tylko wydatki,zamiast zysków.Zarobki są zresztą małe,a ich wysokość zależy od liczby osób nabranych na kredyty,polisy na życie i inne usługi oferowane przez Euro Finanz ,które wpółpracuje z siecią banków,towarzystw ubezpieczeniowych itp.Zarabiasz zresztą dopiero wtedy,gdy klient wykupi zaproponowaną ofertę-im większą,tym ty masz więcej,a nie wówczas,gdy go tylko przyprowadzisz i wypełnisz z nim tzw."Analizę Finansową".
Na początku jednak i tak zarabiasz niewiele,bo utrzymujesz tych,którzy są nad tobą i cię wprowadzili do biznesu(piramidka).Dopiero wtedy,gdy zbudujesz grupę osób pod sobą(a więc zwerbujesz kolejnych naiwniaków) awansujesz,przechodząc przez kolejny etap awansu firmy i dostajesz większą stawkę.Dopóki jednak nie zdasz licencji i nie staniesz się Doradcą Finansowym-zawsze ktoś będzie na tobie zarabiał,nim sam zaczniesz pracować na siebie.
Reasumując:jest to interes dla tych,którzy mają wielu znajomych z grubszym portfelem, nieubezpieczonych jeszcze nigdzie(w co trudno uwierzyć,gdyż ludzie zamożni na pewno wcześniej zadbali o polisy,III filar emerytalny itp),cierpliwych i z gotówką.Bo w Euro Finanz najpierw trzeba wydać,nim się zarobi...
Nie polecam więc tej firmy osobom naprawdę potrzebującym i znajdującym się " w biedzie".Tutaj szybko nie zarobicie,choć w ustach waszych opiekunów wszystko będzie wyglądać kryształowo...
Najbardziej widzę w tym biznesie osoby,które nie tyle chcą dorobić,ale mają za wiele wolnego czasu,chcą sobie powyjeżdżać na kolejne seminaria i szkolenia,chodzić w garniturze,czy garsonce(panie),lubią blichtr tzw."wielkiego świata" i dużych (w dalekiej perspektywie)pieniędzy.
Wybór należy do Was ,Drodzy Państwo!
I cenna na koniec uwaga. Euro Finanz zwie się od tygodnia Phenix finanse,więc uważajcie,bo działają teraz pod nowy szyldem.Ciekawe dlaczego...?Czyżby pod dawną nazwą za wiele narozrabiali...?
Powodzenia w dokonywaniu trafnych wyborów!
Magda
Ankara / 79.173.35.* / 2012-01-16 22:18
Magda!!! Dziękuję Ci bardzo:) Byłam tam na rozmowie (Phenix finanse) i przyznam, że zastanawiałam się czy nie podjąć tam pracy(jestem samotną matką więc chciałam dorobić sobie parę groszy) Pani, z która rozmawiałam była bardzo mało przekonująca oczwiście przedstawiała wszytsko w pięknych barwach ale od poczatku coś mi nie grało...Juz od momentu wejścia, wszystko wyglądało (siedziba, ludzie) tak mało profesjonalnie,tandetnie, ścierwiarsko! Pierwsza rzecz która mnie zastanowiła- płatne szkolenie!!!!! a na pytanie -co potem?- pani nie potrafiła mi konkretnie powiedzieć tylko owijała w bawełnę!!Mowila o jakiś opiekunach, szkoleniach, rekrutacjach, dyżurach w biurze etc... No ale pomyślałam sobie, że zawsze te parę groszy będę miała więcej i już nawet zaczęłam zastanawiac się czy jednak nie odżałuję tych 300 zł na szkolenie... ale dzieki Bogu moja wrodzona podejrzliwośc:)zaprowadziła mnie na to forum a Twoją wypowiedż, utwierdziła mnie, że.... pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze:)
Pozdrawiam
Ania
huykdfgtkygckytdf / 90.156.67.* / 2012-03-22 14:05
Byłem na tym spotkaniu przed chwilą to jest oszustwo!! NIE POLECAM UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ.
żaneta / 79.184.254.* / 2011-11-29 21:25
Euro-Finanz i Phenix Finanse to dwie zupełne różne firmy.
ewa 123 / 46.204.41.* / 2012-09-17 13:16
To nieprawda . Prezesem Zarządu Euro-Finaz i członkiem zarządu są te same osoby jak w spółce Phenix Finanse - Kobylnica. Ten sam Prezes i członek zarządu, metody te same, szkolenie płatne , kluby , analiza finansowa i kupowanie stanowisk za polisy ubezpieczeniowe
ewa 123 / 46.204.41.* / 2012-09-17 13:16
To nieprawda . Prezesem Zarządu Euro-Finaz i członkiem zarządu są te same osoby jak w spółce Phenix Finanse - Kobylnica. Ten sam Prezes i członek zarządu, metody te same, szkolenie płatne , kluby , analiza finansowa i kupowanie stanowisk za polisy ubezpieczeniowe
konsument / 83.23.23.* / 2011-09-07 11:52
Jakaś niechęć do towarzystw ubezpieczeniowych, banków, instytucji pośrednictwa finansowego? Czyli do wszystkich? Piramidka? To każdy zakład pracy jest "piramidką, bo majster ma pracowników, a kierownik majstrów, a dyrektor kierowników itd. Premie i wynagrodzenia każdego z nich zależą od pracy tych niżej...
Ale nie to jest ważne, czy ktoś rozumie struktury bezpośrednie, królujące dziś niepodzielnie także w strukturach banków, towarzystw, pośredników. Ostrzega się przed Eurofinanzem, a co z panią czy panem z banku gdzie masz konto albo lokatę?! Na lokacie zarabiasz? G... prawda! Powiedział Ci to ktoś w oczy, że inflacja i prowizja zjedzą zysk i stracisz tylko z 1-1,5%? A co z twoją pracą? Nie "wciskasz" produktu swojej firmy? Nie jesteś "godna pogardy", bo przecież sprzęt i tak rozleci się po roku, może mieć wady produkcyjne etc etc... Szkoda gadać o takich "dobrych radach" dla innych...
neverend / 83.19.57.* / 2010-12-05 11:04
OMIJAJCIE Z DALEKA tą pseudo "doradczą" firmę. Euro Finanz Service to ludzie, który zrobią wszystko aby wcisnąć wam jakąś niepotrzebną umowę żeby tylko dostać za to prowizję. Nie ma to nic wspólnego z doradztwem bo zawsze "doradzą" wam te same "ubezpieczenia" czy "polise". Jedyne co dzięki nim zyskacie to PUSTY PORTFEL! Tak pięknie to wygląda jedynie w "reklamie" z przedstawicielem, jak zapłacisz to mają Cię w d**** bo ważna jest prowizja a nie klient!
atoss21 / 193.59.173.* / 2011-01-13 11:25
Zgadzam się z negatywnymi opiniami.Jest to typowa akwizycja,tyle tylko,że pod płaszczykiem usług finansowych.Nie zarobisz,dopóki komuś nie wciśniesz polisy,czy ubezpieczenie.Twoje dochody zależą od wysokości kwot,jakie wykupił frajer którego namówiłeś.Trzeba też dojść do wyższego pułapu,aby lepiej zarobić,bo na początku dostajesz grosze,a więcej zarobi opiekun,którego masz nad sobą i który finalizuje transakcję narajoną przez ciebie.
Jest to praca dla wytrwałych,z dużą ilością zamożnych znajomych.Jeśli jednak potrzebujesz pieniędzy już,to nie pchaj się do Euro Finanz,tylko idź nawet sprzątać,ale nie tutaj!
UWAGA ! Euro Finanz zmieniło teraz nazwę na PHENIX finanse
marcin-urbix / 83.23.129.* / 2011-07-07 13:10
Witam, w lutym tego roku byłem na szkoleniu z PHENIX Finanse, oferta pracy bardzo fajna, elastyczna, szkolenie super, jak na razie wszystko w porządku i z moich 2 pierwszych umów dostałem już pieniążki, więc jestem zadowolony, chyba ktoś myli firmy albo pod obecną marką wszystko już działa OK,
pozdrawiam
marcin z warszawy
Ola z Poznania / 77.255.17.* / 2012-06-15 23:15
Gratuluję dobrego samopoczucia. Jestem ciekawa jak długo ono będzie trwało. Hahahaha. Ja już to przeszłam dawno, dawno temu. Też byłam r=taka naiwna.
Aga, aga / 83.26.231.* / 2011-04-13 21:30
Właśnie dostałam ofertę współpracy z Phenix Finanse - dziekuje za ostrzezenie!!!
tds / 83.23.23.* / 2011-09-07 11:54
Toś stracił okazję - nie dziękuj, jeśli nie wiesz ZA CO! Znasz ostrzegającego? Ufasz mu? A co, jeśli kłamał?
żanett / 83.23.229.* / 2011-05-23 23:21
Euro-Finanz i Phenix Finanse to dwie różne firmy !!! Działają w tej samej branzy i tyle.
anka123456 / 77.252.252.* / 2010-07-09 12:28
Witam!
byłam na szkoleniu z firmy Eurofinanz i rekrutuja na takiej zasadzie że płaci sie drogo za szkolenie które tak naprawde nic nie wnosi.Generalnie najpierw ściemniają ze jest to praca biurowa i wypełnianie ankiet ale nie informuja zę jest sie potencjalnym przedstawicielem..prezentacje prowadza ludzie elokwentni i łatwo się nabrać niestety.Póżniej proponują ubezpieczenie na życie..Tak wygląda to w Łodzi..siedziba na Łąkowej.Nie polecam nikomu kto chce uczciwie pracować
bosia504 / 178.37.134.* / 2010-11-04 22:45
Jest w Polsce firma, w której pracują dobrze wyszkoleni (bezpłatnie), po zdanym egzaminie, przedstawiciele finansowi. Firma ta oferuje produkty finansowe ze 100% alokacją kapitału, które powinny zainteresować każdego rozsądnego, myślącego o swojej przyszłości człowieka. Otrzymywane wynagrodzenie prowizyjne jest naprawdę wysokie. Koszt to 50 zł za zaświadczenie o niekaralności i 100 zł za wpis do KNF-u. Jesteś zainteresowana/y napisz bosia504@onet.eu
anka1238 / 77.252.252.* / 2010-07-09 12:27
Witam!
byłam na szkoleniu z firmy Eurofinanz i rekrutuja na takiej zasadzie że płaci sie drogo za szkolenie które tak naprawde nic nie wnosi.Generalnie najpierw ściemniają ze jest to praca biurowa i wypełnianie ankiet ale nie informuja zę jest sie potencjalnym przedstawicielem..prezentacje prowadza ludzie elokwentni i łatwo się nabrać niestety.Póżniej proponują ubezpieczenie na życie..Tak wygląda to w Łodzi..siedziba na Łąkowej.Nie polecam nikomu kto chce uczciwie pracować
Konsument / 83.23.23.* / 2011-09-07 11:56
Jak możesz oceniać coś, czego nie znasz?! A handel jest uczciwy? Kupić taniej i sprzedać drożej? No zastanów się...
markowa / 89.228.129.* / 2010-03-22 18:53
Oszukał Pana agent, ktory spisał z Panem wniosek o zawarcie umowy ubezpieczenia,nie poinformował Pana o kosztach tego programu,Amplco ma w ofercie inny produkt,w którym inwetowane jest 100% składki.Agent,który do Pana trafił powinie o tym powiedzieć
.Ten produkt co Pan ma, sprzedaje się ludziom młodym,bo po 10 latach są dwie premie, które,podwyższają wartość rachuku dobre wyniki uzyskuje się po kilkudziesięciu latach
inwetowania.Pozdrawiam!!!
drjeckyl99 / 2010-01-24 16:22
Znalazłem jeszcze jedną firmę
Nazywa sie właśnie Euro Finanz
I to chyba o nią chodzi
KRS:
http://www.krs-online.com.pl/euro-finanz-spolka-z-ograniczona-krs-223689.html

Pozdrawiam
drjeckyl99
arni332 / 83.29.195.* / 2010-01-12 13:54
Szanowni Forumowicze,

Z uwagi na panujący tu haos informacyjny oraz przemieszanie kilku nazw firm zupełnie od siebie niezależnych, pragnę uporządkować informację.

Wpisy dotyczące tych nieprofesjonalnych biur oraz wysokich opłat szkoleniowych dotyczą jedynie firmy Euro Finanz Service Sp. z o.o., z siedzibą główną na Pl. Lelewela 2 w Warszawie.

Osób szukających informacji proszę o dokładne sprawdzanie nazw firm, ich oferty, propozycji szkoleniowych oraz adresu siedziby.

pozdrawiam

Arnold z Warszawy
mirosław ha ha / 46.204.41.* / 2012-09-17 13:21
Panie Arnoldzie
Poświadcza Pan nieprawdę. Płatne szkolenia dotyczą Euro - Finanz i Spółki Phenix Finanse w Kobylnicy . Proszę sprawdzić forum tych spólek
roman 111 / 46.204.40.* / 2012-09-17 10:51
Euro - Finanz zarządzają te same osoby co Phenix Finanse z siedzibą w Kobylnicy.
Zarabiaja na płatnych szkoleniach , a także na wymuszaniu od potencjalnych klientów , którymi są potencjalni pracownicy, wpłat na lokaty ubezpieczeniowe . W ten sposób zarabiają prowizję, następnie ludzie - patrz pracownicy odchodzą , a oni kasują co miesiąc przelewy z towarzystw z tytułu zawartych polis .
Tak trwają już od wielu lat . Co na to Komisja Nadzoru Finansowego ? Czas aby zainteresować tą instytucję.
manson / 77.65.34.* / 2010-02-17 12:18
chaos pisze się przez CH - to po pierwsze, po drugie posty tego pana z identyczną treścią można znaleźć na każdym forum, gdzie jest mowa o Euro Finanz. Zadziwiające, że firma mająca wieloletnie doświadczenie w kraju i za granicą jest nieprofesjonalna (mowa tu o Euro Finanz Service). Proponuję podejść z dystansem do wypowiedzi Pana Arnolda:]
bam4u / 2010-03-04 10:34
Witam,

Dziękuję za sprostowanie mojego chochlika w pisowni, pośpiech na wytłumaczenie,

nie jestem przeciwnikiem tego typu firm doradczych, na zachodzie radzą sobie one całkiem dobrze i życzyć tylko sobie możemy, aby w naszym kraju również zadziałały standardy europejskie

pozdrawiam

arnold
drjeckyl99 / 2010-01-22 01:10
hmm od kiedy to Euro Finanz Service sprzedaje produkty finansowe firmy Amplico Life :D

Euro Finanz Service to nie Euro Finanz. Firmy te nie mają nic wspólnego ze sobą.
Faktem jest że Euro Finanz sprzedaje produkty Amplico.
Zauważyłem że Arnold z Warszawy albo przez niewiedzę lub też specjalnie podaje adres siedziby właśnie firmy Euro Finanz Service - przypadek czy celowe działanie ?.
drjeckyl99 / 2010-01-22 01:16
Grzebałem grzebałem i znalazłem
Są 2 firmy

Euro Finanz Service
figuruje w KRS link:
http://www.krs-online.com.pl/euro-finanz-service-spolka-z-ograniczona-krs-208128.html

oraz
Euro Finans (jak widać nawet ja przekręciłem trochę nazwę)
figuruje w KRS link:
http://www.krs-online.com.pl/euro-finanse-spolka-jawna-rafal-hala-ewa-krs-262232.html

Pytanie do założyciela tego postu:
Jakie nazwisko prezesa podanej przez Pana firmy widniało na piśmie które Pan dostał ?
dulkap / 217.144.201.* / 2009-11-17 19:21
Proszę Pana należy czytać warunki , też posiadam taki produkt w Amplico , ale również wiem , że nie jest to lokata , tylko instrument finansowy oparty na jednostkach uczestnictwa . Trudno był ogólnoświatowy kryzys i tego typu inewstycje na niego odpowiedziały. Jak było dobrze to ten produkt miał świetne wyniki.
Ubolewam nad tym , że osoby " zielone " w wiedzy finansowej zabierają się do pracy w tej branży. Nie rozumiem , jak można sprzedawać coś czego się nie zna . Niech Pan się nie ośmiesza...
Zdzihoo / 62.233.246.* / 2009-11-24 11:50
Pracownikom Amplico dziekujemy za komentarze -iddźcie gdzieś indziej sobie.
tds / 83.23.33.* / 2011-09-08 12:43
Niby czemu - nie są konsumentami?
emeryt47 / 79.185.131.* / 2009-10-11 14:59
Ten Pan pomylił pojęcia , ja też mam polisę Super Kapitał od 6 lat , ale jak ją zakładałem to przeczytałem warunki umowy. Jest w umowie Amplico napisane ,że w pierwszych 2 latach sa potrącane koszty a od trzeciego roku jest pełne inwestowanie , dlatego po pierwszym roku na pewno jest strata. Ale o tym nie powiedział temu panu przedstawiciel firmy EuroFinanz. Mnie agent informował ,że to jest inwestycja wieloletnia i dopiero po kilku latach są efekty znacznie większe niż w banku. Po moich 6 latach narazie to się sprawdza.
lezdrub@interia.pl / 79.185.104.* / 2010-07-12 00:32
Emeryt. Czyli swiadomie wykupiłes sobie produkt finansowy z kosztami prawie 50% wplat przez pierwsze dwa lata.
Natomiast w Aegonie miałbyś 100% alokacji.
I jeszcze wieksze możliwośći w rynku funduszy inwestycyjnych.

Po drugie od zysku zaplacisz podatek.
Gdybyś sobie inwestował w IKE, to miałbyś zerowe koszty i jeszcze możliwoość nie zapłacenia podatku od zysku.


Cóż. Niewiedza kosztuje.
j-arek / 83.23.33.* / 2011-09-08 12:46
W AXA też jest 100% alokacji, ale generalnie OWU mówią wyraźnie, czy są w produkcie elementy, które stanowią ochronę i za które część pieniędzy po prostu przepada - nie jest alokowana lecz stanowi "opłatę" ryzyka.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy